www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 28/10/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale

zondag 11/10/2020

12:45

Ladies Oudenburg A

-Menen United11 -3
13:30

Cercelladies A

-Wevelgem6 -0
14:00

FC Heist

-Harelbeke A6 -2
.Damme-

Famkes WDM B

2 -3
14:30Ruddervoorde-

Reningelst A

0-3
.

Avelgem A

-De Ruiter6 -3
15:00

Staden A

-Dadizele4 -2
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.FC Heist1512-4.(0)
2.Reningelst A15124.
3.Staden A1292.
4.Egem B*99
5.Cercelladies A99.-2(3)
6.Ladies Oudenburg A96.-3(3)
7.Ruddervoorde96.3
8.Famkes WDM B*99
9.Damme66-1.(3)
10.Avelgem A66.1
11.Wevelgem*33
12.Harelbeke A11
13.Menen United11
14.Dadizele*00
15.De Ruiter*00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale --> Famkes WDM B

Famkes WDM B

2.Zo-13/09/2014:00FC Heist-

Famkes WDM B

4 -10014
3.Zo-20/09/2015:00

Famkes WDM B

-Ladies Oudenburg A1 -0

3

39
5.Zo-04/10/2015:00

Famkes WDM B

-Cercelladies A4 -0

3

67
6.Zo-11/10/2014:00Damme-

Famkes WDM B

2 -3

3

98
7.Zo-18/10/2015:00

Famkes WDM B

-Avelgem A -PP.8
8.Zo-25/10/2015:00Staden A-

Famkes WDM B

-PP.8
9.Zo-01/11/2014:30

Famkes WDM B

-Ruddervoorde -PP.
10.Za-07/11/2019:00Reningelst A-

Famkes WDM B

-PP.
1.Wo-11/11/2015:00

Famkes WDM B

-Menen United -PP.
11.Zo-15/11/2014:30

Famkes WDM B

-Dadizele -PP.
12.Ma-22/11/2100:00De Ruiter-

Famkes WDM B

-.
13.Di-10/05/2200:00Harelbeke A-

Famkes WDM B

-.
14.Wo-11/05/2200:00

Famkes WDM B

-Wevelgem -.
15.Do-12/05/2200:00Egem B-

Famkes WDM B

-.
16.Vr-13/05/2200:00Menen United-

Famkes WDM B

-.
17.Za-14/05/2200:00

Famkes WDM B

-FC Heist -.
18.Zo-15/05/2200:00Ladies Oudenburg A-

Famkes WDM B

-.
20.Di-17/05/2200:00Cercelladies A-

Famkes WDM B

-.
21.Wo-18/05/2200:00

Famkes WDM B

-Damme -.
22.Do-19/05/2200:00Avelgem A-

Famkes WDM B

-.
23.Vr-20/05/2200:00

Famkes WDM B

-Staden A -.
24.Za-21/05/2200:00Ruddervoorde-

Famkes WDM B

-.
25.Zo-22/05/2200:00

Famkes WDM B

-Reningelst A -.
26.Ma-23/05/2200:00Dadizele-

Famkes WDM B

-.
27.Di-24/05/2200:00

Famkes WDM B

-De Ruiter -.
28.Wo-25/05/2200:00

Famkes WDM B

-Harelbeke A -.
29.Do-26/05/2200:00Wevelgem-

Famkes WDM B

-.
30.Vr-27/05/2200:00

Famkes WDM B

-Egem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Avelgem A

2.Zo-13/09/2014:30Avelgem A-Staden A1 -80015-
3.Zo-20/09/2014:30Ruddervoorde-Avelgem A5 -00015-
4.Zo-27/09/2014:30Avelgem A-Reningelst A2 -100015-
5.Zo-04/10/2015:00Dadizele-Avelgem A3 -4

3

311
6.Zo-11/10/2014:30Avelgem A-De Ruiter6 -3

3

610
7.Zo-18/10/2015:00

Famkes WDM B

-Avelgem A -PP.10
8.Zo-25/10/2014:30Avelgem A-Wevelgem -PP.10
9.Zo-01/11/2014:00Egem B-Avelgem A -PP.
10.Zo-08/11/2014:00Avelgem A-Menen United -PP.
1.Wo-11/11/2015:00Harelbeke A-Avelgem A -PP.
11.Zo-15/11/2014:00FC Heist-Avelgem A -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Avelgem A-Ladies Oudenburg A -.
14.Wo-11/05/2200:00Avelgem A-Cercelladies A -.
15.Do-12/05/2200:00Damme-Avelgem A -.
16.Vr-13/05/2200:00Avelgem A-Harelbeke A -.
17.Za-14/05/2200:00Staden A-Avelgem A -.
18.Zo-15/05/2200:00Avelgem A-Ruddervoorde -.
19.Ma-16/05/2200:00Reningelst A-Avelgem A -.
20.Di-17/05/2200:00Avelgem A-Dadizele -.
21.Wo-18/05/2200:00De Ruiter-Avelgem A -.
22.Do-19/05/2200:00Avelgem A-

Famkes WDM B

-.
23.Vr-20/05/2200:00Wevelgem-Avelgem A -.
24.Za-21/05/2200:00Avelgem A-Egem B -.
25.Zo-22/05/2200:00Menen United-Avelgem A -.
26.Ma-23/05/2200:00Avelgem A-FC Heist -.
27.Di-24/05/2200:00Ladies Oudenburg A-Avelgem A -.
29.Do-26/05/2200:00Cercelladies A-Avelgem A -.
30.Vr-27/05/2200:00Avelgem A-Damme -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/14)

1Egem B9+11
2Ladies Oudenburg A9+10
3FC Heist9+10
4Cercelladies A6+8
5Famkes WDM B*6+5
6Reningelst A*6+4
7Staden A*6+3
8Damme3+3
9Ruddervoorde*3+2
10Avelgem A3-12
11Menen United1-11
12Wevelgem**0-2
13Dadizele*0-3
14De Ruiter**0-3
15Harelbeke A*0-4

alle wedstrijden (5/28)

1FC Heist15+21
2Reningelst A15+17
3Staden A12+10
4Egem B*9+8
5Cercelladies A9+6
6Ladies Oudenburg A9+5
7Ruddervoorde9+4
8Famkes WDM B*9+3
9Damme6+4
10Avelgem A6-16
11Wevelgem*3-7
12Harelbeke A1-10
13Menen United1-24
14Dadizele*0-10
15De Ruiter*0-11

uitwedstrijden (3/14)

1Reningelst A9+13
2FC Heist*6+11
3Staden A6+7
4Ruddervoorde6+2
5Damme*3+1
6Cercelladies A*3-2
7Famkes WDM B*3-2
8Avelgem A*3-4
9Wevelgem3-5
10Harelbeke A1-6
11Egem B**0-3
12Ladies Oudenburg A*0-5
13Dadizele*0-7
14De Ruiter0-8
15Menen United*0-13