www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 29/03/20242023-2024, West-Vlaanderen-2: ALVERINGEN
Wedstrijden1 | Zo-24/09/23 | 14:00 | Alveringen - | Kortrijk | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 1 | |
2 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Staden B - | Alveringen | 0 - | 9 | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Za-07/10/23 | 20:00 | Alveringen - | Beaufort | 1 - | 0 | 3 | | 9 | 1 | |
5 | Zo-22/10/23 | 14:00 | Alveringen - | Eernegem A | 7 - | 2 | 3 | | 12 | 1 | |
6 | Za-04/11/23 | 20:00 | Oostrozebeke - | Alveringen | 1 - | 0 | | 0 | 12 | 3 | |
7 | Zo-12/11/23 | 14:00 | Alveringen - | Mandel United | 3 - | 6 | 0 | | 12 | 4 | |
9 | Zo-26/11/23 | 14:00 | Alveringen - | Cerkelladies B | 5 - | 2 | 3 | | 15 | 3 | |
10 | Zo-03/12/23 | 14:00 | Oudenburg - | Alveringen | 1 - | 2 | | 3 | 18 | 3 | |
11 | Zo-10/12/23 | 14:00 | Alveringen - | Westhoek | 1 - | 0 | 3 | | 21 | 3 | |
12 | Zo-17/12/23 | 14:00 | Alveringen - | Veurne | 5 - | 0 | 3 | | 24 | 2 | |
8 | Do-21/12/23 | 20:00 | Beveren-Leie - | Alveringen | 1 - | 2 | | 3 | 27 | 1 | |
13 | Zo-14/01/24 | 14:00 | Egem B - | Alveringen | 1 - | 1 | | 1 | 28 | 2 | |
15 | Zo-28/01/24 | 14:00 | Alveringen - | Staden B | 7 - | 0 | 3 | | 31 | 2 | |
16 | Za-03/02/24 | 19:30 | Beaufort - | Alveringen | 5 - | 2 | | 0 | 31 | 3 | |
14 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Kortrijk - | Alveringen | 5 - | 5 | | 1 | 32 | 3 | |
18 | Za-24/02/24 | 19:30 | Eernegem A - | Alveringen | 3 - | 3 | | 1 | 33 | 3 | |
19 | Zo-03/03/24 | 14:00 | Alveringen - | Oostrozebeke | 1 - | 2 | 0 | | 33 | 5 | |
20 | Zo-10/03/24 | 14:00 | Mandel United - | Alveringen | 1 - | 4 | | 3 | 36 | 5 | |
21 | Zo-17/03/24 | 14:00 | Alveringen - | Beveren-Leie | 5 - | 0 | 3 | | 39 | 4 | |
22 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Cerkelladies B - | Alveringen | 0 - | 0 | | 1 | 40 | 4 | |
23 | Zo-07/04/24 | 14:00 | Alveringen - | Oudenburg | - | | . | | | | |
24 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Westhoek - | Alveringen | - | | | . | | | |
25 | Za-20/04/24 | 18:30 | Veurne - | Alveringen | - | | | . | | | |
26 | Zo-28/04/24 | 14:00 | Alveringen - | Egem B | - | | . | | | | |
Rangschikking(21/24) | 1 | Oostrozebeke* | | 60 | | 20 |
| 2 | Mandel United | x | 41 | | 12 |
| 3 | Eernegem A | x | 40 | | 13 |
| 4 | Kortrijk* | x | 40 | | 12 |
⇒ | . | Alveringen* | x | 40 | | 12 |
→ | 6 | Oudenburg** | x | 32 | | 10 |
| 7 | Westhoek* | x | 31 | | 8 |
| 8 | Beaufort | x | 28 | | 8 |
| 9 | Egem B* | x | 15 | | 3 |
| 10 | Cerkelladies B | x | 14 | | 4 |
| 11 | Veurne* | x | 13 | | 3 |
| 12 | Staden B** | x | 8 | | 1 |
| 13 | Beveren-Leie* | x | 7 | | 1 |
