www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Luxembourg

1ste Provinciale

vrijdag 20/09/2019

20:30

Libramont

-Sart1-0

zaterdag 21/09/2019

20:00La Roche A-

Vaux-Noville

1-2
.Marloie A-St Hubert A0-0
20:30Chaumont-

Ethe

1-3

zondag 22/09/2019

15:00Gouvy A-Freylange A-
.St Léger-Nassogne A-
.Arlon A-Florenville-

4/26

  • 1.

    Libramont

    10
  • 2.

    La Roche A

    9
  • .

    Vaux-Noville

    9
  • 4.

    St Hubert A

    8
  • 5.

    Arlon A*

    6
  • .

    Gouvy A*

    6
  • 7.

    Ethe

    6
  • 8.

    Marloie A

    5
  • 9.

    Florenville*

    4
  • 10.

    Sart

    3
  • .

    Chaumont

    3
  • 12.

    Freylange A*

    1
  • 13.

    Nassogne A*

    0
  • .

    St Léger*

    0

2de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

20:00Jamoigne-Chiny-

St Mard A

0-1
.

Habaysienne A

-Vance1-0
.

Nothomb-Post A

-Messancy A3-1
20:30

Arlon B

-Bleid A2-1

zondag 22/09/2019

15:00Gérouville-Meix-Dt-Virton B-
.Aubange A-Tontelange-
.Autelbas-Rossignol-

4/26

  • 1.

    St Mard A

    12
  • 2.

    Aubange A*

    9
  • .

    Jamoigne-Chiny

    9
  • 4.

    Meix-Dt-Virton B*

    6
  • .

    Messancy A

    6
  • .

    Autelbas*

    6
  • 7.

    Bleid A

    5
  • 8.

    Tontelange*

    4
  • .

    Nothomb-Post A

    4
  • .

    Habaysienne A

    4
  • 11.

    Arlon B

    3
  • .

    Vance

    3
  • 13.

    Rossignol*

    1
  • 14.

    Gérouville*

    0

2de Provinciale B

vrijdag 20/09/2019

20:30

Paliseul

-St Hubert B3-2

zaterdag 21/09/2019

20:00

Libin A

-Orgéo A3-2
20:30

Bercheux

-Assenois2-0

zondag 22/09/2019

15:00Grandvoir-Ochamps A-
.Neuvillers-Wellin A-
.Poupehan-Bouillon-
.Villance-Longlier-

4/26

  • 1.

    Libin A

    12
  • 2.

    Longlier*

    9
  • .

    Bercheux

    9
  • 4.

    Paliseul

    6
  • .

    Assenois

    6
  • 6.

    Orgéo A

    4
  • .

    St Hubert B

    4
  • .

    Grandvoir*

    4
  • .

    Ochamps A*

    4
  • 10.

    Bouillon*

    3
  • .

    Neuvillers*

    3
  • 12.

    Wellin A*

    2
  • .

    Poupehan*

    2
  • 14.

    Villance*

    0

2de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:30

Marloie B

-Amonines5-3
20:00Waha-Marche A-Halthier A3-3
.Erezée-

Bastogne

1-2
20:30

Bourcy A

-Mormont B6-4
.

Melreux-Hotton A

-Aye2-1

zondag 22/09/2019

15:00Compogne-Tenneville-
.Champlon A-Houffalize A-

4/26

  • 1.

    Bastogne

    12
  • 2.

    Halthier A

    8
  • .

    Melreux-Hotton A

    8
  • 4.

    Marloie B

    7
  • .

    Waha-Marche A

    7
  • 6.

    Tenneville*

    6
  • 7.

    Aye

    5
  • 8.

    Compogne*

    4
  • .

    Mormont B

    4
  • .

    Bourcy A

    4
  • 11.

    Houffalize A*

    2
  • .

    Erezée

    2
  • 13.

    Amonines

    1
  • 14.

    Champlon A*

    0

3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

20:00St Mard B-Toernich2-2

zondag 22/09/2019

15:00Signeulx-Athus-
.Rachecourt-Bleid B-
.Messancy B-Châtillon-
.Aubange B-Halanzy-

4/22

  • 1.

    Waltzing*

    7
  • .

    Châtillon*

    7
  • .

    Toernich

    7
  • .

    Bleid B*

    7
  • 5.

    Halanzy*

    6
  • 6.

    Athus**

    3
  • 7.

    St Mard B**

    2
  • 8.

    Rachecourt*

    1
  • .

    Aubange B*

    1
  • 10.

    Messancy B***

    0
  • .

    Meix-Le-Tige**

    0
  • .

    Signeulx***

    0
  • 11.

