www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Liège

1ste Provinciale

zondag 26/01/2020

14:30

Minerois A

-La Calamine A2-1
.

Aubel A

-Weywertz A2-1
.Malmundaria A-

Francorchamps A

0-1
.Melen A-

Rechain A

0-3
.

UCE Liège A

-Fizoise A2-1
.Amblève A-

Wanze Bas-Oha A

1-3
.FCB Sprimont B-Es.Geer A1-1
.Ougrée A-

Dison A

0-1

21/30

  • 1.

    Fizoise A

    46
  • 2.

    Dison A

    45
  • 3.

    Wanze Bas-Oha A

    43
  • 4.

    UCE Liège A

    39
  • 5.

    Francorchamps A

    37
  • 6.

    Melen A

    33
  • 7.

    La Calamine A

    32
  • 8.

    Rechain A

    28
  • .

    Es.Geer A

    28
  • 10.

    FCB Sprimont B

    25
  • 11.

    Weywertz A

    23
  • 12.

    Malmundaria A

    22
  • 13.

    Minerois A

    19
  • 14.

    Aubel A

    18
  • 15.

    Ougrée A

    18
  • 16.

    Amblève A

    13

2de Provinciale A

zondag 26/01/2020

14:30

Braives A

-Ferrières2-1
.Verlaine B-

Jehay A

2-4
.Flemalle A-

Momalle A

2-3
.

Hannut A

-Seraing Athl A2-0
.

Vyle-Tharoul

-Clavinoise A2-1
.Amay A-

Faimes A

2-3
.

Xhoris A

-Templiers Nandrin A3-0
.

Waremme B

-Beaufays A5-1

21/30

  • 1.

    Jehay A

    51
  • 2.

    Faimes A

    41
  • 3.

    Momalle A

    40
  • 4.

    Beaufays A

    40
  • 5.

    Templiers Nandrin A

    36
  • 6.

    Xhoris A

    34
  • 7.

    Waremme B

    30
  • 8.

    Braives A

    29
  • 9.

    Amay A

    28
  • 10.

    Clavinoise A

    26
  • 11.

    Hannut A

    25
  • 12.

    Flemalle A

    25
  • 13.

    Vyle-Tharoul

    20
  • 14.

    Verlaine B

    18
  • 15.

    Seraing Athl A

    16
  • 16.

    Ferrières

    15

2de Provinciale B

zondag 26/01/2020

14:30Fléron A-Pontisse1-1
.Saive A-Heusy A2-2
.Franchimontois A-

FC Trooz A

0-3
.Mcs.Liège-

Houtain Milanello A

1-3
.

Warsage A

-Blegnytoise A2-1
.Richelle B-

Hermée

1-3
.

Oupeye

-Tilff2-1

21/30

  • 1.

    Warsage A

    43
  • 2.

    Pontisse

    42
  • 3.

    Cointe A*

    36
  • 4.

    Franchimontois A

    35
  • 5.

    Fléron A

    35
  • 6.

    Heusy A

    34
  • .

    Blegnytoise A

    34
  • 8.

    FC Trooz A

    31
  • 9.

    Olne A*

    28
  • 10.

    Mcs.Liège

    26
  • 11.

    Oupeye

    26
  • 12.

    Tilff

    25
  • 13.

    Houtain Milanello A

    23
  • 14.

    Saive A

    23
  • 15.

    Hermée

    14
  • 16.

    Richelle B

    13

2de Provinciale C

zondag 26/01/2020

13:30La Calamine B-

Honsfeld A

1-4
14:30K.Recht-

Stavelot A

0-2
.Waimes A-Herve A0-0
.Hombourg A-

Fc.Eupen A

1-3
.

Andrimont A

-Trois-Frontières4-1
.

Sart A

-Faymonville A3-0
.Battice A-Walhorn1-1
.Rocherath-Elsautoise A2-2

21/30

  • 1.

    Elsautoise A

    44
  • 2.

    Sart A

    42
  • 3.

    Herve A

    36
  • .

    Hombourg A

    36
  • 5.

    K.Recht

    35
  • 6.

    Waimes A

    35
  • 7.

