www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zondag 17/11/2019

14:30RRC Waterloo A-Ophain1-1
.Saint-Josse A-

Nivelles A

2-3
.Villers la Ville A-

Sport.Bruxelles A

0-2
15:00FC Schaerbeek A-RSC.Ixelles A2-2
.

RRC Etterbeek A

-Boitsfort A1-0
.BX Brussels-Cros.Schaerbeek A2-2
.

Stockel A

-FC Genappe A3-1
.

Lasne Ohain A

-Stade Everois A4-1

10/30

  • 1.

    Cros.Schaerbeek A

    26
  • 2.

    Saint-Josse A

    24
  • 3.

    Stockel A

    19
  • .

    RSC.Ixelles A

    19
  • 5.

    BX Brussels

    15
  • 6.

    RRC Etterbeek A

    14
  • .

    Ophain

    14
  • .

    Stade Everois A

    14
  • 9.

    FC Genappe A

    13
  • 10.

    Lasne Ohain A

    12
  • 11.

    Nivelles A

    12
  • 12.

    Villers la Ville A

    10
  • 13.

    RRC Waterloo A

    9
  • 14.

    Sport.Bruxelles A

    8
  • 15.

    Boitsfort A

    5
  • .

    FC Schaerbeek A

    5

2de Provinciale A

zondag 17/11/2019

14:30

Olympique Forestois

-Jeun.Molenbeek A2-0
.

Polonia Boitsfort

-Boitsfort B4-1
.Suryoyés A-

Saint-Michel A

1-4
.

NSeth Berchem A

-Stockel B5-0
.FC.M Uccle A-

Sport.Bruxelles B

1-2
15:00Stade Everois B-

Brussels City

1-5
.

Amicii Bxl Jette A

-Forestoise A3-1
.

Black Star

-Anderlecht SCB2-1

10/30

  • 1.

    Black Star

    24
  • 2.

    NSeth Berchem A

    24
  • 3.

    Saint-Michel A

    22
  • 4.

    Brussels City

    21
  • 5.

    Amicii Bxl Jette A

    19
  • 6.

    Suryoyés A

    17
  • 7.

    Sport.Bruxelles B

    15
  • 8.

    Jeun.Molenbeek A

    13
  • 9.

    Forestoise A

    12
  • 10.

    Stockel B

    11
  • 11.

    Olympique Forestois

    10
  • .

    Polonia Boitsfort

    10
  • .

    Stade Everois B

    10
  • 14.

    Anderlecht SCB

    10
  • 15.

    FC.M Uccle A

    6
  • 16.

    Boitsfort B

    3

2de Provinciale B

zaterdag 16/11/2019

19:30Orp-Noduwez A-Lasne Ohain B2-2
20:00

Incourt

-Archennes-Pécrot A5-4

zondag 17/11/2019

14:30ES.Braine A-Perwez A0-0
.Saintoise A-

Grez-Doiceau

0-3
.Huppaye A-Chastre A1-1
15:00Auderghem A-RCS.Braine B2-2
.Mont St.Guibert-Wavre Limal A1-1
.Wavre Sports FC B-Union Rixensart A2-2

10/30

  • 1.

    Grez-Doiceau

    27
  • 2.

    ES.Braine A

    25
  • 3.

    Perwez A

    19
  • .

    Chastre A

    19
  • 5.

    Orp-Noduwez A

    18
  • 6.

    Wavre Limal A

    16
  • 7.

    RCS.Braine B

    15
  • 8.

    Auderghem A

    14
  • .

    Saintoise A

    14
  • 10.

    Union Rixensart A

    12
  • 11.

    Mont St.Guibert

    10
  • 12.

    Lasne Ohain B

    9
  • 13.

    Huppaye A

    8
  • 14.

    Incourt

    6
  • 15.

    Wavre Sports FC B

    5
  • 16.

    Archennes-Pécrot A

    3

3de Provinciale A

zaterdag 16/11/2019

19:00

Amicii Bxl Jette B

-Anneessens 256-3

zondag 17/11/2019

14:30SG Anderlecht-

NSeth Berchem B

2-6
15:00

Forest

-Africa Bruxelles5-0
.

A.S.A.Molenbeek B

-Forestoise B4-2
.

Anderlecht-Milan

-Racing Anderlecht3-0
.

Porto Brussels

-Saint-Josse B2-1

10/26

  • 1.

    Forest*

    22
  • 2.

    Amicii Bxl Jette B**

    21
  • .

    Porto Brussels*

    21
  • .

    Saint-Josse B*

    21
  • 5.

    NSeth Berchem B**

    16
  • .

    Africa Bruxelles*

    16
  • 7.

    Anneessens 25**

    13
  • 8.

    Forestoise B**

    12
  • 9.

    Racing Anderlecht*

    10
  • 10.

    Anderlecht-Milan

    9
  • 11.

    Brussels Sport B*

    5
  • 12.

    A.S.A.Molenbeek B***

    4
  • 13.

    SG Anderlecht***

    3
  • 14.

    Marolles Bruxelles**

    0
  • 15.

    Brussels Utd

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 16/11/2019

19:30

AFC.Evere

-FC.M.Uccle B8-3
.

Nivellois B

-Saintoise B5-0
20:00

Braine Waterloo

-Ganshoren B3-1

zondag 17/11/2019

14:30Brussels Sport A-JS.Ittroise A1-1
15:00

A.S.A.Molenbeek A

-Rebecq B4-3
17:00ES.Braine B-

RSD.Jette B

1-5

10/26

  • 1.

    A.S.A.Molenbeek A**

    22
  • 2.

    AFC.Evere*

    21
  • 3.

    RSD.Jette B**

    19
  • 4.

    JS.Ittroise A*

    16
  • .

    Nivellois B*

    16
  • .

    Ol.Clabecq**

    16
  • 7.

    Rebecq B*

    13
  • .

    FC.M.Uccle B

    13
  • 9.

    Brussels Sport A*

    12
  • 10.

    Ganshoren B*

    10
  • 11.

    Saintoise B*

    6
  • 12.

    Suryoyés B**

    5
  • 13.

    ES.Braine B*

    4
  • 14.

    Braine Waterloo**

    3
  • 15.

    Union St.Gilloise B

    AMC

3de Provinciale C

zaterdag 16/11/2019

19:30

FC Schaerbeek B

-Stéphanois B7-0
.Villers la Ville B-

La Hulpe

1-5
20:30SC Ixelles B-

Cros.Schaerbeek B

2-3

zondag 17/11/2019

14:30Wavre Limal B-

Kosova B

3-5
.Léopold FC B-

RRC Waterloo B

0-3
.

JS.Ittroise B

-Jeun.Molenbeek B3-1
15:00Auderghem B-

RRC.Etterbeek B

0-1
.Saint-Michel B-

Union Rixensart B

2-3

10/30

  • 1.

    La Hulpe

    28
  • 2.

    FC Schaerbeek B

    24
  • .

    Cros.Schaerbeek B

    24
  • 4.

    RRC Waterloo B

    22
  • 5.

    RRC.Etterbeek B

    19
  • 6.

    Léopold FC B

    17
  • .

    Villers la Ville B

    17
  • 8.

    Kosova B

    16
  • 9.

    Union Rixensart B

    14
  • 10.

    Saint-Michel B

    10
  • .

    Stéphanois B

    10
  • .

    Jeun.Molenbeek B

    10
  • 13.

    Auderghem B

    9
  • 14.

    Wavre Limal B

    6
  • 15.

    SC Ixelles B

    4
  • 16.

    JS.Ittroise B

    3

3de Provinciale D

zaterdag 16/11/2019

20:00

Jodoigne B

-Bierges6-0
.

Mont St.André

-Huppaye B7-1
.

Beauvechain

-Ottignies-Stimont2-1

zondag 17/11/2019

14:30

Archennes-Pécrot B

-Perwez B2-0
.Jandrain-Melin2-2
15:00Stéphanois A-Walhain B2-2
.Genappe B-

Ronvau Chaumont

2-5
.

Chastre B

-Orp-Noduwez B1-0

10/30

  • 1.

    Mont St.André

    22
  • 2.

    Stéphanois A

    21
  • 3.

    Beauvechain

    20
  • 4.

    Melin

    19
  • 5.

    Ronvau Chaumont

    18
  • 6.

    Walhain B

    18
  • .

    Genappe B

    18
  • 8.

    Ottignies-Stimont

    17
  • 9.

    Jodoigne B

    16
  • 10.

    Chastre B

    13
  • 11.

    Orp-Noduwez B

    10
  • 12.

    Perwez B

    9
  • 13.

    Huppaye B

    9
  • 14.

    Bierges

    8
  • 15.

    Archennes-Pécrot B

    4
  • 16.

    Jandrain

    2
productiefst
3AAmicii Bxl Jette B51
3APorto Brussels45
3CLa Hulpe43
2ANSeth Berchem A41
3BAFC.Evere41
3ASaint-Josse B39
3CFC Schaerbeek B39
2BGrez-Doiceau38
3DMont St.André38
3BA.S.A.Molenbeek A37
3DRonvau Chaumont36
minste tegendoelpunten
1Cros.Schaerbeek A3
2BES.Braine A4
1Saint-Josse A6
3CLa Hulpe8
2BGrez-Doiceau9
3BRSD.Jette B9
2BChastre A10
1RSC.Ixelles A11
1BX Brussels11
3AForest11
3ASaint-Josse B11
geen enkele wedstrijd verloren
1Cros.Schaerbeek A
2ANSeth Berchem A
3BA.S.A.Molenbeek A
3CLa Hulpe
langste reeks overwinningen
3CLa Hulpe9
1Cros.Schaerbeek A7
2ANSeth Berchem A6
3CCros.Schaerbeek B6
langste reeks zonder nederlaag
1Cros.Schaerbeek A10
2ANSeth Berchem A10
3CLa Hulpe10
2BChastre A9
3DMelin9
1BX Brussels8
3BA.S.A.Molenbeek A8
1Stockel A7
2ASuryoyés A7
2ABrussels City7
2BPerwez A7
2BOrp-Noduwez A7
minste verliespunten
3BA.S.A.Molenbeek A2
3CLa Hulpe2
2BGrez-Doiceau3
3AAmicii Bxl Jette B3
1Cros.Schaerbeek A4
2BES.Braine A5
3BRSD.Jette B5
3AForest5
2ABlack Star6
2ANSeth Berchem A6
1Saint-Josse A6
3APorto Brussels6
3ASaint-Josse B6
3BAFC.Evere6
3CFC Schaerbeek B6
3CCros.Schaerbeek B6
minste verliespunten thuis
1Cros.Schaerbeek A0
2BGrez-Doiceau0
3AForest0
3AAmicii Bxl Jette B0
3APorto Brussels0
3ASaint-Josse B0
3BA.S.A.Molenbeek A0
3BAFC.Evere0
3CLa Hulpe0
3DMont St.André0
2ANSeth Berchem A2
3ANSeth Berchem B2
3BRSD.Jette B2
3BOl.Clabecq2
3DOttignies-Stimont2
minste verliespunten uit
2ABlack Star0
2BES.Braine A0
3CFC Schaerbeek B0
2ASaint-Michel A2
3BA.S.A.Molenbeek A2
3CLa Hulpe2
1Saint-Josse A3
2BGrez-Doiceau3
3AAmicii Bxl Jette B3
3BRSD.Jette B3
3CCros.Schaerbeek B3
3CRRC Waterloo B3
3CLéopold FC B3
hoogste scores
3AAmicii Bxl Jette B -Brussels Sport B16-0
3BA.S.A.Molenbeek A -ES.Braine B14-0
2AStockel B -Anderlecht SCB7-4
2BPerwez A -Huppaye A8-3
3APorto Brussels -NSeth Berchem B10-1
3BAFC.Evere -FC.M.Uccle B8-3
3BBrussels Sport A -Saintoise B9-2
3CVillers la Ville B -SC Ixelles B9-2