| AMC | Eendr.Wervik | x | 0 | | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met één extra kolom, die geeft het aantal gewonnen wedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van OUDENBURG1 | Za-23/09/23 | 19:30 | Eernegem A - | Oudenburg | 2 - | 4 | | | 3 | 3 | 1 | |
2 | Zo-01/10/23 | 14:30 | Oudenburg - | Mandel United | 3 - | 3 | | 1 | | 4 | 3 | |
3 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Cerkelladies B - | Oudenburg | 0 - | 2 | | | 3 | 7 | 3 | |
4 | Zo-15/10/23 | 14:30 | Oudenburg - | Westhoek | 0 - | 1 | | 0 | | 7 | 3 | |
5 | Zo-22/10/23 | 16:00 | Egem B - | Oudenburg | 2 - | 4 | | | 3 | 10 | 3 | |
9 | Zo-26/11/23 | 11:30 | Beveren-Leie - | Oudenburg | 0 - | 3 | | | 3 | 13 | 5 | |
10 | Zo-03/12/23 | 14:00 | Oudenburg - | Alveringen | 1 - | 2 | | 0 | | 13 | 7 | |
6 | Wo-06/12/23 | 20:00 | Oudenburg - | Staden B | 6 - | 0 | | 3 | | 16 | 4 | |
11 | Zo-10/12/23 | 14:00 | Oudenburg - | Veurne | 3 - | 0 | | 3 | | 19 | 4 | |
12 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Kortrijk - | Oudenburg | 7 - | 1 | | | 0 | 19 | 5 | |
13 | Vr-12/01/24 | 20:00 | Oudenburg - | Beaufort | 3 - | 0 | | 3 | | 22 | 5 | |
8 | Wo-24/01/24 | 20:00 | Oudenburg - | Oostrozebeke | 1 - | 5 | | 0 | | 22 | 5 | |
15 | Zo-28/01/24 | 14:00 | Mandel United - | Oudenburg | 2 - | 0 | | | 0 | 22 | 6 | |
16 | Zo-04/02/24 | 14:30 | Oudenburg - | Cerkelladies B | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 25 | 6 | |
14 | Zo-11/02/24 | 14:00 | Oudenburg - | Eernegem A | 0 - | 3 | | 0 | | 25 | 6 | |
17 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westhoek - | Oudenburg | 0 - | 0 | | | 1 | 26 | 6 | |
18 | Zo-25/02/24 | 14:30 | Oudenburg - | Egem B | 5 - | 1 | | 3 | | 29 | 6 | |
21 | Za-16/03/24 | 19:30 | Oostrozebeke - | Oudenburg | 2 - | 0 | | | 0 | 29 | 6 | |
22 | Zo-24/03/24 | 14:30 | Oudenburg - | Beveren-Leie | 1 - | 0 | | 3 | | 32 | 6 | |
19 | Ma-01/04/24 | 15:00 | Staden B - | Oudenburg | - | | | | . | | | |
23 | Zo-07/04/24 | 14:00 | Alveringen - | Oudenburg | - | | | | . | | | |
24 | Za-13/04/24 | 18:30 | Veurne - | Oudenburg | - | | | | . | | | |
25 | Zo-21/04/24 | 14:30 | Oudenburg - | Kortrijk | - | | | . | | | | |
26 | Za-27/04/24 | 19:30 | Beaufort - | Oudenburg | - | | | | . | | | |
Beste aanval | Kortrijk | 82 | | Oostrozebeke | 72 | ⇒ | Alveringen | 65 | | Mandel United | 64 | | Eernegem A | 60 | | Cerkelladies B | 47 | | Beaufort | 44 | → | Oudenburg | 42 | | Westhoek | 34 | | Veurne | 31 | | Egem B | 23 | | Beveren-Leie | 20 | | Staden B | 15 | | Beste verdediging | Oostrozebeke | 15 | | Westhoek | 25 | → | Oudenburg | 30 | | Kortrijk | 30 | ⇒ | Alveringen | 31 | | Mandel United | 35 | | Eernegem A | 41 | | Beaufort | 49 | | Egem B | 52 | | Veurne | 57 | | Beveren-Leie | 69 | | Staden B | 76 | | Cerkelladies B | 89 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.