www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 11/12/2019

vbal4

Hainaut

1ste Provinciale

zondag 08/12/2019

14:30Monceau A-

Le Roeulx A

1-2
.

Snef-Tyber A

-Pâturages3-1
.

Solre Sambre A

-Pays Blanc A2-1
.Gilly A-

Binche A

0-5F1
.Péruwelz A-

Houdeng A

1-4
.Hornu-Beloeil A1-1
15:00Warcoing-

Soignies

0-2
.Montignies A-

Molenbaix A

1-3

15/30

  • 1.

    Binche A

    39
  • 2.

    Monceau A

    28
  • 3.

    Le Roeulx A

    28
  • 4.

    Molenbaix A

    26
  • 5.

    Beloeil A

    24
  • 6.

    Hornu

    23
  • 7.

    Houdeng A

    20
  • 8.

    Solre Sambre A

    19
  • 9.

    Péruwelz A

    18
  • .

    Soignies

    18
  • .

    Snef-Tyber A

    18
  • 12.

    Pays Blanc A

    15
  • 13.

    Gilly A

    15
  • 14.

    Montignies A

    14
  • 15.

    Warcoing

    12
  • .

    Pâturages

    12

2de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30Obigies A-

Péruwelz B

1-2
.

Estaimbourg A

-Wiers A2-1
.

RUS Tournai A

-Meslin A1-0
.CS Lens A-Bievene A2-2
.

Frameries

-Enghien A1-0
.

Templeuvois A

-Havinnes A3-2
.Etoiles d'Ere A-Anvaing A1-1
15:00

Acren Lessines B

-Isières A6-3

15/30

  • 1.

    Templeuvois A

    28
  • 2.

    Acren Lessines B

    27
  • .

    Bievene A

    27
  • 4.

    Wiers A

    26
  • 5.

    Obigies A

    24
  • 6.

    Meslin A

    23
  • 7.

    Etoiles d'Ere A

    23
  • 8.

    Anvaing A*

    22
  • .

    Havinnes A

    22
  • 10.

    Péruwelz B

    22
  • 11.

    Estaimbourg A

    20
  • 12.

    Enghien A

    18
  • 13.

    Frameries*

    15
  • 14.

    CS Lens A

    14
  • 15.

    Isières A

    11
  • 16.

    RUS Tournai A

    10

2de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30Maurage A-

Morlanwelz A

2-7
.Naast A-

Honnelloise A

1-2
.Havré A-

Symphorinois B

0-2
.

Estinnes A

-Vacresse4-0
.

St.Ghislain B

-Jemappes A3-2
.

Albert Quevy-Mons B

-Neufvilles A1-0
.

Mesvin A

-Horrues A5-2
.

Bracquegnies A

-Flénu A4-3

15/30

  • 1.

    Morlanwelz A

    31
  • 2.

    Naast A

    31
  • 3.

    Honnelloise A

    30
  • .

    Estinnes A

    30
  • 5.

    Neufvilles A

    27
  • 6.

    Albert Quevy-Mons B

    22
  • 7.

    Flénu A

    21
  • .

    Symphorinois B

    21
  • 9.

    St.Ghislain B

    21
  • 10.

    Mesvin A

    20
  • 11.

    Jemappes A

    18
  • 12.

    Havré A

    17
  • 13.

    Vacresse

    16
  • 14.

    Bracquegnies A

    16
  • 15.

    Maurage A

    15
  • 16.

    Horrues A

    1

2de Provinciale C

zondag 08/12/2019

14:30Courcelles A-Gerpinnes A2-2
.

Jumet A

-Turque2-0
.Forchies A-

Erpion-Lacs A

1-6
.Anderlues A-Fontainoise-ST
.Frasnes A-Thuin A2-2
.Trazegnies A-

Beaumont A

1-2
.Trivières-Celles Buzet B1-1
15:00

Ransart A

-March-Collège A3-2

15/30

  • 1.

    Ransart A

    32
  • 2.

    Trazegnies A

    25
  • 3.

    Anderlues A*

    25
  • 4.

    Jumet A

    24
  • 5.

    Thuin A

    24
  • .

    Gerpinnes A

    24
  • 7.

    Turque

    22
  • 8.

    Erpion-Lacs A

    22
  • 9.

    Courcelles A

    20
  • .

    Frasnes A

    20
  • 11.

    Beaumont A

    19
  • 12.

    Trivières

    19
  • 13.

    March-Collège A

    13
  • 14.

    Fontainoise*

    13
  • 15.

    Forchies A

    11
  • 16.

    Celles Buzet B

    7

3de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30Ellezelles A-Etoiles d'Ere B2-2
.Bleharies A-

Rongy

1-2
.Taintignies-

RFC Tournai B

3-4
.

Luingnois A

-Beclers A3-1
.

Esplechin A

-Risquons-Tout A3-0
.

La Squadra

-Herseautoise A1-0
15:00

Escanaffles

-St.Jean Tournai3-1
.

Pays Blanc B

-Nechin4-3

15/30

  • 1.

    Rongy

    35
  • .

    Esplechin A

    35
  • 3.

    Luingnois A

    31
  • 4.

    RFC Tournai B*

    30
  • 5.

    La Squadra

    29
  • 6.

    Herseautoise A

    28
  • 7.

    Ellezelles A

    20
  • 8.

    Bleharies A

    18
  • 9.

    Nechin*

    18
  • 10.

    Taintignies

    17
  • 11.

    Escanaffles

    16
  • 12.

    Beclers A

    15
  • .

    Etoiles d'Ere B

    15
  • 14.

    Pays Blanc B

    14
  • 15.

    Risquons-Tout A

    13
  • 16.

    St.Jean Tournai

    8

3de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30Givry A-Brugelette3-3
.

Elouges-Dour A

-Casteau A3-0
.Beloeil B-AS Ghlin A2-2
.

Cuesmes A

-Leuze-Lignette5-1
.Meslin B-

Hyon A

2-3
.Harchies-Ber.-Hensies A2-2
.

Montkainoise A

-Ostiches-Ath B4-1
.Thumaide A-RSC Wasmes A0-0

15/30

  • 1.

    Elouges-Dour A

    36
  • .

    Cuesmes A

    36
  • 3.

    Montkainoise A

    32
  • 4.

    Thumaide A

    30
  • 5.

    Hensies A

    24
  • 6.

    Hyon A

    23
  • 7.

    Beloeil B

    22
  • 8.

    Ostiches-Ath B*

    21
  • 9.

    RSC Wasmes A

    21
  • 10.

    Casteau A

    19
  • 11.

    AS Ghlin A

    18
  • 12.

    Meslin B

    14
  • 13.

    Harchies-Ber.*

    14
  • 14.

    Brugelette

    10
  • 15.

    Givry A

    6
  • 16.

    Leuze-Lignette

    4

3de Provinciale C

zondag 08/12/2019

14:30Houdeng B-

Bracquegnies B

2-4
.Binche B-La Buissière3-3
.Neufvilles B-

Mons Nord A

2-3
.Merbesars A-Ronquières-Hy A2-2
.

La Louvière-Centre B

-Ent.Estinnoise B3-0
.Nalinnes A-Ecaussinnes A2-2
.

Ent.Chapelloise A

-Peronnes A7-0
.Morlanwelz B-Stade Brainois B2-2

15/30

  • 1.

    Mons Nord A

    35
  • 2.

    Ent.Chapelloise A

    29
  • .

    Ecaussinnes A

    29
  • .

    Ent.Estinnoise B

    29
  • 5.

    Stade Brainois B

    28
  • 6.

    Neufvilles B

    25
  • 7.

    Nalinnes A

    25
  • .

    Binche B

    25
  • 9.

    La Louvière-Centre B

    22
  • 10.

    Ronquières-Hy A

    21
  • 11.

    Morlanwelz B

    17
  • 12.

    La Buissière

    15
  • 13.

    Houdeng B

    12
  • 14.

    Bracquegnies B

    10
  • 15.

    Merbesars A

    9
  • 16.

    Peronnes A

    8

3de Provinciale D

zondag 08/12/2019

14:30

Roux A

-Rc.Marcinelle A3-0
.

Jamioulx A

-Forchies B4-3
.Solrezienne-

Jumet B

0-1
.Gerpinnes B-

Montignies B

0-1
.

Froidchapelle A

-Ransart B3-2
15:00

Baileux

-Entente Châtelet A12-0
.

WSAC Fleurus A

-Bouffioulx2-1
18:00Gosselies B-

Montigny

3-4

15/30

  • 1.

    Froidchapelle A

    35
  • 2.

    Baileux

    34
  • 3.

    Montignies B

    31
  • 4.

    Ransart B

    30
  • 5.

    Gerpinnes B

    24
  • 6.

    Jumet B

    24
  • 7.

    Roux A

    23
  • 8.

    Solrezienne

    23
  • 9.

    Bouffioulx

    22
  • 10.

    Rc.Marcinelle A

    18
  • 11.

    Montigny

    18
  • 12.

    Jamioulx A

    17
  • 13.

