www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 19/10/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zaterdag 19/10/2019

20:00Bierbeek A-Tervuren-Duisburg A-

zondag 20/10/2019

15:00Diest-Woluwe-Zaventem A-
.Meise A-Kester-Gooik A-
.Kampenhout-OHR Huldenberg A-
.Rhode-De Hoek A-Out-Hoegaarden A-
.Liedekerke A-Grimbergen A-
.Melsbroek A-Bertem-Leefdaal A-
.Borght-Humbeek A-Aarschot A-

7/30

  • 1.

    Aarschot A

    16
  • 2.

    Kampenhout

    16
  • 3.

    Diest

    14
  • 4.

    Out-Hoegaarden A

    14
  • 5.

    Bertem-Leefdaal A

    13
  • 6.

    Liedekerke A

    12
  • 7.

    Bierbeek A

    11
  • 8.

    Meise A

    9
  • 9.

    Tervuren-Duisburg A

    9
  • 10.

    Grimbergen A

    8
  • 11.

    Melsbroek A

    8
  • 12.

    OHR Huldenberg A

    6
  • 13.

    Kester-Gooik A

    5
  • 14.

    Borght-Humbeek A

    5
  • 15.

    Woluwe-Zaventem A

    4
  • 16.

    Rhode-De Hoek A

    2

2de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

20:00Keiberg A-Houtem-Oplinter A-
20:15Kessel-Lo 2000 A-Rotselaar A-

zondag 20/10/2019

15:00Rap.Wezemaal A-Holsbeek A-
.KVC Haacht A-Herent A-
.Averbode-Okselaar A-Bekkevoort A-
.Zoutleeuw-Haasrode A-
.Elewijt A-Butsel A-
.Veltem A-Perk A-

7/30

  • 1.

    Houtem-Oplinter A

    16
  • 2.

    Veltem A

    15
  • 3.

    Rotselaar A

    15
  • 4.

    Elewijt A

    12
  • 5.

    Herent A

    12
  • 6.

    Perk A

    11
  • 7.

    Averbode-Okselaar A

    10
  • 8.

    Rap.Wezemaal A

    10
  • 9.

    Keiberg A

    9
  • 10.

    Butsel A

    8
  • 11.

    Holsbeek A

    8
  • 12.

    Haasrode A

    8
  • 13.

    Bekkevoort A

    7
  • 14.

    Kessel-Lo 2000 A

    7
  • 15.

    KVC Haacht A

    4
  • 16.

    Zoutleeuw

    1

2de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

20:00Vossem A-Schepdaal-
.Groot-Dilbeek A-Boka United A-
20:30Euro.90 Kraainem A-Leeuw A-

zondag 20/10/2019

15:00Huizingen A-Sterrebeek-
.Nossegem A-De Leeuwkens A-
.Hoeilaart A-Asse-Zellik A-
.Herne A-Lennik-
.Wambeek Ternat A-Mazenzele Opwijk A-

7/30

  • 1.

    Boka United A

    18
  • 2.

    Wambeek Ternat A

    18
  • 3.

    Groot-Dilbeek A

    13
  • 4.

    Nossegem A

    12
  • 5.

    Asse-Zellik A

    12
  • 6.

    Leeuw A

    11
  • 7.

    Mazenzele Opwijk A

    11
  • 8.

    Schepdaal

    10
  • 9.

    Herne A

    9
  • 10.

    De Leeuwkens A*

    8
  • 11.

    Euro.90 Kraainem A

    8
  • 12.

    Sterrebeek

    7
  • 13.

    Hoeilaart A

    6
  • 14.

    Lennik

    6
  • 15.

    Vossem A

    5
  • 16.

    Huizingen A*

    3

3de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:30Lubbeek A-RWL Sport A-
.Boutersem United A-Korbeek-
.Langdorp-Glabbeek A-
.Vissenaken-Budingen-

zondag 20/10/2019

15:00Geetbets-Drieslinter-
.Meensel-Kiezegem-Scherpenheuvel-
.KDN.United-Binkom-
.Kortenaken-Rummen-

9/32

  • 1.

    Geetbets

    18
  • 2.

    RWL Sport A*

    18
  • 3.

    Binkom*

    17
  • 4.

    Vissenaken

    17
  • 5.

    Glabbeek A*

    15
  • 6.

    Rummen*

    14
  • 7.

    KDN.United*

    13
  • 8.

    Kortenaken

    13
  • 9.

    Meensel-Kiezegem

    13
  • 10.

    Boutersem United A

    12
  • 11.

    Langdorp

    12
  • 12.

    Lubbeek A

    11
  • 13.

    Scherpenheuvel*

    10
  • 14.

    Drieslinter*

    9
  • 15.

    Testelt

    6
  • 16.

    Korbeek*

    4
  • 17.

    Budingen*

    1

3de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

19:30Haasrode B-Berg-Op-
20:00Hoeilaart B-Haacht Statie-
.KV Tremelo-Baal-
.Tielt-Winge A-Betekom B-

zondag 20/10/2019

15:00Meerbeek-Moorsel-
.Eendr.Eizer-Steenokkerzeel-
.NV Keerbergen-Tildonk-
.Erps-Kwerps-Bierbeek B-

9/32

  • 1.

    Baal

    20
  • 2.

    Bierbeek B

    19
  • 3.

    Tielt-Winge A*

    18
  • 4.

    Meerbeek*

    16
  • 5.

    NV Keerbergen

    16
  • 6.

    Haacht Statie

    15
  • 7.

    KV Tremelo*

    13
  • 8.

    Moorsel

    13
  • 9.

    Rotselaar B

    13
  • 10.

    Haasrode B*

    11
  • 11.

    Tildonk*

    10
  • 12.

    Eendr.Eizer*

    9
  • 13.

    Erps-Kwerps*

    8
  • 14.

    Betekom B

    7
  • 15.

    Berg-Op

    7
  • 16.

    Steenokkerzeel*

    5
  • 17.

    Hoeilaart B*

    3

3de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

18:30Diegem B-Machelen A-
19:00Kobbegem-Malderen-
19:30Melsbroek B-Beigem A-
20:00SJ Londerzeel-Zemst-

zondag 20/10/2019

15:00Ramsdonk-Infinity Vilvoorde-
.Eppegem B-Steenhuffel A-
.Delta Londerzeel A-Asse-Terheide A-
.Borght-Humbeek B-Mollem-

9/32

  • 1.

    Infinity Vilvoorde

    20
  • 2.

    Steenhuffel A

    19
  • 3.

    Beigem A

    17
  • 4.

    Delta Londerzeel A

    17
  • 5.

    Diegem B*

    16
  • 6.

    Malderen

    16
  • 7.

    Machelen A*

    14
  • 8.

    Kobbegem*

    14
  • 9.

    Asse-Terheide A*

    14
  • 10.

    Zemst*

    12
  • 11.

    Melsbroek B*

    11
  • 12.

    SJ Londerzeel

    9
  • 13.

    Borght-Humbeek B

    8
  • 14.

    Ramsdonk*

    6
  • 15.

    Tange

    4
  • 16.

    Eppegem B*

    3
  • 17.

    Mollem*

    3

3de Provinciale D

zaterdag 19/10/2019

19:00Huizingen B-Negenmanneke-
19:30Hekelgem A-Tollembeek-
20:00Ritterklub A-Oetingen-

zondag 20/10/2019

15:00Eizeringen-Dworp-
.Borchtlombeek A-Zuun A-
.Relegem-Wambeek Ternat B-
.Lembeek A-Pepingen-Halle B-
.Galmaarden A-Beersel Drogenb.A-

9/32

  • 1.

    Galmaarden A

    27
  • 2.

    Relegem

    21
  • 3.

    Borchtlombeek A

    21
  • 4.

    Beersel Drogenb.A

    19
  • 5.

    Ritterklub A

    16
  • 6.

    Wemmel A

    15
  • 7.

    Hekelgem A*

    15
  • 8.

    Oetingen*

    12
  • 9.

    Huizingen B

    12
  • 10.

    Tollembeek*

    12
  • 11.

    Eizeringen

    11
  • 12.

    Zuun A*

    10
  • 13.

    Negenmanneke*

    10
  • 14.

    Pepingen-Halle B*

    7
  • 15.

    Wambeek Ternat B*

    3
  • 16.

    Lembeek A*

    1
  • 17.

    Dworp*

    0

4de Provinciale A

zondag 20/10/2019

15:00Atlas Linter-Boutersem United B-
.Heide Linter-Out-Hoegaarden B-
.Butsel B-Waanrode-
.Goetsenhoven-Orsmaal-
.Meldert-Bunsbeek-
.Neerwinden-Glabbeek B-
15:30Halle VV-Houtem-Oplinter B-

7/28

  • 1.

    Orsmaal

    19
  • 2.

    Houtem-Oplinter B

    17
  • 3.

    Waanrode

    16
  • 4.

    Out-Hoegaarden B

    14
  • 5.

    Heide Linter*

    13
  • 6.

    Neerwinden*

    10
  • 7.

    Goetsenhoven*

    10
  • 8.

    Halle VV*

    10
  • 9.

    Atlas Linter*

    8
  • 10.

    Meldert**

    7
  • 11.

    Glabbeek B

    4
  • 12.

    Butsel B

    4
  • 13.

    Bunsbeek*

    3
  • 14.

    Boutersem United B*

    1
  • 15.

    Lovenjoel

    0

4de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

18:00Tielt-Winge B-Lubbeek B-
.Kessel-Lo 2000 B-Sparta Schaffen-

zondag 20/10/2019

14:00Averbode-Okselaar B-Bekkevoort B-
14:30Begijnendijk-Zichem-
15:00Holsbeek B-Aarschot B-
.Deurne-Keiberg B-
.Sp.Molenbeek-RWL Sport B-

7/28

  • 1.

    RWL Sport B*

    16
  • 2.

    Rap.Wezemaal B

    16
  • 3.

    Deurne

    14
  • 4.

    Sp.Molenbeek*

    13
  • 5.

    Kessel-Lo 2000 B

    13
  • 6.

    Zichem*

    13
  • 7.

    Tielt-Winge B*

    11
  • 8.

    Holsbeek B

    8
  • 9.

    Begijnendijk*

    7
  • 10.

    Aarschot B*

    6
  • 11.

    Sparta Schaffen

    6
  • 12.

    Lubbeek B*

    5
  • 13.

    Bekkevoort B

    4
  • 14.

    Averbode-Okselaar B

    3
  • 15.

    Keiberg B

    2

4de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

19:00Wijgmaal B-Plenke Werchter-
19:30Veltem B-KVC Haacht B-
20:00OHR Huldenberg B-Boortmeerbeek-
.Bertem-Leefdaal B-Vossem B-

zondag 20/10/2019

14:30Tervuren-Duisburg B-Moorsel-
15:00Herent B-Kortenberg-
.Hever-Tremelo B-
.Werchter-SC Keerbergen-

7/30

  • 1.

    Boortmeerbeek

    19
  • 2.

    OHR Huldenberg B

    17
  • 3.

    Werchter

    17
  • 4.

    Herent B

    16
  • 5.

    SC Keerbergen

    15
  • 6.

    Wijgmaal B

    13
  • 7.

    Veltem B

    12
  • 8.

    Bertem-Leefdaal B

    11
  • 9.

    Tervuren-Duisburg B*

    10
  • 10.

    Kortenberg

    10
  • 11.

    Plenke Werchter

    6
  • 12.

    KVC Haacht B

    3
  • 13.

    Moorsel

    2
  • 14.

    Tremelo B

    2
  • 15.

    Vossem B

    1
  • 16.

    Hever*

    0

4de Provinciale D

zaterdag 19/10/2019

18:30Perk B-Peutie-
19:00Nossegem B-Vilvoorde United-
.Beigem B-Haren-
19:30Grimbergen B-Machelen B-

zondag 20/10/2019

15:00Weerde-Elewijt B-
.Wezembeek-Hofstade-
.Vilvoorde City-Woluwe-Zaventem B-

7/28

  • 1.

    Hofstade

    18
  • 2.

    Grimbergen B

    16
  • 3.

    Wezembeek

    13
  • 4.

    Perk B*

    12
  • 5.

    Vilvoorde City

    12
  • 6.

    Peutie*

    11
  • 7.

    Woluwe-Zaventem B

    10
  • 8.

    Weerde*

    10
  • 9.

    Eur.90 Kraainem B

    9
  • 10.

    Machelen B*

    9
  • 11.

    Vilvoorde United

    7
  • 12.

    Beigem B*

    6
  • 13.

    Haren*

    5
  • 14.

    Elewijt B*

    3
  • 15.

    Nossegem B

    1

4de Provinciale E

zaterdag 19/10/2019

18:00Ritterklub B-Hekelgem B-
20:00Steenhuffel B-Strombeek-
.Mazenzele Opwijk B-Delta Londerzeel B-
.Meise B-Merchtem United-

zondag 20/10/2019

15:00Asse-Zellik B-Boskant Peizegem-
.Asse-Terheide B-Essene-
.Wemmel B-Liedekerke B-
.Kapelle o/d Bos-De Leeuwkens B-

7/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    21
  • 2.

    Meise B

    18
  • 3.

    Strombeek

    15
  • 4.

    Asse-Terheide B

    13
  • 5.

    Steenhuffel B

    12
  • 6.

    Boskant Peizegem

    12
  • 7.

    De Leeuwkens B

    10
  • 8.

    Ritterklub B

    10
  • 9.

    Delta Londerzeel B

    10
  • 10.

    Asse-Zellik B

    8
  • 11.

    Wemmel B

    7
  • 12.

    Essene

    7
  • 13.

    Liedekerke B

    7
  • 14.

    Hekelgem B

    3
  • 15.

    Mazenzele Opwijk B

    3
  • 16.

    Merchtem United

    2

4de Provinciale F

zaterdag 19/10/2019

19:00Beersel Drogenb.B-Galmaarden B-
.Rhode-De Hoek B-Borchtlombeek B-
20:00Lembeek B-Ol.Anderlecht-
.Linkebeek-Vlezenbeek-

zondag 20/10/2019

15:00Kester-Gooik B-Herne B-
.Itna Itterbeek-Zuun B-
.Boka United B-Brucom-
.Leeuw B-Groot-Dilbeek B-

7/30

  • 1.

    Galmaarden B

    16
  • 2.

    Beersel Drogenb.B

    15
  • 3.

    Vlezenbeek

    15
  • 4.

    Itna Itterbeek

    15
  • 5.

    Kester-Gooik B

    14
  • 6.

    Linkebeek

    14
  • 7.

    Borchtlombeek B

    13
  • 8.

    Groot-Dilbeek B

    11
  • 9.

    Rhode-De Hoek B

    9
  • 10.

    Herne B

    9
  • 11.

    Boka United B

    8
  • 12.

    Leeuw B

    7
  • 13.

    Brucom

    7
  • 14.

    Zuun B

    4
  • 15.

    Lembeek B

    3
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -9
productiefst
4EKapelle o/d Bos35
3BBierbeek B33
3DGalmaarden A33
3DRelegem33
3DWemmel A30
4AWaanrode30
3DBeersel Drogenb.A29
4AOrsmaal29
3CSteenhuffel A27
3DBorchtlombeek A27
4FKester-Gooik B27
minste tegendoelpunten
3BTielt-Winge A4
3DGalmaarden A4
2BBoka United A5
2BWambeek Ternat A5
2BEuro.90 Kraainem A5
4EMeise B5
1Aarschot A6
1Meise A6
2BDe Leeuwkens A6
4BRWL Sport B6
4EKapelle o/d Bos6
geen enkele wedstrijd verloren
2ARotselaar A
3ARWL Sport A
3BTielt-Winge A
3DGalmaarden A
4AOrsmaal
4AHoutem-Oplinter B
4BRWL Sport B
4CBoortmeerbeek
4COHR Huldenberg B
4CWerchter
4EKapelle o/d Bos
4FItna Itterbeek
langste reeks overwinningen
3DGalmaarden A9
4EKapelle o/d Bos7
2BWambeek Ternat A6
4CBoortmeerbeek6
4EMeise B6
langste reeks zonder nederlaag
3DGalmaarden A9
3ARWL Sport A8
3BTielt-Winge A8
2ARotselaar A7
3CBeigem A7
4AOrsmaal7
4AHoutem-Oplinter B7
4COHR Huldenberg B7
4CWerchter7
4CBoortmeerbeek7
4EKapelle o/d Bos7
4FItna Itterbeek7
minste verliespunten
3DGalmaarden A0
4EKapelle o/d Bos0
4AOrsmaal2
4BRWL Sport B2
4CBoortmeerbeek2
2BBoka United A3
2BWambeek Ternat A3
4DHofstade3
4EMeise B3
4AHoutem-Oplinter B4
4COHR Huldenberg B4
4CWerchter4
minste verliespunten uit
1Aarschot A0
2BBoka United A0
2BAsse-Zellik A0
3DGalmaarden A0
4BRWL Sport B0
4CBoortmeerbeek0
4DHofstade0
4EKapelle o/d Bos0
1Diest2
3ABinkom2
3CBeigem A2
4AOrsmaal2
4AHoutem-Oplinter B2
4BZichem2
4BTielt-Winge B2
4DWeerde2
4FKester-Gooik B2
hoogste scores
4BDeurne -Rap.Wezemaal B11-1
4FBeersel Drogenb.B -Ol.Anderlecht9-3
4FRhode-De Hoek B -Lembeek B12-0
3BBierbeek B -Berg-Op9-2
3CBeigem A -Tange11-0
3DBeersel Drogenb.A -Hekelgem A9-2
4AHeide Linter -Lovenjoel11-0
4FGroot-Dilbeek B -Zuun B8-3