www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Antwerpen : 2de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | OG Vorselaar | - | Weelde | 3
| - | 1 |
. | Arendonk Sport | - | Punt-Larum | 0 | - | 3 |
20:00 | Herselt | - | Olmen | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Wortel | - | Zoersel | 2 | - | 1 |
. | Sint-Job A | - | Sint-Dimpna A | 4
| - | 2
|
. | Broechem | - | Balen | 0 | - | 2 |
. | KVC Lille United B | - | Lentezon Beerse A | 0
| - | 5
|
. | Ezaart | - | Merksplas | 2 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Sint-Dimpna A | 1 | - |
2 | Ezaart | | - | |
19:30 | Zoersel | 7 | - |
6 | OG Vorselaar | | - | |
. | Olmen | 7 |
- | 6 | Arendonk Sport | | - | |
. | Balen | 1 | - | 1 | KVC Lille United B | | - | |
. | Punt-Larum | 7 | - | 12 | Broechem | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Merksplas | 3 | - | 4 | Herselt | | - | |
. | Lentezon Beerse A | 9 |
- | 4 | Wortel | | - | |
. | Weelde | 4 | - | 6 | Sint-Job A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Punt-Larum | 24 |
2. | Weelde | 20 |
3. | Olmen | 19 |
4. | Broechem | 18 |
5. | Zoersel | 17 |
6. | OG Vorselaar | 16 |
7. | KVC Lille United B | 14 |
8. | Sint-Job A | 14 |
9. | Lentezon Beerse A | 14 |
10. | Ezaart | 12 |
11. | Balen | 11 |
12. | Wortel | 11 |
13. | Merksplas | 11 |
14. | Sint-Dimpna A | 8 |
15. | Arendonk Sport | 8 |
16. | Herselt | 7 |
periode 2
10/10 |
| OG Vorselaar | 25 |
2. | Zoersel | 23 |
3. | Broechem | 23 |
4. | Lentezon Beerse A | 20 |
5. | Olmen | 18 |
6. | Arendonk Sport | 15 |
7. | Punt-Larum | 15 |
8. | Sint-Dimpna A | 13 |
9. | Sint-Job A | 12 |
10. | KVC Lille United B | 11 |
11. | Merksplas | 10 |
12. | Ezaart | 9 |
13. | Balen | 8 |
14. | Weelde | 8 |
15. | Herselt | 7 |
16. | Wortel | 6 |
periode 3
5/10 |
1. | Punt-Larum | 15 |
2. | Lentezon Beerse A | 12 |
3. | Ezaart | 10 |
4. | Wortel | 10 |
5. | Broechem | 9 |
6. | Arendonk Sport | 9 |
7. | Zoersel | 7 |
8. | OG Vorselaar | 6 |
9. | Olmen | 6 |
10. | Herselt | 6 |
11. | Sint-Dimpna A | 4 |
12. | Sint-Job A | 4 |
13. | Weelde | 4 |
14. | Balen | 4 |
15. | KVC Lille United B | 4 |
16. | Merksplas | 2 |
verzameld uit alle reeksen