www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A
vrijdag 19/04/2024 |
20:00 | Evergem 2020 | - | St-Kruis-Winkel | 1 | - | 0 |
zaterdag 20/04/2024 |
17:00 | Avanti Stekene | - | Moerbeke | 1 | - | 1 |
zondag 21/04/2024 |
10:30 | Waasmunster | - | Watervliet | 2 | - | 1 |
woensdag 24/04/2024 |
20:00 | St-Pauwels | - | Klinge | 1 | - | 1 |
vrijdag 26/04/2024 |
20:00 | St-Kruis-Winkel | 12 | - | 3 | Avanti Stekene | | - | |
. | Watervliet | 8 | - | 9 | Evergem 2020 | | - | |
zaterdag 27/04/2024 |
19:00 | Kruibeke | 9 |
- | 1 | Sinaai Girls B | | - | |
zondag 28/04/2024 |
13:00 | Moerbeke | 6 | - | 1 | St-Pauwels | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A --> St-Kruis-Winkel
St-Kruis-Winkel
1. | Vr-29/09/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | St-Pauwels | 2 - | 0 | | | 3 | 3 | | 1 | |
3. | Vr-13/10/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Klinge | 4 - | 1 | | | 3 | 6 | | 1 | |
4. | Zo-22/10/23 | 13:00 | Moerbeke | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | | 0 | 6 | | 3 | |
5. | Za-11/11/23 | 19:00 | Kruibeke | - | St-Kruis-Winkel | 2 - | 1 | | | 0 | 6 | | 4 | |
6. | Vr-17/11/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Watervliet | 4 - | 1 | | | 3 | 9 | | 4 | |
9. | Zo-10/12/23 | 10:30 | Waasmunster | - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 5 | | | 3 | 12 | | 5 | |
10. | Vr-15/12/23 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Evergem 2020 | 3 - | 2 | | | 3 | 15 | | 4 | |
8. | Vr-05/01/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Sinaai Girls B | 2 - | 0 | | | 3 | 18 | | 2 | |
11. | Za-13/01/24 | 17:00 | Avanti Stekene | - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 8 | | | 3 | 21 | | 1 | |
14. | Za-03/02/24 | 14:30 | Klinge | - | St-Kruis-Winkel | 1 - | 2 | | | 3 | 24 | | 1 | |
12. | Vr-09/02/24 | 20:00 | St-Pauwels | - | St-Kruis-Winkel | 1 - | 2 | | | 3 | 27 | | 1 | |
15. | Vr-23/02/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Moerbeke | 2 - | 0 | | | 3 | 30 | | 1 | |
16. | Vr-01/03/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Kruibeke | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 33 | | 1 | |
17. | Vr-08/03/24 | 20:00 | Watervliet | - | St-Kruis-Winkel | 1 - | 1 | | | 1 | 34 | | 1 | + |
19. | Za-23/03/24 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 5 | | | 3 | 37 | | 1 | + |
20. | Vr-12/04/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Waasmunster | 2 - | 0 | | | 3 | 40 | | 1 | + |
21. | Vr-19/04/24 | 20:00 | Evergem 2020 | - | St-Kruis-Winkel | 1 - | 0 | | | 0 | 40 | | 1 | + |
22. | Vr-26/04/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Avanti Stekene | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Avanti Stekene
1. | Vr-29/09/23 | 20:00 | Watervliet | - | Avanti Stekene | 9 - | 1 | | | 0 | 0 | | 5 | - |
3. | Za-14/10/23 | 10:30 | Sinaai Girls B | - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | | 8 | |
4. | Za-21/10/23 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Waasmunster | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 4 | | 6 | |
5. | Za-11/11/23 | 15:00 | Evergem 2020 | - | Avanti Stekene | 4 - | 1 | | | 0 | 4 | | 7 | |
6. | Za-18/11/23 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Kruibeke | 2 - | 4 | | | 0 | 4 | | 8 | |
7. | Za-25/11/23 | 17:00 | Avanti Stekene | - | St-Pauwels | 0 - | 2 | | | 0 | 4 | | 8 | |
9. | Za-09/12/23 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Klinge | 0 - | 6 | | | 0 | 4 | | 8 | |
10. | Zo-17/12/23 | 13:00 | Moerbeke | - | Avanti Stekene | 8 - | 0 | | | 0 | 4 | | 8 | |
11. | Za-13/01/24 | 17:00 | Avanti Stekene | - | St-Kruis-Winkel | 0 - | 8 | | | 0 | 4 | | 8 | |
14. | Za-03/02/24 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Sinaai Girls B | 1 - | 1 | | | 1 | 5 | | 8 | |
12. | Za-10/02/24 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Watervliet | 1 - | 3 | | | 0 | 5 | | 9 | - |
15. | Zo-25/02/24 | 10:30 | Waasmunster | - | Avanti Stekene | 2 - | 4 | | | 3 | 8 | | 8 | |
16. | Za-02/03/24 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Evergem 2020 | 2 - | 1 | | | 3 | 11 | | 8 | |
17. | Za-09/03/24 | 19:00 | Kruibeke | - | Avanti Stekene | 6 - | 0 | | | 0 | 11 | | 8 | |
18. | Vr-15/03/24 | 20:00 | St-Pauwels | - | Avanti Stekene | 2 - | 0 | | | 0 | 11 | | 8 | |
20. | Za-13/04/24 | 14:30 | Klinge | - | Avanti Stekene | 4 - | 0 | | | 0 | 11 | | 8 | |
21. | Za-20/04/24 | 17:00 | Avanti Stekene | - | Moerbeke | 1 - | 1 | | | 1 | 12 | | 8 | |
22. | Vr-26/04/24 | 20:00 | St-Kruis-Winkel | - | Avanti Stekene | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (9/9)
1 | St-Kruis-Winkel* | 24 | +20 |
2 | Klinge | 22 | +21 |
3 | Watervliet* | 20 | +24 |
4 | Moerbeke* | 18 | +21 |
5 | Kruibeke* | 16 | +10 |
. | Evergem 2020 | 16 | +2 |
7 | St-Pauwels | 12 | -1 |
8 | Avanti Stekene | 8 | -14 |
9 | Waasmunster | 6 | -19 |
10 | Sinaai Girls B | 5 | -28 |
alle wedstrijden (18/18)
1 | St-Kruis-Winkel* | 40 | +37 |
2 | Watervliet* | 37 | +42 |
3 | Klinge | 33 | +21 |
4 | Moerbeke* | 31 | +20 |
5 | Kruibeke* | 30 | +13 |
6 | Evergem 2020* | 29 | +12 |
7 | St-Pauwels* | 19 | -5 |
8 | Avanti Stekene* | 12 | -43 |
9 | Waasmunster | 9 | -47 |
10 | Sinaai Girls B* | 6 | -50 |
uitwedstrijden (9/9)
1 | Watervliet | 17 | +18 |
2 | St-Kruis-Winkel | 16 | +17 |
3 | Kruibeke | 14 | +3 |
4 | Evergem 2020* | 13 | +10 |
. | Moerbeke | 13 | -1 |
6 | Klinge | 11 | 0 |
7 | St-Pauwels* | 7 | -4 |
8 | Avanti Stekene* | 4 | -29 |
9 | Waasmunster | 3 | -28 |
10 | Sinaai Girls B* | 1 | -22 |