www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 15/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:00Leffinge-Famkes WDM C3 -3

zondag 11/10/2020

13:00

Bredene B

-Harelbeke B5 -1
13:15Alveringem -

Egem C

0 -4
13:30Avelgem B-

Handzame

0 -6
15:00

Staden B

-Sint-Joris1-0
.Wervik-

Rumbeke

0-3
.Oostrozebeke-

BS Westhoek A

0 -11
15:30Cercleladies B-Gullegem2 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/30

1.Rumbeke13
2.Sint-Joris12
3.Bredene B10
4.BS Westhoek A**9
5.Staden B*9
6.Handzame9
7.Famkes WDM C8
8.Alveringem 8
9.Harelbeke B*7
10.Wervik*4
11.Gullegem*4
12.Egem C***3
13.Leffinge2
14.Cercleladies B1
15.Oostrozebeke*0
16.Avelgem B0
AMCKWS Oudenburg0

West-Vlaanderen : 2de Provinciale --> Avelgem B

Avelgem B

2.Wo-26/08/2000:00

Avelgem B

-Bredene B -PP.1
3.Wo-02/09/2018:00Leffinge-

Avelgem B

-PP.1
1.Zo-06/09/2000:00Cercleladies B-

Avelgem B

-PP.1
5.Zo-13/09/2013:30

Avelgem B

-Staden B1 -70015
6.Zo-20/09/2015:00Wervik-

Avelgem B

5 -0F10016
8.Zo-04/10/2014:30Sint-Joris-

Avelgem B

2 -00015
7.Wo-07/10/2020:00

Avelgem B

-Rumbeke0 -10016
9.Zo-11/10/2013:30

Avelgem B

-Handzame0 -60016
10.Zo-18/10/2015:00Famkes WDM C-

Avelgem B

-PP.
11.Zo-25/10/2013:30

Avelgem B

-Harelbeke B -PP.
12.Zo-01/11/2014:00Gullegem-

Avelgem B

-.
13.Zo-08/11/2013:00

Avelgem B

-Egem C -.
14.Za-07/05/2200:00BS Westhoek A-

Avelgem B

-.
16.Ma-09/05/2200:00Oostrozebeke-

Avelgem B

-.
17.Di-10/05/2200:00

Avelgem B

-Alveringem -.
19.Do-12/05/2200:00Staden B-

Avelgem B

-.
20.Vr-13/05/2200:00

Avelgem B

-Wervik -.
21.Za-14/05/2200:00Rumbeke-

Avelgem B

-.
22.Zo-15/05/2200:00

Avelgem B

-Sint-Joris -.
23.Ma-16/05/2200:00Handzame-

Avelgem B

-.
24.Di-17/05/2200:00

Avelgem B

-Famkes WDM C -.
25.Wo-18/05/2200:00Harelbeke B-

Avelgem B

-.
26.Do-19/05/2200:00

Avelgem B

-Gullegem -.
27.Vr-20/05/2200:00Egem C-

Avelgem B

-.
28.Za-21/05/2200:00

Avelgem B

-BS Westhoek A -.
30.Ma-23/05/2200:00

Avelgem B

-Oostrozebeke -.
31.Di-24/05/2200:00Alveringem -

Avelgem B

-.
32.Wo-25/05/2200:00

Avelgem B

-Cercleladies B -.
33.Do-26/05/2200:00Bredene B-

Avelgem B

-.
34.Vr-27/05/2200:00

Avelgem B

-Leffinge -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bredene B

2.Wo-26/08/2000:00

Avelgem B

-Bredene B -PP.1
3.Wo-02/09/2018:00Bredene B-Staden B -PP.1
1.Zo-06/09/2000:00Bredene B-Leffinge -PP.1
5.Zo-13/09/2013:00Bredene B-Rumbeke3 -3119
6.Zo-20/09/2014:30Sint-Joris-Bredene B1 -00110
7.Zo-27/09/2013:00Bredene B-Handzame4 -1

3

49
8.Zo-04/10/2015:00Famkes WDM C-Bredene B1 -3

3

76
9.Zo-11/10/2013:00Bredene B-Harelbeke B5 -1

3

103
10.Zo-18/10/2014:30Gullegem-Bredene B -PP.
11.Zo-25/10/2013:00Bredene B-Egem C -PP.
12.Zo-01/11/2015:30BS Westhoek A-Bredene B -.
4.Wo-11/11/2015:00Wervik-Bredene B -.
14.Za-07/05/2200:00Oostrozebeke-Bredene B -.
15.Zo-08/05/2200:00Bredene B-Alveringem -.
16.Ma-09/05/2200:00Cercleladies B-Bredene B -.
18.Wo-11/05/2200:00Bredene B-Wervik -.
19.Do-12/05/2200:00Rumbeke-Bredene B -.
20.Vr-13/05/2200:00Bredene B-Sint-Joris -.
21.Za-14/05/2200:00Handzame-Bredene B -.
22.Zo-15/05/2200:00Bredene B-Famkes WDM C -.
23.Ma-16/05/2200:00Harelbeke B-Bredene B -.
24.Di-17/05/2200:00Bredene B-Gullegem -.
25.Wo-18/05/2200:00Egem C-Bredene B -.
26.Do-19/05/2200:00Bredene B-BS Westhoek A -.
28.Za-21/05/2200:00Bredene B-Oostrozebeke -.
29.Zo-22/05/2200:00Alveringem -Bredene B -.
30.Ma-23/05/2200:00Bredene B-Cercleladies B -.
32.Wo-25/05/2200:00Leffinge-Bredene B -.
33.Do-26/05/2200:00Bredene B-

Avelgem B

-.
34.Vr-27/05/2200:00Staden B-Bredene B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/15)

1Bredene B7+7
2Harelbeke B*6+8
3Rumbeke*6+4
4Handzame*6+3
5Sint-Joris*6+3
6Staden B*6+2
7Alveringem 4-3
8BS Westhoek A**3+11
9Wervik*3+2
10Leffinge2-1
11Famkes WDM C*1-2
12Cercleladies B1-7
13Egem C**0-1
14Gullegem**0-4
15Avelgem B0-13
16Oostrozebeke0-16

alle wedstrijden (5/30)

1Rumbeke13+8
2Sint-Joris12+7
3Bredene B10+8
4BS Westhoek A**9+23
5Staden B*9+6
6Handzame9+5
7Famkes WDM C8+4
8Alveringem 8+1
9Harelbeke B*7+4
10Wervik*4+1
11Gullegem*4-13
12Egem C***3+3
13Leffinge2-4
14Cercleladies B1-14
15Oostrozebeke*0-19
16Avelgem B0-20

uitwedstrijden (3/15)

1Famkes WDM C7+6
2Rumbeke7+4
3BS Westhoek A*6+12
4Sint-Joris6+4
5Alveringem *4+4
6Gullegem4-9
7Staden B*3+4
8Egem C**3+4
9Handzame3+2
10Bredene B*3+1
11Wervik*1-1
12Harelbeke B*1-4
13Leffinge*0-3
14Oostrozebeke**0-3
15Cercleladies B*0-7
16Avelgem B*0-7