zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Antonia A | - | Mariekerke-Branst A | 3 | - | 1 | |
. | Ternesse A | - | Bevel | 1 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | sGravenw.-Schilde A | - | Zandhoven | 0 | - | 0 | |
. | White Star | - | De Kempen A | 0 | - | 2 | |
. | Hoboken A | - | Kontich A | 1 | - | 1 | |
. | Loenhout | - | Tisselt A | 1 | - | 3 | |
. | Vosselaar VV | - | Ranst A | 0 | - | 2 | |
. | Retie | - | Heikant-Berlaar | 1 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
15:00 | Willebroekse | - | Oppuurs A | - | ST | ||
19:30 | Mortsel A | - | VC Wilrijk | 1 | - | 4 | |
20:00 | Mariaburg A | - | FC Putte A | 0 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
14:30 | Sp.Club Duffel A | - | Bonheiden A | 4 | - | 0 | |
15:00 | Katelijne | - | Brasschaat | 3 | - | 1 | |
. | Zwijndrecht A | - | Kalmthout | 1 | - | 1 | |
. | Wavria A | - | Ekeren | 2 | - | 1 | |
. | Deurne Pirates A | - | Hooikt A | 0 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | OG Vorselaar | - | Weelde | 3 | - | 1 | |
. | Arendonk Sport | - | Punt-Larum | 0 | - | 3 | |
20:00 | Herselt | - | Olmen | 1 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Wortel | - | Zoersel | 2 | - | 1 | |
. | Sint-Job A | - | Sint-Dimpna A | 4 | - | 2 | |
. | Broechem | - | Balen | 0 | - | 2 | |
. | KVC Lille United B | - | Lentezon Beerse A | 0 | - | 5 | |
. | Ezaart | - | Merksplas | 2 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Nielse A | - | Rita Berlaar | 3 | - | 3 | |
. | Wintam | - | Schriek | 6 | - | 3 | |
. | Lint A | - | Kalfort Puursica | 0 | - | 4 | |
. | Heffen | - | Schelle A | 3 | - | 4 | |
. | Katelijne-Waver A | - | Hallaar | 0 | - | 2 | |
. | Walem | - | Bornem | 4 | - | 0 | |
. | Sint-Amands | - | Peulis | 2 | - | 1 | |
. | Booischot | - | Ramsel | 1 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Meer | - | Wuustwezel | 3 | - | 0 | |
. | Exc.Essen | - | Achterbroek | 2 | - | 3 | |
. | Gooreind | - | Horendonk | 6 | - | 0 | |
. | Nieuwmoer | - | Aartselaar A | 3 | - | 1 | |
. | Berchem Sp.2004 B | - | Wijnegem A | 2 | - | 6 | |
. | Berendrecht | - | Burcht | 3 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
13:30 | Oxford Hemiksem | - | Zandvliet A | 5 | - | 2 | |
15:00 | Merksem | - | Minderhout | 1 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Poppel | - | Pulle | 4 | - | 2 | |
. | Flandria | - | Oosthoven | 0 | - | 2 | |
. | KSK Herentals | - | Oostmalle | 0 | - | 1 | |
. | Kasterlee | - | Mol | 0 | - | 1 | |
. | Wezel B | - | Oud-Turnhout | 3 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Beekhoek | - | Oevel | 6 | - | 0 | |
. | Noordstar | - | Linda Olen | 1 | - | 3 | |
. | Zwaneven | - | VC Herentals | 2 | - | 1 |
vrijdag 15/03/2024 | |||||||
20:00 | Oppuurs B | - | Rupel-Boom B | 1 | - | 4 | |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Heindonk | - | Oxford Hemiksem B | - | ST | ||
20:00 | Tisselt B | - | Nielse B | 5 | - | 0 | F1 |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Aartselaar B | - | Maccabi | 3 | - | 1 | |
. | Rumst | - | Schelle B | 1 | - | 1 | |
. | Blaasveld | - | Hoboken B | 1 | - | 1 | |
. | Reet | - | Lippelo | 7 | - | 2 | |
. | Mariekerke-Branst B | - | Hingene | 2 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
16:30 | City Pirates B | - | Zwijndrecht B | 2 | - | 3 | |
18:30 | Deurne | - | Wijnegem B | 3 | - | 0 | |
19:30 | Los Incas Antw. | - | Hove | 3 | - | 4 | |
20:00 | Oxaco-Boechout | - | Deurne Pirates B | 3 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Turk Sport | - | Tub.Borgerhout | 2 | - | 2 | |
. | Boechoutse | - | Mortsel B | 7 | - | 0 | |
. | Antw.Noord B | - | Schoten | 2 | - | 7 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Heibos | 2 | - | 5 | |
. | Noorse | - | Putte SK | 3 | - | 2 | |
19:30 | Maria t.Heide | - | Wildert | 2 | - | 9 | |
. | St.Lenaarts B | - | Ekeren Donk | 3 | - | 5 | |
. | Antw.Noord A | - | Sint-Job B | 1 | - | 2 | |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Brecht | 2 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Mariaburg B | - | Bucovina Loenhout | 6 | - | 2 | |
. | Alberta Schilde | - | Antonia B | 4 | - | 4 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | FC Putte B | - | Sp.Club Duffel B | 3 | - | 0 | |
. | Beerzel | - | Elzestraat | 0 | - | 5 | |
20:00 | Kontich B | - | Lint B | 1 | - | 3 | |
. | Grasheide | - | Bonheiden B | 3 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
13:00 | Wavria B | - | SC Mechelen | 5 | - | 4 | |
15:00 | VV Duffel | - | Hombeek | 2 | - | 2 | |
. | Leest | - | Muizen | 5 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:00 | Lentezon Beerse B | - | Dessel B | 0 | - | 2 | |
19:30 | Grobbendonk | - | Dosko | 5 | - | 0 | F1 |
. | De Kempen B | - | St-Jozef | 5 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Vlimmeren | - | HIH Turnhout | 3 | - | 2 | |
. | Meerle | - | Oelegem | 4 | - | 0 | |
. | Halle | - | Zwarte Leeuw B | 0 | - | 1 | |
. | Kessel United | - | Wechelderzande | 2 | - | 3 | |
. | Westmalle | - | Pulderbos | 0 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Heultje | - | Alberta | 6 | - | 1 | |
. | Immer Oost | - | Netezonen | 2 | - | 4 | |
. | Rauw | - | Herenthout | 4 | - | 5 | |
. | Houtvenne B | - | Zammel | 2 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Laakdal | - | Exc.Vorst | 1 | - | 1 | |
. | Wiekevorst | - | Olen United | 2 | - | 0 | |
. | Ranst B | - | Sint-Dimpna B | 1 | - | 2 | |
. | Tongerlo | - | Exc.Bouwel | 2 | - | 4 |
productiefst | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste tegendoelpunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
geen enkele wedstrijd verloren | ||
|
langste reeks overwinningen | ||||||||||||
|
langste reeks zonder nederlaag | ||||||
|
minste verliespunten | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten thuis | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten uit | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
hoogste scores | ||||||||||||||||||||||||
|
het aantal ... | |||||||||||||||||
|
het aantal wedstrijden ... | |||||||||||||||||||||||||||
|