www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 24/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale

speeldag 1

zondag 06/09/2020

00:00Oostrozebeke-Wervik-PP
.Alveringem -Staden B-PP
.Cercleladies B-
Avelgem B
-PP
.Bredene B-Leffinge-PP
.Egem C-Handzame-PP
.Gullegem-Famkes WDM C-PP
.BS Westhoek A-Sint-Joris-PP

woensdag 09/09/2020

20:00

KWS Oudenburg

-Rumbeke-PP

vrij: Harelbeke B

speeldag 2

woensdag 26/08/2020

00:00Handzame-BS Westhoek A-PP
.

Avelgem B

-Bredene B-PP
.Harelbeke B-Gullegem-PP
.Staden B-Cercleladies B-PP
.Wervik-Alveringem -PP
.Rumbeke-Oostrozebeke-PP
.Famkes WDM C-Egem C-PP

zondag 30/08/2020

14:30Sint-Joris-
KWS Oudenburg
-PP

vrij: Leffinge

speeldag 3

woensdag 02/09/2020

18:00Egem C-Harelbeke B-PP
.BS Westhoek A-Famkes WDM C-PP
.Oostrozebeke-Sint-Joris-PP
.Alveringem -Rumbeke-PP
.Cercleladies B-Wervik-PP
.Bredene B-Staden B-PP
.Leffinge-
Avelgem B
-PP
18:30

KWS Oudenburg

-Handzame-PP

vrij: Gullegem

speeldag 4

woensdag 11/11/2020

13:00Handzame-Oostrozebeke-PP
14:30Staden B-Leffinge-PP
15:00Sint-Joris-Alveringem -PP
.Gullegem-Egem C-PP
.Harelbeke B-BS Westhoek A-PP
.Wervik-Bredene B-PP
.Rumbeke-Cercleladies B-PP
.Famkes WDM C-
KWS Oudenburg
-PP

vrij: Avelgem B

speeldag 5

zondag 13/09/2020

13:00Bredene B-Rumbeke3-3
13:15

Alveringem

-Handzame3-2
13:30

Avelgem B

-Staden B1-7
14:00

KWS Oudenburg

-Harelbeke B0-5
15:00Oostrozebeke-

Famkes WDM C

1-4
.Leffinge-Wervik5-5
15:30Cercleladies B-

Sint-Joris

1-5
16:00

BS Westhoek A

-Gullegem13-2

vrij: Egem C

speeldag 6

zondag 20/09/2020

13:00

Handzame

-Cercleladies B3-1
14:30Gullegem-
KWS Oudenburg
5-0
.

Harelbeke B

-Oostrozebeke3-0
.

Sint-Joris

-Bredene B1-0
15:00Egem C-

BS Westhoek A

1-2
.

