www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Namur

1ste Provinciale

zaterdag 21/09/2019

19:30

Biesme A

-Profondeville3-0
20:00Neffe-Andenne A2-2
.

Chevetogne

-Wépion A5-0

zondag 22/09/2019

15:00Beauraing A-Molignée A-
.Nismes-Rhisnes A-
.Fernelmont A-Loyers A-
.Condruzien A-Grand-Leez A-
.Tamines-Pesche A-

6/30

  • 1.

    Tamines*

    15
  • 2.

    Loyers A*

    13
  • 3.

    Biesme A

    12
  • .

    Nismes*

    12
  • 5.

    Fernelmont A*

    10
  • 6.

    Chevetogne

    9
  • 7.

    Andenne A

    9
  • 8.

    Rhisnes A*

    7
  • 9.

    Neffe

    7
  • 10.

    Grand-Leez A*

    6
  • 11.

    Pesche A*

    5
  • .

    Profondeville

    5
  • 13.

    Molignée A*

    4
  • 14.

    Beauraing A**

    2
  • 15.

    Condruzien A*

    0
  • .

    Wépion A*

    0

2de Provinciale A

vrijdag 20/09/2019

20:30

Stade Gedinne A

-Jambes A4-1
.

Flavion A

-Malonne A1-0

zondag 22/09/2019

15:00Surice A-Evelette-Jallet A-
.Morialmé A-Ent.Dion A-
.Pondrome A-Lisogne-Thynes-
.Hadelin-Haversin A-Havelange A-
.Anhée A-Beauraing B-
16:00Vencimont-Petigny-Frasnes-

6/30

  • 1.

    Flavion A

    13
  • 2.

    Malonne A

    12
  • .

    Anhée A*

    12
  • 4.

    Stade Gedinne A

    11
  • 5.

    Hadelin-Haversin A*

    10
  • 6.

    Beauraing B*

    8
  • .

    Evelette-Jallet A*

    8
  • 8.

    Petigny-Frasnes*

    7
  • .

    Vencimont*

    7
  • 10.

    Ent.Dion A*

    6
  • 11.

    Lisogne-Thynes*

    5
  • .

    Pondrome A*

    5
  • 13.

    Havelange A*

    4
  • .

    Morialmé A*

    4
  • 15.

    Surice A*

    3
  • .

    Jambes A

    3

2de Provinciale B

zaterdag 21/09/2019

20:00Achêne-Naninne A1-1
.Loyers B-

Tamines B

1-2
.

Schaltin A

-Flawinne A5-3

zondag 22/09/2019

15:00Bossière A-Ligny A-
.Gembloux A-Auvelais A-
.Aische B-Meux B-
.Sart-Bernard-Arquet A-
.Floreffe A-FCO Namur A-

6/30

  • 1.

    Ligny A*

    15
  • 2.

    Tamines B

    13
  • 3.

    Meux B*

    12
  • 4.

    Arquet A*

    9
  • .

    Schaltin A

    9
  • 6.

    FCO Namur A*

    8
  • 7.

    Floreffe A*

    7
  • .

    Loyers B

    7
  • 9.

    Naninne A

    7
  • 10.

    Sart-Bernard*

    6
  • 11.

    Flawinne A

    6
  • 12.

    Aische B*

    5
  • .

    Achêne

    5
  • 14.

    Gembloux A*

    4
  • 15.

    Bossière A*

    2
  • 16.

    Auvelais A*

    1

3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

20:00

Eprave A

-Houyet4-3
.

Bièvre

-Miécret3-0
.Ohey A-

Condruzien B

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Molignée B-Dinant A-
.Faulx-les-Tombes-Schaltin B-
.Assesse A-Han-Sur-Lesse-
.Andoy A-Lustin A-
.Rochefort B-Gesves A-

6/30

  • 1.

    Condruzien B

    15
  • 2.

    Gesves A*

    13
  • 3.

    Bièvre

    12
  • 4.

    Molignée B*

    10
  • .

    Houyet

    10
  • .

    Ohey A

    10
  • 7.

    Andoy A*

    8
  • 8.

    Dinant A*

    7
  • .

    Eprave A

    7
  • .

    Faulx-les-Tombes*

    7
  • 11.

    Miécret

    6
  • 12.

    Lustin A*

    5
  • 13.

    Assesse A*

    4
  • 14.

    Rochefort B*

    3
  • 15.

    Han-Sur-Lesse*

    2
  • 16.

    Schaltin B*

    1

3de Provinciale B

zondag 22/09/2019

15:00Rhisnes B-Sauvenière A-
.FCO Namur B-Fernelmont B-
.Wépion B-Leuze-Longchamps A-
.Grand-Leez B-Arquet B-
.Jambes B-Emines A-
.St-Germain-Temploux-Suarlée A-
.Petit-Wartet A-Taviers A-

5/28

  • 1.

    Eghezée A

    15
  • 2.

    Emines A

    12
  • .

    Leuze-Longchamps A

    12
  • .

    Sauvenière A

    12
  • 5.

    Fernelmont B*

    10
  • 6.

    Jambes B

    7
  • .

    Taviers A

    7
  • 8.

    St-Germain*

    6
  • .

    Arquet B*

    6
  • .

    Rhisnes B

    6
  • 11.

    Wépion B

    4
  • 12.

    Temploux-Suarlée A*

    1
  • .

    Petit-Wartet A

    1
  • .

    Grand-Leez B

    1
  • .

    FCO Namur B*

    1
  • 13.

    Sclayn

    AMC

3de Provinciale C

vrijdag 20/09/2019

20:30

Somzée A

-Gimnée-Mazée E5-1

zondag 22/09/2019

15:00Peche B-Walcourt A-
.Couvin-Mariembourg B-Philippeville A-
.Ligny B-Moustier A-
.Celtic Denée-Sourice B-
.Bioul A-Thy-Chateau A-
.Tarcienne A-Flavion B-
.Namur-Fosses B-Biesme B-

6/30

  • 1.

    Moustier A*

    15
  • 2.

    Somzée A

    13
  • 3.

    Tarcienne A*

    12
  • .

    Thy-Chateau A*

    12
  • .

    Ligny B*

    12
  • 6.

    Couvin-Mariembourg B*

    10
  • 7.

    Bioul A*

    9
  • 8.

    Biesme B*

    6
  • .

    Philippeville A*

    6
  • .

    Gimnée-Mazée E

    6
  • 11.

    Flavion B*

    5
  • 12.

    Sourice B*

    4
  • .

    Peche B*

    4
  • 14.

    Celtic Denée*

    3
  • 15.

    Walcourt A*

    1
  • .

    Namur-Fosses B*

    1

4de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

20:00

Sinsin-Waillet

-ES Ardennaise4-1
.Sommenoise-

Onhaye B

0-4

zondag 22/09/2019

15:00Dinant B-Pessoux-
.Dion B-Pondrome B-
.Rienne-Hadelin-Haversin B-
.Ciergnon-Gedinne B-
.Leignon-Eprave B-

6/26

  • 1.

    Onhaye B

    16
  • 2.

    Sinsin-Waillet

    14
  • 3.

    ES Ardennaise

    12
  • .

    Gedinne B*

    12
  • .

    Hadelin-Haversin B*

    12
  • 6.

    Rienne*

    9
  • 7.

    Dinant B*

    7
  • 8.

    Dion B*

    6
  • 9.

    Pondrome B*

    5
  • 10.

    Pessoux*

    4
  • .

    Leignon*

    4
  • 12.

    Ciergnon*

    3
  • .

    Eprave B*

    3
  • 14.

    Sommenoise

    0

4de Provinciale B

zondag 22/09/2019

15:00Bois-Villers-Anhée B-
.Lustin B-Floreffe B-
.Anseremme-Malonne B-
.Moustier B-St-Gérard-
.Auvelais B-Lesve-Arbre-
.Flawinne B-Etoile Tamines-
.Falisolle-Aisemont-Bioul B-

5/26

  • 1.

    Bois-Villers

    13
  • 2.

    Falisolle-Aisemont

    12
  • .

    Malonne B

    12
  • .

    Etoile Tamines

    12
  • 5.

    Bioul B

    10
  • 6.

    Anseremme

    8
  • .

    Auvelais B

    8
  • 8.

    Lustin B

    7
  • 9.

    Flawinne B

    4
  • 10.

    St-Gérard

    4
  • 11.

    Lesve-Arbre

    3
  • .

    Floreffe B

    3
  • 13.

    Anhée B

    2
  • 14.

    Moustier B

    0

4de Provinciale C

zondag 22/09/2019

15:00Mazy-Gembloux B-
.Traviers B-Boninne-
.Leuze Longchamps B-Ham-
.Ent.Wartet-Emines B-
.Temploux-Suarlée B-Onoz-
.Sauvenière B-Petit-Waret B-
17:00Eghezée B-Bossière B-

5/26

  • 1.

    Boninne

    13
  • .

    Ham

    13
  • 3.

    Bossière B

    12
  • .

    Leuze Longchamps B

    12
  • .

    Traviers B

    12
  • 6.

    Ent.Wartet

    9
  • .

    Gembloux B

    9
  • 8.

    Mazy

    7
  • .

    Eghezée B

    7
  • 10.

    Onoz

    3
  • .

    Petit-Waret B

    3
  • .

    Sauvenière B

    3
  • 13.

    Temploux-Suarlée B

    0
  • .

    Emines B

    0

4de Provinciale D

zondag 22/09/2019

15:00Yvoir-Namèche-
.Naninne B-Ohey B-
.Gesves B-Natoye-
.Sorée-Méan-
.Andennais B-Assesse B-
.Evelette-Jallet B-Andoy B-
.Havelange B-Bonneville-

5/26

  • 1.

    Ohey B

    15
  • .

    Natoye

    15
  • 3.

    Namèche

    12
  • 4.

    Sorée

    10
  • 5.

    Assesse B

    9
  • 6.

    Bonneville

    6
  • .

    Andoy B

    6
  • .

    Andennais B

    6
  • .

    Méan

    6
  • .

    Yvoir

    6
  • .

    Evelette-Jallet B

    6
  • 12.

    Naninne B

    4
  • 13.

    Havelange B

    3
  • 14.

    Gesves B

    0

4de Provinciale E

zondag 22/09/2019

14:30Thy-Chateau B-Frontières-
15:00Gimnée-Mazée B-Hastière-
.Philippeville B-Morialmé B-
.Feschaux-Florennes-
.Walcourt B-Somzée B-
.Viroin-Treignes-Tarcienne B-
.Mesnil-Clermont-

5/26

  • 1.

    Thy-Chateau B

    15
  • 2.

    Frontières

    12
  • 3.

    Mesnil

    11
  • 4.

    Viroin-Treignes

    10
  • 5.

    Gimnée-Mazée B

    8
  • 6.

    Florennes

    7
  • .

    Somzée B

    7
  • 8.

    Clermont

    5
  • 9.

    Philippeville B

    4
  • .

    Morialmé B

    4
  • .

    Hastière

    4
  • 12.

    Tarcienne B

    3
  • .

    Walcourt B

    3
  • 14.

    Feschaux

    2
Bijkomende info, verzameld uit de 11 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.