    Torgny-Rouvroy

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

20:00

Etalle

-Nothomb-Post B1-0

zondag 22/09/2019

15:00Fouches-Habaysienne B-
.Warmifontaine-Léglise-
.Tintifontaine-Marbehan-
.Freylange B-Villers-dt-Orval-
.Martelange-Les Bulles-

4/24

  • 1.

    Villers-dt-Orval*

    9
  • .

    Marbehan*

    9
  • 3.

    Léglise*

    7
  • 4.

    Les Bulles*

    6
  • 5.

    Habaysienne B*

    4
  • .

    Etalle

    4
  • 7.

    Freylange B**

    3
  • .

    Warmifontaine*

    3
  • .

    Nothomb-Post B*

    3
  • .

    Fouches**

    3
  • 11.

    Ste Marie-Semois*

    1
  • .

    Martelange*

    1
  • .

    Tintifontaine*

    1

3de Provinciale C

vrijdag 20/09/2019

20:30Petitvoir-Ste Cécile4-4

zaterdag 21/09/2019

20:00Ochamps B-

Haut-Fays

1-3

zondag 22/09/2019

15:00Orgéo B-St Pierre-
.Corbion-St Médard-
.Muno-Libin B-
.Carlsbourg-Bertrix-
.Namoussart-Neufchâteau-

4/26

  • 1.

    Muno*

    9
  • 2.

    Haut-Fays

    8
  • 3.

    Libin B*

    7
  • .

    Ste Cécile

    7
  • 5.

    Ochamps B

    6
  • 6.

    Namoussart*

    4
  • .

    Corbion*

    4
  • .

    Orgéo B*

    4
  • .

    Carlsbourg*

    4
  • .

    Petitvoir

    4
  • 11.

    Neufchâteau*

    3
  • .

    St Pierre*

    3
  • 13.

    Bertrix*

    1
  • 14.

    St Médard*

    0

3de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

20:00Witry-Ste Ode1-1

zondag 22/09/2019

15:00Ste Marie-Wid.-Vaux-Sur-Sûre-
.Cobreville-Sibret-
.Givry B-Bras-
.Wellin B-Bande-
.Champlon B-Bure-
16:00Tellin-Nassogne B-

4/26

  • 1.

    Ste Ode

    10
  • 2.

    Vaux-Sur-Sûre*

    9
  • 3.

    Bras*

    7
  • .

    Witry

    7
  • 5.

    Tellin*

    6
  • .

    Sibret*

    6
  • .

    Bure*

    6
  • 8.

    Nassogne B*

    3
  • .

    Givry B*

    3
  • .

    Bande*

    3
  • .

    Ste Marie-Wid.*

    3
  • 12.

    Wellin B*

    1
  • 13.

    Cobreville*

    0
  • .

    Champlon B*

    0

3de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

18:00Melreux-Hotton B-Bourdon1-1
20:00Izier-

Heyd

1-4
.Petit-Han-

Roy

1-4
.

Rendeux

-Oppagne B3-2

zondag 22/09/2019

15:00Ortho-La Roche B-
.Vecmont-Houmart-
.Durbuy B-Waha-Marche B-

4/26

  • 1.

    Roy

    12
  • 2.

    Heyd

    10
  • .

    Melreux-Hotton B

    10
  • 4.

    Rendeux

    7
  • .

    Bourdon

    7
  • 6.

    Petit-Han

    6
  • .

    Vecmont*

    6
  • 8.

    Houmart*

    4
  • .

    Durbuy B*

    4
  • 10.

    Oppagne B

    3
  • .

    Ortho*

    3
  • 12.

    La Roche B*

    0
  • .

    Waha-Marche B*

    0
  • .

    Izier

    0

3de Provinciale F

vrijdag 20/09/2019

20:00

Gouvy B

-Montleban7-1

zaterdag 21/09/2019

20:00Chevron-Odeigne-ST

zondag 22/09/2019

15:00Regné-Tavigny-
.Halthier B-Lierneux-
.Mageret-Houffalize B-
.Bourcy B-Salm -
.Harre-Manhay-Bovigny-

4/26

  • 1.

    Lierneux*

    9
  • .

    Harre-Manhay*

    9
  • .

    Odeigne*

    9
  • 4.

    Gouvy B

    7
  • 5.

    Houffalize B*

    6
  • .

    Halthier B*

    6
  • 7.

    Mageret*

    4
  • .

    Salm *

    4
  • .

    Regné*

    4
  • 10.

    Bovigny*

    3
  • 11.

    Chevron*

    1
  • .

    Montleban

    1
  • 13.

    Tavigny*

    0
  • .

    Bourcy B*

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 10 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.