www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:00Leffinge-Famkes WDM C3 -3

zondag 11/10/2020

13:00

Bredene B

-Harelbeke B5 -1
13:15Alveringem -

Egem C

0 -4
15:00

Staden B

-Sint-Joris1-0
.Wervik-

Rumbeke

0-3
.Oostrozebeke-

BS Westhoek A

0 -11
15:30Cercleladies B-Gullegem2 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Bredene B10
2.Rumbeke*10
3.BS Westhoek A**9
4.Sint-Joris*9
5.Famkes WDM C8
6.Alveringem 8
7.Harelbeke B*7
8.Staden B**6
9.Handzame*6
10.Gullegem*4
11.Egem C***3
12.Leffinge2
13.Wervik**1
14.Cercleladies B1
15.Oostrozebeke*0
AMCKWS Oudenburg0
AMCAvelgem B0

West-Vlaanderen : 2de Provinciale --> Leffinge

Bredene B

3.Wo-02/09/2018:00Bredene B-Staden B -PP.1
1.Zo-06/09/2000:00Bredene B-

Leffinge

-PP.1
5.Zo-13/09/2013:00Bredene B-Rumbeke3 -3118
6.Zo-20/09/2014:30Sint-Joris-Bredene B1 -0019
7.Zo-27/09/2013:00Bredene B-Handzame4 -1

3

47
8.Zo-04/10/2015:00Famkes WDM C-Bredene B1 -3

3

76
9.Zo-11/10/2013:00Bredene B-Harelbeke B5 -1

3

101
10.Zo-18/10/2014:30Gullegem-Bredene B -PP.1
11.Zo-25/10/2013:00Bredene B-Egem C -PP.
12.Zo-01/11/2015:30BS Westhoek A-Bredene B -PP.
4.Wo-11/11/2015:00Wervik-Bredene B -PP.
14.Zo-15/11/2014:30Oostrozebeke-Bredene B -PP.
15.Zo-08/05/2200:00Bredene B-Alveringem -.
16.Ma-09/05/2200:00Cercleladies B-Bredene B -.
18.Wo-11/05/2200:00Bredene B-Wervik -.
19.Do-12/05/2200:00Rumbeke-Bredene B -.
20.Vr-13/05/2200:00Bredene B-Sint-Joris -.
21.Za-14/05/2200:00Handzame-Bredene B -.
22.Zo-15/05/2200:00Bredene B-Famkes WDM C -.
23.Ma-16/05/2200:00Harelbeke B-Bredene B -.
24.Di-17/05/2200:00Bredene B-Gullegem -.
25.Wo-18/05/2200:00Egem C-Bredene B -.
26.Do-19/05/2200:00Bredene B-BS Westhoek A -.
28.Za-21/05/2200:00Bredene B-Oostrozebeke -.
29.Zo-22/05/2200:00Alveringem -Bredene B -.
30.Ma-23/05/2200:00Bredene B-Cercleladies B -.
32.Wo-25/05/2200:00

Leffinge

-Bredene B -.
34.Vr-27/05/2200:00Staden B-Bredene B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Leffinge

1.Zo-06/09/2000:00Bredene B-

Leffinge

-PP.1
5.Zo-13/09/2015:00

Leffinge

-Wervik5 -5116
6.Zo-20/09/2015:00Rumbeke-

Leffinge

5 -30110
7.Zo-27/09/2015:00

Leffinge

-Sint-Joris1 -20112
8.Zo-04/10/2013:00Handzame-

Leffinge

2 -10112
9.Vr-09/10/2020:00

Leffinge

-Famkes WDM C3 -31212
10.Zo-18/10/2014:30Harelbeke B-

Leffinge

-PP.12
11.Zo-25/10/2015:00

Leffinge

-Gullegem -PP.
12.Zo-01/11/2014:30Egem C-

Leffinge

-PP.
13.Zo-08/11/2014:30

Leffinge

-BS Westhoek A -PP.
4.Wo-11/11/2014:30Staden B-

Leffinge

-PP.
15.Zo-08/05/2200:00

Leffinge

-Oostrozebeke -.
16.Ma-09/05/2200:00Alveringem -

Leffinge

-.
17.Di-10/05/2200:00

Leffinge

-Cercleladies B -.
18.Wo-11/05/2200:00

Leffinge

-Staden B -.
19.Do-12/05/2200:00Wervik-

Leffinge

-.
20.Vr-13/05/2200:00

Leffinge

-Rumbeke -.
21.Za-14/05/2200:00Sint-Joris-

Leffinge

-.
22.Zo-15/05/2200:00

Leffinge

-Handzame -.
23.Ma-16/05/2200:00Famkes WDM C-

Leffinge

-.
24.Di-17/05/2200:00

Leffinge

-Harelbeke B -.
25.Wo-18/05/2200:00Gullegem-

Leffinge

-.
26.Do-19/05/2200:00

Leffinge

-Egem C -.
27.Vr-20/05/2200:00BS Westhoek A-

Leffinge

-.
29.Zo-22/05/2200:00Oostrozebeke-

Leffinge

-.
30.Ma-23/05/2200:00

Leffinge

-Alveringem -.
31.Di-24/05/2200:00Cercleladies B-

Leffinge

-.
32.Wo-25/05/2200:00

Leffinge

-Bredene B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Bredene B7+7
2Harelbeke B*6+8
3Rumbeke*6+4
4Handzame*6+3
5Staden B*6+2
6Alveringem 4-3
7BS Westhoek A**3+11
8Sint-Joris**3+1
9Leffinge2-1
10Famkes WDM C*1-2
11Cercleladies B1-7
12Egem C**0-1
13Wervik**0-3
14Gullegem**0-4
15Oostrozebeke0-16

alle wedstrijden (5/28)

1Bredene B10+8
2Rumbeke*10+7
3BS Westhoek A**9+23
4Sint-Joris*9+5
5Famkes WDM C8+4
6Alveringem 8+1
7Harelbeke B*7+4
8Staden B**60
9Handzame*6-1
10Gullegem*4-13
11Egem C***3+3
12Leffinge2-4
13Wervik**1-4
14Cercleladies B1-14
15Oostrozebeke*0-19

uitwedstrijden (3/14)

1Famkes WDM C7+6
2BS Westhoek A*6+12
3Sint-Joris6+4
4Alveringem *4+4
5Rumbeke*4+3
6Gullegem4-9
7Egem C**3+4
8Bredene B*3+1
9Wervik*1-1
10Harelbeke B*1-4
11Staden B**0-2
12Leffinge*0-3
13Oostrozebeke**0-3
14Handzame*0-4
15Cercleladies B*0-7