www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 08/12/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen

1ste Provinciale

zaterdag 07/12/2019

19:30Latem-Haasdonk A1-1
20:00

Dendermonde

-Eendr.Zele A1-0

zondag 08/12/2019

14:30

Exc.Mariakerke

-SK Denderhoutem2-1
.Aalter-

Elene-Grotenberge A

1-4
.Adegem-

Jong Zulte

0-3
.Voorde-Appelterre-HO Kalken A2-2
.Ardennen-

Bambrugge

0-3
15:00Kruibeke-

Berlare

0-5

15/30

  • 1.

    Bambrugge

    33
  • 2.

    Voorde-Appelterre

    33
  • 3.

    Elene-Grotenberge A

    31
  • 4.

    HO Kalken A

    29
  • 5.

    Dendermonde

    25
  • 6.

    Eendr.Zele A

    24
  • 7.

    Aalter

    23
  • 8.

    SK Denderhoutem

    21
  • 9.

    Jong Zulte

    20
  • 10.

    Latem

    20
  • 11.

    Ardennen

    18
  • 12.

    Exc.Mariakerke

    15
  • 13.

    Berlare

    14
  • 14.

    Adegem

    14
  • 15.

    Kruibeke

    10
  • 16.

    Haasdonk A

    8

2de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:00

Evergem Center

-Ursel4-2
19:30Maldegem-

Sleidinge

1-4
20:00

Meetjesland

-Lembeke3-1

zondag 08/12/2019

14:30

DKW Evergem

-Bellem1-0
.

Belzele

-Assenede3-1
.Zomergem-Merendree3-3
.St.Laureins-

Lovendegem

2-5
15:00

Drongen

-Kleit3-2

15/30

  • 1.

    Sleidinge

    34
  • 2.

    Drongen

    32
  • 3.

    Zomergem

    28
  • 4.

    Meetjesland

    24
  • 5.

    St.Laureins

    24
  • 6.

    Assenede

    24
  • 7.

    Maldegem

    23
  • 8.

    Evergem Center

    23
  • 9.

    Merendree

    22
  • 10.

    Bellem

    21
  • 11.

    Kleit

    20
  • 12.

    Belzele

    18
  • 13.

    Lembeke

    15
  • 14.

    Lovendegem

    14
  • 15.

    DKW Evergem

    10
  • 16.

    Ursel

    8

2de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Winnik A1-1
19:30

Windeke A

-Nederhasselt4-1

zondag 08/12/2019

14:30Burst-

Sottegem A

2-3
.SV Geraardsbergen-Nokere-Kruishout.A0-0
.

St.Denderleeuw

-Poesele2-1
.Gavere-Asper-Osta Meerbeke2-2
.

Zeveren

-Machelen a.Leie1-0
15:00

Munkzwalm A

-Borsbeke5-2

15/30

  • 1.

    Munkzwalm A

    40
  • 2.

    SV Geraardsbergen

    25
  • 3.

    Machelen a.Leie

    25
  • 4.

    Borsbeke

    25
  • 5.

    St.Denderleeuw

    25
  • 6.

    Sottegem A

    25
  • 7.

    Zeveren

    23
  • 8.

    Osta Meerbeke

    21
  • 9.

    Burst

    20
  • 10.

    Windeke A

    20
  • 11.

    Winnik A

    19
  • 12.

    Nokere-Kruishout.A

    18
  • 13.

    Kluisbergen Sp.

    18
  • 14.

    Poesele

    17
  • 15.

    Nederhasselt

    10
  • 16.

    Gavere-Asper

    6

2de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:30Vrasene-Gijzel-Oosterzele A3-3
20:00

YB SK Beveren

-Grembergen2-1
.

TK.Meldert

-E.Buggenhout1-0

zondag 08/12/2019

14:30

KV.Sint-Gillis

-Edeboys2-1
.Heikant-Zele-

Schoonaarde

0-5
.

Doorslaar A

-Sinaai6-2
15:00Zaffelare A-Bazel0-0
.

Sp.Waasmunster A

-Kieldrecht2-0

15/30

  • 1.

    Grembergen

    35
  • 2.

    Doorslaar A

    29
  • 3.

    Schoonaarde

    25
  • 4.

    Vrasene

    25
  • 5.

    KV.Sint-Gillis

    25
  • 6.

    YB SK Beveren

    24
  • 7.

    Sp.Waasmunster A

    21
  • 8.

    Bazel

    21
  • 9.

    Heikant-Zele

    20
  • 10.

    Gijzel-Oosterzele A

    20
  • 11.

    Kieldrecht

    17
  • 12.

    Sinaai

    17
  • 13.

    Zaffelare A

    16
  • 14.

    E.Buggenhout

    16
  • 15.

    Edeboys

    15
  • 16.

