www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/10/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen

1ste Provinciale

zaterdag 19/10/2019

19:30Haasdonk A-Jong Zulte0-0
.

Latem

-SK Denderhoutem3-0
20:00Berlare-Eendr.Zele A2-2

zondag 20/10/2019

15:00Bambrugge-Exc.Mariakerke-
.Kruibeke-Adegem-
.Voorde-Appelterre-Dendermonde-
.Ardennen-Aalter-
16:00HO Kalken A-Elene-Grotenberge A-

8/30

  • 1.

    Elene-Grotenberge A*

    16
  • 2.

    Voorde-Appelterre*

    16
  • 3.

    Dendermonde*

    15
  • 4.

    Aalter*

    14
  • 5.

    Bambrugge*

    12
  • 6.

    HO Kalken A*

    12
  • 7.

    Jong Zulte

    11
  • 8.

    Eendr.Zele A

    11
  • 9.

    SK Denderhoutem

    11
  • 10.

    Ardennen*

    9
  • 11.

    Latem

    9
  • 12.

    Berlare

    8
  • 13.

    Exc.Mariakerke*

    7
  • 14.

    Kruibeke*

    6
  • 15.

    Adegem*

    6
  • 16.

    Haasdonk A

    2

2de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:00

Evergem Center

-DKW Evergem3-2

zondag 20/10/2019

15:00Lovendegem-Belzele-
.Ursel-Sleidinge-
.Merendree-Bellem-
.Kleit-Lembeke-
.Drongen-Assenede-
.Zomergem-Meetjesland-
.St.Laureins-Maldegem-

8/30

  • 1.

    Drongen*

    17
  • 2.

    St.Laureins*

    17
  • 3.

    Sleidinge*

    15
  • 4.

    Merendree*

    12
  • 5.

    Assenede*

    12
  • 6.

    Bellem*

    11
  • 7.

    Meetjesland*

    10
  • 8.

    Evergem Center

    10
  • 9.

    Zomergem*

    9
  • 10.

    Kleit*

    9
  • 11.

    Lembeke*

    8
  • 12.

    Belzele*

    8
  • 13.

    Lovendegem*

    8
  • 14.

    Maldegem*

    7
  • 15.

    DKW Evergem

    3
  • 16.

    Ursel*

    2

2de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

18:00Kluisbergen Sp.-

SV Geraardsbergen

0-4
19:30Windeke A-St.Denderleeuw1-1

zondag 20/10/2019

15:00Machelen a.Leie-Burst-
.Winnik A-Borsbeke-
.Nederhasselt-Nokere-Kruishout.A-
.Osta Meerbeke-Poesele-
.Gavere-Asper-Sottegem A-
.Zeveren-Munkzwalm A-

8/30

  • 1.

    Munkzwalm A*

    19
  • 2.

    Sottegem A*

    14
  • 3.

    Machelen a.Leie*

    13
  • 4.

    St.Denderleeuw

    13
  • 5.

    Burst*

    12
  • 6.

    SV Geraardsbergen

    12
  • 7.

    Osta Meerbeke*

    12
  • 8.

    Winnik A*

    11
  • 9.

    Zeveren*

    10
  • 10.

    Poesele*

    10
  • 11.

    Kluisbergen Sp.

    9
  • 12.

    Windeke A

    8
  • 13.

    Nokere-Kruishout.A*

    7
  • 14.

    Nederhasselt*

    7
  • 15.

    Borsbeke*

    6
  • 16.

    Gavere-Asper*

    0

2de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

19:30

Sinaai

-YB.Beveren2-1
.Kieldrecht-Gijzel-Oosterzele A2-2
20:00TK.Meldert-

Zaffelare A

0-3

zondag 20/10/2019

15:00E.Buggenhout-Edeboys-
.Schoonaarde-Bazel-
.Sp.Waasmunster A-Grembergen-
.Heikant-Zele-Vrasene-
.Doorslaar A-KV.Sint-Gillis-

8/30

  • 1.

    Grembergen*

    17
  • 2.

    KV.Sint-Gillis*

    14
  • 3.

    YB.Beveren

    14
  • 4.

    Doorslaar A*

    13
  • 5.

    Heikant-Zele*

    13
  • 6.

    E.Buggenhout*

    13
  • 7.

    Bazel*

    12
  • 8.

    Gijzel-Oosterzele A

    12
  • 9.

    Vrasene*

    10
  • 10.

    Schoonaarde*

    10
  • 11.

    Kieldrecht

    10
  • 12.

    Sinaai

    10
  • 13.

    Zaffelare A

    7
  • 14.

    Sp.Waasmunster A*

    7
  • 15.

    Edeboys*

    3
  • 16.

    TK.Meldert

    1

3de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:00Zaffelare B-

Ertvelde United

1-4
.St.Muide Gent-

Dynamo Beervelde

1-9
19:30Oostakker-

VC Boekhoute

1-3

zondag 20/10/2019

15:00FC Destelbergen-Watervliet-
.Maria-Aalter-St.Kruis-Winkel-
.Hansbeke-Vinkt A-
.Wachtebeke-Lochristi B-
.Waarschoot-Donk-

8/30

  • 1.

    Dynamo Beervelde

    21
  • 2.

    FC Destelbergen*

    18
  • 3.

    Ertvelde United

    16
  • 4.

    Lochristi B*

    15
  • 5.

    Wachtebeke*

    13
  • 6.

    Vinkt A*

    13
  • 7.

    Watervliet*

    11
  • 8.

    Maria-Aalter*

    10
  • 9.

    VC Boekhoute

    10
  • 10.

    Donk*

    10
  • 11.

    Waarschoot*

    9
  • 12.

    Hansbeke*

    8
  • 13.

    St.Kruis-Winkel*

    6
  • 14.

    Oostakker

    3
  • 15.

    Zaffelare B

    3
  • 16.

    St.Muide Gent

    3

3de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

19:00De Pinte-

Oudegem

1-3

zondag 20/10/2019

15:00E.Houtem-KVV Schelde A-
.Moortsele-Heusden A-
.VC.Zwijnaarde-Massemen-
.Smetlede-Nazareth-Eke A-
.VSV.Gent A-HT.Zwijnaarde-
.Bottelare-Melsen-
.St.Denijs-Laarne-Kalken-

8/30

  • 1.

    St.Denijs*

    19
  • 2.

    E.Houtem*

    18
  • 3.

    HT.Zwijnaarde*

    15
  • 4.

    VC.Zwijnaarde*

    12
  • 5.

    VSV.Gent A*

    12
  • 6.

    KVV Schelde A*

    11
  • 7.

    Laarne-Kalken*

    11
  • 8.

    Moortsele*

    10
  • 9.

    Oudegem

    10
  • 10.

    Heusden A*

    9
  • 11.

    Nazareth-Eke A*

    6
  • 12.

    Smetlede*

    6
  • 13.

    Massemen*

    6
  • 14.

    De Pinte

    5
  • 15.

    Melsen*

    5
  • 16.

    Bottelare*

    4

3de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

19:30Bevere A-

FC Kluisbergen A

1-6
.

Sottegem B

-Olsene4-1

zondag 20/10/2019

15:00Huise-Ouwegem-Boekel A-
.Petegem Schelde-Eine A-
.Oudenhove A-Velzeke A-
.Horebeke-Maarkedal-
.Nokere-Kruishoutem B-Zingem A-
.Elene-G'berge B-Wortegem-

8/30

  • 1.

    Maarkedal*

    19
  • 2.

    Eine A*

    15
  • 3.

    FC Kluisbergen A

    15
  • 4.

    Velzeke A*

    13
  • 5.

    Zingem A*

    12
  • 6.

    Oudenhove A*

    12
  • 7.

    Bevere A

    12
  • 8.

    Elene-G'berge B*

    11
  • 9.

    Horebeke*

    11
  • 10.

    Sottegem B

    11
  • 11.

    Boekel A*

    8
  • 12.

    Nokere-Kruishoutem B*

    7
  • 13.

    Wortegem*

    5
  • 14.

    Petegem Schelde*

    4
  • 15.

    Olsene

    4
  • 16.

    Huise-Ouwegem*

    2

3de Provinciale D

zondag 20/10/2019

15:00Haaltert-Mere-
.Deftinge-Everbeek-
.Bonanza A-Baardegem-
.Hofstade-Gijzegem-
.Sint-Antelinks A-Zandbergen-
.Herzele-Ressegem-S.Moorsel-
.Erembodegem-Herdersem-

9/30

  • 1.

    Doggen*

    20
  • 2.

    Baardegem**

    17
  • 3.

    Mere*

    17
  • 4.

    Hofstade**

    15
  • 5.

    Zandbergen*

    15
  • 6.

    Everbeek*

    13
  • 7.

    Sint-Antelinks A

    12
  • 8.

    Herdersem

    12
  • 9.

    Haaltert*

    11
  • 10.

    Gijzegem**

    10
  • 11.

    Herzele-Ressegem

    8
  • 12.

    Erembodegem*

    8
  • 13.

    Aaigem

    8
  • 14.

    Bonanza A**

    7
  • 15.

    Deftinge**

    6
  • 16.

    S.Moorsel

    3
  • 17.

    Moerbeke-G'bergen

    AMC

3de Provinciale E

zaterdag 19/10/2019

19:30Kemzeke-

Melsele B

1-4

zondag 20/10/2019

15:00Klinge-Meerdonk-
.Kallo-St.Pauwels-
.Lebbeke B-Hamme-Zogge-
.FC Moerbeke-F.C.Sint-Niklaas-
.Eendr.Zele B-FC Gerda Waasland-
.White Boys SN-Eksaarde-
.Robur-Rangers Opdorp-

8/30

  • 1.

    FC Moerbeke*

    19
  • 2.

    Kallo*

    17
  • 3.

    Melsele B

    16
  • 4.

    Hamme-Zogge*

    16
  • 5.

    Rangers Opdorp*

    14
  • 6.

    Robur*

    13
  • 7.

    Klinge*

    12
  • 8.

    FC Gerda Waasland*

    9
  • 9.

    St.Pauwels*

    9
  • 10.

    White Boys SN*

    8
  • 11.

    Kemzeke

    8
  • 12.

    Eendr.Zele B*

    5
  • 13.

    Eksaarde*

    5
  • 14.

    Meerdonk*

    4
  • 15.

    F.C.Sint-Niklaas*

    4
  • 16.

    Lebbeke B*

    1

4de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

18:00Rooigem-

Ooidonck Leerne

0-4
19:30Jago St.Amandsberg-

FCA Gent

0-5F1
.

VV.9000 Gent

-Bassevelde1-0
.

Vinderhoute

-VS Destelbergen3-0

zondag 20/10/2019

15:00Middelburg-Balgerhoeke-
.Lotenhulle-VSV.Gent B-
.Kaprijke-Bentille-Vinkt B-

8/28

  • 1.

    Kaprijke-Bentille*

    21
  • 2.

    Knesselare*

    16
  • 3.

    Vinderhoute

    16
  • 4.

    Middelburg**

    14
  • 5.

    Bassevelde*

    13
  • 6.

    VV.9000 Gent*

    13
  • 7.

    VSV.Gent B**

    10
  • 8.

    FCA Gent

    10
  • 9.

    Balgerhoeke**

    10
  • 10.

    Ooidonck Leerne

    7
  • 11.

    Lotenhulle**

    7
  • 12.

    VS Destelbergen*

    7
  • 13.

    Rooigem

    4
  • 14.

    Vinkt B*

    4
  • 15.

    Jago St.Amandsberg

    0

4de Provinciale B

vrijdag 18/10/2019

20:00

FC Kluisbergen B

-Mater4-0

zaterdag 19/10/2019

18:00Eine B-

Volkegem A

1-3
19:00

Nazareth-Eke B

-Bevere B3-1
.

Munkzwalm B

-Ophasselt B6-4
.Zevergem-

Michelbeke A

1-2
19:30Boekel B-Sparta Petegem B2-2

zondag 20/10/2019

15:00Zingem B-Strijpen-

8/28

  • 1.

    Nazareth-Eke B

    19
  • 2.

    Michelbeke A

    18
  • 3.

    Volkegem A*

    16
  • 4.

    Sparta Petegem B

    13
  • 5.

    Mater*

    12
  • 6.

    Munkzwalm B*

    12
  • 7.

    Strijpen*

    11
  • 8.

    Zevergem*

    10
  • 9.

    Eine B

    10
  • 10.

    Zingem B**

    9
  • 11.

    FC Kluisbergen B

    9
  • 12.

    Boekel B*

    8
  • 13.

    Bevere B*

    7
  • 14.

    Velzeke B*

    4
  • 15.

    Ophasselt B

    0

4de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

15:00Bonanza B-

Opbrakel

1-3
18:30Volkegem B-Kerksken1-1
19:00Michelbeke B-

Oudenhove B

0-6

zondag 20/10/2019

15:00Zegelsem-Okegem-
.Jong Geraarsbergen-Sint-Antelinks B-
.Neigem-Wilskr.Idegem-
.St.Goriks-Winnik B-

8/28

  • 1.

    St.Goriks*

    19
  • 2.

    Wilskr.Idegem**

    16
  • 3.

    Opbrakel*

    15
  • 4.

    Okegem**

    13
  • 5.

    Volkegem B*

    13
  • 6.

    Sint-Antelinks B*

    12
  • 7.

    Kerksken

    12
  • 8.

    Winnik B**

    10
  • 9.

    Neigem**

    10
  • 10.

    Oudenhove B*

    9
  • 11.

    Zegelsem*

    7
  • 12.

    Ophasselt A*

    6
  • 13.

    Bonanza B

    3
  • 14.

    Jong Geraarsbergen*

    3
  • 15.

    Michelbeke B**

    0

4de Provinciale D

zaterdag 19/10/2019

19:00KVV Schelde B-

Overmere

2-3
19:30Cercle Melle-

OB Lebbeke

1-2

zondag 20/10/2019

15:00Bavegem-Vlierzele-
.FC Dampoort-Windeke B-
.Gijzel-Oosterzele B-Wichelen-
.Tenstar Melle-Nieuwerkerken-
.Heusden B-SK Merelbeke-

8/28

  • 1.

    OB Lebbeke*

    21
  • 2.

    HO Kalken B*

    21
  • 3.

    Cercle Melle*

    16
  • 4.

    Nieuwerkerken*

    13
  • 5.

    Tenstar Melle*

    12
  • 6.

    FC Dampoort**

    12
  • 7.

    Overmere*

    11
  • 8.

    Vlierzele**

    11
  • 9.

    Gijzel-Oosterzele B*

    8
  • 10.

    KVV Schelde B

    7
  • 11.

    Wichelen*

    6
  • 12.

    Bavegem**

    3
  • 13.

    SK Merelbeke*

    3
  • 14.

    Heusden B*

    2
  • 15.

    Windeke B**

    1

4de Provinciale E

zaterdag 19/10/2019

20:00Bosdam Beveren-Hoogeinde1-1

zondag 20/10/2019

15:00Sombeke-Baasrode-
.Sint-Gillis-Waas-Daknam-
.Verrebroek-Sp.Waasmunster B-
.Tielrode-Doorslaar B-
.Rupelmonde-Haasdonk B-

7/26

  • 1.

    Daknam*

    16
  • 2.

    Tielrode*

    16
  • 3.

    Bosdam Beveren

    16
  • 4.

    Sint-Gillis-Waas*

    13
  • 5.

    Rupelmonde*

    13
  • 6.

    Hoogeinde

    13
  • 7.

    Haasdonk B*

    7
  • 8.

    Verrebroek*

    6
  • 9.

    Sp.Waasmunster B*

    6
  • 10.

    SVH.Waasmunster*

    5
  • 11.

    Sombeke*

    4
  • 12.

    Doorslaar B

    4
  • 13.

    PD Kruibeke

    4
  • 14.

    Baasrode*

    3
productiefst
3BE.Houtem34
2BMunkzwalm A33
4DOB Lebbeke31
2ADrongen30
4BNazareth-Eke B28
3ERangers Opdorp27
4AKnesselare27
4CSt.Goriks27
4DHO Kalken B27
3BHT.Zwijnaarde26
4AOoidonck Leerne26
4DNieuwerkerken26
minste tegendoelpunten
2CGrembergen4
2BSottegem A5
2BOsta Meerbeke5
2CKV.Sint-Gillis5
3AFC Destelbergen5
3ADonk5
4BVolkegem A5
4CSt.Goriks5
3AVinkt A6
3DBaardegem6
4CWilskr.Idegem6
4ESint-Gillis-Waas6
geen enkele wedstrijd verloren
2ADrongen
2ASt.Laureins
2BMunkzwalm A
2CGrembergen
3BSt.Denijs
3BHT.Zwijnaarde
3CMaarkedal
3DDoggen
3DBaardegem
3EFC Moerbeke
3EKallo
4AKaprijke-Bentille
4AMiddelburg
4BMichelbeke A
4CSt.Goriks
4CWilskr.Idegem
4DOB Lebbeke
4DHO Kalken B
4EDaknam
4ETielrode
langste reeks overwinningen
4AKaprijke-Bentille7
4DOB Lebbeke7
4DHO Kalken B7
4CSt.Goriks6
2BMunkzwalm A5
2CGrembergen5
3ADynamo Beervelde5
3DDoggen5
3EHamme-Zogge5
langste reeks zonder nederlaag
3DDoggen8
4BMichelbeke A8
2ADrongen7
2ASt.Laureins7
2BMunkzwalm A7
2CGrembergen7
3BSt.Denijs7
3BHT.Zwijnaarde7
3CMaarkedal7
3DBaardegem7
3EKallo7
3EFC Moerbeke7
4AKaprijke-Bentille7
4CSt.Goriks7
4DOB Lebbeke7
4DHO Kalken B7
minste verliespunten
4AKaprijke-Bentille0
4DOB Lebbeke0
4DHO Kalken B0
2BMunkzwalm A2
3BSt.Denijs2
3CMaarkedal2
3EFC Moerbeke2
4CSt.Goriks2
4CWilskr.Idegem2
4EDaknam2
4ETielrode2
hoogste scores
4AOoidonck Leerne -Jago St.Amandsberg14-1
4AJago St.Amandsberg -Knesselare2-11
2BMunkzwalm A -Gavere-Asper11-0
3BMassemen -E.Houtem1-10
3DHaaltert -Gijzegem9-2