    Fc.Eupen A

    31
  • 8.

    Walhorn

    29
  • 9.

    La Calamine B

    29
  • 10.

    Stavelot A

    28
  • 11.

    Rocherath

    27
  • 12.

    Trois-Frontières

    26
  • 13.

    Battice A

    26
  • 14.

    Honsfeld A

    24
  • 15.

    Andrimont A

    13
  • 16.

    Faymonville A

    11

3de Provinciale A

zondag 26/01/2020

14:30

R.Fraiture Sp.A

-Crisnée3-1
.Fizoise B-

Warnant B

2-8
.

Wasseiges

-Couthuin2-1
.Haneffe-

Huccorgne

0-3
.Huy B-

Ouffet-Warzée

0-2
.Oreye-

Wanze Bas-Oha B

3-5
.

Racour A

-Limont A3-1
.Templiers Nandrin B-

Burdinne

0-6

21/30

  • 1.

    Burdinne

    56
  • 2.

    Huccorgne

    55
  • 3.

    Ouffet-Warzée

    49
  • 4.

    Huy B

    43
  • 5.

    Wanze Bas-Oha B

    36
  • 6.

    Couthuin

    35
  • 7.

    R.Fraiture Sp.A

    32
  • 8.

    Wasseiges

    27
  • 9.

    Oreye

    26
  • 10.

    Crisnée

    25
  • 11.

    Templiers Nandrin B

    21
  • 12.

    Fizoise B

    19
  • 13.

    Haneffe

    17
  • 14.

    Racour A

    17
  • 15.

    Warnant B

    16
  • 16.

    Limont A

    3

3de Provinciale B

zondag 26/01/2020

14:30R.Dc.Cointe B-Fc.Herstal B2-2
.Harzé-

Jupille A

0-1
.Grâce Hollogne-

Croatia Wandre

1-3
.Esneux-

Union Flémalle B

3-6
.Sart Tilman A-

Aywaille B

0-1
.Hognoul-

Patro Othée

0-2
.Roclenge-Wonck A-

Vaux-Chaudfontaine

1-4
.Ans Montegnée A-

Beaufays B

2-3

21/30

  • 1.

    Vaux-Chaudfontaine

    47
  • 2.

    Croatia Wandre

    42
  • 3.

    Jupille A

    39
  • 4.

    Roclenge-Wonck A

    37
  • 5.

    Sart Tilman A

    33
  • 6.

    Aywaille B

    32
  • 7.

    Patro Othée

    32
  • 8.

    Ans Montegnée A

    32
  • 9.

    Grâce Hollogne

    30
  • 10.

    Harzé

    28
  • 11.

    Beaufays B

    26
  • 12.

    Union Flémalle B

    24
  • 13.

    Hognoul

    21
  • .

    Esneux

    21
  • 15.

    Fc.Herstal B

    19
  • 16.

    R.Dc.Cointe B

    13

3de Provinciale C

zondag 26/01/2020

14:00Lambermont A-

Cornesse A

1-2
.Melen B-Vivegnis2-2
14:30

Etoille Dalhem A

-Soumagne5-1
.

Aubel B

-JS Liégeoise3-0
.Houtain Milanello B-

UCE Liège B

0-4
.

As.Hermalle A

-Rechain B3-1
.

Haccourt

-Saive B3-2
.Bressoux-Elan Dalhem A-ST

21/30

  • 1.

    Etoille Dalhem A

    53
  • 2.

    Aubel B

    47
  • 3.

    Melen B

    42
  • 4.

    JS Liégeoise

    41
  • 5.

    As.Hermalle A

    39
  • 6.

    Bressoux*

    37
  • 7.

    Lambermont A

    34
  • 8.

    Cornesse A

    31
  • 9.

    Vivegnis

    29
  • 10.

    Rechain B

    28
  • 11.

    Elan Dalhem A*

    23
  • 12.

    UCE Liège B

    22
  • 13.

    Haccourt

    20
  • 14.

    Saive B

    11
  • 15.

    Soumagne

    10
  • 16.

    Houtain Milanello B

    5

3de Provinciale D

zondag 26/01/2020

14:30

Emmels

-Baelen A5-1
.

