www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/06/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

LIÈGE --> 3de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

3de Provinciale A (24/24)

  • 1.

    Burdinne*

    64,69

  • 2.

    Huccorgne*

    61,56

  • 3.

    Ouffet-Warzée*

    54,26

  • 4.

    Huy B*

    48

  • 5.

    Wanze Bas-Oha B*

    40,70

  • 6.

    Couthuin*

    39,65

  • 7.

    R.Fraiture Sp.A*

    37,56

  • 8.

    Wasseiges**

    30,55

  • 9.

    Oreye**

    28,36

  • 10.

    Crisnée**

    28,36

  • 11.

    Templiers Nandrin B**

    26,18

  • 12.

    Fizoise B**

    24

  • 13.

    Warnant B

    20

  • 14.

    Racour A*

    18,78

  • 15.

    Haneffe*

    17,74

  • 16.

    Limont A*

    3,13

3de Provinciale B (23/23)

  • 1.

    Vaux-Chaudfontaine

    53

  • 2.

    Croatia Wandre

    45

  • 3.

    Jupille A

    43

  • 4.

    Aywaille B

    38

  • 5.

    Roclenge-Wonck A

    38

  • 6.

    Grâce Hollogne

    36

  • 6.

    Sart Tilman A

    36

  • 8.

    Harzé

    32

  • 9.

    Patro Othée

    32

  • 10.

    Ans Montegnée A

    32

  • 11.

    Union Flémalle B

    27

  • 12.

    Beaufays B

    26

  • 13.

    Hognoul

    24

  • 14.

    Fc.Herstal B

    24

  • 15.

    Esneux

    22

  • 16.

    R.Dc.Cointe B

    15

3de Provinciale C (23/23)

  • 1.

    Etoille Dalhem A

    59

  • 2.

    Aubel B

    50

  • 3.

    JS Liégeoise

    47

  • 4.

    Melen B

    42

  • 4.

    As.Hermalle A

    42

  • 6.

    Bressoux

    41

  • 7.

    Cornesse A

    37

  • 8.

    Lambermont A

    34

  • 9.

    Vivegnis

    32

  • 10.

    Rechain B

    31

  • 11.

    UCE Liège B

    26

  • 11.

    Elan Dalhem A

    26

  • 13.

    Haccourt

    20

  • 14.

    Soumagne

    16

  • 15.

    Saive B

    11

  • 16.

    Houtain Milanello B

    8

3de Provinciale D (24/24)

  • 1.

    Hautes Fagnes

    51

  • 2.

    Emmels

    50

  • 3.

    Trois Ponts*

    45,91

  • 4.

    Ent.Pepine A

    43

  • 5.

    Welkenraedt A*

    41,74

  • 6.

    Elsautoise B**

    40,36

  • 7.

    Goé*

    39,65

  • 8.

    Xhoffraix**

    38,18

  • 9.

    Lontzen A*

    33,39

  • 10.

    AS Verviers A

    28

  • 11.

    St.Vith*

    27,13

  • 12.

    Butgenbach*

    26,09

  • 13.

    Elsenborn*

    21,91

  • 14.

    Baelen A*

    17,74

  • 15.

    Francorchamps B**

    16,36

  • 16.

    Charneux**

    15,27

testwedstrijden - nacompetitie:

Eindronde: de 4 ploegen op plaats 14

als twee of meer Luikse-nationale dalers zijn.