Rumbeke

-Leffinge5-3
.Famkes WDM C-Alveringem 1-1
.Wervik-
Avelgem B
5-0

vrij: Staden B

speeldag 7

zondag 27/09/2020

13:00

Bredene B

-Handzame4-1
13:15Alveringem -Harelbeke B2-2
14:00

KWS Oudenburg

-Egem C0-5
15:00

Staden B

-Wervik2-1
.Oostrozebeke-

Gullegem

1-3
.Leffinge-

Sint-Joris

1-2
15:30Cercleladies B-

Famkes WDM C

1-4

woensdag 07/10/2020

20:00

Avelgem B

-Rumbeke0-1

vrij: BS Westhoek A

speeldag 8

zondag 04/10/2020

13:00

Handzame

-Leffinge2-1
14:30

Harelbeke B

-Cercleladies B8-3
.Gullegem-

Alveringem

1-5
.Sint-Joris-
Avelgem B
2-0
15:00

Rumbeke

-Staden B3-1
.Famkes WDM C-

Bredene B

1-3
16:00BS Westhoek A-
KWS Oudenburg
-

woensdag 21/10/2020

20:00Egem C-Oostrozebeke-PP

vrij: Wervik

speeldag 9

vrijdag 09/10/2020

20:00Leffinge-Famkes WDM C3-3

zondag 11/10/2020

13:00

Bredene B

-Harelbeke B5-1
13:15Alveringem -

Egem C

0-4
13:30

Avelgem B

-Handzame0-6
15:00

Staden B

-Sint-Joris1-0
.Wervik-

Rumbeke

0-3
.Oostrozebeke-

BS Westhoek A

0-11
15:30Cercleladies B-Gullegem2-2

vrij: KWS Oudenburg

speeldag 10

zondag 18/10/2020

13:00Handzame-Staden B-PP
14:00

KWS Oudenburg

-Oostrozebeke-
14:30Gullegem-Bredene B-PP
.Sint-Joris-Wervik-PP
.Harelbeke B-Leffinge-PP
15:00Egem C-Cercleladies B-PP
.Famkes WDM C-
Avelgem B
-PP
16:00BS Westhoek A-Alveringem -PP

vrij: Rumbeke

speeldag 11

zondag 25/10/2020

13:00Bredene B-Egem C-PP
13:15Alveringem -
KWS Oudenburg
-
13:30

Avelgem B

-Harelbeke B-PP
15:00Staden B-Famkes WDM C-PP
.Wervik-Handzame-PP
.Rumbeke-Sint-Joris-PP
.Leffinge-Gullegem-PP
15:30Cercleladies B-BS Westhoek A-PP

vrij: Oostrozebeke

speeldag 12

zondag 01/11/2020

12:30Handzame-Rumbeke-PP
13:30

KWS Oudenburg

-Cercleladies B-
14:00Harelbeke B-Staden B-PP
.Gullegem-
Avelgem B
-
14:30Egem C-Leffinge-PP
.Oostrozebeke-Alveringem -PP
.Famkes WDM C-Wervik-PP
15:30BS Westhoek A-Bredene B-PP

vrij: Sint-Joris

speeldag 13

zondag 08/11/2020

12:30Bredene B-
KWS Oudenburg
-
13:00

Avelgem B

-Egem C-
14:00Sint-Joris-Handzame-PP
14:30Staden B-Gullegem-PP
.Wervik-Harelbeke B-PP
.Leffinge-BS Westhoek A-PP
15:00Rumbeke-Famkes WDM C-PP
15:30Cercleladies B-Oostrozebeke-PP

vrij: Alveringem

speeldag 14

zondag 15/11/2020

12:45Alveringem -Cercleladies B-PP
13:30

KWS Oudenburg

-Leffinge-
14:00Gullegem-Wervik-PP
.Harelbeke B-Rumbeke-PP
14:30Egem C-Staden B-PP
.Oostrozebeke-Bredene B-PP
.Famkes WDM C-Sint-Joris-PP
15:30BS Westhoek A-
Avelgem B
-

vrij: Handzame

speeldag 15

zondag 08/05/2022

00:00

Avelgem B

-
KWS Oudenburg
-
.Staden B-BS Westhoek A-
.Wervik-Egem C-
.Rumbeke-Gullegem-
.Sint-Joris-Harelbeke B-
.Handzame-Famkes WDM C-
.Bredene B-Alveringem -
.Leffinge-Oostrozebeke-

vrij: Cercleladies B

speeldag 16

maandag 09/05/2022

00:00Gullegem-Sint-Joris-
.Egem C-Rumbeke-
.BS Westhoek A-Wervik-
.

