www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 27/10/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale

vrijdag 09/10/2020

20:30

Kontich C

-Brasschaat C6 -1

zaterdag 10/10/2020

11:00Weelde-Antwerp2 -2
14:30

sGravenw.-Schilde

-Wuustwezel C5 -0
.

Arendonk Sp.A

-Heikant Berlaar4 -2
15:00

Berchem A

-Schoonbroek6 -0
.

Bevel

-Zammel1-0
.Oostmalle-

Beekhoek

0 -4
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Bevel1512-3.(0)
2.Heikant Berlaar107.4
3.Beekhoek96.-1(0)
4.Berchem A99.-4(0)
5.Arendonk Sp.A99
6.Weelde85
7.Antwerp853.
8.sGravenw.-Schilde74
9.Kontich C74
10.Schoonbroek77.2
11.Brasschaat C66-2.(0)
12.Zammel331.
13.Wuustwezel C33
14.Oostmalle00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale --> Oostmalle

Zammel

2.Za-12/09/2014:30sGravenw.-Schilde-Zammel6 -00013
3.Za-19/09/2010:00Zammel-Arendonk Sp.A1 -40012
4.Za-26/09/2011:00Weelde-Zammel2 -3

3

312
5.Za-03/10/2010:00Zammel-Berchem A2 -40312
6.Za-10/10/2015:00Bevel-Zammel1 -00312
7.Za-17/10/2010:00Zammel-

Oostmalle

-PP.12
8.Za-24/10/2014:30Beekhoek-Zammel -PP.12
9.Za-31/10/2010:00Brasschaat C-Zammel -PP.
10.Za-07/11/2010:00Zammel-Schoonbroek -PP.
1.Wo-11/11/2014:30Zammel-Kontich C -PP.
11.Za-14/11/2014:30Antwerp-Zammel -PP.
12.Ma-22/11/2100:00Zammel-Heikant Berlaar -.
13.Di-10/05/2200:00Wuustwezel C-Zammel -.
14.Wo-11/05/2200:00Kontich C-Zammel -.
15.Do-12/05/2200:00Zammel-sGravenw.-Schilde -.
16.Vr-13/05/2200:00Arendonk Sp.A-Zammel -.
17.Za-14/05/2200:00Zammel-Weelde -.
18.Zo-15/05/2200:00Berchem A-Zammel -.
19.Ma-16/05/2200:00Zammel-Bevel -.
20.Di-17/05/2200:00

Oostmalle

-Zammel -.
21.Wo-18/05/2200:00Zammel-Beekhoek -.
22.Do-19/05/2200:00Zammel-Brasschaat C -.
23.Vr-20/05/2200:00Schoonbroek-Zammel -.
24.Za-21/05/2200:00Zammel-Antwerp -.
25.Zo-22/05/2200:00Heikant Berlaar-Zammel -.
26.Ma-23/05/2200:00Zammel-Wuustwezel C -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Oostmalle

2.Za-12/09/2011:00Weelde-

Oostmalle

14 -00014-
3.Za-19/09/2015:00

Oostmalle

-Berchem A3 -40014-
4.Za-26/09/2015:00Bevel-

Oostmalle

5 -00014-
5.Za-03/10/2010:00Brasschaat C-

Oostmalle

5 -10014-
6.Za-10/10/2015:00

Oostmalle

-Beekhoek0 -40014-
7.Za-17/10/2010:00Zammel-

Oostmalle

-PP.14-
8.Za-24/10/2015:00

Oostmalle

-Schoonbroek -PP.14-
9.Za-31/10/2015:00Antwerp-

Oostmalle

-PP.
10.Za-07/11/2014:30

Oostmalle

-Heikant Berlaar -PP.
1.Wo-11/11/2014:30

Oostmalle

-Arendonk Sp.A -PP.
11.Za-14/11/2009:30Wuustwezel C-

Oostmalle

-PP.
12.Ma-22/11/2100:00

Oostmalle

-Kontich C -.
13.Di-10/05/2200:00sGravenw.-Schilde-

Oostmalle

-.
14.Wo-11/05/2200:00Arendonk Sp.A-

Oostmalle

-.
15.Do-12/05/2200:00

Oostmalle

-Weelde -.
16.Vr-13/05/2200:00Berchem A-

Oostmalle

-.
17.Za-14/05/2200:00

Oostmalle

-Bevel -.
18.Zo-15/05/2200:00

Oostmalle

-Brasschaat C -.
19.Ma-16/05/2200:00Beekhoek-

Oostmalle

-.
20.Di-17/05/2200:00

Oostmalle

-Zammel -.
21.Wo-18/05/2200:00Schoonbroek-

Oostmalle

-.
22.Do-19/05/2200:00

Oostmalle

-Antwerp -.
23.Vr-20/05/2200:00Heikant Berlaar-

Oostmalle

-.
24.Za-21/05/2200:00

Oostmalle

-Wuustwezel C -.
25.Zo-22/05/2200:00Kontich C-

Oostmalle

-.
26.Ma-23/05/2200:00

Oostmalle

-sGravenw.-Schilde -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Heikant Berlaar9+11
2sGravenw.-Schilde7+11
3Kontich C7+10
4Bevel*6+6
5Weelde4+13
6Schoonbroek*4+1
7Berchem A3+3
8Antwerp*3+1
9Brasschaat C*30
10Wuustwezel C3-4
11Arendonk Sp.A3-5
12Beekhoek*0-2
13Zammel*0-5
.Oostmalle*0-5

alle wedstrijden (5/26)

1Bevel15+13
2Heikant Berlaar10+9
3Beekhoek9+8
4Berchem A9+6
5Arendonk Sp.A9-1
6Weelde8+14
7Antwerp8+5
8sGravenw.-Schilde7+6
9Kontich C7+6
10Schoonbroek7-8
11Brasschaat C6-4
12Zammel3-11
13Wuustwezel C3-15
14Oostmalle0-28

uitwedstrijden (3/13)

1Beekhoek9+10
2Bevel9+7
3Arendonk Sp.A*6+4
4Berchem A*6+3
5Antwerp5+4
6Weelde*4+1
7Brasschaat C3-4
8Zammel3-6
9Schoonbroek3-9
10Heikant Berlaar*1-2
11Kontich C*0-4
12sGravenw.-Schilde*0-5
13Wuustwezel C*0-11
14Oostmalle0-23