www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 28/02/2020

vbal4

Namur : 3de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 17/08/2019

20:00Molignée B-

Faulx-les-Tombes

2-3

zondag 18/08/2019

15:00Miécret-Lustin A3-3
.Houyet-

Andoy A

0-1
.Han-Sur-Lesse-

Rochefort B

2-3
.

Gesves A

-Assesse A2-0
.Schaltin B-

Condruzien B

1-2
.Eprave A-

Bièvre

3-4
.

Dinant A

-Ohey A3-2

speeldag 2

zaterdag 24/08/2019

20:00Bièvre-

Houyet

0-3
.

Assesse A

-Schaltin B4-1

zondag 25/08/2019

15:00

Faulx-les-Tombes

-Eprave A2-1
.Ohey A-Gesves A3-3
.

Andoy A

-Dinant A6-2
.Rochefort B-

Molignée B

1-4
.Lustin A-Han-Sur-Lesse1-1
.Condruzien B-

Miécret

0-3

speeldag 3

vrijdag 30/08/2019

20:00

Eprave A

-Rochefort B3-2

zondag 01/09/2019

15:00Lustin A-

Condruzien B

3-4
.

Houyet

-Faulx-les-Tombes4-0
.Schaltin B-

Ohey A

1-4
.Miécret-Assesse A1-1
.

Gesves A

-Andoy A3-1
.

Han-Sur-Lesse

-Molignée B5-0F1
.Dinant A-

Bièvre

0-5

speeldag 4

vrijdag 06/09/2019

20:00

Molignée B

-Eprave A5-1

zaterdag 07/09/2019

20:00Bièvre-

Gesves A

1-2

zondag 08/09/2019

15:00Assesse A-

Lustin A

2-3
.Faulx-les-Tombes-Dinant A4-4
.Andoy A-Schaltin B1-1
.Rochefort B-

Houyet

2-3
.

Ohey A

-Miécret3-2
.

Condruzien B

-Han-Sur-Lesse4-1

speeldag 5

vrijdag 13/09/2019

20:00

Condruzien B

-Assesse A1-0

zaterdag 14/09/2019

20:00Lustin A-

Ohey A

1-4

zondag 15/09/2019

15:00

Gesves A

-Faulx-les-Tombes4-2
.Han-Sur-Lesse-Eprave A1-1
.Houyet-Molignée B1-1
.

Dinant A

-Rochefort B5-0
.Miécret-Andoy A1-1
.Schaltin B-

Bièvre

1-6

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

20:00

Eprave A

-Houyet4-3
.

Bièvre

-Miécret3-0

zondag 22/09/2019

15:00Molignée B-

Dinant A

2-4
.

Faulx-les-Tombes

-Schaltin B5-1
.Assesse A-Han-Sur-Lesse1-1
.

Andoy A

-Lustin A3-2
.Rochefort B-

Gesves A

2-4

zondag 05/01/2020

14:30

Ohey A

-Condruzien B2-1

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

20:00

Dinant A

-Eprave A6-1
.

Lustin A

-Bièvre3-1

zondag 29/09/2019

15:00

Miécret

-Faulx-les-Tombes5-2
.Condruzien B-

Andoy A

2-4
.

Assesse A

-Ohey A4-2
.

Gesves A

-Molignée B2-1
.Schaltin B-Rochefort B2-2
.Han-Sur-Lesse-Houyet2-2

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30

Molignée B

-Schaltin B4-2

zondag 06/10/2019

15:00

Rochefort B

-Miécret4-2
.Eprave A-

Gesves A

1-7
.Houyet-

Dinant A

0-3
.

Ohey A

-Han-Sur-Lesse2-0
.

Andoy A

-Assesse A3-1
.

Bièvre

-Condruzien B6-2
.Faulx-les-Tombes-

Lustin A

1-4

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

20:00Assesse A-Bièvre3-3
.Schaltin B-

Eprave A

1-4

zondag 13/10/2019

15:00

Miécret

-Molignée B5-3
.

Lustin A

-Rochefort B8-0
.Condruzien B-

Faulx-les-Tombes

1-3
.Ohey A-

Andoy A

2-3
.

Gesves A

-Houyet2-0
.Han-Sur-Lesse-

Dinant A

2-3

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

20:00

Bièvre

-Ohey A4-3
.Dinant A-Gesves A0-0

zondag 20/10/2019

15:00

Rochefort B

-Condruzien B5-2
.Molignée B-Lustin A1-1
.

Eprave A

-Miécret8-3
.

Houyet

-Schaltin B3-0
.

Andoy A

-Han-Sur-Lesse3-1
.Faulx-les-Tombes-

Assesse A

4-5

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

20:00Lustin A-

Eprave A

3-4
.Schaltin B-

Dinant A

0-7
.Assesse A-

Rochefort B

0-3

zondag 27/10/2019

15:00

Miécret

-Houyet4-3
.Condruzien B-Molignée B4-4
.

Ohey A

-Faulx-les-Tombes4-2
.Andoy A-Bièvre1-1
.Han-Sur-Lesse-

Gesves A

1-3

speeldag 12

zaterdag 09/11/2019

20:00

Bièvre

-Han-Sur-Lesse4-1
.Faulx-les-Tombes-

Andoy A

0-1
.

Eprave A

-Condruzien B4-3

zondag 10/11/2019

14:30

Rochefort B

-Ohey A2-1
.Molignée B-Assesse A1-1
.

Houyet

-Lustin A1-0
.

Dinant A

-Miécret6-1
.

Gesves A

-Schaltin B2-1

speeldag 13

zaterdag 16/11/2019

20:00

Lustin A

-Dinant A4-1
.Assesse A-Eprave A2-2
.

Bièvre

-Faulx-les-Tombes4-1

zondag 17/11/2019

14:30Miécret-

Gesves A

1-2
.Condruzien B-Houyet1-1
.

Ohey A

-Molignée B3-2
.Andoy A-Rochefort B1-1
.

Han-Sur-Lesse

-Schaltin B4-0

speeldag 14

zaterdag 23/11/2019

19:30Assesse A-

Gesves A

0-1
20:00Bièvre-Eprave A3-3

zondag 24/11/2019

14:30

Lustin A

-Miécret9-1
.Faulx-les-Tombes-

Molignée B

1-2
.

Andoy A

-Houyet3-1
.

Ohey A

-Dinant A5-1
.

Condruzien B

-Schaltin B6-0
.Rochefort B-

Han-Sur-Lesse

1-2

speeldag 15

zaterdag 30/11/2019

19:30Dinant A-Andoy A1-1

zondag 01/12/2019

14:30Molignée B-

Rochefort B

4-5
.Han-Sur-Lesse-

Lustin A

1-2
.Miécret-Condruzien B3-3
.Schaltin B-

Assesse A

0-2
.Gesves A-Ohey A1-1
.Houyet-

Bièvre

0-2
.

Eprave A

-Faulx-les-Tombes3-0

speeldag 16

zondag 08/12/2019

14:30Assesse A-Miécret2-2
.Condruzien B-

Lustin A

0-4
.

Rochefort B

-Eprave A2-0
.

Faulx-les-Tombes

-Houyet3-2
.

Bièvre

-Dinant A2-1
.

Andoy A

-Gesves A3-0
.

Ohey A

-Schaltin B5-2
.

Molignée B

-Han-Sur-Lesse4-3

speeldag 17

vrijdag 13/12/2019

20:00Houyet-Assesse A3-3

zondag 15/12/2019

14:30

Molignée B

-Andoy A2-1
.

Dinant A

-Condruzien B5-1
.

Gesves A

-Lustin A5-3
.

Han-Sur-Lesse

-Faulx-les-Tombes2-0

zondag 22/12/2019

14:30Schaltin B-

Miécret

0-4
.Eprave A-Ohey A-PP

zondag 05/01/2020

14:30

Rochefort B

-Bièvre5-2

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

20:00

Lustin A

-Schaltin B5-0

zondag 12/01/2020

14:30

Miécret

-Han-Sur-Lesse3-2
.

Condruzien B

-Gesves A3-2
.Assesse A-

Dinant A

0-4
.

Ohey A

-Houyet6-1
.

Andoy A

-Eprave A3-1
.Bièvre-Molignée B2-2
.

Faulx-les-Tombes

-Rochefort B3-2

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

20:00

Lustin A

-Assesse A3-0

zondag 19/01/2020

14:30Houyet-Rochefort B1-1
.

Eprave A

-Molignée B4-3
.Han-Sur-Lesse-

Condruzien B

0-1
.Miécret-

Ohey A

0-2
.Schaltin B-Andoy A1-1
.Gesves A-Bièvre1-1
.

Dinant A

-Faulx-les-Tombes5-4

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

20:00

Bièvre

-Schaltin B5-2
.Faulx-les-Tombes-

Gesves A

0-4

zondag 26/01/2020

14:30

Andoy A

-Miécret1-0
.

Ohey A

-Lustin A1-0
.Assesse A-

Condruzien B

0-3
.Molignée B-Houyet0-0
.Rochefort B-Dinant A3-3
.

Eprave A

-Han-Sur-Lesse2-1

speeldag 21

zaterdag 29/02/2020

20:00Gesves A-Rochefort B-PP

zondag 01/03/2020

15:00Dinant A-Molignée B-PP
.Houyet-Eprave A-PP
.Han-Sur-Lesse-Assesse A-PP
.Condruzien B-Ohey A-PP
.Lustin A-Andoy A-PP
.Miécret-Bièvre-PP
.Schaltin B-Faulx-les-Tombes-PP

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

20:00Bièvre-

Lustin A

2-3
.Eprave A-

Dinant A

3-4

zondag 22/03/2020

15:00Faulx-les-Tombes-Miécret-
.Andoy A-Condruzien B-
.Ohey A-Assesse A-
.Molignée B-Gesves A-
.Rochefort B-Schaltin B-
.Houyet-Han-Sur-Lesse-

speeldag 23

zondag 16/02/2020

15:00Miécret-

Rochefort B

2-5
.Gesves A-

Eprave A

2-4
.

Dinant A

-Houyet2-0
.Han-Sur-Lesse-Ohey A2-2
.

Assesse A

-Andoy A3-2
.

Condruzien B

-Bièvre4-2
.

Lustin A

-Faulx-les-Tombes5-1
.Schaltin B-Molignée B-PP

speeldag 24

zondag 23/02/2020

15:00

Molignée B

-Miécret4-0
.Rochefort B-Lustin A1-1
.Faulx-les-Tombes-

Condruzien B

1-3
.

Bièvre

-Assesse A4-1
.Andoy A-

Ohey A

2-5
.Houyet-Gesves A1-1
.

Eprave A

-Schaltin B2-1
.

Dinant A

-Han-Sur-Lesse5-3

speeldag 25

zondag 08/03/2020

15:00Condruzien B-Rochefort B-
.Lustin A-Molignée B-
.Miécret-Eprave A-
.Schaltin B-Houyet-
.Gesves A-Dinant A-
.Han-Sur-Lesse-Andoy A-
.Ohey A-Bièvre-
.Assesse A-Faulx-les-Tombes-

speeldag 26

zaterdag 14/03/2020

20:00Eprave A-Lustin A-

zondag 15/03/2020

15:00Houyet-Miécret-
.Molignée B-Condruzien B-
.Rochefort B-Assesse A-
.Faulx-les-Tombes-Ohey A-
.Bièvre-Andoy A-
.Dinant A-Schaltin B-
.Gesves A-Han-Sur-Lesse-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

15:00Ohey A-Rochefort B-
.Assesse A-Molignée B-
.Condruzien B-Eprave A-
.Lustin A-Houyet-
.Miécret-Dinant A-
.Schaltin B-Gesves A-
.Han-Sur-Lesse-Bièvre-
.Andoy A-Faulx-les-Tombes-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Gesves A-Miécret-
.Dinant A-Lustin A-
.Houyet-Condruzien B-
.Eprave A-Assesse A-
.Molignée B-Ohey A-
.Rochefort B-Andoy A-
.Faulx-les-Tombes-Bièvre-
.Schaltin B-Han-Sur-Lesse-

speeldag 29

zondag 19/04/2020

00:00Bièvre-Rochefort B-
.Andoy A-Molignée B-
.Ohey A-Eprave A-
.Assesse A-Houyet-
.Condruzien B-Dinant A-
.Lustin A-Gesves A-
.Miécret-Schaltin B-
.Faulx-les-Tombes-Han-Sur-Lesse-

speeldag 30

zondag 26/04/2020

00:00Han-Sur-Lesse-Miécret-
.Schaltin B-Lustin A-
.Gesves A-Condruzien B-
.Dinant A-Assesse A-
.Houyet-Ohey A-
.Eprave A-Andoy A-
.Molignée B-Bièvre-
.Rochefort B-Faulx-les-Tombes-

23/30

1.Gesves A*4758
2.Dinant A46107
3.Ohey A**42109
4.Andoy A*4248
5.Bièvre4167
6.Lustin A4077
7.Eprave A*3698
8.Condruzien B*33128
9.Rochefort B*3268
10.Molignée B**2759
11.Miécret*2308
12.Houyet*2238
Assesse A*2238
14.Faulx-les-Tombes*1908
15.Han-Sur-Lesse*1718
16.Schaltin B**319
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

1.Gesves A*4714
2.Dinant A4614
3.Ohey A**4213
4.Andoy A*4212
5.Bièvre4112
6.Lustin A4012
7.Eprave A*3611
8.Condruzien B*3310
9.Rochefort B*329
10.Molignée B**277
11.Miécret*236
12.xHouyet*225
xAssesse A*225
14.xFaulx-les-Tombes*196
15.xHan-Sur-Lesse*174
16.xSchaltin B**30

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden