www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Nationaal

PayOff

0/6

  • 1.

    Ploeg 1

    0
  • .

    Ploeg 2

    0
  • .

    Ploeg 3

    0
  • .

    Ploeg 4

    0

1ste Nationale

zaterdag 14/09/2019

19:30

Thes

-St.Eloois-Winkel2-1
20:00Lierse Kempenzonen-

URSL Visé

1-2
.RWDM-

Deinze

1-2
.Patro Eisden-

SK Heist

0-1
.

Seraing

-Rupel-Boom4-1
.

Ol.Charleroi C.F.

-Dessel2-1
.La Louvière-Centre-

Tubize

1-2

zondag 15/09/2019

15:00

FC Liège

-Dender4-2

3/30

  • 1.

    Deinze

    9
  • 2.

    SK Heist

    9
  • 3.

    Ol.Charleroi C.F.

    9
  • 4.

    Seraing

    7
  • 5.

    Thes

    5
  • 6.

    Dender

    4
  • 7.

    URSL Visé

    4
  • 8.

    Dessel

    4
  • 9.

    Tubize

    4
  • 10.

    RWDM

    3
  • 11.

    La Louvière-Centre

    3
  • 12.

    FC Liège

    3
  • 13.

    Patro Eisden

    2
  • 14.

    St.Eloois-Winkel

    1
  • 15.

    Lierse Kempenzonen

    0
  • 16.

    Rupel-Boom

    0

2de Nationale

zaterdag 14/09/2019

20:00

Onhaye

-Waremme1-0

zondag 15/09/2019

15:00Solières-

Francs Borains

1-4
.Tilleur-Verlaine3-3
.Hamoir-

Union Namur-Fosses

0-3
.Givry-

Meux

0-3
.Stockay-Warfusée-

Entente Durbuy

0-3
.Rebecq-

Couvin-Mariemb.

0-2

dinsdag 17/09/2019

20:00Acren-Lessines-RAAL La Louvière-

4/30

  • 1.

    Francs Borains

    12
  • 2.

    Meux

    12
  • 3.

    Entente Durbuy

    8
  • 4.

    Tilleur

    7
  • 5.

    Waremme

    6
  • 6.

    Stockay-Warfusée

    6
  • 7.

    Union Namur-Fosses

    6
  • 8.

    Hamoir

    5
  • 9.

    RAAL La Louvière*

    4
  • 10.

    Acren-Lessines*

    4
  • 11.

    Couvin-Mariemb.*

    4
  • 12.

    Verlaine

    4
  • 13.

    Rebecq

    3
  • 14.

    Onhaye*

    3
  • 15.

    Solières

    1
  • 16.

    Givry

    0

3de Nationale A

zaterdag 14/09/2019

20:00

Albert Quevy-Mons

-Stade Brainois2-0
.Tournai-

Symphorinois

1-2

zondag 15/09/2019

15:00

Walhain

-St.Ghislain3-0
.

Entité Manageoise

-Ostiches-Ath1-0
.Léopold FC-

RCS.Braine

1-4
.

Ganshoren

-Wavre Sports5-0
.Kosova-Celles Buzet2-2
.Gosselies-

RSD.Jette

0-1

4/30

  • 1.

    Ganshoren

    10
  • 2.

    RSD.Jette

    10
  • 3.

    Albert Quevy-Mons

    9
  • 4.

    Symphorinois

    9
  • 5.

    Walhain

    8
  • 6.

    Ostiches-Ath

    7
  • 7.

    RCS.Braine

    7
  • 8.

    Entité Manageoise

    7
  • 9.

    Celles Buzet

    5
  • 10.

    Stade Brainois

    4
  • 11.

    Wavre Sports

    4
  • 12.

    Tournai

    3
  • 13.

    Gosselies

    3
  • 14.

    Léopold FC

    2
  • 15.

    Kosova

    1
  • 16.

    St.Ghislain

    0

3de Nationale B

zaterdag 14/09/2019

20:00FCB Sprimont -Rochefort2-2
.

Aische

-Raeren-Eynatten2-1
.

Huy

-Aywaille2-0
20:30Oppagne-Wéris-Mormont2-2

zondag 15/09/2019

15:00

Warnant

-Ciney4-1
.United Richelle-

Spy

1-3
.Herstal-Jodoigne1-1
16:00Meix-Dt-Virton-Habay-La-Neuve1-1

4/30

  • 1.

    Mormont

    8
  • 2.

    Oppagne-Wéris

    7
  • 3.

    Jodoigne

    7
  • 4.

    United Richelle

    6
  • 5.

    Raeren-Eynatten

    6
  • 6.

    Herstal

    5
  • 7.

    FCB Sprimont

    5
  • 8.

    Habay-La-Neuve

    5
  • 9.

    Warnant

    5
  • 10.

    Rochefort

    5
  • 11.

    Huy

    5
  • 12.

    Aische

    5
  • 13.

    Spy

    5
  • 14.

    Meix-Dt-Virton

    4
  • 15.

    Aywaille

    4
  • 16.

    Ciney

    3
Bijkomende info, verzameld uit de 5 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.