www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/05/2020

vbal4
De fusietabel is verplaatst naar onder, de eindrondes komen nu sneller in beeld.

WEST-VLAANDEREN --> 2de PROVINCIALE --> DEGRADATIE

seizoensresumé:

2de Provinciale A (25/25)

  • 1.

    Diksmuide A

    61

  • 2.

    Nieuwpoort A

    54

  • 3.

    Meulebeke

    47

  • 4.

    Dosko Kanegem

    42

  • 5.

    Jabbeke

    42

  • 6.

    Bredene

    41

  • 7.

    Kortemark A

    40

  • 8.

    Lichtervelde

    35

  • 9.

    Heist

    31

  • 10.

    Tielt*

    29,17

  • 11.

    Snaaskerke

    27

  • 12.

    Damme

    24

  • 13.

    Veldegem

    23

  • 14.

    Eernegem

    21

  • 15.

    De Haan*

    20,83

  • 16.

    Merkem

    9

2de Provinciale B (25/25)

  • 1.

    Rumbeke

    57

  • 2.

    Heestert

    45

  • 3.

    Zonnebeke

    44

  • 4.

    Otegem

    43

  • 5.

    Dottignies A*

    42,71

  • 6.

    Moen

    39

  • 7.

    Deerlijk

    38

  • 8.

    Club Roeselare

    37

  • 9.

    Nieuwkerke

    34

  • 10.

    Avelgem A

    34

  • 11.

    Geluwe

    34

  • 12.

    Beveren-Leie

    33

  • 13.

    Zwevegem

    29

  • 14.

    Comines-Warneton

    26

  • 15.

    Moorslede

    15

  • 16.

    De Ruiter*

    8,33

testwedstrijden - nacompetitie:

Volgorde bijkomende dalers

Rangorde:
1punten
2aantal overwiningen
3doelpuntensaldo
4aantal gemaakte goals
5aantal overwinningen op verplaatsing
6doelpuntensaldo op verplaatsing
7gemaakte goals op verplaatsing
-
wachtlijst 1: plaats 14
1Eernegem(2A)21
2Comines-Warneton(2B) 26
-
wachtlijst 2: plaats 13
1Veldegem(2A)23
2Zwevegem(2B)29

by-pass rangschikking alle reeksen:

1De Ruiter(2B.16)8,332,08-64,5834,381,04-31,2512,5
2Merkem(2A.16)91-33221-1914
3Moorslede(2B.15)154-34311-2116
4De Haan(2A.15)20,835,21-26,0423,963,12-15,629,38
5Eernegem(2A.14)215-29202-207
6Veldegem(2A.13)235-23263-913
7Damme(2A.12)246-15274-813
8Comines-Warneton(2B.14)267-35344-2423
9Snaaskerke(2A.11)277-12365-221
10Zwevegem(2B.13)299-16413-1513
11Tielt(2A.10)29,168,33-6,2528,123,12-10,4212,5
12Heist(2A.9)317-9293-712
13Beveren-Leie(2B.12)339+8392-1011
14Geluwe(2B.11)348-1394-222
15Avelgem A(2B.10)3410+2462-1810
16Nieuwkerke(2B.9)3410+8514-422
17Lichtervelde(2A.8)358+1285+215
18Club Roeselare(2B.8)3710+12416+622
19Deerlijk(2B.7)3811+5426+424
20Moen(2B.6)3910+4392-416
21Kortemark A(2A.7)4011+4396-121
22Bredene(2A.6)4110+5324+410
23Jabbeke(2A.5)4212+10347+720
24Dosko Kanegem(2A.4)4213+5419+825
25Dottignies A(2B.5)42,7112,5+9,3844,798,33+6,2518,75
26Otegem(2B.4)4313+9386+116
27Zonnebeke(2B.3)4413+23545+927
28Heestert(2B.2)4513+26534+525
29Meulebeke(2A.3)4714+35627+1028
30Nieuwpoort A(2A.2)5416+48737+1329
31Rumbeke(2B.1)5718+42607+1524
32Diksmuide A(2A.1)6119+44648+1426
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling. Het uiteindelijke resultaat kan er
nog helemaal anders uitzien, want:
- is de fusietabel juist ?,
- en lees ook maar eens B1532(omkooppraktijken)

Volgend seizoen naar 3de provinciale:

5 vaste dalers

De Haan(2A)15
Merkem(2A)16
Moorslede(2B)15
De Ruiter(2B)16
Eernegem(2A)1ste wachtlijst 1

2 bijkomende dalers:

Comines-Warneton(2B)2de wachtlijst 1
Veldegem(2A)1ste wachtlijst 2
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

De blauwe teksten in de tabel werden tussen de zes en vijftien dagen geleden aangepast.


