www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 27/01/2020

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zondag 26/01/2020

14:30

Cros.Schaerbeek A

-Stade Everois A4-0
.Nivelles A-RRC Waterloo A1-1
15:00Saint-Josse A-FC Schaerbeek A0-0
.

BX Brussels

-RRC Etterbeek A3-0
.Ophain-

RSC.Ixelles A

0-2
.Boitsfort A-

Sport.Bruxelles A

1-5
.FC Genappe A-

Lasne Ohain A

0-4
.

Stockel A

-Villers la Ville A5-0

19/30

  • 1.

    Cros.Schaerbeek A

    43
  • 2.

    Saint-Josse A

    40
  • 3.

    Stockel A

    39
  • 4.

    BX Brussels

    37
  • 5.

    RSC.Ixelles A

    32
  • 6.

    Lasne Ohain A

    31
  • 7.

    Nivelles A

    26
  • 8.

    Sport.Bruxelles A

    25
  • 9.

    RRC Etterbeek A

    24
  • .

    Stade Everois A

    24
  • 11.

    FC Schaerbeek A

    23
  • 12.

    Ophain

    21
  • .

    FC Genappe A

    21
  • 14.

    RRC Waterloo A

    15
  • 15.

    Villers la Ville A

    11
  • 16.

    Boitsfort A

    8

2de Provinciale A

zondag 26/01/2020

14:30Suryoyés A-

Olympique Forestois

1-2
.

Anderlecht SCB

-Jeun.Molenbeek A3-2
15:00

Saint-Michel A

-Black Star3-1
.Boitsfort B-

Sport.Bruxelles B

1-5
.Forestoise A-Stockel B0-0
.Brussels City-

NSeth Berchem A

3-5
.Stade Everois B-FC.M Uccle A-ST
16:00

Amicii Bxl Jette A

-Polonia Boitsfort3-1

19/30

  • 1.

    NSeth Berchem A

    51
  • 2.

    Saint-Michel A

    44
  • 3.

    Amicii Bxl Jette A

    41
  • 4.

    Brussels City

    35
  • 5.

    Sport.Bruxelles B

    30
  • .

    Forestoise A

    30
  • 7.

    Suryoyés A*

    29
  • 8.

    Black Star

    27
  • 9.

    Jeun.Molenbeek A*

    26
  • .

    Olympique Forestois

    26
  • 11.

    Stockel B

    20
  • 12.

    FC.M Uccle A*

    17
  • .

    Polonia Boitsfort

    17
  • .

    Stade Everois B*

    17
  • 15.

    Anderlecht SCB

    16
  • 16.

    Boitsfort B

    3

2de Provinciale B

zaterdag 25/01/2020

19:30Orp-Noduwez A-

ES.Braine A

1-2
.Lasne Ohain B-Huppaye A-ST
20:00Incourt-Auderghem A2-2

zondag 26/01/2020

14:30

RCS.Braine B

-Wavre Limal A5-1
.

Archennes-Pécrot A

-Union Rixensart A2-0
.Mont St.Guibert-

Saintoise A

1-2
15:00

Grez-Doiceau

-Wavre Sports FC B4-1
.

Chastre A

-Perwez A4-1

19/30

  • 1.

    Grez-Doiceau

    52
  • 2.

    ES.Braine A

    47
  • 3.

    Orp-Noduwez A

    38
  • .

    Chastre A

    38
  • 5.

    Perwez A

    36
  • 6.

    Saintoise A

    33
  • 7.

    Wavre Limal A

    30
  • 8.

    Union Rixensart A

    28
  • 9.

    RCS.Braine B

    24
  • 10.

    Auderghem A

    20
  • 11.

    Mont St.Guibert

    19
  • 12.

    Lasne Ohain B*

    15
  • 13.

    Incourt

    14
  • 14.

    Huppaye A*

    14
  • 15.

    Archennes-Pécrot A

    10
  • 16.

    Wavre Sports FC B

    6

3de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

18:00

NSeth Berchem B

-Anderlecht-Milan4-0
19:00Amicii Bxl Jette B-Porto Brussels4-4

zondag 26/01/2020

14:30SG Anderlecht-

Forest

1-7
.Marolles Bruxelles-

Saint-Josse B

2-8
15:00Racing Anderlecht-

Africa Bruxelles

2-5

16/24

  • 1.

    Porto Brussels*

    37
  • .

    Forest*

    37
  • 3.

    Saint-Josse B

    36
  • 4.

    Africa Bruxelles

    31
  • 5.

    NSeth Berchem B*

    30
  • 6.

    Amicii Bxl Jette B**

    29
  • 7.

    Anneessens 25**

    26
  • 8.

    Forestoise B*

    13
  • 9.

    Racing Anderlecht*

    12
  • 10.

    A.S.A.Molenbeek B**

    12
  • 11.

    SG Anderlecht*

    9
  • 12.

    Marolles Bruxelles

    7
  • 13.

    Anderlecht-Milan

    6
  • 14.

    Brussels Sport B

    AMC
  • .

    Brussels Utd

    AMC

3de Provinciale B

zaterdag 25/01/2020

19:00

FC.M.Uccle B

-RSD.Jette B2-1

zondag 26/01/2020

14:30

Rebecq B

-Saintoise B4-2
.

JS.Ittroise A

-Nivellois B3-2
.

Suryoyés B

-ES.Braine B7-2
15:00A.S.A.Molenbeek A-

Braine Waterloo

3-4
.

Ganshoren B

-Ol.Clabecq5-2

17/26

  • 1.

    AFC.Evere*

    39
  • 2.

    RSD.Jette B*

    37
  • 3.

    Ol.Clabecq**

    30
  • 4.

    Rebecq B

    29
  • .

    FC.M.Uccle B

    29
  • 6.

    A.S.A.Molenbeek A*

    28
  • 7.

    JS.Ittroise A

    25
  • 8.

    Ganshoren B

    24
  • 9.

    Nivellois B

    22
  • 10.

    Braine Waterloo*

    18
  • 11.

    Brussels Sport A**

    15
  • 12.

    Suryoyés B**

    13
  • 13.

    Saintoise B**

    12
  • 14.

    ES.Braine B

    4
  • 15.

    Union St.Gilloise B

    AMC

3de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

20:00Jeun.Molenbeek B-

Stéphanois B

3-5
.

Kosova B

-JS.Ittroise B3-1

zondag 26/01/2020

14:30Wavre Limal B-

FC Schaerbeek B

1-5
.Léopold FC B-

Villers la Ville B

0-1
15:00RRC.Etterbeek B-

La Hulpe

1-3
.

RRC Waterloo B

-Saint-Michel B5-2
18:00

Cros.Schaerbeek B

-Union Rixensart B5-1

18/28

  • 1.

    La Hulpe

    44
  • 2.

    FC Schaerbeek B*

    43
  • 3.

    RRC.Etterbeek B

    35
  • 4.

    RRC Waterloo B

    34
  • 5.

    Cros.Schaerbeek B

    31
  • 6.

    Villers la Ville B*

    30
  • 7.

    Kosova B

    28
  • 8.

    Union Rixensart B

    28
  • 9.

    Léopold FC B

    26
  • 10.

    Stéphanois B

    25
  • 11.

    Saint-Michel B*

    23
  • 12.

    Auderghem B*

    10
  • .

    Wavre Limal B

    10
  • .

    Jeun.Molenbeek B

    10
  • 15.

    JS.Ittroise B

    5
  • 16.

    SC Ixelles B

    AMC

3de Provinciale D

zaterdag 25/01/2020

19:30

Jodoigne B

-Archennes-Pécrot B5-0F1
20:00

Mont St.André

-Chastre B4-2
.