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Limont A(3A.16)3,130-101,2214,610-42,7811,48
2Houtain Milanello B(3C.16)8,352,09-58,4325,041,04-27,1311,48
3Saive B(3C.15)11,482,09-41,74240-31,307,30
4Charneux(3D.16)15,273,27-25,0937,091,09-15,2716,36
5R.Dc.Cointe B(3B.16)15,655,22-37,5639,651,04-28,1718,78
6Francorchamps B(3D.15)16,364,36-26,1833,823,27-4,3621,82
7Soumagne(3C.14)16,694,17-36,5246,960-31,3015,65
8Baelen A(3D.14)17,744,17-31,3019,821,04-20,8710,43
9Haneffe(3A.15)17,745,22-35,4825,043,13-18,7812,52
10Racour A(3A.14)18,784,17-22,9629,220-20,8710,43
11Warnant B(3A.13)20,004,00-13,00452,00+2,0027
12Haccourt(3C.13)20,876,26-35,48482,09-27,1326,09
13Elsenborn(3D.13)21,916,26-33,3936,525,22-11,4819,82
14Esneux(3B.15)22,966,26-19,8249,041,04-20,8715,65
15Fizoise B(3A.12)245,45-15,2737,091,09-16,369,82
16Fc.Herstal B(3B.14)25,046,26-4,1750,092,09-2,0926,09
17Hognoul(3B.13)25,047,30-14,6141,743,13-11,4818,78
18Butgenbach(3D.12)26,097,30-17,7433,393,13-14,6112,52
19Templiers Nandrin B(3A.11)26,187,63-5,4544,735,45+3,2730,54
20St.Vith(3D.11)27,137,30-13,5627,135,22-6,2614,61
21Elan Dalhem A(3C.12)27,137,30-13,5650,090-21,9121,91
22UCE Liège B(3C.11)27,137,30-4,1753,223,13-3,1324
23Beaufays B(3B.12)27,138,35-19,8242,783,13-10,4324
24AS Verviers A(3D.10)28,008,00-23,00392,00-19,0020,00
25Union Flémalle B(3B.11)28,177,30-1,04483,13-2,0924
26Crisnée(3A.10)28,367,63+7,6355,632,18-9,8219,63
27Oreye(3A.9)28,368,73-17,45483,27-18,5417,45
28Wasseiges(3A.8)30,548,73-8,7343,633,27-16,3616,36
29Rechain B(3C.10)32,359,39-8,3560,525,22-11,4833,39
30Ans Montegnée A(3B.10)33,398,35-3,1337,566,26+6,2626,09
31Patro Othée(3B.9)33,399,39-20,8733,393,13-2412,52
32Vivegnis(3C.9)33,399,39+6,2663,653,13+4,1728,17
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 4de provinciale:

totaal 8 vaste dalers

-in elke reeks de ploegen op plaats 15 en 16:
Haneffe3A-15
Limont A3A-16
Esneux3B-15
R.Dc.Cointe B3B-16
Saive B3C-15
Houtain Milanello B3C-16
Francorchamps B3D-15
Charneux3D-16

bijkomende dalers:

voorlopig geen

P3/P4 swap:

voorlopig geen
(Als er een A- en een B-ploeg van dezelfde club
in P3 samenvallen omwille van degradatie in P2, dan zal de B-ploeg naar P3 moeten. En in P3 komt er dan een bijkomende stijger.)
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Brab: fusiegesprekken

Brab: nieuwe club

Brab: verdwijnt

Hai: fusie

Hai: fusie

Hai: fusiegesprekken

Hai: fusiegesprekken

Nam: fusie

Nam: fusie

Nam: fusie

Lie: herstart in P1

Liè: geen amateurlicentie

Liè: fusie

Lux: fusie

Lux: licentie

Léopold(Nat-D3A/P3C) en Moreda Uccle (P2A/P3B)

Racing White Woluwe

Huppaye A(P2B)

US Tournai(P2B) en Warcoing(P1)

Warcoing(P1) en Obigies(P2A/P4A)

Francs Borains(Nat-D2) en Albert Quevy-Mons(Nat-D3A/P2B)

FC Mont-sur-Marchienne Collège(P2A/P4F) en AS Montigny(P3D)

Rocheforl(Nat-D3B/P3A) en Eprave(P3A/P4A)

Flavion(P2A/P3C) en Morialmé(P2A/P4E)

Neffe(P1) en Lisogne-Thynes(P2A)

Hamoir(Nat-D2)

Tilleur A(Nat-D2)

Fléron(P2B/P4E) en AS Verviers(P3D/P4F)

Martelange(P3B) en Nothomb-Post (P2A/P3B)

Durbuy(Nat-2/P3E) vraagt geen amateurlicentie

Huppaye(P3B) blijft bestaan

wordt ?

wordt ?

Jeunesse Rochefortoise FC(A/B)

wordt US Flavion-Morialmé en start met een A- en een B-ploeg

wordt Entente Dinant, en start met een A- en een B-ploeg

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

stamnummer gaat naar Liè-P1, maar Tilleur A start in P3

wordt RC Star Verviers

wordt ?

stamummer gaat naar P1.