www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 20/11/2020

vbal4

Nationaal

1ste klasse - vv/acff

4/28

  • 1.

    Thes*

    9
  • 2.

    Tienen

    6
  • 3.

    SK Heist**

    4
  • 4.

    St.Eloois-Winkel**

    3
  • 5.

    Francs Borains***

    3
  • 6.

    Knokke**

    3
  • 7.

    URSL Visé**

    3
  • 8.

    Olympic Charleroi**

    3
  • 9.

    Patro Eisden***

    1
  • 10.

    FC Liège***

    1
  • 11.

    Rupel-Boom**

    1
  • 12.

    Dender(4*)

    0
  • .

    Dessel(4*)

    0
  • 14.

    Mandel United**

    0
  • 15.

    La Louvière-Centre**

    0
  • 16.

    Roeselare

    AMC

2de klasse A - vv

4/30

  • 1.

    Ninove

    12
  • 2.

    RC Gent

    8
  • 3.

    Oudenaarde

    7
  • 4.

    Sparta Petegem*

    6
  • 5.

    Harelbeke

    6
  • 6.

    Dikkelvenne

    6
  • 7.

    Olsa Brakel*

    5
  • 8.

    Merelbeke

    5
  • 9.

    Lokeren-Temse*

    5
  • 10.

    Zwevezele*

    4
  • 11.

    Zelzate*

    3
  • 12.

    Wetteren

    2
  • 13.

    Ronse

    2
  • 14.

    Menen*

    1
  • 15.

    Gullegem

    1
  • 16.

    Westhoek

    1

2de klasse B - vv

4/30

  • 1.

    Bocholt

    10
  • 2.

    Hoogstraten

    7
  • 3.

    Lyra-Lierse

    7
  • 4.

    Hasselt*

    7
  • 5.

    Diegem

    7
  • 6.

    Londerzeel

    7
  • 7.

    Hades Hasselt*

    6
  • 8.

    Pepingen-Halle*

    6
  • 9.

    Berchem*

    5
  • 10.

    Houtvenne

    4
  • 11.

    Cappellen*

    3
  • 12.

    Spouwen-Mopertingen*

    3
  • 13.

    Heur-Tongeren *

    1
  • 14.

    Aalst**

    0
  • 15.

    City Pirates **

    0
  • 16.

    Wijgmaal*

    0

3de klasse A - vv

4/30

  • 1.

    Stekene

    10
  • 2.

    Lebbeke

    8
  • 3.

    Overijse*

    7
  • 4.

    Oostkamp

    7
  • 5.

    Lochristi*

    6
  • 6.

    Bambrugge

    6
  • 7.

    Torhout

    4
  • 8.

    Hamme*

    4
  • 9.

    Anzegem

    4
  • 10.

    Wolvertem Merchtem

    4
  • 11.

    Sint-Niklaas**

    3
  • 12.

    Voorde-Appelterre*

    3
  • 13.

    Eppegem**

    2
  • 14.

    Jong Lede*

    2
  • 15.

    Rhodienne-De Hoek*

    1
  • 16.

    Melsele

    1

3de klasse B - vv

4/30

  • 1.

    Betekom

    9
  • 2.

    Nijlen

    9
  • 3.

    Heikant Berlaar

    8
  • 4.

    Lille

    7
  • 5.

    Termien

    7
  • 6.

    Pelt *

    6
  • 7.

    Witgoor

    6
  • 8.

    St.Lenaarts

    6
  • 9.

    RC Mechelen

    6
  • 10.

    Diest

    4
  • 11.

    Zwarte Leeuw *

    4
  • 12.

    Turnhout *

    3
  • 13.

    Wellen

    3
  • 14.

    De Kempen

    2
  • 15.

    KVK Beringen

    2
  • 16.

    Koersel*

    1
Bijkomende info, verzameld uit de 5 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.