Ovl: faillissement

Antw: herstart in P1

Antw: verdwijnt

Antw: fusiegesprekken

Antw: aanpassing naam

Antw: verdwijnen

Antw: fusie

Antw: fusiegesprekken

Antw:fusie

Antw: verdwijnt

Brab: fusiegeruchten

Brab: fusie

Brab: nieuwe B-ploeg

Limb: fusie

Limb: fusie

Limb: gerucht

Limb: verdwijnen

Limb: gerucht

Limb: nieuwe B-ploeg

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: fusie

Ovl: verdwijnt

Ovl: verdwijnen

Ovl: gerucht

Ovl: herstart

Ovl: herstart

Ovl: nieuwe club

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploegen

Ovl: nieuwe B-ploeg

Wvl: herstart

Wvl: fusie

Wvl: fusie

Wvl: onzekere toekomst

Wvl: verdwijnen

Wvl: nieuwe B-ploegen

Lokeren(1B)

Vosselaar(Nat-2B)

Duffel(Nat-2B)

KFC Lille(P1) en VC Poederlee(P3C)

SK Wilrijk-JAS(P2A/P4B)

Borsbeek(P3A) en FC Turnhout B(P3C)

Rochus Deurne(P2B) en Olympic Pirates Deurne(P3A/P4B)

Mariekerke(P2A) en KSK Sint-Amands(P4B)

Mariekerke(P2A) en Branst(P3B)

Molenking(P4E)

Rotselaar(P2A/P3B) en Rapide Wezemaal(P2A/P4B)

Brucom Sport (P4F) en SK Leeuw(P2B/P4F)

start volgend seizoen in P4

Thor Hasselt(P2B) en Herkenrode(P4C)

Voorshoven VV(P4B) en Waterloos VV(P4B)

Mechelen a/d Maas B(P3A)

Kanne(P4A) en Jong St.Truiden(P4C)

Uikhoven(P4A)

Kabouters Opglabbeek B

Haaltert(P3D) en Kerksken(P4C)

FC Destelbergen(2A)/VS Destelbergen(4A)

DKW Evergem(P2A) en Ertvelde United(P3A)

KVV Windeke B(P4D)

SK Zandbergen(P3D), Bassevelde(P4A) en Bavegem(P4D)

Gijzegem(P3D)

Sparta Moerbeke-Geraardsbergen(P3D-AMC)

Excelsior Donk(P3A)

R.R.Breivelde Zottegem

starten volgend seizoen in P4

starten volgend seizoen in P4

start volgend seizoen in P4

VC Wingene(Nat-3A)

Oostduinkerke(P1) en Koksijde(P4A)

Damme(P2A) en Moerkerke(P3B)

Rekkem Sport(P4C)

Nieuwpoort(P2A/P4A) en Veurne B(P4A)

starten volgend seizoen in P4

vraagt geen licentie voor het nationale amateurvoetbal

gaf tijdens dit seizoen AMC, en is failliet

wordt KVC Wilrijk

wordt Tor Deurne Pirates, en starten met een A- en een B-ploeg

fusiegesprekken on hold

wordt FCS Mariekerke-Branst

er komt geen fusie

wordt Brucom-Leeuw

KFC Malderen

wordt Juve Hasselt

wordt WAVO(KVV Waterloos-Voorschoven)

zou verdwijnen

zou verdwijnen

wordt KRC Haaltert-Kerksken

wordt ?, start met een A- en een B-ploeg

wordt Evergem 2020

behoudt nog één ploeg in P3

zou verdwijnen.?

start volgend seizoen in P4

start volgend seizoen vrijwillig in P4

SK Sint-Niklaas, Eendr.Houten, De Toekomst Borsbeke en Latem

ESA Bottelare, Voorde-Appelterre , Standaard Denderleeuw en Aalter

KVK Ninove

start volgend seizoen in P4.

wordt KVKO en start met een A- en een B-ploeg.

wordt KFC Damme en start in P3

Rekkem stopt NIET.!!

en mogelijk ook Dottignies B(P3C) en Ledegem B(P4D)

FC Lissewege B, SV Ingelmunster B, Sassport Boezinge B en VV Koekelare B