Trois Ponts

-Butgenbach4-0
.St.Vith-

Hautes Fagnes

1-2
.Ent.Pepine A-Xhoffraix2-2
.Francorchamps B-

AA Verviers A

2-3
.

Elsenborn

-Welkenraedt A2-1
.Goé-Charneux2-2
.

Lontzen A

-Elsautoise B4-0

21/30

  • 1.

    Hautes Fagnes

    45
  • 2.

    Emmels

    43
  • 3.

    Ent.Pepine A

    40
  • 4.

    Trois Ponts

    38
  • 5.

    Goé

    37
  • 6.

    Elsautoise B

    36
  • 7.

    Welkenraedt A

    34
  • 8.

    Lontzen A

    32
  • 9.

    Xhoffraix

    32
  • 10.

    AA Verviers A

    27
  • 11.

    St.Vith

    24
  • 12.

    Elsenborn

    20
  • 13.

    Butgenbach

    19
  • 14.

    Baelen A

    16
  • 15.

    Francorchamps B

    15
  • 16.

    Charneux

    14

4de Provinciale A

zondag 26/01/2020

14:30

Oleye

-Jehay B2-1
.Merdorp-

Fc.Villers

0-6
.Hannut B-

Thisnes

0-1
.Vaux Borset-

Fumal

1-2
.Rc.Ent.Amay B-

Faimes B

1-5
.

Fc.Horion

-Es.Geer B5-0

19/26

  • 1.

    Fc.Villers*

    43
  • 2.

    Thisnes*

    43
  • 3.

    Lensois A*

    42
  • 4.

    Oleye*

    40
  • 5.

    Fumal*

    36
  • .

    Fc.Horion

    36
  • 7.

    Vaux Borset*

    30
  • 8.

    Faimes B*

    29
  • 9.

    Hannut B**

    19
  • 10.

    Braives B*

    15
  • 11.

    Jehay B**

    13
  • 12.

    Rc.Ent.Amay B

    10
  • 13.

    Es.Geer B*

    6
  • 14.

    Merdorp*

    3
  • 15.

    Racour B

    AMC
  • .

    Rosoux

    AMC

4de Provinciale B

zondag 26/01/2020

14:00Xhoris B-

Oneux

1-4
14:30R.Fraiture Sp.B-

Engis Academie A

2-3
.Remouchamps-

Strée

2-4
.

Anthisnes

-Sart Tilman B4-1
.Ocquier-

R.Fraiture FC

0-4
.

Marchin

-Clavinoise B3-2
.Modave-

Solières B

0-2
.Gd.Poulseur-Lensois B2-2

21/30

  • 1.

    Solières B

    54
  • 2.

    Marchin

    45
  • .

    Modave

    45
  • .

    Strée

    45
  • 5.

    Engis Academie A

    44
  • .

    R.Fraiture FC

    44
  • 7.

    Clavinoise B

    40
  • 8.

    Oneux

    35
  • 9.

    Anthisnes

    29
  • 10.

    Remouchamps

    20
  • 11.

    Xhoris B

    16
  • 12.

    Sart Tilman B

    14
  • .

    Lensois B

    14
  • .

    Ocquier

    14
  • 15.

    R.Fraiture Sp.B

    12
  • 16.

    Gd.Poulseur

    8

4de Provinciale C

zondag 26/01/2020

14:30

Montagnarde

-Engis Academie B4-3
.

Tilleur B

-Flexhe Fragnée B2-0
.Seraing Athl B-

Stockay B

2-5
.Momalle B-

St Nicolas

1-4
.C.S.Juprelle B-

Thier à Liège

1-4
.Alleur-

Ougrée B

1-5
.Limont B-

Un.Hesbignonne

1-2

20/28

  • 1.

    Tilleur B

    51
  • 2.

    Stockay B*

    49
  • 3.

    St Nicolas

    47
  • 4.

    Flexhe Fragnée B*

    40
  • .

    Ougrée B

    40
  • .

    Montagnarde

    40
  • 7.

    Pierreuse*

    34
  • 8.

    Seraing Athl B

    32
  • 9.

    C.S.Juprelle B*

    21
  • 10.

    Momalle B*

    18
  • .

    Thier à Liège

    18
  • 12.

    Un.Hesbignonne

    15
  • 13.

    Alleur

    11
  • 14.

    Limont B

    7
  • 15.

    Engis Academie B*

    4
  • 16.

    Seraing B

    AMC

4de Provinciale D

zondag 26/01/2020

13:30Etoille Dalhem B-

Roclenge-Wonck B

0-9
14:00

Warsage B

-Ellas Herstal8-1
14:30

Milmort

-C.S.Juprelle A2-1
.

Queue du Bois A

-Wandruzienne B5-2
.As.Hermalle B-Flexhe Fragnee B3-3
.Jupille B-

Elan Dalhem B

2-4
.

Js.Chênée A

-Glons15-0
.

Ans Montegnée B

-Fouron2-1

22/30

  • 1.

    Warsage B*

    58
  • 2.

    C.S.Juprelle A**

    48
  • 3.

    Queue du Bois A*

    44
  • 4.

    Flexhe Fragnee B*

    43
  • 5.

    Milmort*

    41
  • 6.

    Roclenge-Wonck B

    39
  • 7.

    Js.Chênée A*

    38
  • 8.

    Elan Dalhem B*

    37
  • 9.

    Jupille B

    25
  • 10.

    Ans Montegnée B*

    24
  • 11.

    Fouron*

    20
  • 12.

    Ellas Herstal*

    19
  • 13.

    As.Hermalle B**

    17
  • 14.

    Wandruzienne B*

    16
  • 15.

    Etoille Dalhem B*

    11
  • 16.

    Glons*

    6

4de Provinciale E

zondag 26/01/2020

14:30

Magnée A

-Js.Chênée B4-0
.Stembertoise-

Fc.Barchon

1-2
.

US.Liège

-FC Trooz B5-0
.JA.Grivegnée-

Queue du Bois B

0-1
.Wandruzienne A-

Blegnytoise B

1-2
.Olne B-

Fléron B

1-4
.

Cheratte

-Andrimont B5-2
.Lambermont B-

Ent.Pepine B

1-6

21/30

  • 1.

    Ent.Pepine B

    49
  • 2.

    Blegnytoise B

    47
  • 3.

    Fc.Barchon

    46
  • .

    Magnée A

    46
  • 5.

    Wandruzienne A

    40
  • 6.

    Fléron B

    39
  • 7.

    US.Liège

    36
  • 8.

    Andrimont B

    34
  • 9.

    Lambermont B

    29
  • 10.

    FC Trooz B

    24
  • 11.

    Queue du Bois B

    19
  • 12.

    JA.Grivegnée

    17
  • 13.

    Cheratte

    16
  • 14.

    Stembertoise

    15
  • .

    Olne B

    15
  • 16.

    Js.Chênée B

    10

4de Provinciale F

zondag 26/01/2020

14:30

Minerois B

-Union Limbourg 2-0
.

Ej Fléron

-Battice B6-0
.Franchimontois B-

Hombourg B

1-2
.

Cornesse B

-SRU Verviers4-1
.

Bolland

-AS.Verviers B5-1
.

Heusy B

-Magnée B4-0
.Baelen B-

Herve B

1-7
.Soiron-

Dison B

1-2

21/30

  • 1.

    Ej Fléron

    53
  • 2.

    Dison B

    43
  • 3.

    Soiron

    40
  • 4.

    Cornesse B

    40
  • 5.

    Bolland

    39
  • 6.

    Minerois B*

    36
  • 7.

    Herve B

    33
  • 8.

    Union Limbourg

    32
  • 9.

    AS.Verviers B

    29
  • 10.

    SRU Verviers

    27
  • .

    Franchimontois B

    27
  • 12.

    Heusy B

    26
  • 13.

    Hombourg B

    22
  • 14.

    Battice B

    21
  • 15.

    Magnée B*

    7
  • 16.