    TK.Meldert

    8

3de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30

Oostakker

-Zaffelare B3-0

zondag 08/12/2019

14:30Donk-St.Kruis-Winkel2-2
.

Lochristi B

-Ertvelde United3-1
.VC Boekhoute-

Dynamo Beervelde

0-3
.Hansbeke-St.Muide Gent0-0
.

Wachtebeke

-Maria-Aalter2-1
.Waarschoot-FC Destelbergen1-1
.Watervliet-

Vinkt A

2-3

15/30

  • 1.

    FC Destelbergen

    40
  • 2.

    Dynamo Beervelde

    37
  • 3.

    Lochristi B

    33
  • 4.

    Ertvelde United

    29
  • 5.

    Vinkt A

    22
  • 6.

    St.Kruis-Winkel

    22
  • 7.

    Maria-Aalter

    22
  • 8.

    Wachtebeke

    21
  • 9.

    Hansbeke

    21
  • 10.

    Waarschoot

    21
  • 11.

    Donk

    21
  • 12.

    Watervliet

    18
  • 13.

    VC Boekhoute

    17
  • 14.

    Oostakker

    11
  • 15.

    St.Muide Gent

    5
  • 16.

    Zaffelare B

    3

3de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

19:00

De Pinte

-Moortsele1-0

zondag 08/12/2019

14:30

KVV Schelde A

-Nazareth-Eke A3-2
.Melsen-Heusden A3-3
.Oudegem-

Laarne-Kalken

1-4
.Smetlede-

VC.Zwijnaarde

0-2
.VSV.Gent A-St.Denijs4-4
15:00

HT.Zwijnaarde

-Massemen5-0
.

Bottelare

-E.Houtem3-1

15/30

  • 1.

    St.Denijs

    35
  • 2.

    E.Houtem

    34
  • 3.

    Laarne-Kalken

    33
  • 4.

    HT.Zwijnaarde

    31
  • 5.

    VSV.Gent A

    26
  • 6.

    KVV Schelde A

    20
  • 7.

    Heusden A

    19
  • 8.

    Bottelare

    19
  • 9.

    Moortsele

    19
  • 10.

    VC.Zwijnaarde

    18
  • 11.

    Smetlede

    16
  • 12.

    Massemen

    14
  • 13.

    Melsen

    13
  • 14.

    Oudegem

    13
  • 15.

    Nazareth-Eke A

    12
  • 16.

    De Pinte

    11

3de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:30

Sottegem B

-Huise-Ouwegem4-2
.Boekel A-Maarkedal0-0
.

Zingem A

-Velzeke A3-0

zondag 08/12/2019

14:30Olsene-FC Kluisbergen A1-1
.Wortegem-

Eine A

0-1
.Horebeke-

Oudenhove A

0-3
.Nokere-Kruishoutem B-Petegem Schelde0-0
.Elene-G'berge B-Bevere A1-1

15/30

  • 1.

    Eine A

    35
  • 2.

    Maarkedal

    33
  • 3.

    Zingem A

    29
  • 4.

    Oudenhove A

    27
  • 5.

    FC Kluisbergen A

    26
  • 6.

    Bevere A

    24
  • 7.

    Wortegem

    21
  • 8.

    Elene-G'berge B

    21
  • 9.

    Sottegem B

    20
  • 10.

    Nokere-Kruishoutem B

    20
  • 11.

    Horebeke

    17
  • 12.

    Boekel A

    16
  • 13.

    Velzeke A

    14
  • 14.

    Olsene

    12
  • 15.

    Petegem Schelde

    11
  • 16.

    Huise-Ouwegem

    7

3de Provinciale D

zaterdag 07/12/2019

19:30

Everbeek

-Zandbergen3-2

zondag 08/12/2019

14:30

Mere

-Doggen2-0
.Aaigem-

Baardegem

1-4
.

Herdersem

-Gijzegem3-0
.S.Moorsel-

Hofstade

0-6
.

Sint-Antelinks A

-Bonanza A2-1
15:00Erembodegem-

Deftinge

1-2

15/30

  • 1.

    Hofstade

    36
  • 2.

    Baardegem

    31
  • 3.

    Mere

    30
  • 4.

    Doggen

    26
  • 5.

    Herdersem

    25
  • 6.

    Everbeek

    24
  • 7.

    Sint-Antelinks A

    21
  • 8.

    Erembodegem

    21
  • 9.

    Herzele-Ressegem

    19
  • 10.

    Deftinge

    19
  • 11.

    Haaltert

    18
  • 12.

    Zandbergen

    18
  • 13.

    Aaigem

    15
  • 14.

    Bonanza A

    13
  • 15.

    Gijzegem

    12
  • 16.

    S.Moorsel

    7
  • 17.

    Moerbeke-G'bergen

    AMC

3de Provinciale E

zaterdag 07/12/2019

20:00

Melsele B

-F.C.Sint-Niklaas4-0
.FC Gerda Waasland-

Hamme-Zogge

0-2

zondag 08/12/2019

14:30

Rangers Opdorp

-Meerdonk4-1
.Eksaarde-St.Pauwels2-2
.

FC Moerbeke

-Lebbeke B2-0
.White Boys SN-

Klinge

0-2
.

Robur

-Kemzeke3-2
15:00Eendr.Zele B-

Kallo

0-4

15/30

  • 1.

    FC Moerbeke

    38
  • 2.

    Rangers Opdorp

    36
  • 3.

    Hamme-Zogge

    34
  • 4.

    Kallo

    33
  • 5.

    Melsele B

    31
  • 6.

    Robur

    29
  • 7.

    Klinge

    25
  • 8.

    St.Pauwels

    22
  • 9.

    White Boys SN

    21
  • 10.

    FC Gerda Waasland

    18
  • 11.

    Kemzeke

    17
  • 12.

    Eksaarde

    13
  • 13.

    Meerdonk

    9
  • 14.

    Eendr.Zele B

    8
  • 15.

    F.C.Sint-Niklaas

    8
  • 16.

    Lebbeke B

    1

4de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

17:30Rooigem-

Middelburg

2-4

zondag 08/12/2019

14:30

VS Destelbergen

-Vinkt B5-4
.

Knesselare

-Balgerhoeke1-0
.

Ooidonck Leerne

-VSV.Gent B4-0
.FCA Gent-

Bassevelde

0-2
.Kaprijke-Bentille-VV.9000 Gent1-1

13/26

  • 1.

    Kaprijke-Bentille

    33
  • 2.

    Knesselare

    29
  • 3.

    Bassevelde

    25
  • 4.

    Vinderhoute

    22
  • 5.

    Middelburg

    22
  • 6.

    Balgerhoeke

    19
  • 7.

    VV.9000 Gent

    18
  • 8.

    Ooidonck Leerne

    17
  • 9.

    Lotenhulle

    17
  • 10.

    VS Destelbergen

    14
  • 11.

    FCA Gent

    12
  • 12.

    VSV.Gent B

    12
  • 13.

    Vinkt B

    9
  • 14.

    Rooigem

    7
  • 15.

    Jago St.Amandsberg

    AMC

4de Provinciale B

vrijdag 06/12/2019

20:00FC Kluisbergen B-

Munkzwalm B

0-3
.

Bevere B

-Ophasselt B7-2

zaterdag 07/12/2019

14:30Velzeke B-

Zingem B

0-7
18:00

Eine B

-Zevergem2-1
19:00

Nazareth-Eke B

-Boekel B5-0F1

zondag 08/12/2019

14:30Mater-

Michelbeke A

0-6
.Volkegem A-

Strijpen

2-3

14/28

  • 1.

    Volkegem A

    32
  • 2.

    Nazareth-Eke B

    29
  • 3.

    Michelbeke A

    29
  • 4.

    Zevergem

    25
  • 5.

    Sparta Petegem B

    25
  • 6.

    Strijpen

    24
  • 7.

    Eine B

    23
  • 8.

    Zingem B

    21
  • 9.

    Munkzwalm B

    21
  • 10.

    Mater

    21
  • 11.

    Boekel B

    14
  • 12.

    FC Kluisbergen B

    13
  • 13.

    Bevere B

    10
  • 14.

    Velzeke B

    8
  • 15.

    Ophasselt B

    1

4de Provinciale C

vrijdag 06/12/2019

19:30

Winnik B

-Opbrakel5-1

zaterdag 07/12/2019

14:30

Ophasselt A

-Bonanza B5-2
19:00Oudenhove B-

Kerksken

0-1
.Michelbeke B-

Jong Geraarsbergen

3-5

zondag 08/12/2019

14:30

Okegem

-Wilskr.Idegem3-1
.

Neigem

-Volkegem B2-1
.

St.Goriks

-Zegelsem1-0

14/28

  • 1.

    St.Goriks

    38
  • 2.

    Wilskr.Idegem

    33
  • 3.

    Okegem

    32
  • 4.

    Winnik B

    31
  • 5.

    Neigem

    26
  • 6.

    Opbrakel

    24
  • 7.

    Sint-Antelinks B

    21
  • 8.

    Volkegem B

    19
  • 9.

    Oudenhove B

    18
  • 10.

    Kerksken

    18
  • 11.

    Ophasselt A

    17
  • 12.

    Zegelsem

    12
  • 13.

    Bonanza B

    6
  • 14.

    Jong Geraarsbergen

    6
  • 15.

    Michelbeke B

    4

4de Provinciale D

zondag 08/12/2019

14:30Overmere-

Wichelen

1-3
.

HO Kalken B

-Vlierzele2-1
.SK Merelbeke-Windeke B5-5
.Nieuwerkerken-

OB Lebbeke

2-4
.Gijzel-Oosterzele B-

Cercle Melle

1-5
.Tenstar Melle-

FC Dampoort

1-2
.

Heusden B

-Bavegem3-1

14/28

  • 1.

    HO Kalken B

    42
  • 2.

    OB Lebbeke

    39
  • 3.

    Cercle Melle

    32
  • 4.

    Gijzel-Oosterzele B

    23
  • 5.

    FC Dampoort

    22
  • 6.

    Overmere

    21
  • 7.

    Tenstar Melle

    20
  • 8.

    Vlierzele

    20
  • 9.

    Nieuwerkerken

    18
  • 10.

    Heusden B

    16
  • 11.

    KVV Schelde B

    14
  • 12.

    Wichelen

    13
  • 13.

    Bavegem

    9
  • 14.

    Windeke B

    6
  • 15.

    SK Merelbeke

    4

4de Provinciale E

zaterdag 07/12/2019

19:30Haasdonk B-

Sp.Waasmunster B

0-1
.Baasrode-

Doorslaar B

4-5
20:00

Bosdam Beveren

-Sombeke3-0

zondag 08/12/2019

14:30SVH.Waasmunster-

Daknam

1-2
.

Tielrode

-Verrebroek4-0
.Rupelmonde-Sint-Gillis-Waas3-3

13/26

  • 1.

    Tielrode

    34
  • 2.

    Daknam

    31
  • 3.

    Rupelmonde

    30
  • 4.

    Sint-Gillis-Waas

    29
  • 5.

    Bosdam Beveren

    27
  • 6.

    Hoogeinde

    23
  • 7.

    Sp.Waasmunster B

    22
  • 8.

    Haasdonk B

    16
  • 9.

    SVH.Waasmunster

    12
  • 10.

    Baasrode

    8
  • 11.

    Verrebroek

    8
  • 12.

    PD Kruibeke

    8
  • 13.

    Doorslaar B

    7
  • 14.

    Sombeke

    5
productiefst
2BMunkzwalm A63
4BZevergem59
4DOB Lebbeke56
3AFC Destelbergen55
3BE.Houtem54
4CWinnik B54
3ERangers Opdorp52
2ADrongen51
3BHT.Zwijnaarde50
4BVolkegem A50
3BSt.Denijs49
4CSt.Goriks49
minste tegendoelpunten
3AFC Destelbergen9
4CSt.Goriks10
3DMere11
2BMunkzwalm A12
4EBosdam Beveren12
3EFC Moerbeke13
4BVolkegem A13
2CGrembergen14
4CWilskr.Idegem14
4DHO Kalken B14
4DCercle Melle14
4ESint-Gillis-Waas14
geen enkele wedstrijd verloren
4AKaprijke-Bentille
4CSt.Goriks
4DHO Kalken B
langste reeks overwinningen
4DHO Kalken B14
4DOB Lebbeke11
2CGrembergen10
langste reeks zonder nederlaag
4CSt.Goriks14
4DHO Kalken B14
4AKaprijke-Bentille13
4CWilskr.Idegem13
2CGrembergen12
4BMichelbeke A11
4DOB Lebbeke11
3AFC Destelbergen10
3CMaarkedal10
3EKallo10
3ERangers Opdorp10
4BVolkegem A10
4ERupelmonde10
4ESint-Gillis-Waas10
minste verliespunten
4DHO Kalken B0
4DOB Lebbeke3
4CSt.Goriks4
2BMunkzwalm A5
3AFC Destelbergen5
4ETielrode5
4AKaprijke-Bentille6
3EFC Moerbeke7
3ADynamo Beervelde8
4EDaknam8
3DHofstade9
3ERangers Opdorp9
4CWilskr.Idegem9
4ERupelmonde9
minste verliespunten thuis
3AFC Destelbergen0
4CSt.Goriks0
4DHO Kalken B0
4DOB Lebbeke0
4EDaknam0
2BMunkzwalm A2
3BE.Houtem2
4CWilskr.Idegem2
4COkegem2
4CWinnik B2
4ERupelmonde2
minste verliespunten uit
4AKnesselare0
4DHO Kalken B0
4ETielrode0
3CMaarkedal2
4AKaprijke-Bentille2
4DCercle Melle2
2BMunkzwalm A3
3ADynamo Beervelde3
3DHofstade3
3EFC Moerbeke3
3EHamme-Zogge3
4DOB Lebbeke3
hoogste scores
4BOphasselt B -Zevergem0-16
4CWinnik B -Jong Geraarsbergen12-3
4EDoorslaar B -Daknam4-8
2BMunkzwalm A -Gavere-Asper11-0
3BMassemen -E.Houtem1-10
3DHaaltert -Gijzegem9-2
4EDoorslaar B -Sp.Waasmunster B4-7