www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 19/09/2020

vbal4

Nationaal

Play-off

0/6

  • 1.

    Nat1-ploeg 1

    0
  • .

    Nat1-ploeg 2

    0
  • .

    Nat1-ploeg 3

    0
  • .

    Nat1-ploeg 4

    0

1ste klasse - vv/acff

0/30

  • 1.

    Roeselare

    0
  • .

    Thes

    0
  • .

    SK Heist

    0
  • .

    Patro Eisden

    0
  • .

    Dender

    0
  • .

    Dessel

    0
  • .

    Rupel-Boom

    0
  • .

    Olympic Charleroi

    0
  • .

    URSL Visé

    0
  • .

    FC Liège

    0
  • .

    St.Eloois-Winkel

    0
  • .

    La Louvière-Centre

    0
  • .

    Knokke

    0
  • .

    Tienen

    0
  • .

    Francs Borains

    0
  • .

    Mandel United

    0

2de klasse A - vv

zaterdag 19/09/2020

19:30Gullegem-Oudenaarde-PP

zondag 20/09/2020

15:00Menen-Dikkelvenne-
.Westhoek-Sparta Petegem-
.Wetteren-Merelbeke-PP

woensdag 23/09/2020

20:00Lokeren-Temse-Harelbeke-
.Ronse-RC Gent-
.Olsa Brakel -Zelzate -
.Zwevezele-Ninove -

0/30

  • 1.

    Ronse

    0
  • .

    Oudenaarde

    0
  • .

    RC Gent

    0
  • .

    Sparta Petegem

    0
  • .

    Gullegem

    0
  • .

    Zwevezele

    0
  • .

    Harelbeke

    0
  • .

    Dikkelvenne

    0
  • .

    Westhoek

    0
  • .

    Lokeren-Temse

    0
  • .

    Menen

    0
  • .

    Merelbeke

    0
  • .

    Zelzate

    0
  • .

    Ninove

    0
  • .

    Olsa Brakel

    0
  • .

    Wetteren

    0

2de klasse B - vv

zondag 20/09/2020

15:00Spouwen-Mopertingen-Hades Hasselt-PP

woensdag 23/09/2020

20:00Pepingen-Halle-Aalst-PP
.Wijgmaal-Berchem-
.Londerzeel-Cappellen-
.Heur-Tongeren -Bocholt-
.Houtvenne -Hoogstraten-
20:30Hasselt-Lyra-Lierse -
.City Pirates -Diegem-

0/30

  • 1.

    Bocholt

    0
  • .

    Aalst

    0
  • .

    Cappellen

    0
  • .

    Hades Hasselt

    0
  • .

    Hasselt

    0
  • .

    Diegem

    0
  • .

    Berchem

    0
  • .

    Wijgmaal

    0
  • .

    Londerzeel

    0
  • .

    Pepingen-Halle

    0
  • .

    Hoogstraten

    0
  • .

    Spouwen-Mopertingen

    0
  • .

    Lyra-Lierse

    0
  • .

    City Pirates

    0
  • .

    Heur-Tongeren

    0
  • .

    Houtvenne

    0

3de klasse A - vv

zaterdag 19/09/2020

19:30Sint-Niklaas-Torhout-
20:00Overijse-Melsele-
.Lebbeke-Eppegem-

zondag 20/09/2020

15:00Wolvertem Merchtem-Hamme-
.Voorde-Appelterre-Rhodienne-De Hoek-

woensdag 23/09/2020

20:00Lochristi-Oostkamp-
.Bambrugge-Anzegem-
.Stekene-Jong Lede-

0/30

  • 1.

    Sint-Niklaas

    0
  • .

    Hamme

    0
  • .

    Lebbeke

    0
  • .

    Stekene

    0
  • .

    Lochristi

    0
  • .

    Jong Lede

    0
  • .

    Eppegem

    0
  • .

    Wolvertem Merchtem

    0
  • .

    Torhout

    0
  • .

    Overijse

    0
  • .

    Melsele

    0
  • .

    Oostkamp

    0
  • .

    Voorde-Appelterre

    0
  • .

    Anzegem

    0
  • .

    Bambrugge

    0
  • .

    Rhodienne-De Hoek

    0

3de klasse B - vv

zaterdag 19/09/2020

19:30Witgoor -Nijlen-PP
.St.Lenaarts -Betekom -
.Zwarte Leeuw -Wellen -
.De Kempen-Turnhout -
.Heikant Berlaar -Termien -
20:00RC Mechelen-Diest-
.Lille-Koersel-

woensdag 23/09/2020

20:30KVK Beringen -Pelt -

0/30

  • 1.

    St.Lenaarts

    0
  • .

    Betekom

    0
  • .

    Termien

    0
  • .

    Wellen

    0
  • .

    Pelt

    0
  • .

    Zwarte Leeuw

    0
  • .

    KVK Beringen

    0
  • .

    Witgoor

    0
  • .

    Turnhout

    0
  • .

    Lille

    0
  • .

    RC Mechelen

    0
  • .

    De Kempen

    0
  • .

    Diest

    0
  • .

    Koersel

    0
  • .

    Heikant Berlaar

    0
  • .

    Nijlen

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 6 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.