www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op woensdag 17/04/20242023-2024, West-Vlaanderen-1: BREDENE B
Wedstrijden1 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bredene B - | Sint-Joris | 1 - | 2 | 0 | | 0 | 10 | - |
2 | Zo-01/10/23 | 13:00 | Avelgem A - | Bredene B | 0 - | 0 | | 1 | 1 | 10 | |
3 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Bredene B - | Heist | 1 - | 3 | 0 | | 1 | 13 | |
4 | Zo-15/10/23 | 14:00 | Damme - | Bredene B | 0 - | 1 | | 3 | 4 | 8 | |
5 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Bredene B - | Rumbeke | 2 - | 3 | 0 | | 4 | 10 | |
6 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Menen United - | Bredene B | 2 - | 4 | | 3 | 7 | 9 | |
7 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Bredene B - | Waregem | 2 - | 2 | 1 | | 8 | 9 | |
9 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bredene B - | Cerkelladies A | 2 - | 0 | 3 | | 11 | 6 | |
11 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Bredene B - | dNS Heule A | 0 - | 4 | 0 | | 11 | 9 | |
12 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bredene B - | Reningelst | 0 - | 1 | 0 | | 11 | 9 | |
10 | Wo-20/12/23 | 20:00 | Ladies Harelbeke - | Bredene B | 2 - | 3 | | 3 | 14 | 7 | |
8 | Za-06/01/24 | 20:00 | Ruddervoorde - | Bredene B | 2 - | 3 | | 3 | 17 | 7 | |
13 | Za-13/01/24 | 20:00 | Egem A - | Bredene B | 3 - | 0 | | 0 | 17 | 7 | |
15 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Bredene B - | Avelgem A | 3 - | 4 | 0 | | 17 | 9 | |
16 | Zo-04/02/24 | 14:00 | Heist - | Bredene B | 3 - | 6 | | 3 | 20 | 8 | |
14 | Zo-11/02/24 | 14:00 | Sint-Joris - | Bredene B | 0 - | 5 | | 3 | 23 | 7 | |
17 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bredene B - | Damme | 3 - | 1 | 3 | | 26 | 7 | |
18 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Rumbeke - | Bredene B | 4 - | 2 | | 0 | 26 | 7 | |
19 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bredene B - | Menen United | 3 - | 5 | 0 | | 26 | 7 | |
20 | Za-09/03/24 | 19:30 | Waregem - | Bredene B | 1 - | 2 | | 3 | 29 | 7 | |
21 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Bredene B - | Ruddervoorde | 2 - | 3 | 0 | | 29 | 7 | |
22 | Zo-24/03/24 | 13:00 | Cerkelladies A - | Bredene B | 5 - | 1 | | 0 | 29 | 8 | |
23 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Bredene B - | Ladies Harelbeke | 2 - | 2 | 1 | | 30 | 8 | |
24 | Wo-10/04/24 | 20:00 | dNS Heule A - | Bredene B | 9 - | 0 | | 0 | 30 | 8 | |
25 | Za-20/04/24 | 19:00 | Reningelst - | Bredene B | - | | | . | | | |
26 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bredene B - | Egem A | - | | . | | | | |
Rangschikking(24/26) | 1 | dNS Heule A | | 72 | | 24 |
| 2 | Cerkelladies A | x | 54 | | 17 |
| 3 | Egem A | x | 51 | | 16 |
| 4 | Damme | x | 45 | | 14 |
| 5 | Rumbeke | x | 37 | | 11 |
→ | 6 | Reningelst | x | 37 | | 10 |
| 7 | Menen United | x | 36 | | 11 |
⇒ | 8 | Bredene B | x | 30 | | 9 |
| 9 | Avelgem A | x | 30 | | 8 |
| 10 | Waregem | x | 25 | | 7 |
| 11 | Heist | x | 23 | | 7 |
| 12 | Ladies Harelbeke | x | 21 | | 5 |
| 13 | Ruddervoorde | x | 15 | | 5 |
| 14 | Sint-Joris | x | 5 | | 1 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van RENINGELST1 | Zo-24/09/23 | 14:00 | Heist - | Reningelst | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 10 | - |
2 | Za-30/09/23 | 19:00 | Reningelst - | Rumbeke | 6 - | 1 | | 3 | | 3 | 7 | |
3 | Za-07/10/23 | 19:30 | Waregem - | Reningelst | 1 - | 1 | | | 1 | 4 | 4 | |
4 | Za-14/10/23 | 19:00 | Reningelst - | Cerkelladies A | 2 - | 2 | | 1 | | 5 | 7 | |
5 | Za-21/10/23 | 18:00 | dNS Heule A - | Reningelst | 4 - | 1 | | | 0 | 5 | 8 | |
6 | Za-04/11/23 | 19:00 | Reningelst - | Egem A | 2 - | 0 | | 3 | | 8 | 7 | |
7 | Zo-12/11/23 | 13:00 | Avelgem A - | Reningelst | 0 - | 2 | | | 3 | 11 | 5 | |
9 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Menen United - | Reningelst | 0 - | 1 | | | 3 | 14 | 4 | |
10 | Za-02/12/23 | 19:00 | Reningelst - | Ruddervoorde | 6 - | 0 | | 3 | | 17 | 3 | |
11 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Ladies Harelbeke - | Reningelst | 2 - | 2 | | | 1 | 18 | 3 | |
12 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bredene B - | Reningelst | 0 - | 1 | | | 3 | 21 | 2 | |
8 | Za-06/01/24 | 19:00 | Reningelst - | Damme | 0 - | 3 | | 0 | | 21 | 5 | |
13 | Za-13/01/24 | 19:00 | Reningelst - | Sint-Joris | 4 - | 1 | | 3 | | 24 | 3 | |
15 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Rumbeke - | Reningelst | 0 - | 0 | | | 1 | 25 | 4 | |
16 | Za-03/02/24 | 19:00 | Reningelst - | Waregem | 3 - | 2 | | 3 | | 28 | 4 | |
14 | Vr-09/02/24 | 19:30 | Reningelst - | Heist | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 31 | 4 | |
17 | Zo-18/02/24 | 13:00 | Cerkelladies A - | Reningelst | 1 - | 0 | | | 0 | 31 | 4 | |
19 | Zo-03/03/24 | 13:00 | Egem A - | Reningelst | 1 - | 0 | | | 0 | 31 | 6 | |
20 | Za-09/03/24 | 19:00 | Reningelst - | Avelgem A | 0 - | 0 | | 1 | | 32 | 6 | |
18 | Wo-13/03/24 | 20:00 | Reningelst - | dNS Heule A | 2 - | 5 | | 0 | | 32 | 6 | |
21 | Zo-17/03/24 | 14:00 | Damme - | Reningelst | 2 - | 0 | | | 0 | 32 | 6 | |
22 | Za-23/03/24 | 19:00 | Reningelst - | Menen United | 0 - | 0 | | 1 | | 33 | 6 | |
23 | Za-06/04/24 | 19:00 | Ruddervoorde - | Reningelst | 1 - | 2 | | | 3 | 36 | 6 | |
24 | Za-13/04/24 | 19:00 | Reningelst - | Ladies Harelbeke | 0 - | 0 | | 1 | | 37 | 6 | |
25 | Za-20/04/24 | 19:00 | Reningelst - | Bredene B | - | | | . | | | | |
26 | Zo-28/04/24 | 14:30 | Sint-Joris - | Reningelst | - | | | | . | | | |
Periode1(13/13) | 1 | dNS Heule A | | 39 | | 2 | Egem A | x | 26 | | 3 | Cerkelladies A | x | 24 | → | 4 | Reningelst | x | 24 | | 5 | Menen United | x | 23 | | 6 | Damme | x | 23 | ⇒ | 7 | Bredene B | x | 17 | | 8 | Rumbeke | x | 17 | | 9 | Heist | x | 17 | | 10 | Waregem | x | 14 | | 11 | Avelgem A | x | 14 | | 12 | Ruddervoorde | x | 9 | | 13 | Ladies Harelbeke | x | 9 | | 14 | Sint-Joris | x | 4 | | Periode2(11/13) | 1 | dNS Heule A | | 33 | | 2 | Cerkelladies A | | 30 | | 3 | Egem A | x | 25 | | 4 | Damme | x | 22 | | 5 | Rumbeke | x | 20 | | 6 | Avelgem A | x | 16 | | 7 | Menen United | x | 13 | ⇒ | 8 | Bredene B | x | 13 | → | 9 | Reningelst | x | 13 | | 10 | Ladies Harelbeke | x | 12 | | 11 | Waregem | x | 11 | | 12 | Ruddervoorde | x | 6 | | 13 | Heist | x | 6 | | 14 | Sint-Joris | x | 1 | |
Beste aanval | dNS Heule A | 169 | | Cerkelladies A | 106 | | Egem A | 76 | | Menen United | 74 | | Heist | 60 | | Waregem | 59 | | Damme | 57 | | Rumbeke | 53 | ⇒ | Bredene B | 48 | → | Reningelst | 40 | | Avelgem A | 39 | | Ladies Harelbeke | 33 | | Ruddervoorde | 33 | | Sint-Joris | 21 | | Beste verdediging | dNS Heule A | 16 | → | Reningelst | 31 | | Damme | 32 | | Egem A | 32 | | Cerkelladies A | 47 | | Menen United | 47 | | Avelgem A | 54 | | Rumbeke | 55 | ⇒ | Bredene B | 61 | | Ladies Harelbeke | 70 | | Waregem | 77 | | Ruddervoorde | 104 | | Heist | 121 | | Sint-Joris | 121 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.