www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 22/11/2019

vbal4

Liège

1ste Provinciale

zondag 24/11/2019

14:30FCB Sprimont B-Melen A-
.Amblève A-Ougrée A-
.UCE Liège A-Minerois A-
.Rechain A-Aubel A-
.Fizoise A-Malmundaria A-
.Wanze Bas-Oha A-Francorchamps A-
.Es.Geer A-Weywertz A-
.Dison A-La Calamine A-

14/30

  • 1.

    Dison A

    31
  • 2.

    Fizoise A

    28
  • 3.

    Wanze Bas-Oha A

    26
  • 4.

    Melen A

    24
  • 5.

    La Calamine A

    23
  • 6.

    UCE Liège A

    23
  • 7.

    Francorchamps A

    22
  • 8.

    Weywertz A

    18
  • .

    Malmundaria A

    18
  • 10.

    FCB Sprimont B

    17
  • .

    Rechain A

    17
  • 12.

    Minerois A

    16
  • 13.

    Es.Geer A

    15
  • .

    Ougrée A

    15
  • 15.

    Aubel A

    10
  • 16.

    Amblève A

    9

2de Provinciale A

zaterdag 23/11/2019

19:00Amay A-Waremme B-

zondag 24/11/2019

14:30Xhoris A-Hannut A-
.Vyle-Tharoul-Braives A-
.Seraing Athl A-Verlaine B-
.Clavinoise A-Flemalle A-
.Faimes A-Momalle A-
.Templiers Nandrin A-Jehay A-
15:00Beaufays A-Ferrières-

14/30

  • 1.

    Jehay A

    33
  • 2.

    Momalle A

    31
  • 3.

    Templiers Nandrin A

    26
  • 4.

    Faimes A

    26
  • 5.

    Beaufays A

    24
  • 6.

    Hannut A

    19
  • 7.

    Waremme B

    19
  • .

    Xhoris A

    19
  • 9.

    Flemalle A

    18
  • .

    Clavinoise A

    18
  • 11.

    Braives A

    17
  • 12.

    Amay A

    15
  • 13.

    Vyle-Tharoul

    14
  • 14.

    Verlaine B

    13
  • 15.

    Ferrières

    11
  • 16.

    Seraing Athl A

    9

2de Provinciale B

zondag 24/11/2019

13:00Richelle B-Mcs.Liège-
14:30Olne A-Oupeye-
.Warsage A-Fléron A-
.Houtain Milanello A-Saive A-
.Blegnytoise A-Franchimontois A-
.Cointe A-FC Trooz A-
.Hermée-Heusy A-
.Tilff-Pontisse-

14/30

  • 1.

    Pontisse

    32
  • 2.

    Warsage A

    28
  • 3.

    Franchimontois A

    28
  • 4.

    Cointe A

    26
  • 5.

    Heusy A

    25
  • 6.

    Fléron A

    24
  • 7.

    Mcs.Liège

    22
  • 8.

    FC Trooz A

    21
  • .

    Blegnytoise A

    21
  • 10.

    Oupeye

    20
  • 11.

    Saive A

    14
  • 12.

    Tilff

    13
  • 13.

    Houtain Milanello A

    11
  • .

    Richelle B

    11
  • 15.

    Olne A

    10
  • 16.

    Hermée

    7

2de Provinciale C

zondag 24/11/2019

14:30La Calamine B-Andrimont A-
.Battice A-Rocherath-
.Sart A-K.Recht-
.Trois-Frontières-Waimes A-
.Faymonville A-Hombourg A-
.Walhorn-Fc.Eupen A-
.Honsfeld A-Herve A-
.Elsautoise A-Stavelot A-

14/30

  • 1.

    Elsautoise A

    29
  • 2.

    Herve A

    28
  • 3.

    Hombourg A

    26
  • 4.

    Sart A

    26
  • 5.

    K.Recht

    23
  • 6.

    Waimes A

    23
  • 7.

    Walhorn

    22
  • 8.

    La Calamine B

    22
  • 9.

    Trois-Frontières

    21
  • 10.

    Battice A

    20
  • 11.

    Stavelot A

    20
  • 12.

    Fc.Eupen A

    17
  • 13.

    Honsfeld A

    15
  • 14.

    Rocherath

    13
  • 15.

    Andrimont A

    6
  • 16.

    Faymonville A

    5

3de Provinciale A

zondag 24/11/2019

14:30Racour A-Haneffe-
.Oreye-Templiers Nandrin B-
.Huy B-R.Fraiture Sp.A-
.Huccorgne-Fizoise B-
.Ouffet-Warzée-Wasseiges-
.Wanze Bas-Oha B-Couthuin-
.Limont A-Warnant B-
.Burdinne-Crisnée-

14/30

  • 1.

    Huccorgne

    37
  • 2.

    Burdinne

    35
  • 3.

    Ouffet-Warzée

    32
  • 4.

    Huy B

    28
  • 5.

    Couthuin

    27
  • 6.

    Wanze Bas-Oha B

    23
  • .

    R.Fraiture Sp.A

    23
  • 8.

    Oreye

    17
  • 9.

    Templiers Nandrin B

    16
  • 10.

    Fizoise B

    15
  • 11.

    Crisnée

    14
  • .

    Haneffe

    14
  • 13.

    Wasseiges

    13
  • 14.

    Warnant B

    11
  • .

    Racour A

    11
  • 16.

    Limont A

    1

3de Provinciale B

zondag 24/11/2019

14:00Aywaille B-Grâce Hollogne-
14:30Roclenge-Wonck A-Esneux-
.Hognoul-Ans Montegnée A-
.Sart Tilman A-R.Dc.Cointe B-
.Union Flémalle B-Harzé-
.Patro Othée-Croatia Wandre-
.Vaux-Chaudfontaine-Jupille A-
.Beaufays B-Fc.Herstal B-

14/30

  • 1.

    Vaux-Chaudfontaine

    32
  • 2.

    Croatia Wandre

    30
  • 3.

    Jupille A

    29
  • 4.

    Roclenge-Wonck A

    27
  • 5.

    Ans Montegnée A

    25
  • 6.

    Harzé

    22
  • .

    Aywaille B

    22
  • 8.

    Sart Tilman A

    21
  • 9.

    Grâce Hollogne

    20
  • 10.

    Esneux

    17
  • 11.

    Patro Othée

    16
  • 12.

    Beaufays B

    14
  • 13.

    Hognoul

    13
  • 14.

    Fc.Herstal B

    13
  • .

    Union Flémalle B

    13
  • 16.

    R.Dc.Cointe B

    3

3de Provinciale C

zondag 24/11/2019

14:30Melen B-As.Hermalle A-
.Bressoux-Lambermont A-
.Haccourt-Etoille Dalhem A-
.Rechain B-Aubel B-
.Saive B-Houtain Milanello B-
.Elan Dalhem A-UCE Liège B-
.Vivegnis-JS Liégeoise-
.Cornesse A-Soumagne-

14/30

  • 1.

    Etoille Dalhem A

    37
  • 2.

    JS Liégeoise

    31
  • 3.

    Aubel B

    29
  • 4.

    Melen B

    27
  • 5.

    Lambermont A

    27
  • 6.

    As.Hermalle A

    26
  • 7.

    Bressoux

    25
  • 8.

    Vivegnis

    21
  • 9.

    Rechain B

    20
  • 10.

    Cornesse A

    18
  • 11.

    Haccourt

    16
  • 12.

    Elan Dalhem A

    16
  • 13.

    UCE Liège B

    8
  • .

    Soumagne

    8
  • 15.

    Saive B

    6
  • 16.

    Houtain Milanello B

    4

3de Provinciale D

zondag 24/11/2019

14:30Goé-Ent.Pepine A-
.Elsenborn-Lontzen A-
.Francorchamps B-Emmels-
.Xhoffraix-Trois Ponts-
.AA Verviers A-St.Vith-
.Welkenraedt A-Hautes Fagnes-
.Charneux-Butgenbach-
.Elsautoise B-Baelen A-

14/30

  • 1.

    Emmels

    31
  • 2.

    Hautes Fagnes

    30
  • 3.

    Elsautoise B

    28
  • 4.

    Goé

    28
  • 5.

    Ent.Pepine A

    26
  • 6.

    Xhoffraix

    26
  • 7.

    Trois Ponts

    25
  • 8.

    Lontzen A

    22
  • 9.

    Welkenraedt A

    22
  • 10.

    Baelen A

    14
  • 11.

    Elsenborn

    13
  • 12.

    Butgenbach

    12
  • 13.

    AA Verviers A

    11
  • .

    St.Vith

    11
  • 15.

    Charneux

    9
  • 16.

    Francorchamps B

    8

4de Provinciale A

zondag 24/11/2019

14:30Fc.Horion-Hannut B-
.Rc.Ent.Amay B-Rosoux-
.Vaux Borset-Braives B-
.Thisnes-Oleye-
.Fumal-Merdorp-
.Faimes B-Fc.Villers-
.Es.Geer B-Jehay B-

14/28

  • 1.

    Lensois A

    33
  • 2.

    Thisnes*

    32
  • 3.

    Fc.Villers*

    28
  • 4.

    Oleye*

    27
  • 5.

    Vaux Borset*

    26
  • 6.

    Fc.Horion*

    25
  • 7.

    Fumal*

    24
  • 8.

    Faimes B*

    22
  • 9.

    Hannut B*

    18
  • 10.

    Braives B*

    15
  • 11.

    Rc.Ent.Amay B*

    10
  • .

    Jehay B*

    10
  • 13.

    Merdorp*

    6
  • 14.

    Es.Geer B*

    4
  • .

    Rosoux*

    4
  • 15.

    Racour B

    AMC

4de Provinciale B

zondag 24/11/2019

14:00Xhoris B-Ocquier-
14:30Modave-Gd.Poulseur-
.Marchin-R.Fraiture Sp.B-
.R.Fraiture FC-Remouchamps-
.Clavinoise B-Anthisnes-
.Solières B-Sart Tilman B-
.Oneux-Strée-
.Lensois B-Engis Academie A-

14/30

  • 1.

    Solières B

    33
  • 2.

    Marchin

    30
  • 3.

    Strée

    29
  • 4.

    R.Fraiture FC

    28
  • 5.

    Modave

    27
  • 6.

    Engis Academie A

    26
  • 7.

    Clavinoise B

    25
  • 8.

    Oneux

    23
  • 9.

    Anthisnes

    17
  • 10.

    Remouchamps

    15
  • 11.

    Lensois B

    13
  • 12.

    Xhoris B

    13
  • 13.

    Sart Tilman B

    11
  • .

    Ocquier

    11
  • 15.

    R.Fraiture Sp.B

    8
  • 16.

    Gd.Poulseur

    7

4de Provinciale C

zondag 24/11/2019

14:30C.S.Juprelle B-Limont B-
.Momalle B-Montagnarde-
.Pierreuse-Tilleur B-
.St Nicolas-Seraing Athl B-
.Thier à Liège-Stockay B-
.Ougrée B-Flexhe Fragnée B-
.Un.Hesbignonne-Engis Academie B-

14/28

  • 1.

    Stockay B*

    33
  • 2.

    Tilleur B*

    32
  • 3.

    Flexhe Fragnée B*

    31
  • 4.

    Ougrée B*

    30
  • 5.

    St Nicolas*

    28
  • 6.

    Montagnarde*

    27
  • 7.

    Seraing Athl B*

    25
  • 8.

    Pierreuse*

    19
  • 9.

    Momalle B*

    13
  • 10.

    C.S.Juprelle B*

    12
  • 11.

    Alleur

    10
  • 12.

    Thier à Liège*

    9
  • 13.

    Un.Hesbignonne*

    8
  • 14.

    Engis Academie B*

    4
  • .

    Limont B*

    4
  • 15.

    Seraing B

    AMC

4de Provinciale D

zondag 24/11/2019

14:00Warsage B-Etoille Dalhem B-
14:30Js.Chênée A-As.Hermalle B-
.Jupille B-Ans Montegnée B-
.Flexhe Fragnee B-Milmort-
.Ellas Herstal-Queue du Bois A-
.Elan Dalhem B-Wandruzienne B-
.Glons-C.S.Juprelle A-
.Fouron-Roclenge-Wonck B-

14/30

  • 1.

    Warsage B

    37
  • 2.

    C.S.Juprelle A

    35
  • 3.

    Flexhe Fragnee B

    30
  • .

    Queue du Bois A

    30
  • 5.

    Milmort

    28
  • 6.

    Elan Dalhem B

    25
  • 7.

    Js.Chênée A

    23
  • 8.

    Jupille B

    19
  • .

    Roclenge-Wonck B

    19
  • 10.

    As.Hermalle B

    16
  • 11.

    Fouron

    14
  • 12.

    Etoille Dalhem B

    11
  • .

    Ellas Herstal

    11
  • 14.

    Wandruzienne B

    10
  • 15.

    Ans Montegnée B

    9
  • 16.

    Glons

    6

4de Provinciale E

zondag 24/11/2019

14:30Cheratte-JA.Grivegnée-
.Olne B-Lambermont B-
.Wandruzienne A-Magnée A-
.Queue du Bois B-Stembertoise-
.Blegnytoise B-US.Liège-
.Fléron B-FC Trooz B-
.Andrimont B-Fc.Barchon-
.Ent.Pepine B-Js.Chênée B-

14/30

  • 1.

    Ent.Pepine B

    32
  • 2.

    Andrimont B

    31
  • 3.

    Fc.Barchon

    30
  • 4.

    Magnée A

    29
  • 5.

    Blegnytoise B

    28
  • .

    Wandruzienne A

    28
  • 7.

    Fléron B

    26
  • .

    US.Liège

    26
  • 9.

    Lambermont B

    20
  • 10.

    Olne B

    15
  • 11.

    Stembertoise

    12
  • 12.

    FC Trooz B*

    11
  • 13.

    JA.Grivegnée

    10
  • 14.

    Js.Chênée B

    8
  • 15.

    Cheratte*

    7
  • 16.

    Queue du Bois B

    4

4de Provinciale F

vrijdag 22/11/2019

19:30Herve B-Battice B-

zondag 24/11/2019

14:00Dison B-Union Limbourg -
14:30Baelen B-Cornesse B-
.Heusy B -Soiron-
.Bolland-Minerois B-
.SRU Verviers-Ej Fléron-
.AS.Verviers B-Franchimontois B-
.Magnée B-Hombourg B -

14/30

  • 1.

    Ej Fléron

    34
  • 2.

    Dison B

    27
  • 3.

    Cornesse B

    25
  • 4.

    Soiron

    24
  • 5.

    Minerois B

    24
  • .

    Herve B

    24
  • 7.

    Union Limbourg

    23
  • .

    Bolland

    23
  • 9.

    AS.Verviers B

    22
  • 10.

    Battice B

    21
  • 11.

    SRU Verviers

    20
  • 12.

    Heusy B

    19
  • 13.

    Franchimontois B

    17
  • 14.

    Hombourg B

    9
  • 15.

    Magnée B

    3
  • 16.

    Baelen B

    0

4de Provinciale G

vrijdag 22/11/2019

20:00Fc.Eupen B-RFC.Welkenraedt B-

zaterdag 23/11/2019

19:30Bellevaux-Bullange-

zondag 24/11/2019

13:45Faymonville B-Malmundaria B-
.Amblève B-Lontzen B-
14:00Honsfeld B-Weywertz B-
14:30Stavelot B-Sart B-
.Spa-Waimes B-
.Jalhay-Oudler-

14/30

  • 1.

    Oudler

    37
  • 2.

    Jalhay

    36
  • 3.

    Spa

    35
  • 4.

    Bellevaux

    33
  • 5.

    Bullange

    23
  • 6.

    Amblève B

    22
  • .

    Malmundaria B

    22
  • 8.

    Fc.Eupen B

    21
  • 9.

    Sart B

    20
  • 10.

    Stavelot B

    15
  • 11.

    RFC.Welkenraedt B

    14
  • 12.

    Waimes B

    12
  • 13.

    Weywertz B

    9
  • 14.

    Honsfeld B

    6
  • .

    Faymonville B

    6
  • 16.

    Lontzen B

    5
productiefst
4FEj Fléron73
4ALensois A71
4DC.S.Juprelle A69
4DWarsage B67
3CEtoille Dalhem A66
4EEnt.Pepine B59
4EFc.Barchon59
4BR.Fraiture FC58
4AThisnes57
4CTilleur B54
4DFlexhe Fragnee B53
4DMilmort53
4EUS.Liège53
minste tegendoelpunten
2AMomalle A10
2CSart A10
4AThisnes10
3AHuccorgne12
3ABurdinne12
4DWarsage B12
4GOudler12
1Dison A13
1Fizoise A14
2BPontisse14
3CEtoille Dalhem A14
3DHautes Fagnes14
4BSolières B14
4GJalhay14
geen enkele wedstrijd verloren
3BVaux-Chaudfontaine
4FEj Fléron
langste reeks overwinningen
4DWarsage B10
4GOudler10
3CEtoille Dalhem A9
3ABurdinne8
4CFlexhe Fragnée B8
4EAndrimont B8
3BCroatia Wandre7
4GBellevaux7
langste reeks zonder nederlaag
3BVaux-Chaudfontaine14
4FEj Fléron14
1Dison A12
4DWarsage B12
3DGoé11
4ALensois A11
4AThisnes11
4GBellevaux11
2AMomalle A10
3ABurdinne10
4BSolières B10
4GOudler10
minste verliespunten
3AHuccorgne5
3CEtoille Dalhem A5
4DWarsage B5
4GOudler5
4CStockay B6
4GJalhay6
3ABurdinne7
4AThisnes7
4CTilleur B7
4DC.S.Juprelle A7
4GSpa7
minste verliespunten thuis
3CEtoille Dalhem A0
4DC.S.Juprelle A0
4EFc.Barchon0
4EFléron B0
4GOudler0
2AJehay A2
3ABurdinne2
4BStrée2
4EEnt.Pepine B2
4FMinerois B2
4GSpa2
minste verliespunten uit
4CStockay B0
4DWarsage B0
2BPontisse2
3AHuccorgne2
4ALensois A2
4AThisnes2
4CTilleur B2
4CFlexhe Fragnée B3
4DQueue du Bois A3
4EAndrimont B3
4FCornesse B3
4GJalhay3
hoogste scores
4AThisnes -Rosoux16-0
4DWandruzienne B -Warsage B2-14
4FMagnée B -Ej Fléron0-16
4DC.S.Juprelle A -Wandruzienne B15-0
4AThisnes -Es.Geer B14-0
4DAs.Hermalle B -C.S.Juprelle A4-10