www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Nationaal : 3de klasse B
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | - | Wellen | 1
| - | 3 |
. | Diest | - | St.Lenaarts | 1 | - | 2 |
. | Schoonbeek-Beverst | - | Nijlen | 1 | - | 0 |
20:00 | Pelt | - | Termien | 0 | - | 2 |
. | Betekom | - | Turnhout | 1 | - | 2 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Berg en Dal | - | Eksel | 5
| - | 1
|
. | U23-Beerschot B | - | Witgoor | 0 | - | 0 |
. | Zepperen-Brustem | - | Geel | 1
| - | 3 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Zwarte-Leeuw | 5 | - |
8 | Berg en Dal | | - | |
. | St.Lenaarts | 9 | - |
9 | Zepperen-Brustem | | - | |
. | Witgoor | 4 |
- | 10 | Termien | | - | |
. | Turnhout | 1 | - | 5 | U23-Beerschot B | | - | |
. | Eksel | 1 | - | 5 | Betekom | | - | |
20:00 | Wellen | 7 | - | 4 | Schoonbeek-Beverst | | - | |
. | Nijlen | 5 |
- | 3 | Pelt | | - | |
. | Geel | 6 | - | 2 | Diest | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Berg en Dal | 24 |
2. | Turnhout | 23 |
3. | Zepperen-Brustem | 22 |
4. | Termien | 21 |
5. | Schoonbeek-Beverst | 16 |
6. | Geel | 16 |
7. | Betekom | 14 |
8. | Nijlen | 12 |
9. | U23-Beerschot B | 12 |
10. | Pelt | 12 |
11. | Wellen | 11 |
12. | St.Lenaarts | 10 |
13. | Zwarte-Leeuw | 10 |
14. | Witgoor | 9 |
15. | Diest | 6 |
16. | Eksel | 1 |
periode 2
10/10 |
| Termien | 26 |
2. | Berg en Dal | 22 |
3. | Pelt | 20 |
4. | Nijlen | 17 |
5. | St.Lenaarts | 15 |
6. | Wellen | 15 |
7. | Schoonbeek-Beverst | 14 |
8. | Geel | 14 |
9. | Diest | 13 |
10. | Zwarte-Leeuw | 13 |
11. | U23-Beerschot B | 13 |
12. | Witgoor | 12 |
13. | Zepperen-Brustem | 11 |
14. | Turnhout | 8 |
15. | Betekom | 7 |
16. | Eksel | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | Wellen | 13 |
2. | Termien | 13 |
3. | Zepperen-Brustem | 12 |
4. | Berg en Dal | 10 |
5. | St.Lenaarts | 10 |
6. | Geel | 9 |
7. | Zwarte-Leeuw | 7 |
8. | Turnhout | 7 |
9. | Pelt | 6 |
10. | Schoonbeek-Beverst | 6 |
11. | U23-Beerschot B | 6 |
12. | Nijlen | 5 |
13. | Betekom | 3 |
14. | Witgoor | 2 |
15. | Diest | 1 |
16. | Eksel | 0 |
verzameld uit alle reeksen