www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/05/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

PROMOTIE <-- 3de PROVINCIALE <-- BRABANT

seizoensresumé:

3de Provinciale A (19/19)

  • 1.

    Forest

    44

  • 2.

    Porto Brussels*

    42,22

  • 3.

    Saint-Josse B

    42

  • 4.

    Amicii Bxl Jette B**

    40,23

  • 5.

    Anneessens 25*

    40,11

  • 6.

    Africa Bruxelles**

    38

  • 7.

    NSeth Berchem B**

    36,88

  • 8.

    A.S.A.Molenbeek B*

    19

  • 9.

    Forestoise B**

    15,65

  • 10.

    Racing Anderlecht*

    12,67

  • 11.

    SG Anderlecht*

    12,67

  • 12.

    Marolles Bruxelles

    10

  • 13.

    Anderlecht-Milan

    7

  • amc.

    Brussels Sport B

    0

  • amc.

    Brussels Utd

    0

3de Provinciale B (20/20)

  • 1.

    RSD.Jette B**

    47,78

  • 2.

    AFC.Evere**

    46,67

  • 3.

    Ol.Clabecq*

    35,79

  • 4.

    A.S.A.Molenbeek A**

    34,44

  • 5.

    JS.Ittroise A

    34

  • 6.

    Ganshoren B

    33

  • 7.

    Rebecq B

    32

  • 8.

    FC.M.Uccle B*

    30,53

  • 9.

    Braine Waterloo**

    24,44

  • 10.

    Suryoyés B***

    18,82

  • 11.

    Nivellois B*

    17,89

  • 12.

    Saintoise B***

    14,12

  • 13.

    ES.Braine B*

    4,21

  • amc.

    Brussels Sport A

    0

  • amc.

    Union St.Gilloise B

    0

3de Provinciale C (22/22)

  • 1.

    La Hulpe

    56

  • 2.

    FC Schaerbeek B*

    51,33

  • 3.

    RRC Waterloo B*

    41,90

  • 4.

    RRC.Etterbeek B

    41

  • 5.

    Kosova B

    38

  • 6.

    Cros.Schaerbeek B

    37

  • 7.

    Union Rixensart B

    35

  • 8.

    Villers la Ville B

    34

  • 9.

    Léopold FC B*

    33,52

  • 10.

    Stéphanois B

    31

  • 11.

    Saint-Michel B*

    30,38

  • 12.

    Auderghem B**

    15,40

  • 13.

    Wavre Limal B*

    11,52

  • 14.

    Jeun.Molenbeek B*

    11,52

  • 15.

    JS.Ittroise B

    5

  • amc.

    SC Ixelles B

    0

3de Provinciale D (21/21)

  • 1.

    Mont St.André*

    49,35

  • 2.

    Beauvechain*

    43,05

  • 3.

    Melin*

    43,05

  • 4.

    Genappe B**

    38,68

  • 5.

    Ronvau Chaumont

    38

  • 6.

    Jodoigne B

    37

  • 7.

    Stéphanois A*

    35,70

  • 8.

    Chastre B

    35

  • 9.

    Ottignies-Stimont***

    26,83

  • 10.

    Perwez B*

    18,90

  • 11.

    Orp-Noduwez B*

    17,85

  • 12.

    Huppaye B

    16

  • 13.

    Bierges*

    15,75

  • 14.

    Jandrain**

    2,21

  • amc.

    Walhain B

    0

  • amc.

    Archennes-Pécrot B

    0

testwedstrijden - nacompetitie:

by-pass rangschikking alle reeksen:

1La Hulpe(3C.1)56,0018,00+6687,008,00+30,0046,00
2RSD.Jette B(3B.1)52,5517,11+59,89887,33+14,6734,22
3Mont St.André(3D.1)51,716,5+33665,5+8,826,4
4AFC.Evere(3B.2)51,3317,11+61,111106,11+6,1133
5FC Schaerbeek B(3C.2)51,3316,76+35,62667,33+13,6227,24
6Forest(3A.1)50,9516,21+45,1672,958,10+15,0538,21
7Porto Brussels(3A.3)48,8915,89+6697,786,11+2242,78
8Saint-Josse B(3A.2)48,6316,21+4479,898,10+31,2648,63
9Amicii Bxl Jette B(3A.5)46,5914,23+37,5389,295,17+14,2336,23
10Anneessens 25(3A.4)46,4414,67+14,6769,677,33+2,4428,11
11Beauvechain(3D.2)45,114,3+24,247,36,6+6,620,9
12Melin(3D.3)45,113,2+24,260,55,5+6,626,4
13Africa Bruxelles(3A.6)4412,94+18,1258,235,17+6,4728,47
14NSeth Berchem B(3A.7)42,7012,94+15,5368,596,47+2,5936,23
15RRC Waterloo B(3C.4)41,9012,57+2259,716,29+3,1428,29
16RRC.Etterbeek B(3C.3)41,0013,00+17,0049,004,00+1,0019,00
17Genappe B(3D.7)40,5311,58+26,6355,585,79+8,1020,84
18Ronvau Chaumont(3D.4)39,8112,57+26,1969,145,24+4,1924,09
19Ol.Clabecq(3B.4)39,3711,58+3,47443,47-9,2617,37
20Jodoigne B(3D.5)38,7610,47+31,4372,294,19+11,5234,57
21Kosova B(3C.5)38,0012,00+16,0057,007,00+7,0029,00
22A.S.A.Molenbeek A(3B.7)37,8912,22+22774,89-1,2226,89
23JS.Ittroise A(3B.3)37,412,1+20,968,24,4+1,126,4
24Stéphanois A(3D.8)37,411+2253,97,7+19,838,5
25Cros.Schaerbeek B(3C.6)37,0012,00+34,0073,004,00-6,0019,00
26Chastre B(3D.6)36,6711,52+8,3858,674,19+3,1431,43
27Ganshoren B(3B.5)36,311+4,464,95,5-1,133
28Rebecq B(3B.6)35,211+20,974,84,4+1134,1
29Union Rixensart B(3C.7)35,0010,00+28,0072,002,00-3,0024,00
30Villers la Ville B(3C.8)34,0010,00+18,0054,005,00+2,0024,00
31FC.M.Uccle B(3B.8)33,5810,42-5,7952,103,47-17,3722
32Léopold FC B(3C.9)33,529,43+13,6240,866,29+4,1920,95
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

!- nog niet beschikbaar op vbal4 -!
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4B)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

wordt ?

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.