    Gosselies B

    16
  • 14.

    WSAC Fleurus A

    13
  • 15.

    Forchies B

    9
  • 16.

    Entente Châtelet A

    0

4de Provinciale A

zondag 08/12/2019

14:30

Herseautoise B

-Montkainoise B2-0
.

Risquons Tout B

-Templeuvois B2-1
.Beclers B-Flobecq A2-2
.Velaines Enclus A-

Rumes La Glanerie

1-2
.Wodecq A-Estaimbourg B0-0
.

Molenbaix B

-Obigies B1-0

13/26

  • 1.

    Rumes La Glanerie

    31
  • 2.

    Molenbaix B

    30
  • 3.

    Velaines Enclus A

    29
  • 4.

    Luingnois B

    23
  • 5.

    Estaimbourg B

    22
  • 6.

    Templeuvois B

    21
  • 7.

    Obigies B

    19
  • 8.

    Flobecq A

    18
  • 9.

    Risquons Tout B

    14
  • 10.

    Herseautoise B

    14
  • 11.

    Herinnes

    11
  • 12.

    Wodecq A

    11
  • 13.

    Montkainoise B

    7
  • 14.

    Beclers B

    6
  • 15.

    RUS Tournai B

    AMC

4de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30

Havinnes B

-Wodecq B4-0
.

Enghien B

-Maubray6-3
.

Isières B

-Velaines Enclus B1-0
.Biévène B-

Wez Guignes

1-2
.Flobecq B-

Bleharies B

1-3
.

Wiers B

-Thumaide B1-0

13/26

  • 1.

    Wez Guignes

    32
  • 2.

    Wiers B

    26
  • 3.

    Biévène B

    25
  • 4.

    Anvaing B

    24
  • 5.

    Isières B

    22
  • 6.

    Thumaide B

    20
  • 7.

    Velaines Enclus B

    19
  • .

    Enghien B

    19
  • 9.

    Maubray

    18
  • 10.

    Havinnes B

    16
  • 11.

    Bleharies B

    13
  • 12.

    Flobecq B

    12
  • 13.

    Ellezelles B

    7
  • 14.

    Wodecq B

    4
  • 15.

    Elephant Barry

    AMC

4de Provinciale C

13/26

  • 1.

    Pommeroeul A

    34
  • 2.

    Thulin

    32
  • 3.

    Flénu B

    31
  • 4.

    Honnelles B

    29
  • 5.

    Quaregnon-Wasmuel

    28
  • 6.

    Cuesmes B

    21
  • 7.

    Elouges-Dour B

    16
  • 8.

    Brunehaut

    16
  • 9.

    Esplechin B

    15
  • 10.

    LC Ghlin

    13
  • 11.

    Hensies B

    12
  • 12.

    Baudour A

    10
  • 13.

    Jemappes B

    3
  • 14.

    Hyon B

    0

4de Provinciale D

zondag 08/12/2019

14:30Borina Quaregnon-

Vaudignies

1-2
.Horrues B-Mesvin B2-2
.Havré B-

Mons Nord B

1-4
.Pommeroeul B-

Baudour B

0-5
.AS Ghlin B-

CS Lens B

2-5
.

RSC Wasmes B

-Espanola3-2
.

Chièvres

-Givry B1-0

14/28

  • 1.

    Chièvres

    40
  • 2.

    Vaudignies

    36
  • 3.

    Borina Quaregnon

    29
  • 4.

    CS Lens B

    27
  • 5.

    Espanola

    23
  • 6.

    Baudour B

    19
  • .

    RSC Wasmes B

    19
  • 8.

    Mesvin B

    18
  • 9.

    Mons Nord B

    17
  • 10.

    Casteau B

    16
  • 11.

    AS Ghlin B

    15
  • 12.

    Pommeroeul B

    14
  • 13.

    Givry B

    9
  • .

    Horrues B

    9
  • 15.

    Havré B

    8

4de Provinciale E

12/24

  • 1.

    Athenes Ressaix

    29
  • 2.

    Anderlues B

    23
  • 3.

    Le Roeulx B

    22
  • 4.

    Naast B

    21
  • 5.

    Ecaussinnes B

    21
  • 6.

    Snef-Tyber B

    20
  • .

    Peronnes B

    20
  • 8.

    Aulnois

    20
  • 9.

    Quievrainoise 70

    14
  • 10.

    Maurage B

    13
  • 11.

    Buvrinnes

    10
  • 12.

    Ronquières-Hy B

    7
  • 13.

    Ent.Chapelloise B

    1

4de Provinciale F

12/24

  • 1.

