www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale A

zaterdag 18/01/2020

19:00St.Muide Gent-

FC Destelbergen

1 -4
19:30Ertvelde United-

Wachtebeke

2 -4
20:00Zaffelare B-Maria-Aalter2 -2

zondag 19/01/2020

15:00Vinkt A-

Lochristi B

0-3
.Donk-VC Boekhoute0-0
.

Watervliet

-Hansbeke2-0
.

St.Kruis-Winkel

-Oostakker4 -0
.

Dynamo Beervelde

-Waarschoot1-0

zaterdag 25/01/2020

19:00Zaffelare B4- 6Vinkt A-

zondag 26/01/2020

15:00Oostakker6- 1Watervliet-
.Hansbeke10 -5Donk-
.VC Boekhoute6-9Lochristi B-
.Maria-Aalter6-1St.Muide Gent-
.FC Destelbergen12-6Dynamo Beervelde-
.Waarschoot8 -9Ertvelde United-
.Wachtebeke10-1St.Kruis-Winkel-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.FC Destelbergen5212
2.Lochristi B4512
3.Dynamo Beervelde436
4.Ertvelde United367
5.Wachtebeke3312
6.St.Kruis-Winkel286
7.Hansbeke287
8.Waarschoot276
9.Vinkt A264
10.Donk265
11.Maria-Aalter231
12.Watervliet213
13.VC Boekhoute214
14.Oostakker143
15.Zaffelare B74
16.St.Muide Gent50
punten uit de laatste 4 wedstrijden

periode 1

10/10

FC Destelbergen27
2.Dynamo Beervelde24
3.Ertvelde United22
4.Lochristi B21
5.Vinkt A16
6.Maria-Aalter16
7.St.Kruis-Winkel15
8.Watervliet14
9.Hansbeke14
10.Wachtebeke13
11.VC Boekhoute13
12.Donk13
13.Waarschoot12
14.Oostakker6
15.Zaffelare B3
16.St.Muide Gent3

periode 2

9/10

1.FC Destelbergen25
2.Lochristi B24
3.Wachtebeke20x
4.Dynamo Beervelde19x
5.Waarschoot15x
6.Ertvelde United14x
7.Hansbeke14x
8.St.Kruis-Winkel13x
9.Donk13x
10.Vinkt A10x
11.VC Boekhoute8x
12.Oostakker8x
13.Watervliet7x
14.Maria-Aalter7x
15.Zaffelare B4x
16.St.Muide Gent2x

periode 3

0/10

1.Ertvelde United0
Waarschoot0
FC Destelbergen0
Wachtebeke0
Hansbeke0
St.Kruis-Winkel0
Lochristi B0
Vinkt A0
Dynamo Beervelde0
Donk0
Maria-Aalter0
Watervliet0
VC Boekhoute0
St.Muide Gent0
Zaffelare B0
Oostakker0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (19/30)

  • FC Destelbergen

    5
  • Lochristi B

    12
  • Dynamo Beervelde

    14
  • Ertvelde United

    21
  • Wachtebeke

    24
  • St.Kruis-Winkel

    29
  • Hansbeke

    29
  • Waarschoot

    30
  • Vinkt A

    31
  • Donk

    31
  • Maria-Aalter

    34
  • Watervliet

    36
  • VC Boekhoute

    36
  • Oostakker

    43
  • Zaffelare B

    50
  • St.Muide Gent

    52

thuis (10/15)

  • FC Destelbergen*

    0
  • Lochristi B

    3
  • Dynamo Beervelde*

    5
  • Wachtebeke

    11
  • Maria-Aalter*

    11
  • St.Kruis-Winkel*

    12
  • Ertvelde United*

    12
  • Hansbeke

    13
  • Waarschoot*

    13
  • Watervliet

    14
  • Donk

    16
  • Vinkt A

    17
  • VC Boekhoute

    17
  • Oostakker

    20
  • Zaffelare B*

    20
  • St.Muide Gent*

    23

uit (10/15)

  • FC Destelbergen

    5
  • Ertvelde United

    9
  • Dynamo Beervelde

    9
  • Lochristi B*

    9
  • Wachtebeke*

    13
  • Vinkt A*

    14
  • Donk*

    15
  • Hansbeke*

    16
  • St.Kruis-Winkel

    17
  • Waarschoot

    17
  • VC Boekhoute*

    19
  • Watervliet*

    22
  • Maria-Aalter

    23
  • Oostakker*

    23
  • St.Muide Gent

    29
  • Zaffelare B

    30

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (19/30)