KWS Oudenburg

-Staden B-
.Oostrozebeke-
Avelgem B
-
.Alveringem -Leffinge-
.Cercleladies B-Bredene B-
.Harelbeke B-Handzame-

vrij: Famkes WDM C

speeldag 17

dinsdag 10/05/2022

00:00

Avelgem B

-Alveringem -
.Staden B-Oostrozebeke-
.Wervik-
KWS Oudenburg
-
.Rumbeke-BS Westhoek A-
.Sint-Joris-Egem C-
.Handzame-Gullegem-
.Famkes WDM C-Harelbeke B-
.Leffinge-Cercleladies B-

vrij: Bredene B

speeldag 18

woensdag 11/05/2022

00:00Egem C-Gullegem-
.Leffinge-Staden B-
.Bredene B-Wervik-
.Cercleladies B-Rumbeke-
.Alveringem -Sint-Joris-
.Oostrozebeke-Handzame-
.

KWS Oudenburg

-Famkes WDM C-
.BS Westhoek A-Harelbeke B-

vrij: Avelgem B

speeldag 19

donderdag 12/05/2022

00:00Staden B-
Avelgem B
-
.Gullegem-BS Westhoek A-
.Harelbeke B-
KWS Oudenburg
-
.Famkes WDM C-Oostrozebeke-
.Handzame-Alveringem -
.Sint-Joris-Cercleladies B-
.Rumbeke-Bredene B-
.Wervik-Leffinge-

vrij: Egem C

speeldag 20

vrijdag 13/05/2022

00:00

KWS Oudenburg

-Gullegem-
.BS Westhoek A-Egem C-
.

Avelgem B

-Wervik-
.Leffinge-Rumbeke-
.Bredene B-Sint-Joris-
.Cercleladies B-Handzame-
.Alveringem -Famkes WDM C-
.Oostrozebeke-Harelbeke B-

vrij: Staden B

speeldag 21

zaterdag 14/05/2022

00:00Rumbeke-
Avelgem B
-
.Wervik-Staden B-
.Egem C-
KWS Oudenburg
-
.Gullegem-Oostrozebeke-
.Harelbeke B-Alveringem -
.Famkes WDM C-Cercleladies B-
.Handzame-Bredene B-
.Sint-Joris-Leffinge-

vrij: BS Westhoek A

speeldag 22

zondag 15/05/2022

00:00Alveringem -Gullegem-
.Oostrozebeke-Egem C-
.

KWS Oudenburg

-BS Westhoek A-
.Staden B-Rumbeke-
.

Avelgem B

-Sint-Joris-
.Leffinge-Handzame-
.Bredene B-Famkes WDM C-
.Cercleladies B-Harelbeke B-

vrij: Wervik

speeldag 23

maandag 16/05/2022

00:00Handzame-
Avelgem B
-
.Sint-Joris-Staden B-
.Rumbeke-Wervik-
.BS Westhoek A-Oostrozebeke-
.Egem C-Alveringem -
.Gullegem-Cercleladies B-
.Harelbeke B-Bredene B-
.Famkes WDM C-Leffinge-

vrij: KWS Oudenburg

speeldag 24

dinsdag 17/05/2022

00:00Bredene B-Gullegem-
.Cercleladies B-Egem C-
.Alveringem -BS Westhoek A-
.Oostrozebeke-
KWS Oudenburg
-
.Wervik-Sint-Joris-
.Staden B-Handzame-
.

Avelgem B

-Famkes WDM C-
.Leffinge-Harelbeke B-

vrij: Rumbeke

speeldag 25

woensdag 18/05/2022

00:00Harelbeke B-
Avelgem B
-
.Famkes WDM C-Staden B-
.Handzame-Wervik-
.Sint-Joris-Rumbeke-
.

KWS Oudenburg

-Alveringem -
.BS Westhoek A-Cercleladies B-
.Egem C-Bredene B-
.Gullegem-Leffinge-

vrij: Oostrozebeke

speeldag 26

donderdag 19/05/2022

00:00

Avelgem B

-Gullegem-
.Leffinge-Egem C-
.Bredene B-BS Westhoek A-
.Cercleladies B-
KWS Oudenburg
-
.Alveringem -Oostrozebeke-
.Rumbeke-Handzame-
.Wervik-Famkes WDM C-
.Staden B-Harelbeke B-

vrij: Sint-Joris

speeldag 27

vrijdag 20/05/2022

00:00Egem C-
Avelgem B
-
.Gullegem-Staden B-
.Harelbeke B-Wervik-
.Famkes WDM C-Rumbeke-
.Handzame-Sint-Joris-
.Oostrozebeke-Cercleladies B-
.

KWS Oudenburg

-Bredene B-
.BS Westhoek A-Leffinge-

vrij: Alveringem

speeldag 28

zaterdag 21/05/2022

00:00Wervik-Gullegem-
.Staden B-Egem C-
.

Avelgem B

-BS Westhoek A-
.Leffinge-
KWS Oudenburg
-
.Bredene B-Oostrozebeke-
.Cercleladies B-Alveringem -
.Sint-Joris-Famkes WDM C-
.Rumbeke-Harelbeke B-

vrij: Handzame

speeldag 29

zondag 22/05/2022

00:00

KWS Oudenburg

-
Avelgem B
-
.BS Westhoek A-Staden B-
.Egem C-Wervik-
.Gullegem-Rumbeke-
.Harelbeke B-Sint-Joris-
.Famkes WDM C-Handzame-
.Alveringem -Bredene B-
.Oostrozebeke-Leffinge-

vrij: Cercleladies B

speeldag 30

maandag 23/05/2022

00:00Sint-Joris-Gullegem-
.Rumbeke-Egem C-
.Wervik-BS Westhoek A-
.Staden B-
KWS Oudenburg
-
.

Avelgem B

-Oostrozebeke-
.Leffinge-Alveringem -
.Bredene B-Cercleladies B-
.Handzame-Harelbeke B-

vrij: Famkes WDM C

speeldag 31

dinsdag 24/05/2022

00:00Alveringem -
Avelgem B
-
.Oostrozebeke-Staden B-
.

KWS Oudenburg

-Wervik-
.BS Westhoek A-Rumbeke-
.Egem C-Sint-Joris-
.Gullegem-Handzame-
.Harelbeke B-Famkes WDM C-
.Cercleladies B-Leffinge-

vrij: Bredene B

speeldag 32

woensdag 25/05/2022

00:00Famkes WDM C-Gullegem-
.Handzame-Egem C-
.Sint-Joris-BS Westhoek A-
.Rumbeke-
KWS Oudenburg
-
.Wervik-Oostrozebeke-
.Staden B-Alveringem -
.

Avelgem B

-Cercleladies B-
.Leffinge-Bredene B-

vrij: Harelbeke B

speeldag 33

donderdag 26/05/2022

00:00Bredene B-
Avelgem B
-
.Cercleladies B-Staden B-
.Alveringem -Wervik-
.Oostrozebeke-Rumbeke-
.

KWS Oudenburg

-Sint-Joris-
.BS Westhoek A-Handzame-
.Egem C-Famkes WDM C-
.Gullegem-Harelbeke B-

vrij: Leffinge

speeldag 34

vrijdag 27/05/2022

00:00Harelbeke B-Egem C-
.Famkes WDM C-BS Westhoek A-
.Handzame-
KWS Oudenburg
-
.Sint-Joris-Oostrozebeke-
.Rumbeke-Alveringem -
.Wervik-Cercleladies B-
.Staden B-Bredene B-
.

Avelgem B

-Leffinge-

vrij: Gullegem

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

5/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Bredene B103+8151+13
2.Rumbeke*103+7141+36
3.BS Westhoek A**93+23262+1213
4.Sint-Joris*93+582+47
5.Famkes WDM C82+4132+611
6.Alveringem 82+1111+46
7.Harelbeke B*72+4140-43
8.Staden B**62040-21
9.Handzame*62-180-43
10.Gullegem*41-1381-97
11.Egem C***31+351+44
12.Leffinge20-4130-34
13.Wervik**10-460-16
14.Cercleladies B10-1480-74
15.Oostrozebeke*00-1920-30
16.KWS Oudenburg0000000
Avelgem B0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden