www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Meldert A | 1 | - | 1 |
19:30 | Latem A | - | Schelde A | 3
| - | 3
|
. | Nokere-Kruishout.A | - | Meerbeke | 2 | - | 0 |
. | Nazareth-Eke A | - | Houtem A | 6
| - | 1
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Baardegem | - | Olsa Brakel B | 1 | - | 1 |
. | Geraardsbergen A | - | Melsen | 0 | - | 2 |
. | Volkegem A | - | Eine A | 1 | - | 1 |
. | Edeboys A | - | Gavere-Asper | 0 | - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Olsa Brakel B | 8 | - |
7 | Nazareth-Eke A | | - | |
20:00 | Meldert A | 10 | - |
7 | Edeboys A | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Schelde A | 7 |
- | 3 | Volkegem A | | - | |
. | Eine A | 9 | - | 5 | Geraardsbergen A | | - | |
. | Gavere-Asper | 0 | - | 0 | Baardegem | | - | |
. | Melsen | 7 | - | 5 | Kluisbergen Sp A | | - | |
. | Houtem A | 4 |
- | 4 | Nokere-Kruishout.A | | - | |
. | Meerbeke | 5 | - | 8 | Latem A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Latem A | 28 |
2. | Schelde A | 23 |
3. | Nokere-Kruishout.A | 21 |
4. | Edeboys A | 16 |
5. | Geraardsbergen A | 16 |
6. | Kluisbergen Sp A | 15 |
7. | Nazareth-Eke A | 15 |
8. | Olsa Brakel B | 14 |
9. | Meldert A | 14 |
10. | Baardegem | 14 |
11. | Meerbeke | 13 |
12. | Houtem A | 12 |
13. | Volkegem A | 11 |
14. | Melsen | 10 |
15. | Eine A | 2 |
16. | Gavere-Asper | 2 |
periode 2
10/10 |
| Meldert A | 25 |
2. | Latem A | 23 |
3. | Geraardsbergen A | 17 |
4. | Edeboys A | 17 |
5. | Nazareth-Eke A | 17 |
6. | Eine A | 15 |
7. | Nokere-Kruishout.A | 15 |
8. | Schelde A | 13 |
9. | Volkegem A | 13 |
10. | Houtem A | 12 |
11. | Olsa Brakel B | 12 |
12. | Meerbeke | 12 |
13. | Melsen | 11 |
14. | Kluisbergen Sp A | 8 |
15. | Baardegem | 8 |
16. | Gavere-Asper | 3 |
periode 3
5/10 |
1. | Eine A | 11 |
2. | Meldert A | 11 |
3. | Nazareth-Eke A | 9 |
4. | Latem A | 9 |
5. | Edeboys A | 8 |
6. | Volkegem A | 7 |
7. | Nokere-Kruishout.A | 7 |
8. | Melsen | 7 |
9. | Olsa Brakel B | 6 |
10. | Kluisbergen Sp A | 6 |
11. | Schelde A | 6 |
12. | Meerbeke | 5 |
13. | Gavere-Asper | 4 |
14. | Houtem A | 4 |
15. | Geraardsbergen A | 3 |
16. | Baardegem | 2 |
verzameld uit alle reeksen