    Baelen B

    0

4de Provinciale G

vrijdag 24/01/2020

20:30

Fc.Eupen B

-Faymonville B5-1

zondag 26/01/2020

13:45

Malmundaria B

-Bullange3-1
.Amblève B-Bellevaux2-2
14:30RFC.Welkenraedt B-

Oudler

0-7
.Waimes B-

Weywertz B

1-4
.Sart B-

Spa

0-1
.Stavelot B-

Honsfeld B

2-3
.Lontzen B-

Jalhay

1-2

21/30

  • 1.

    Jalhay

    57
  • 2.

    Oudler

    53
  • 3.

    Spa

    51
  • 4.

    Bellevaux

    48
  • 5.

    Fc.Eupen B

    35
  • 6.

    Amblève B*

    33
  • 7.

    Malmundaria B

    31
  • 8.

    Bullange

    27
  • 9.

    Weywertz B

    25
  • 10.

    RFC.Welkenraedt B

    22
  • 11.

    Stavelot B

    21
  • 12.

    Sart B

    21
  • 13.

    Waimes B

    15
  • 14.

    Honsfeld B

    12
  • .

    Faymonville B*

    12
  • 16.

    Lontzen B

    9
productiefst
4DWarsage B125
4FEj Fléron101
4ALensois A92
4EEnt.Pepine B92
3CEtoille Dalhem A91
4DC.S.Juprelle A91
4BR.Fraiture FC82
4EFc.Barchon82
4CTilleur B81
4CSt Nicolas81
4EFléron B79
minste tegendoelpunten
4AThisnes12
4GOudler14
2CSart A16
4BSolières B16
4GJalhay16
4DWarsage B17
1Dison A19
3ABurdinne19
1Fizoise A20
3AHuccorgne20
3DHautes Fagnes20
geen enkele wedstrijd verloren
4FEj Fléron
langste reeks overwinningen
4GJalhay11
3ABurdinne10
4BModave10
4DWarsage B10
4GOudler10
3CEtoille Dalhem A9
4BMarchin9
4CFlexhe Fragnée B8
4EAndrimont B8
4GSpa8
langste reeks zonder nederlaag
4FEj Fléron21
4BSolières B17
3BVaux-Chaudfontaine16
4EMagnée A16
1Dison A14
3AOuffet-Warzée14
minste verliespunten
4DWarsage B5
4GJalhay6
3ABurdinne7
3AHuccorgne8
4CStockay B8
4BSolières B9
4CTilleur B9
3CEtoille Dalhem A10
4FEj Fléron10
4GOudler10
4AFc.Villers11
4AThisnes11
minste verliespunten thuis
3CEtoille Dalhem A0
4EFc.Barchon0
4GOudler0
2AJehay A2
3ABurdinne2
4DC.S.Juprelle A2
4FMinerois B2
4GSpa2
4BSolières B3
4GJalhay3
3DEmmels5
4AOleye5
4BStrée5
4CTilleur B5
4CSt Nicolas5
4CFlexhe Fragnée B5
4DWarsage B5
4FDison B5
minste verliespunten uit
4DWarsage B0
3AHuccorgne2
4AThisnes2
4CStockay B2
4AFc.Villers3
4GJalhay3
4CTilleur B4
4FEj Fléron4
3ABurdinne5
3DHautes Fagnes5
4ALensois A5
hoogste scores
4DWandruzienne B -Warsage B2-14
4DAs.Hermalle B -Warsage B0-16
4FMagnée B -Ej Fléron0-16
4DC.S.Juprelle A -Wandruzienne B15-0
4DJs.Chênée A -Glons15-0
4AThisnes -Es.Geer B14-0
4DWarsage B -Jupille B12-2
4DAs.Hermalle B -C.S.Juprelle A4-10
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3512
... wedstrijden met uitslag :2453
... thuiszeges :1135(46,3%)
... uitzeges :927(37,8%)
... draws :390(15,9%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :51(2,1%)
... met één goal :162(6,6%)
... met twee goals :340(13,9%)
... met drie goals :434(17,7%)
... met vier goals :414(16,9%)
... met vijf goals :373(15,2%)
... met zes goals :235(9,6%)
... met zeven goals :184(7,5%)
... met meer dan zeven goals :259(10,6%)