www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/10/2019

vbal4

Antwerpen

1ste Provinciale

vrijdag 18/10/2019

20:00Sint-Dimpna A-

Wezel A

2-3

zaterdag 19/10/2019

19:30Nijlen-

Oppuurs

2-3
.De Kempen A-VC Herentals3-3
20:00Kontich A-

Berg en Dal

1-4
.

RC Mechelen

-Lille2-1

zondag 20/10/2019

15:00Ternesse A-Antonia A-
.Heikant Berlaar-Eendr.Zoersel-
.RVC Hoboken A-sGravenw.-Schilde A-

8/30

  • 1.

    De Kempen A

    19
  • 2.

    Lille

    16
  • 3.

    RC Mechelen

    16
  • 4.

    Heikant Berlaar*

    16
  • 5.

    Wezel A

    15
  • 6.

    Oppuurs

    14
  • 7.

    Berg en Dal

    13
  • 8.

    Nijlen

    13
  • 9.

    Antonia A*

    12
  • 10.

    Eendr.Zoersel*

    8
  • 11.

    Ternesse A*

    8
  • 12.

    Kontich A

    5
  • 13.

    Sint-Dimpna A

    5
  • 14.

    sGravenw.-Schilde A*

    4
  • 15.

    RVC Hoboken A*

    4
  • 16.

    VC Herentals

    3

2de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:30Mortsel OG A-Kalmthout1-1

zondag 20/10/2019

15:00FC Turk Sp.-Achterbroek-
.Loenhout-Burcht-
.Mariekerke-VV Duffel-
.Rapid Leest-Brasschaat-
.Walem-GR Katelijne-
.Verbr.Zwijndrecht-Sint Job-
.SK Wilrijk A-Wuustwezel-

8/30

  • 1.

    Loenhout*

    18
  • 2.

    Mariekerke*

    15
  • 3.

    Walem*

    15
  • 4.

    Mortsel OG A

    13
  • 5.

    Wuustwezel*

    13
  • 6.

    Rapid Leest*

    12
  • 7.

    SK Wilrijk A*

    12
  • 8.

    VV Duffel*

    12
  • 9.

    Verbr.Zwijndrecht*

    11
  • 10.

    Kalmthout

    11
  • 11.

    Sint Job*

    10
  • 12.

    GR Katelijne*

    6
  • 13.

    Brasschaat*

    4
  • 14.

    Achterbroek*

    4
  • 15.

    Burcht*

    4
  • 16.

    FC Turk Sp.*

    1

2de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

19:30

Verbr.Balen

-OG Vorselaar5-1
.

Herselt

-Broechem A4-1

zondag 20/10/2019

15:00VV Laakdal-Retie-
.Schriek-Rochus Deurne-
.Weelde-Zandhoven-
.Merksplas -White Star-
.Lentezon Beerse-Bevel-
.Ranst A-Vlimmeren-

8/30

  • 1.

    Bevel*

    16
  • 2.

    Verbr.Balen

    16
  • 3.

    Ranst A*

    15
  • 4.

    Zandhoven*

    14
  • 5.

    Retie*

    14
  • 6.

    OG Vorselaar

    12
  • 7.

    Weelde*

    10
  • 8.

    Herselt

    10
  • 9.

    Schriek*

    9
  • 10.

    Rochus Deurne*

    8
  • 11.

    Merksplas *

    8
  • 12.

    Vlimmeren*

    8
  • 13.

    Broechem A

    6
  • 14.

    White Star*

    4
  • 15.

    VV Laakdal*

    4
  • 16.

    Lentezon Beerse*

    2

3de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:30Dosko-Minderhout0-0
.

Meer

-KFC Pulle3-1
20:00Brecht-

Poppel

0-2

zondag 20/10/2019

15:00Wortel-Borsbeek-
.Meerle-Berendrecht-
.Zandvliet Sport-Berchem B-
.Wijnegem-Mariaburg A-
.Sint-Jozef-Ekeren FC-

10/32

  • 1.

    Poppel

    24
  • 2.

    Zandvliet Sport*

    20
  • 3.

    Ekeren FC**

    19
  • 4.

    Berchem B**

    18
  • 5.

    Mariaburg A**

    15
  • 6.

    Minderhout*

    14
  • 7.

    Dosko*

    13
  • 8.

    Meer*

    12
  • 9.

    Borsbeek*

    11
  • 10.

    Sint-Jozef*

    11
  • 11.

    Wortel*

    10
  • 12.

    Wijnegem**

    8
  • 13.

    Berendrecht**

    7
  • 14.

    KFC Pulle*

    7
  • 15.

    Pirates Deurne-BG A*

    7
  • 16.

    Meerle*

    5
  • 17.

    Brecht

    5

3de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

20:30

Schelle

-Branst3-2

zondag 20/10/2019

15:00KSK Wavria A-Kontich B-
.Hove Sp.-FCM Hallaar-
.Bonheiden-Willebroekse-
.Nielse-Hooikt-
.Hombeek-Katelijne A-
.Tisselt-Leest United-
.Aartselaar A-FC Putte-

8/30

  • 1.

    Willebroekse*

    18
  • 2.

    Bonheiden*

    18
  • 3.

    FCM Hallaar*

    17
  • 4.

    Schelle

    15
  • 5.

    Katelijne A*

    15
  • 6.

    Branst

    12
  • 7.

    FC Putte*

    12
  • 8.

    KSK Wavria A*

    12
  • 9.

    Tisselt*

    10
  • 10.

    Hove Sp.*

    10
  • 11.

    Aartselaar A*

    9
  • 12.

    Hooikt*

    5
  • 13.

    Hombeek*

    4
  • 14.

    Leest United*

    4
  • 15.

    Kontich B*

    3
  • 16.

    Nielse*

    0

3de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

19:30Arendonk Sport-

KFC Mol

0-1
.

Herenthout

-Kasterlee3-2

zondag 20/10/2019

15:00Zwaneven-Gierle-
.Noordstar-Beekhoek-
.Linda Olen-FC Turnhout B-
.Exc.Bouwel-Rauw-
.Flandria-Olmen-
.Poederlee-Excelsior Vorst-

8/30

  • 1.

    Olmen*

    18
  • 2.

    Arendonk Sport

    17
  • 3.

    Zwaneven*

    16
  • 4.

    Excelsior Vorst*

    16
  • 5.

    Beekhoek*

    15
  • 6.

    Exc.Bouwel*

    13
  • 7.

    Kasterlee

    13
  • 8.

    Poederlee*

    11
  • 9.

    Flandria*

    10
  • 10.

    Rauw*

    9
  • 11.

    KFC Mol

    9
  • 12.

    Linda Olen*

    6
  • 13.

    FC Turnhout B*

    6
  • 14.

    Noordstar*

    5
  • 15.

    Herenthout

    4
  • 16.

    Gierle*

    0

4de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:30Gooreind-

Nieuwmoer

0-1
.

Exc.Essen

-sGravenw.-Schilde B4-2
.Heibos-

FC Merksem

0-2

zondag 20/10/2019

15:00Putte SK-Noorse A-
.Ekeren Donk-Olympic Essen-
.St.Lenaarts B-Schoten-
.Mariaburg B-Maria t.Heide-
.City Pirates B-Horendonk-

10/32

  • 1.

    FC Merksem

    27
  • 2.

    Exc.Essen*

    23
  • 3.

    Gooreind*

    21
  • 4.

    Maria t.Heide*

    18
  • 5.

    Nieuwmoer*

    17
  • 6.

    Wildert*

    14
  • 7.

    Putte SK**

    13
  • 8.

    Ekeren Donk**

    13
  • 9.

    St.Lenaarts B**

    12
  • 10.

    sGravenw.-Schilde B

    11
  • 11.

    Heibos*

    10
  • 12.

    City Pirates B**

    8
  • 13.

    Olympic Essen*

    8
  • 14.

