www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/05/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

OOST-VLAANDEREN --> 3de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

3de Provinciale A (25/25)

  • 1.

    FC Destelbergen*

    63,54

  • 2.

    Dynamo Beervelde

    56

  • 3.

    Lochristi B

    56

  • 4.

    Wachtebeke

    48

  • 5.

    Hansbeke

    43

  • 6.

    Waarschoot

    38

  • 7.

    St.Kruis-Winkel

    37

  • 8.

    Ertvelde United

    36

  • 9.

    Maria-Aalter

    33

  • 10.

    Donk

    33

  • 11.

    Watervliet*

    32,29

  • 12.

    Vinkt A

    27

  • 13.

    VC Boekhoute*

    26,04

  • 14.

    Zaffelare B

    17

  • 15.

    Oostakker*

    15,62

  • 16.

    St.Muide Gent

    11

3de Provinciale B (25/25)

  • 1.

    St.Denijs

    62

  • 2.

    E.Houtem

    56

  • 3.

    HT.Zwijnaarde

    54

  • 4.

    VSV.Gent A

    47

  • 5.

    Laarne-Kalken

    46

  • 6.

    Bottelare

    37

  • 7.

    Moortsele

    37

  • 8.

    Heusden A

    32

  • 9.

    KVV Schelde A

    31

  • 10.

    VC.Zwijnaarde

    28

  • 11.

    Nazareth-Eke A

    25

  • 12.

    Melsen

    25

  • 13.

    Smetlede

    23

  • 14.

    Oudegem

    22

  • 15.

    De Pinte

    19

  • 16.

    Massemen

    19

3de Provinciale C (25/25)

  • 1.

    Eine A

    60

  • 2.

    Maarkedal

    56

  • 3.

    Zingem A

    50

  • 4.

    Wortegem

    47

  • 5.

    Oudenhove A

    45

  • 6.

    FC Kluisbergen A

    40

  • 7.

    Elene-G'berge B

    39

  • 8.

    Bevere A

    34

  • 9.

    Boekel A

    30

  • 10.

    Nokere-Kruishoutem B

    29

  • 11.

    Sottegem B

    29

  • 12.

    Horebeke

    25

  • 13.

    Olsene

    23

  • 14.

    Velzeke A

    22

  • 15.

    Petegem Schelde

    18

  • 16.

    Huise-Ouwegem

    9

3de Provinciale D (25/25)

  • 1.

    Baardegem***

    53,41

  • 2.

    Hofstade**

    50

  • 3.

    Doggen**

    46,74

  • 4.

    Mere*

    45,83

  • 5.

    Zandbergen*

    41,67

  • 6.

    Sint-Antelinks A

    40

  • 7.

    Deftinge***

    39,77

  • 8.

    Herdersem

    37

  • 9.

    Everbeek*

    36,46

  • 10.

    Herzele-Ressegem*

    34,37

  • 11.

    Gijzegem**

    29,35

  • 12.

    Aaigem**

    27,17

  • 13.

    Erembodegem*

    27,08

  • 14.

    Haaltert*

    22,92

  • 15.

    Bonanza A**

    19,56

  • 16.

    S.Moorsel

    8

  • amc.

    Moerbeke-G'bergen

    0

3de Provinciale E (25/25)

  • 1.

    Kallo

    61

  • 2.

    Rangers Opdorp

    59

  • 3.

    Hamme-Zogge

    52

  • 4.

    Melsele B*

    51,04

  • 5.

    FC Moerbeke

    49

  • 6.

    Robur*

    40,62

  • 7.

    Klinge

    36

  • 8.

    St.Pauwels

    32

  • 9.

    White Boys SN*

    31,25

  • 10.

    FC Gerda Waasland

    31

  • 11.

    Kemzeke

    29

  • 12.

    Eksaarde*

    25

  • 13.

    Meerdonk

    20

  • 14.

    Eendr.Zele B

    20

  • 15.

    F.C.Sint-Niklaas

    19

  • 16.

    Lebbeke B

    6

testwedstrijden - nacompetitie:

Volgorde bijkomende dalers

Rangorde:
1punten
2aantal overwiningen
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte goals
5aantal overwinningen op verplaatsing
6doelpuntensaldo op verplaatsing
7gemaakte goals op verplaatsing
-
wachtlijst: plaats 14
1Zaffelare B(3A)17,00
2Eendr.Zele B(3E)20,00
3Oudegem(3B)22,00
4Velzeke A(3C)22,00
5Haaltert(3D)22,92

by-pass rangschikking alle reeksen:

1Moerbeke-G'bergen(3D.0)0000000
2Lebbeke B(3E.16)61-40300-3011
3S.Moorsel(3D.16)81-68160-317
4Huise-Ouwegem(3C.16)91-44270-2217
5St.Muide Gent(3A.16)113-70240-405
6Oostakker(3A.15)15,624,16-47,9227,081,04-21,888,33
7Zaffelare B(3A.14)175-45282-2414
8Petegem Schelde(3C.15)185-34312-2313
9Massemen(3B.16)195-51330-2713
10F.C.Sint-Niklaas(3E.15)195-41302-1916
11De Pinte(3B.15)195-26241-1511
12Bonanza A(3D.15)19,564,35-22,8229,352,17-8,7014,13
13Eendr.Zele B(3E.14)205-29353-1815
14Meerdonk(3E.13)205-23342-1217
15Oudegem(3B.14)225-27303-1616
16Velzeke A(3C.14)226-22352-1018
17Haaltert(3D.14)22,926,25-13,5439,582,08-16,6614,58
18Olsene(3C.13)236-30262-259
19Smetlede(3B.13)237-30212-226
20Eksaarde(3E.12)255,21-17,7132,290-20,838,33
21Melsen(3B.12)256-14402-1414
22Horebeke(3C.12)257-14404-422
23Nazareth-Eke A(3B.11)257-9443-722
24VC Boekhoute(3A.13)26,047,29-2526,043,12-8,3316,66
25Vinkt A(3A.12)278-8414025
26Erembodegem(3D.13)27,086,25-13,5434,383,12-8,3318,75
27Aaigem(3D.12)27,176,52-17,3928,264,35-6,5216,30
28VC.Zwijnaarde(3B.10)288-15405-323
29Sottegem B(3C.11)298-9453-1520
30Nokere-Kruishoutem B(3C.10)298-8322-814
31Kemzeke(3E.11)298-4423-423
32Gijzegem(3D.11)29,357,61-15,2244,563,26-11,9619,56
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 4de provinciale:

Normaal tien vaste dalers,
maar dit seizoen ELF.!
(om het overtal in P3D weg te werken)

-de ploegen op plaatsen 15, 16 en 17:
Oostakker(3A)15
St.Muide Gent(3A)16
De Pinte(3B)15
Massemen(3B)16
Petegem Schelde(3C)15
Huise-Ouwegem(3C)16
! Bonanza A(3D) !15
S.Moorsel(3D)16
Moerbeke-G'bergen(3D)17
F.C.Sint-Niklaas(3E)15
Lebbeke B(3E)16
-
Bonanza degradeert wel degelijk, maar...:
het kocht het stamnummer van Zandbergen
en op die manier komen die terug naar P3
-

bijkomende daler:
wegens het overtal in de nationale reeksen

? Zaffelare B(3A) ?14
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B