    March-Collège B

    36
  • 2.

    Flaches

    26
  • 3.

    Monceau B

    21
  • 4.

    Jamioulx B

    20
  • .

    Gozee A

    20
  • 6.

    Rc.Marcinelle B

    19
  • 7.

    Gouy A*

    18
  • 8.

    Goutroux A

    16
  • 9.

    Mellet Sp A*

    15
  • 10.

    Nalinnes B

    14
  • 11.

    Rance B

    13
  • 12.

    Gilly B

    4
  • 13.

    Merbesars B

    0

4de Provinciale G

13/26

  • 1.

    Frasnes B

    31
  • 2.

    Courcelles B

    31
  • 3.

    Aiseau-Presles

    30
  • 4.

    St Amand-Brye

    28
  • 5.

    FC Baulet

    27
  • 6.

    Trazegnies B

    25
  • 7.

    Wangenies 61

    23
  • 8.

    Gouy B

    18
  • 9.

    Roux B

    16
  • 10.

    Goutroux B

    13
  • 11.

    WSAC Fleurus B

    10
  • 12.

    Mellet Sp B

    4
  • 13.

    Marbaix B

    3
  • 14.

    Entente Châtelet B

    2

4de Provinciale H

12/24

  • 1.

    Rance A

    34
  • 2.

    Chimay/Virelles

    23
  • 3.

    Marbaix A

    22
  • 4.

    Beaumont B

    21
  • .

    Sivry

    21
  • 6.

    Thuin B

    20
  • 7.

    Solre Sambre B

    19
  • 8.

    Boussu Walcourt

    17
  • 9.

    Mominoise

    15
  • .

    Erpion-Lacs B

    15
  • 11.

    Forges

    11
  • 12.

    Lobbes

    3
  • 13.

    Gozee B

    1
  • 14.

    Froidchapelle B

    AMC
productiefst
4CPommeroeul A81
4GCourcelles B72
4CThulin63
4CFlénu B58
4GSt Amand-Brye56
4CHonnelles B54
4GFC Baulet53
4HRance A53
3DRansart B52
4ARumes La Glanerie51
4AMolenbaix B50
4CQuaregnon-Wasmuel50
minste tegendoelpunten
4HRance A3
1Monceau A10
1Le Roeulx A12
4AVelaines Enclus A12
4CThulin12
4EAnderlues B12
4FMarch-Collège B12
4HMarbaix A12
1Binche A13
3BThumaide A13
3DBaileux13
4CPommeroeul A13
4DBorina Quaregnon13
4GCourcelles B13
4GFC Baulet13
4HSolre Sambre B13
geen enkele wedstrijd verloren
3DFroidchapelle A
4DChièvres
4FMarch-Collège B
4GCourcelles B
4HRance A
langste reeks overwinningen
4FMarch-Collège B12
4DChièvres10
4DVaudignies10
langste reeks zonder nederlaag
3DFroidchapelle A15
4DChièvres14
2CRansart A13
4GCourcelles B13
4CThulin12
4FMarch-Collège B12
4HRance A12
2BNaast A11
2CThuin A11
3DRansart B11
4AVelaines Enclus A11
4BBiévène B11
minste verliespunten
4FMarch-Collège B0
4DChièvres2
4HRance A2
4CPommeroeul A5
1Binche A6
4DVaudignies6
4BWez Guignes7
4CThulin7
4EAthenes Ressaix7
4ARumes La Glanerie8
4CFlénu B8
4GFrasnes B8
4GCourcelles B8
minste verliespunten thuis
1Binche A0
3AEsplechin A0
4DChièvres0
4FMarch-Collège B0
4GFrasnes B0
4HRance A0
3ARongy2
4BWez Guignes2
4CFlénu B2
4EAthenes Ressaix2
4FGouy A2
minste verliespunten uit
4FMarch-Collège B0
3BCuesmes A2
3BThumaide A2
4CPommeroeul A2
4DChièvres2
4DBorina Quaregnon2
4FFlaches2
4GCourcelles B2
4HRance A2
4ARumes La Glanerie3
4CHonnelles B3
4DVaudignies3
hoogste scores
4CPommeroeul A -Hyon B20-1
4CThulin -Hyon B17-0
4GTrazegnies B -Courcelles B0-17
4CElouges-Dour B -Jemappes B15-0
4CJemappes B -Pommeroeul A1-13
4CJemappes B -Honnelles B1-12
4FMerbesars B -March-Collège B0-13
4GCourcelles B -Marbaix B12-1
4HRance A -Lobbes13-0