Ronvau Chaumont

-Perwez B5-2

zondag 26/01/2020

14:30Ottignies-Stimont-

Orp-Noduwez B

1-2
.Bierges-

Genappe B

1-4
.

Huppaye B

-Jandrain2-1
15:00Stéphanois A-

Beauvechain

1-2

18/28

  • 1.

    Mont St.André*

    41
  • 2.

    Beauvechain

    38
  • 3.

    Ronvau Chaumont

    37
  • 4.

    Stéphanois A

    36
  • 5.

    Jodoigne B

    35
  • 6.

    Genappe B

    34
  • .

    Melin*

    34
  • 8.

    Chastre B

    26
  • .

    Ottignies-Stimont*

    26
  • 10.

    Orp-Noduwez B*

    19
  • 11.

    Huppaye B

    18
  • 12.

    Bierges

    15
  • 13.

    Perwez B*

    12
  • 14.

    Jandrain*

    4
  • .

    Archennes-Pécrot B

    4
  • 15.

    Walhain B

    AMC
productiefst
3BAFC.Evere88
2ANSeth Berchem A80
3APorto Brussels74
3DRonvau Chaumont70
3CLa Hulpe67
2BGrez-Doiceau66
3DJodoigne B65
3CCros.Schaerbeek B64
2ASaint-Michel A63
3DMont St.André62
3BRSD.Jette B61
minste tegendoelpunten
2BGrez-Doiceau11
2BES.Braine A11
1Cros.Schaerbeek A12
1Saint-Josse A13
1BX Brussels14
2BChastre A16
3AForest18
1Nivelles A19
3CFC Schaerbeek B19
2ANSeth Berchem A20
3CLa Hulpe20
3DBeauvechain20
geen enkele wedstrijd verloren
2ANSeth Berchem A
langste reeks overwinningen
2ANSeth Berchem A15
3CLa Hulpe11
langste reeks zonder nederlaag
2ANSeth Berchem A19
1BX Brussels13
2BGrez-Doiceau13
3CLa Hulpe13
minste verliespunten
2BGrez-Doiceau5
2ANSeth Berchem A6
3APorto Brussels8
3AForest8
3CFC Schaerbeek B8
3BAFC.Evere9
2BES.Braine A10
3CLa Hulpe10
3DMont St.André10
3BRSD.Jette B11
3ASaint-Josse B12
minste verliespunten thuis
2BGrez-Doiceau0
3APorto Brussels0
3AForest0
3DMont St.André0
2ANSeth Berchem A2
3BOl.Clabecq2
3BAFC.Evere3
3CLa Hulpe3
3CFC Schaerbeek B3
3AAmicii Bxl Jette B4
1Cros.Schaerbeek A5
3BRSD.Jette B5
3BFC.M.Uccle B5
minste verliespunten uit
2BES.Braine A2
2ANSeth Berchem A4
2ASaint-Michel A4
2BGrez-Doiceau5
3CFC Schaerbeek B5
1Saint-Josse A6
3ASaint-Josse B6
3BAFC.Evere6
3BRSD.Jette B6
3CLa Hulpe7
2AAmicii Bxl Jette A8
3APorto Brussels8
3AForest8
3ANSeth Berchem B8
3BRebecq B8
3DStéphanois A8
hoogste scores
3BAFC.Evere -ES.Braine B14-0
3BA.S.A.Molenbeek A -ES.Braine B14-0
3CCros.Schaerbeek B -Wavre Limal B13-0
3DJandrain -Stéphanois A1-11
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :1478
... wedstrijden met uitslag :929
... thuiszeges :445(47,9%)
... uitzeges :343(36,9%)
... draws :140(15,1%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :22(2,4%)
... met één goal :59(6,4%)
... met twee goals :117(12,6%)
... met drie goals :172(18,5%)
... met vier goals :144(15,5%)
... met vijf goals :157(16,9%)
... met zes goals :89(9,6%)
... met zeven goals :74(8,0%)
... met meer dan zeven goals :94(10,1%)