  • FC Destelbergen

    67
  • Dynamo Beervelde

    59
  • Lochristi B

    50
  • Wachtebeke

    48
  • Ertvelde United

    45
  • Waarschoot

    40
  • St.Kruis-Winkel

    39
  • Vinkt A

    34
  • Maria-Aalter

    27
  • Hansbeke

    26
  • Donk

    26
  • Watervliet

    26
  • Oostakker

    23
  • VC Boekhoute

    19
  • Zaffelare B

    16
  • St.Muide Gent

    12

thuis (10/15)

  • FC Destelbergen*

    30
  • Wachtebeke

    30
  • Lochristi B

    27
  • Dynamo Beervelde*

    25
  • Waarschoot*

    23
  • St.Kruis-Winkel*

    18
  • Ertvelde United*

    17
  • Maria-Aalter*

    17
  • Hansbeke

    15
  • Oostakker

    15
  • Vinkt A

    14
  • Donk

    13
  • Watervliet

    12
  • Zaffelare B*

    10
  • St.Muide Gent*

    9
  • VC Boekhoute

    8

uit (10/15)

  • FC Destelbergen

    37
  • Dynamo Beervelde

    34
  • Ertvelde United

    28
  • Lochristi B*

    23
  • St.Kruis-Winkel

    21
  • Vinkt A*

    20
  • Wachtebeke*

    18
  • Waarschoot

    17
  • Watervliet*

    14
  • Donk*

    13
  • Hansbeke*

    11
  • VC Boekhoute*

    11
  • Maria-Aalter

    10
  • Oostakker*

    8
  • Zaffelare B

    6
  • St.Muide Gent

    3

de minste tegengoals

alle wedstrijden (19/30)

  • FC Destelbergen

    11
  • Waarschoot

    22
  • Donk

    22
  • Watervliet

    23
  • Lochristi B

    24
  • Dynamo Beervelde

    25
  • Ertvelde United

    27
  • Maria-Aalter

    31
  • St.Kruis-Winkel

    34
  • Vinkt A

    34
  • Wachtebeke

    35
  • Hansbeke

    35
  • VC Boekhoute

    39
  • Oostakker

    62
  • Zaffelare B

    63
  • St.Muide Gent

    70

thuis (10/15)

  • FC Destelbergen*

    5
  • Watervliet

    9
  • Waarschoot*

    10
  • Lochristi B

    11
  • Dynamo Beervelde*

    11
  • Maria-Aalter*

    11
  • Ertvelde United*

    13
  • St.Kruis-Winkel*

    13
  • Donk

    13
  • Hansbeke

    15
  • Vinkt A

    18
  • Wachtebeke

    19
  • VC Boekhoute

    22
  • Zaffelare B*

    31
  • Oostakker

    35
  • St.Muide Gent*

    38

uit (10/15)

  • FC Destelbergen

    6
  • Donk*

    9
  • Waarschoot

    12
  • Lochristi B*

    13
  • Ertvelde United

    14
  • Dynamo Beervelde

    14
  • Watervliet*

    14
  • Wachtebeke*

    16
  • Vinkt A*

    16
  • VC Boekhoute*

    17
  • Hansbeke*

    20
  • Maria-Aalter

    20
  • St.Kruis-Winkel

    21
  • Oostakker*

    27
  • St.Muide Gent

    32
  • Zaffelare B

    32

het aantal keer ...

gewonnen

  • FC Destelbergen

    17
  • Lochristi B

    15
  • Dynamo Beervelde

    14
  • Ertvelde United

    11
  • Wachtebeke

    10
  • St.Kruis-Winkel

    9
  • Hansbeke

    8
  • Vinkt A

    8
  • Waarschoot

    7
  • Maria-Aalter

    7
  • Donk

    6
  • Watervliet

    6
  • VC Boekhoute

    6
  • Oostakker

    4
  • Zaffelare B

    2
  • St.Muide Gent

    1

gelijk

  • Donk

    8
  • Waarschoot

    6
  • Hansbeke

    4
  • Ertvelde United

    3
  • Wachtebeke

    3
  • Watervliet

    3
  • VC Boekhoute

    3
  • Vinkt A

    2
  • Maria-Aalter

    2
  • St.Muide Gent

    2
  • Oostakker

    2
  • FC Destelbergen

    1
  • St.Kruis-Winkel

    1
  • Dynamo Beervelde

    1
  • Zaffelare B

    1
  • Lochristi B

    0

verloren

  • FC Destelbergen

    1
  • Lochristi B

    4
  • Dynamo Beervelde

    4
  • Ertvelde United

    5
  • Donk

    5
  • Waarschoot

    6
  • Wachtebeke

    6
  • Hansbeke

    7
  • St.Kruis-Winkel

    9
  • Vinkt A

    9
  • Maria-Aalter

    10
  • Watervliet

    10
  • VC Boekhoute

    10
  • Oostakker

    13
  • St.Muide Gent

    16
  • Zaffelare B

    16
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • FC Destelbergen

    13
  • Lochristi B

    12
  • Dynamo Beervelde

    8
  • Waarschoot

    7
  • Ertvelde United

    6
  • Maria-Aalter

    5
  • Vinkt A

    5
  • Wachtebeke

    5
  • St.Kruis-Winkel

    4
  • Watervliet

    3
  • VC Boekhoute

    3
  • Donk

    3
  • Zaffelare B

    2
  • Oostakker

    2
  • St.Muide Gent

    0
  • Hansbeke

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • FC Destelbergen

    0
  • Dynamo Beervelde

    1
  • Waarschoot

    1
  • Watervliet

    1
  • Lochristi B

    2
  • Ertvelde United

    2
  • Wachtebeke

    2
  • Donk

    3
  • St.Kruis-Winkel

    4
  • Maria-Aalter

    6
  • Vinkt A

    6
  • Hansbeke

    6
  • VC Boekhoute

    7
  • Oostakker

    10
  • Zaffelare B

    13
  • St.Muide Gent

    14
gewonnen met één
goal verschil
  • Hansbeke

    8
  • Dynamo Beervelde

    6
  • Ertvelde United

    5
  • Wachtebeke

    5
  • St.Kruis-Winkel

    5
  • FC Destelbergen

    4
  • Watervliet

    3
  • Lochristi B

    3
  • Donk

    3
  • Vinkt A

    3
  • VC Boekhoute

    3
  • Maria-Aalter

    2
  • Oostakker

    2
  • St.Muide Gent

    1
  • Waarschoot

    0
  • Zaffelare B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Hansbeke

    1
  • FC Destelbergen

    1
  • Lochristi B

    2
  • Donk

    2
  • St.Muide Gent

    2
  • Dynamo Beervelde

    3
  • Ertvelde United

    3
  • Vinkt A

    3
  • VC Boekhoute

    3
  • Oostakker

    3
  • Zaffelare B

    3
  • Wachtebeke

    4
  • Maria-Aalter

    4
  • St.Kruis-Winkel

    5
  • Waarschoot

    5
  • Watervliet

    9

de nul vastgehouden

  • FC Destelbergen

    10
  • Lochristi B

    8
  • Donk

    8
  • Dynamo Beervelde

    5
  • VC Boekhoute

    5
  • Waarschoot

    5
  • Watervliet

    5
  • Ertvelde United

    4
  • Vinkt A

    4
  • Wachtebeke

    4
  • Hansbeke

    3
  • Maria-Aalter

    3
  • St.Kruis-Winkel

    3
  • St.Muide Gent

    2
  • Zaffelare B

    2
  • Oostakker

    1

men niet kon scoren

  • FC Destelbergen

    0
  • Dynamo Beervelde

    1
  • Ertvelde United

    1
  • Lochristi B

    2
  • Wachtebeke

    3
  • St.Kruis-Winkel

    3
  • Waarschoot

    4
  • Vinkt A

    4
  • Hansbeke

    5
  • Maria-Aalter

    5
  • Donk

    6
  • VC Boekhoute

    7
  • Watervliet

    7
  • St.Muide Gent

    8
  • Zaffelare B

    8
  • Oostakker

    8

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • FC Destelbergen

    9
  • Ertvelde United

    5
  • Wachtebeke

    +5
  • Lochristi B

    +5
  • Dynamo Beervelde

    5
  • St.Kruis-Winkel

    3
  • Vinkt A

    3
  • Maria-Aalter

    3
  • Waarschoot

    2
  • Donk

    2
  • Hansbeke

    2
  • Watervliet

    2
  • VC Boekhoute

    2
  • Oostakker

    2
  • St.Muide Gent

    1
  • Zaffelare B

    1

zonder nederlaag

  • FC Destelbergen

    +14
  • Waarschoot

    7
  • Donk

    7
  • Hansbeke

    6
  • Ertvelde United

    5
  • Wachtebeke

    +5
  • Lochristi B

    +5
  • Dynamo Beervelde

    5
  • St.Kruis-Winkel

    3
  • Vinkt A

    3
  • Maria-Aalter

    3
  • Watervliet

    3
  • VC Boekhoute

    +2
  • Oostakker

    2
  • St.Muide Gent

    2
  • Zaffelare B

    +1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen