www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/11/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

zaterdag 16/11/2019

19:30Orp-Noduwez A-Lasne Ohain B2 -2
20:00

Incourt

-Archennes-Pécrot A5 -4

zondag 17/11/2019

14:30ES.Braine A-Perwez A0-0
.Saintoise A-

Grez-Doiceau

0-3
.Huppaye A-Chastre A1-1
15:00Auderghem A-RCS.Braine B2 -2
.Mont St.Guibert-Wavre Limal A1-1
.Wavre Sports FC B-Union Rixensart A2 -2

zaterdag 23/11/2019

19:30Lasne Ohain B3- 4Saintoise A-
20:00Perwez A8- 3Auderghem A-

zondag 24/11/2019

14:30Archennes-Pécrot A0 -7Orp-Noduwez A-
.RCS.Braine B9-3Incourt-
.Huppaye A4-0Wavre Sports FC B-
.Wavre Limal A7-12ES.Braine A-
15:00Chastre A10 -9Grez-Doiceau-
17:30Union Rixensart A7-4Mont St.Guibert-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

10/30

1.Grez-Doiceau2712
2.ES.Braine A2510
3.Perwez A1910
Chastre A196
5.Orp-Noduwez A182
6.Wavre Limal A166
7.RCS.Braine B155
8.Auderghem A147
Saintoise A146
10.Union Rixensart A126
11.Mont St.Guibert105
12.Lasne Ohain B91
13.Huppaye A82
14.Incourt66
15.Wavre Sports FC B51
16.Archennes-Pécrot A30
punten uit de laatste 4 wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (10/30)

  • Grez-Doiceau

    3
  • ES.Braine A

    5
  • Perwez A

    11
  • Chastre A

    11
  • Orp-Noduwez A

    12
  • Wavre Limal A

    14
  • RCS.Braine B

    15
  • Auderghem A

    16
  • Saintoise A

    16
  • Union Rixensart A

    18
  • Mont St.Guibert

    20
  • Lasne Ohain B

    21
  • Huppaye A

    22
  • Incourt

    24
  • Wavre Sports FC B

    25
  • Archennes-Pécrot A

    27

thuis (6/15)

  • Grez-Doiceau*

    0
  • Perwez A*

    4
  • Auderghem A*

    4
  • ES.Braine A*

    5
  • Chastre A*

    5
  • Wavre Limal A*

    5
  • Orp-Noduwez A*

    5
  • RCS.Braine B*

    6
  • Mont St.Guibert**

    7
  • Saintoise A

    8
  • Union Rixensart A*

    8
  • Huppaye A*

    10
  • Lasne Ohain B*

    11
  • Incourt*

    12
  • Wavre Sports FC B*

    13
  • Archennes-Pécrot A*

    15

uit (6/15)

  • ES.Braine A*

    0
  • Grez-Doiceau*

    3
  • Chastre A*

    6
  • Perwez A*

    7
  • Orp-Noduwez A*

    7
  • Saintoise A**

    8
  • Wavre Limal A*

    9
  • RCS.Braine B*

    9
  • Union Rixensart A*

    10
  • Lasne Ohain B*

    10
  • Archennes-Pécrot A*

    12
  • Auderghem A*

    12
  • Incourt*

    12
  • Huppaye A*

    12
  • Wavre Sports FC B*

    12
  • Mont St.Guibert

    13

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (10/30)

  • Grez-Doiceau

    38
  • Perwez A

    28
  • Wavre Limal A

    24
  • Orp-Noduwez A

    23
  • Union Rixensart A

    20
  • Auderghem A

    18
  • ES.Braine A

    18
  • Chastre A

    18
  • Incourt

    17
  • RCS.Braine B

    16
  • Huppaye A

    14
  • Saintoise A

    14
  • Archennes-Pécrot A

    13
  • Lasne Ohain B

    12
  • Mont St.Guibert

    10
  • Wavre Sports FC B

    9

thuis (6/15)

