www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Vrasene | - | Kieldrecht | 2 | - | 0 |
20:00 | Kruibeke | - | Kallo | 4
| - | 2
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Grembergen | - | Heikant-Zele | 2
| - | 2 |
. | Moerbeke | - | SKN Sint-Niklaas | 4
| - | 0 |
. | KV Sint-Gillis | - | Kemzeke | 1
| - | 4
|
. | Rangers Opdorp | - | Schoonaarde A | 4
| - | 1
|
. | Sp Waasmunster | - | Sinaai | 0 | - | 1 |
. | White Boys | - | St-Gillis Waas | 0 | - | 3 |
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Kieldrecht | 10 | - |
5 | Rangers Opdorp | | - | |
. | Kemzeke | 2 | - |
1 | White Boys | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Schoonaarde A | 9 |
- | 4 | Kruibeke | | - | |
. | Kallo | 4 | - | 7 | Moerbeke | | - | |
. | St-Gillis Waas | 3 | - | 8 | Grembergen | | - | |
. | SKN Sint-Niklaas | 1 | - | 4 | Sp Waasmunster | | - | |
. | Heikant-Zele | 5 |
- | 12 | Vrasene | | - | |
16:00 | Sinaai | 10 | - | 2 | KV Sint-Gillis | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Kieldrecht | 21 |
2. | Vrasene | 21 |
3. | Sinaai | 20 |
4. | Schoonaarde A | 20 |
5. | Rangers Opdorp | 19 |
6. | Sp Waasmunster | 17 |
7. | Grembergen | 16 |
8. | Kruibeke | 16 |
9. | Heikant-Zele | 15 |
10. | Moerbeke | 15 |
11. | St-Gillis Waas | 13 |
12. | Kallo | 12 |
13. | Kemzeke | 9 |
14. | SKN Sint-Niklaas | 6 |
15. | White Boys | 5 |
16. | KV Sint-Gillis | 1 |
periode 2
10/10 |
| Vrasene | 26 |
2. | Sp Waasmunster | 22 |
3. | Grembergen | 21 |
4. | Moerbeke | 20 |
5. | Heikant-Zele | 19 |
6. | Kallo | 16 |
7. | Schoonaarde A | 15 |
8. | Kruibeke | 13 |
9. | Kieldrecht | 13 |
10. | Sinaai | 13 |
11. | White Boys | 13 |
12. | Rangers Opdorp | 11 |
13. | Kemzeke | 7 |
14. | St-Gillis Waas | 7 |
15. | SKN Sint-Niklaas | 6 |
16. | KV Sint-Gillis | 4 |
periode 3
5/10 |
1. | Vrasene | 13 |
2. | Sinaai | 12 |
3. | Moerbeke | 12 |
4. | Grembergen | 11 |
5. | Rangers Opdorp | 10 |
6. | Schoonaarde A | 9 |
7. | Kruibeke | 8 |
8. | Heikant-Zele | 8 |
9. | Kieldrecht | 7 |
10. | Kemzeke | 7 |
11. | Kallo | 5 |
12. | SKN Sint-Niklaas | 4 |
13. | St-Gillis Waas | 3 |
14. | KV Sint-Gillis | 2 |
15. | Sp Waasmunster | 1 |
16. | White Boys | 0 |
verzameld uit alle reeksen