www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Nationaal

play-off

0/6

  • 1.

    Ploeg 1

    0
  • .

    Ploeg 2

    0
  • .

    Ploeg 3

    0
  • .

    Ploeg 4

    0

1ste Nationale

zaterdag 07/12/2019

19:30

Thes

-Lierse Kempenzonen2-0
20:00

Tubize

-Dender3-2
.La Louvière-Centre-Patro Eisden0-0
.Ol.Charleroi C.F.-Deinze1-1
.Seraing-

RWDM

0-1
.

SK Heist

-URSL Visé1-0

zondag 08/12/2019

15:00FC Liège-Dessel0-0
.St.Eloois-Winkel-

Rupel-Boom

1-5

15/30

  • 1.

    Deinze

    38
  • 2.

    Thes

    29
  • 3.

    SK Heist

    26
  • 4.

    Patro Eisden

    25
  • 5.

    Seraing

    23
  • 6.

    Rupel-Boom

    23
  • 7.

    RWDM

    20
  • 8.

    Dessel

    20
  • 9.

    La Louvière-Centre

    20
  • 10.

    URSL Visé

    19
  • 11.

    Ol.Charleroi C.F.

    18
  • 12.

    Dender

    16
  • 13.

    FC Liège

    16
  • 14.

    Tubize

    13
  • 15.

    Lierse Kempenzonen

    13
  • 16.

    St.Eloois-Winkel

    11

2de Nationale A

zaterdag 07/12/2019

20:00Temse-

Zwevezele

0-4
.Mandel United-

Sint-Niklaas

1-3
.RC Gent-

Harelbeke

1-2
.Ronse-Sparta Petegem1-1

zondag 08/12/2019

14:30Menen-

Oudenaarde

1-2
15:00Dikkelvenne-

Merelbeke

0-1
.

Knokke

-Hamme 1-0
.

Gullegem

-Westhoek2-1

15/30

  • 1.

    Knokke

    38
  • 2.

    Oudenaarde

    31
  • 3.

    Zwevezele

    29
  • 4.

    Mandel United

    27
  • 5.

    Ronse

    26
  • 6.

    Harelbeke

    26
  • 7.

    Gullegem

    26
  • 8.

    RC Gent

    24
  • 9.

    Sparta Petegem

    23
  • 10.

    Temse

    17
  • 11.

    Dikkelvenne

    15
  • 12.

    Sint-Niklaas

    14
  • 13.

    Menen

    12
  • 14.

    Merelbeke

    12
  • 15.

    Westhoek

    10
  • 16.

    Hamme

    9

2de Nationale B

zaterdag 07/12/2019

19:30Hades Kiewit-

Vosselaar

1-5
20:00Hoogstraten-

Londerzeel

0-1
.

Geel

-Wijgmaal1-0
.Cappellen-Hasselt2-2

zondag 08/12/2019

14:30

Duffel

-Pepingen-Halle1-0
15:00

Aalst

-Bocholt1-0
.Spouwen-Mopertingen-

Tienen

1-4
.Diegem-Berchem1-1

15/30

  • 1.

    Tienen

    30
  • 2.

    Bocholt

    28
  • 3.

    Vosselaar

    27
  • 4.

    Hades Kiewit

    25
  • 5.

    Hasselt

    25
  • 6.

    Aalst

    24
  • 7.

    Cappellen

    24
  • 8.

    Diegem

    22
  • 9.

    Berchem

    19
  • 10.

    Londerzeel

    18
  • 11.

    Geel*

    18
  • 12.

    Duffel*

    18
  • 13.

    Hoogstraten

    16
  • 14.

    Pepingen-Halle

    16
  • 15.

    Wijgmaal

    14
  • 16.

    Spouwen-Mopertingen

    12

3de Nationale A

zaterdag 07/12/2019

19:30

Wingene

-Oostnieuwkerke4-0
.Torhout -Overijse 2-2
20:00

Melsele

-Bornem4-1
.Lebbeke-

Ninove

0-1

zondag 08/12/2019

14:30Jong Lede-

Zelzate

0-1
.Eppegem-

Lochristi A

3-5
15:00Wolvertem Merchtem -

Stekene

1-3
.

Olsa Brakel

-Wetteren5-0

15/30

  • 1.

    Zelzate

    34
  • 2.

    Olsa Brakel

    32
  • 3.

    Ninove

    28
  • 4.

    Wetteren

    27
  • 5.

    Jong Lede

    25
  • 6.

    Lebbeke

    25
  • 7.

    Eppegem

    23
  • 8.

    Overijse

    20
  • 9.

    Lochristi A

    19
  • 10.

    Wingene

    19
  • 11.

    Stekene

    18
  • 12.

    Wolvertem Merchtem

    17
  • 13.

    Torhout

    15
  • 14.

    Oostnieuwkerke

    15
  • 15.

    Melsele

    14
  • 16.

    Bornem

    2

3de Nationale B

zaterdag 07/12/2019

19:30

St.Lenaarts

-Helson Helchteren3-0
.Witgoor-

City Pirates

0-1
20:00Heur-Tongeren-

Zwarte Leeuw

1-4
.KVK Beringen-Betekom2-2
.

Wellen

-Pelt4-2

zondag 08/12/2019

14:30

Lyra-Lierse

-Turnhout2-0
.Linden-

Houtvenne

0-2
15:00

Termien

-Bilzen-Waltwilder2-0

donderdag 12/12/2019

20:30Wellen-Witgoor-

zaterdag 14/12/2019

19:30St.Lenaarts-Zwarte Leeuw-
.Turnhout-City Pirates-
20:00Lyra-Lierse-Bilzen-Waltwilder-
.Heur-Tongeren-Betekom-
.KVK Beringen-Pelt-

zondag 15/12/2019

14:30Linden-Helson Helchteren-
15:00Termien-Houtvenne-

15/30

  • 1.

    Lyra-Lierse

    34
  • 2.

    Heur-Tongeren

    30
  • 3.

    St.Lenaarts

    28
  • 4.

    City Pirates

    27
  • 5.

    Betekom

    25
  • 6.

    Termien

    24
  • 7.

    Houtvenne

    24
  • 8.

    Zwarte Leeuw

    19
  • 9.

    KVK Beringen

    19
  • 10.

    Wellen

    19
  • 11.

    Turnhout

    19
  • 12.

    Pelt

    17
  • 13.

    Witgoor

    12
  • 14.

    Helson Helchteren

    12
  • 15.

    Bilzen-Waltwilder

    11
  • 16.

    Linden

    6
productiefst
3BSt.Lenaarts38
2AOudenaarde35
2AMandel United35
2AKnokke34
3AWetteren34
3AZelzate 33
3BLyra-Lierse33
2AZwevezele32
1Deinze31
3AOlsa Brakel31
2ASparta Petegem29
3ANinove29
3AEppegem29
minste tegendoelpunten
1Deinze8
1Patro Eisden11
2BBocholt11
3AOlsa Brakel11
1SK Heist12
2AKnokke12
3ANinove12
1Dessel13
3AZelzate 13
3BLyra-Lierse13
1Thes14
2AZwevezele14
3ALebbeke14
3AStekene14
langste reeks overwinningen
2BDiegem7
1Deinze6
2AKnokke6
1Patro Eisden5
langste reeks zonder nederlaag
3AZelzate 14
3BLyra-Lierse14
1Deinze10
3BTurnhout10
minste verliespunten
1Deinze7
2AKnokke7
3AZelzate 11
3BLyra-Lierse11
3AOlsa Brakel13
2AOudenaarde14
2BTienen15
3BHeur-Tongeren15
1Thes16
2AZwevezele16
2BBocholt17
3ANinove17
3BSt.Lenaarts17
minste verliespunten thuis
2AKnokke0
2BBocholt0
1Deinze2
3BLyra-Lierse2
1Thes4
1Patro Eisden5
2AOudenaarde5
3AZelzate 5
3BBetekom5
2BTienen6
2BVosselaar6
3AOlsa Brakel6
3AOverijse 6
3BSt.Lenaarts6
minste verliespunten uit
1Deinze5
2AMandel United6
3AZelzate 6
2AKnokke7
3AOlsa Brakel7
3AJong Lede7
3BHeur-Tongeren7
1SK Heist8
2AZwevezele8
2ARC Gent8
3ANinove8