www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/06/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 2de PROVINCIALE <-- BRABANT

seizoensresumé:

2de Provinciale A (24/24)

  • 1.

    NSeth Berchem A*

    65,74

  • 2.

    Amicii Bxl Jette A*

    53,22

  • 3.

    Saint-Michel A*

    46,96

  • 4.

    Brussels City*

    38,61

  • 5.

    Olympique Forestois**

    36

  • 6.

    Forestoise A*

    35,48

  • 7.

    Sport.Bruxelles B

    34

  • 8.

    Suryoyés A**

    32,73

  • 9.

    Black Star*

    32,35

  • 10.

    Stockel B

    32

  • 11.

    Jeun.Molenbeek A***

    29,71

  • 12.

    FC.M Uccle A**

    26,18

  • 13.

    Anderlecht SCB*

    26,09

  • 14.

    Polonia Boitsfort**

    25,09

  • 15.

    Stade Everois B***

    22,86

  • 16.

    Boitsfort B*

    6,26

2de Provinciale B (23/23)

  • 1.

    Grez-Doiceau*

    60,64

  • 2.

    ES.Braine A**

    55,86

  • 3.

    Chastre A

    46

  • 4.

    Orp-Noduwez A

    43

  • 5.

    Perwez A**

    38,33

  • 6.

    Saintoise A

    37

  • 7.

    Union Rixensart A**

    33,95

  • 8.

    Wavre Limal A**

    29,57

  • 9.

    RCS.Braine B**

    27,38

  • 9.

    Lasne Ohain B**

    27,38

  • 11.

    Mont St.Guibert*

    19,86

  • 12.

    Auderghem A**

    19,71

  • 13.

    Huppaye A***

    13,80

  • 14.

    Wavre Sports FC B**

    12,05

  • 15.

    Incourt

    11

  • amc.

    Archennes-Pécrot A

    0

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1NSeth Berchem A(2A.1)65,7420,87+75,13969,39+26,0940,69
2Grez-Doiceau(2B.1)63,2720,73+75,2790,549,82+39,2743,63
3ES.Braine A(2B.2)58,2818,29+34,2849,1411,43+2430,86
4Amicii Bxl Jette A(2A.2)53,2215,65+2463,659,39+10,4333,39
5Chastre A(2B.3)4813,56+25,0443,826,26+12,5221,91
6Saint-Michel A(2A.3)46,9614,61+34,43728,35+17,7436,52
7Orp-Noduwez A(2B.4)44,8712,52+32,3560,525,22+15,6527,13
8Perwez A(2B.6)40,0010,28+9,1452,575,71025,14
9Saintoise A(2B.5)38,6111,48-1,0442,786,26+1,0427,13
10Brussels City(2A.4)38,6110,43+8,3557,396,26+9,3929,22
11Olympique Forestois(2A.7)3610,91+2,1854,544,36-1,0927,27
12Forestoise A(2A.5)35,4810,43+2,0937,565,22+2,0918,78
13Union Rixensart A(2B.7)35,439,14+5,7143,432,28-2,2814,86
14Sport.Bruxelles B(2A.5)34,0010,00+8,0046,005,00-4,0018
15Suryoyés A(2A.10)32,739,82-2,1851,274,36-3,2725,09
16Black Star(2A.9)32,3510,43-7,3046,966,26026,09
17Stockel B(2A.8)32,009-2,0050,004,00-7,0021
18Wavre Limal A(2B.8)30,868,00+1,1452,572,28-11,4322,86
19Jeun.Molenbeek A(2A.11)29,719,14+1,1446,862,28-6,8617,14
20RCS.Braine B(2B.9)28,578,00-8,00480-22,868,00
21Lasne Ohain B(2B.9)28,578,00-8,0038,864,57-5,7119,43
22FC.M Uccle A(2A.13)26,187,63-10,9153,454,36-9,8229,45
23Anderlecht SCB(2A.12)26,097,30-15,6544,872,09-14,6117,74
24Polonia Boitsfort(2A.14)25,097,63-20,7333,822,18-18,5410,91
25Stade Everois B(2A.15)22,866,86-43,4336,573,43-32,0016,00
26Mont St.Guibert(2B.11)20,735,45-26,1832,731,09-13,0916,36
27Auderghem A(2B.12)20,574,57-18,2933,140-19,4310,28
28Huppaye A(2B.13)14,42,4-28,832,40-26,413,2
29Wavre Sports FC B(2B.15)12,572,28-46,8625,141,14-22,8610,28
30Incourt(2B.14)11,483,13-50,0934,432,09-28,1719,82
31Boitsfort B(2A.16)6,262,09-68,8727,130-41,749,39
32Archennes-Pécrot A(2B.0)0000000
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 1ste provinciale:

de twee kampioenen:

NSeth Berchem A(2A)
Grez-Doiceau(2B)

bijkomende stijgers:

interprovinciale doorstoot:
voorlopig geen
-
als er GEEN "nationale degradant" is:
voorlopig geen
-
impact fusietabel:
voorlopig geen
-
P1/P2 swap:
(uitgelegd in het P1-degradatie overzicht)
voorlopig geen
-

opgelet met "nationale degradant:"

Het zijn dus enkel de ploegen uit de
3de amateur klasse die degraderen
op basis van de eindrangschikking.
-

Wachtlijst:

?
?
?
?
-

!! MAAR OPGEPAST !!

een ploeg welke in aanmerking komt voor
promotie, maar in P1 zou bijeenkomen met
een clubgenoot(A/B) wordt vervangen.

wanneer komen er een bijkomende stijgers:

Als er in 1ste provinciale een tekort aan ploegen ontstaat komen er bijkomende stijgers.

Hoe kan daar een tekort aan ploegen ontstaan

Denk dan aan ploegen die:
-fuseren,
-verdwijnen,
-promoveren via de interprovinciale eindronde,
-...

OPGELET BIJ FUSIES:
Als ploegen fuseren komt er een stamnummer vrij, wat kan er met dat stamnummer gebeuren:
-het kan verdwijnen,
-de fusieclub kan met een B-ploeg starten,
-de eigenaar kan het verkopen(een overname),
de eigenaar start met een nieuwe club

EN OPGELET BIJ OVERNAMES:
Ploegen die een stamnummer overnemen om op die manier naar een hogere afdeling door te stoten. In dat geval onstaat het tekort in de afdeling van de overnemer. Maar die overnemer kan op zijn beurt natuurlijk ook zijn stamnummer verkopen en dan verschuift dat tekort weer naar een andere afdeling.
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4A)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

Jeunesse Rochefortoise FC(A/B)

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.