    Mariaburg B**

    7
  • 15.

    Noorse A*

    7
  • 16.

    Horendonk*

    6
  • 17.

    Schoten*

    0

4de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

19:30Ternesse B-

SK Wilrijk B

1-5

zondag 20/10/2019

15:00Oxaco-Boechout A-Tub.Borgerhout-
.Lippelo-Aartselaar B-
.Kalfort Puursica-RVC Hoboken B-
.Mortsel OG B-Maccabi-
.Wintam-Oxford Hemiksem-
.Hingene-Pirates Deurne-BG B-
.Antwerpen Noord-Sint-Amands-

10/32

  • 1.

    Wintam*

    25
  • 2.

    Lippelo**

    22
  • 3.

    Oxford Hemiksem**

    21
  • 4.

    SK Wilrijk B

    19
  • 5.

    Oxaco-Boechout A**

    15
  • 6.

    K Boechoutse VV*

    15
  • 7.

    Kalfort Puursica**

    15
  • 8.

    Pirates Deurne-BG B**

    12
  • 9.

    RVC Hoboken B*

    12
  • 10.

    Mortsel OG B**

    11
  • 11.

    Sint-Amands**

    10
  • 12.

    Antwerpen Noord*

    10
  • 13.

    Aartselaar B*

    10
  • 14.

    Maccabi*

    9
  • 15.

    Hingene*

    6
  • 16.

    Ternesse B*

    3
  • 17.

    Tub.Borgerhout**

    0

4de Provinciale C

zondag 20/10/2019

13:00KSK Wavria B-Grasheide-
15:00BO Beerzel-Rumst-
.SC Mechelen A-Peulis-
.Rijmenam-Lint-
.Heindonk-Reet-
.Muizen-Suraye Mechelen-
.Elzestraat-Blaasveld-
.Rita Berlaar-Heffen-
.Katelijne B-KFC Duffel B-

9/34

  • 1.

    BO Beerzel

    22
  • 2.

    Peulis

    21
  • 3.

    Elzestraat

    19
  • 4.

    Lint

    18
  • 5.

    Rijmenam

    18
  • 6.

    Grasheide

    17
  • 7.

    Rita Berlaar

    15
  • 8.

    Rumst

    15
  • 9.

    Reet

    15
  • 10.

    Heffen

    13
  • 11.

    SC Mechelen A

    10
  • 12.

    Heindonk

    10
  • 13.

    Suraye Mechelen

    10
  • 14.

    Blaasveld

    9
  • 15.

    Muizen

    8
  • 16.

    Katelijne B

    4
  • 17.

    KSK Wavria B

    1
  • 18.

    KFC Duffel B

    0

4de Provinciale D

zaterdag 19/10/2019

19:30Wezel B-

KSK Herentals

2-3
.Sint-Dimpna B-

Booischot

0-5

zondag 20/10/2019

15:00Wiekevorst-Immer Voort-
.Ezaart-Ramsel-
.Olen United-Zammel-
.Heultje-Oevel-
.Punt-Larum-Rosselaar-Hulsen -
.Netezonen-Alberta-

10/32

  • 1.

    KSK Herentals

    25
  • 2.

    Punt-Larum*

    22
  • 3.

    Oevel*

    20
  • 4.

    Netezonen*

    19
  • 5.

    Wezel B*

    18
  • 6.

    Booischot*

    13
  • 7.

    Zammel*

    13
  • 8.

    Ezaart**

    12
  • 9.

    Tongerlo*

    12
  • 10.

    Olen United**

    12
  • 11.

    Alberta**

    12
  • 12.

    Sint-Dimpna B

    10
  • 13.

    Ramsel*

    9
  • 14.

    Immer Voort**

    9
  • 15.

    Heultje**

    6
  • 16.

    Wiekevorst**

    3
  • 17.

    Rosselaar-Hulsen **

    1

4de Provinciale E

zaterdag 19/10/2019

19:30Antonia B-Pulderbos3-3
.Oud Turnhout-De Kempen B0-0
.

Grobbendonk

-Wechelderzande4-0

zondag 20/10/2019

15:00HIH Turnhout-Oosthoven-
.Oelegem-Kessel United-
.Emblem-Halle-
.Westmalle-Molenkring-
.Alberta Schilde-Ranst B-

10/32

  • 1.

    Grobbendonk

    23
  • 2.

    De Kempen B**

    22
  • 3.

    Oud Turnhout*

    20
  • 4.

    Halle**

    20
  • 5.

    Oostmalle*

    18
  • 6.

    Pulderbos*

    16
  • 7.

    Alberta Schilde*

    13
  • 8.

    Oelegem*

    11
  • 9.

    Antonia B

    10
  • 10.

    Oosthoven**

    10
  • 11.

    Emblem**

    9
  • 12.

    Ranst B*

    9
  • 13.

    Wechelderzande*

    8
  • 14.

    Westmalle**

    7
  • 15.

    HIH Turnhout*

    7
  • 16.

    Molenkring**

    3
  • 17.

    Kessel United**

    2
productiefst
4BWintam47
4BLippelo36
4BOxford Hemiksem35
4AFC Merksem34
4AExc.Essen33
4CBO Beerzel33
1De Kempen A31
4EGrobbendonk31
3APoppel30
4CPeulis30
4CGrasheide30
4DKSK Herentals30
minste tegendoelpunten
3ABerchem B3
4EDe Kempen B4
4EOud Turnhout4
1Heikant Berlaar5
2BBevel5
4BLippelo6
2AWuustwezel7
2BRanst A7
3BKatelijne A7
3BKSK Wavria A7
4EHalle7
geen enkele wedstrijd verloren
2BRanst A
3APoppel
3ABerchem B
3BFCM Hallaar
3BKatelijne A
4AExc.Essen
4BWintam
4BLippelo
4CElzestraat
4EDe Kempen B
4EHalle
langste reeks overwinningen
4AFC Merksem7
4BWintam7
4EDe Kempen B7
4AExc.Essen6
4BOxford Hemiksem6
1Heikant Berlaar5
1De Kempen A5
3BWillebroekse5
4BLippelo5
4EOud Turnhout5
langste reeks zonder nederlaag
3APoppel10
4AExc.Essen9
4BWintam9
4CElzestraat9
3ABerchem B8
4BLippelo8
4EOud Turnhout8
4EOostmalle8
4EHalle8
4EDe Kempen B8
1Nijlen7
2BRanst A7
3AZandvliet Sport7
3BKatelijne A7
3BFCM Hallaar7
3CArendonk Sport7
4AFC Merksem7
4CRijmenam7
minste verliespunten
4BWintam2
4BLippelo2
4EDe Kempen B2
2ALoenhout3
3BWillebroekse3
3BBonheiden3
3COlmen3
4AFC Merksem3
4BOxford Hemiksem3
3BFCM Hallaar4
4AExc.Essen4
4EHalle4
minste verliespunten uit
1De Kempen A0
2ALoenhout0
2AMortsel OG A0
3APoppel0
4AGooreind0
4BWintam0
4CPeulis0
3AZandvliet Sport2
3AMariaburg A2
3BFCM Hallaar2
3BKatelijne A2
3CArendonk Sport2
3CExcelsior Vorst2
4AExc.Essen2
4BLippelo2
4CReet2
4DOevel2
4DBooischot2
4EDe Kempen B2
4EOud Turnhout2
4EHalle2
hoogste scores
4ASchoten -Ekeren Donk1-12
4ANoorse A -Exc.Essen2-10
4CElzestraat -KFC Duffel B12-0
1Eendr.Zoersel -De Kempen A4-6
4BLippelo -Hingene10-0
4CPeulis -KFC Duffel B10-0
4CGrasheide -KFC Duffel B10-0
4CKSK Wavria B -Reet4-6
4EKessel United -Oostmalle2-8
4EAntonia B -Molenkring6-4