  • Grez-Doiceau*

    18
  • Perwez A*

    17
  • Auderghem A*

    16
  • Wavre Limal A*

    16
  • Union Rixensart A*

    12
  • RCS.Braine B*

    11
  • Orp-Noduwez A*

    11
  • Chastre A*

    8
  • Incourt*

    7
  • Saintoise A

    7
  • Mont St.Guibert**

    7
  • Huppaye A*

    6
  • Wavre Sports FC B*

    6
  • ES.Braine A*

    5
  • Lasne Ohain B*

    4
  • Archennes-Pécrot A*

    2

uit (6/15)

  • Grez-Doiceau*

    20
  • ES.Braine A*

    13
  • Orp-Noduwez A*

    12
  • Archennes-Pécrot A*

    11
  • Perwez A*

    11
  • Chastre A*

    10
  • Incourt*

    10
  • Union Rixensart A*

    8
  • Huppaye A*

    8
  • Wavre Limal A*

    8
  • Lasne Ohain B*

    8
  • Saintoise A**

    7
  • RCS.Braine B*

    5
  • Mont St.Guibert

    3
  • Wavre Sports FC B*

    3
  • Auderghem A*

    2

de minste tegengoals

alle wedstrijden (10/30)

  • ES.Braine A

    4
  • Grez-Doiceau

    9
  • Chastre A

    10
  • Orp-Noduwez A

    13
  • Auderghem A

    14
  • Perwez A

    15
  • Wavre Limal A

    17
  • RCS.Braine B

    17
  • Saintoise A

    18
  • Mont St.Guibert

    18
  • Union Rixensart A

    20
  • Lasne Ohain B

    21
  • Archennes-Pécrot A

    22
  • Huppaye A

    26
  • Wavre Sports FC B

    33
  • Incourt

    35

thuis (6/15)

  • ES.Braine A*

    3
  • Chastre A*

    4
  • Grez-Doiceau*

    5
  • Perwez A*

    6
  • Huppaye A*

    6
  • Wavre Limal A*

    6
  • Auderghem A*

    7
  • Mont St.Guibert**

    7
  • Orp-Noduwez A*

    7
  • Archennes-Pécrot A*

    9
  • Saintoise A

    9
  • RCS.Braine B*

    9
  • Lasne Ohain B*

    10
  • Union Rixensart A*

    11
  • Incourt*

    19
  • Wavre Sports FC B*

    21

uit (6/15)

  • ES.Braine A*

    1
  • Grez-Doiceau*

    4
  • Chastre A*

    6
  • Orp-Noduwez A*

    6
  • Auderghem A*

    7
  • RCS.Braine B*

    8
  • Perwez A*

    9
  • Union Rixensart A*

    9
  • Saintoise A**

    9
  • Wavre Limal A*

    11
  • Mont St.Guibert

    11
  • Lasne Ohain B*

    11
  • Wavre Sports FC B*

    12
  • Archennes-Pécrot A*

    13
  • Incourt*

    16
  • Huppaye A*

    20

het aantal keer ...

gewonnen

  • Grez-Doiceau

    9
  • ES.Braine A

    8
  • Perwez A

    5
  • Chastre A

    5
  • Orp-Noduwez A

    5
  • Auderghem A

    4
  • Saintoise A

    4
  • Wavre Limal A

    4
  • RCS.Braine B

    4
  • Union Rixensart A

    3
  • Incourt

    2
  • Mont St.Guibert

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Archennes-Pécrot A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Wavre Sports FC B

    1

gelijk

  • Huppaye A

    5
  • Perwez A

    4
  • Chastre A

    4
  • Wavre Limal A

    4
  • Mont St.Guibert

    4
  • Union Rixensart A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • RCS.Braine B

    3
  • Orp-Noduwez A

    3
  • Auderghem A

    2
  • Saintoise A

    2
  • Wavre Sports FC B

    2
  • ES.Braine A

    1
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Grez-Doiceau

    0
  • Incourt

    0

verloren

  • Grez-Doiceau

    1
  • Perwez A

    1
  • ES.Braine A

    1
  • Chastre A

    1
  • Wavre Limal A

    2
  • Orp-Noduwez A

    2
  • RCS.Braine B

    3
  • Auderghem A

    4
  • Union Rixensart A

    4
  • Huppaye A

    4
  • Saintoise A

    4
  • Mont St.Guibert

    4
  • Lasne Ohain B

    5
  • Wavre Sports FC B

    7
  • Incourt

    8
  • Archennes-Pécrot A

    9
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Grez-Doiceau

    7
  • Auderghem A

    4
  • ES.Braine A

    4
  • Perwez A

    4
  • Chastre A

    4
  • Orp-Noduwez A

    4
  • RCS.Braine B

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • Lasne Ohain B

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Archennes-Pécrot A

    1
  • Saintoise A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Incourt

    1
  • Huppaye A

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Grez-Doiceau

    0
  • Perwez A

    0
  • Chastre A

    0
  • Orp-Noduwez A

    0
  • ES.Braine A

    1
  • RCS.Braine B

    2
  • Wavre Limal A

    2
  • Auderghem A

    3
  • Union Rixensart A

    3
  • Archennes-Pécrot A

    3
  • Saintoise A

    3
  • Huppaye A

    3
  • Mont St.Guibert

    4
  • Lasne Ohain B

    5
  • Wavre Sports FC B

    6
  • Incourt

    7
gewonnen met één
goal verschil
  • ES.Braine A

    4
  • Saintoise A

    3
  • Grez-Doiceau

    2
  • Perwez A

    1
  • Chastre A

    1
  • Orp-Noduwez A

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Wavre Limal A

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Incourt

    1
  • Auderghem A

    0
  • Archennes-Pécrot A

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Wavre Sports FC B

    0
verloren met één
goal verschil
  • ES.Braine A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • Mont St.Guibert

    0
  • Lasne Ohain B

    0
  • Saintoise A

    1
  • Grez-Doiceau

    1
  • Perwez A

    1
  • Chastre A

    1
  • RCS.Braine B

    1
  • Union Rixensart A

    1
  • Huppaye A

    1
  • Incourt

    1
  • Auderghem A

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Orp-Noduwez A

    2
  • Archennes-Pécrot A

    6

de nul vastgehouden

  • ES.Braine A

    7
  • Grez-Doiceau

    4
  • Orp-Noduwez A

    4
  • Wavre Limal A

    3
  • Mont St.Guibert

    3
  • Saintoise A

    3
  • Perwez A

    2
  • RCS.Braine B

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • Huppaye A

    2
  • Auderghem A

    2
  • Lasne Ohain B

    1
  • Chastre A

    1
  • Incourt

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Archennes-Pécrot A

    1

men niet kon scoren

  • Orp-Noduwez A

    0
  • Wavre Limal A

    0
  • Union Rixensart A

    0
  • Grez-Doiceau

    1
  • Perwez A

    1
  • Chastre A

    1
  • ES.Braine A

    2
  • RCS.Braine B

    3
  • Huppaye A

    3
  • Incourt

    3
  • Mont St.Guibert

    4
  • Saintoise A

    4
  • Auderghem A

    4
  • Lasne Ohain B

    4
  • Archennes-Pécrot A

    4
  • Wavre Sports FC B

    5

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • ES.Braine A

    5
  • Grez-Doiceau

    5
  • Perwez A

    4
  • Orp-Noduwez A

    4
  • Wavre Limal A

    3
  • Chastre A

    2
  • Union Rixensart A

    2
  • Saintoise A

    2
  • Auderghem A

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Incourt

    +2
  • RCS.Braine B

    1
  • Huppaye A

    1
  • Mont St.Guibert

    1
  • Wavre Sports FC B

    1
  • Archennes-Pécrot A

    1

zonder nederlaag

  • Chastre A

    +9
  • Perwez A

    +7
  • Orp-Noduwez A

    7
  • ES.Braine A

    +6
  • Grez-Doiceau

    5
  • Wavre Limal A

    +4
  • Union Rixensart A

    +4
  • Saintoise A

    4
  • RCS.Braine B

    4
  • Auderghem A

    +3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Huppaye A

    3
  • Incourt

    +2
  • Mont St.Guibert

    2
  • Wavre Sports FC B

    2
  • Archennes-Pécrot A

    1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen