www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 14/12/2019

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zaterdag 14/12/2019

20:00Diest-Kampenhout-
.Bertem-Leefdaal A-OHR Huldenberg A-

zondag 15/12/2019

14:30Aarschot A-Tervuren-Duisburg A-
.Woluwe-Zaventem A-Out-Hoegaarden A-
.Liedekerke A-Rhode-De Hoek A-
.Borght-Humbeek A-Meise A-
15:00Kester-Gooik A-Grimbergen A-
.Melsbroek A-Bierbeek A-

14/30

  • 1.

    Diest

    33
  • 2.

    Kampenhout

    31
  • 3.

    Bierbeek A

    27
  • 4.

    Bertem-Leefdaal A

    22
  • 5.

    Aarschot A

    22
  • 6.

    Liedekerke A

    20
  • 7.

    Rhode-De Hoek A

    20
  • 8.

    Grimbergen A

    19
  • 9.

    Out-Hoegaarden A

    19
  • 10.

    Tervuren-Duisburg A

    18
  • 11.

    Melsbroek A

    16
  • 12.

    OHR Huldenberg A

    15
  • 13.

    Borght-Humbeek A

    14
  • 14.

    Meise A

    12
  • 15.

    Kester-Gooik A

    11
  • 16.

    Woluwe-Zaventem A

    8

2de Provinciale A

zaterdag 14/12/2019

19:30Holsbeek A-Haasrode A-
.Houtem-Oplinter A-Rotselaar A-
20:00Keiberg A-KVC Haacht A-

zondag 15/12/2019

14:30Butsel A-Bekkevoort A-
.Zoutleeuw-Averbode-Okselaar A-
.Elewijt A-Kessel-Lo 2000 A-
15:00Veltem A-Rap.Wezemaal A-
.Perk A-Herent A-

14/30

  • 1.

    Rotselaar A

    33
  • 2.

    Houtem-Oplinter A

    29
  • 3.

    Veltem A

    29
  • 4.

    Perk A

    24
  • 5.

    Herent A

    24
  • 6.

    Averbode-Okselaar A

    23
  • 7.

    Holsbeek A

    23
  • 8.

    Elewijt A

    23
  • 9.

    Butsel A

    19
  • 10.

    Kessel-Lo 2000 A

    15
  • 11.

    Keiberg A

    15
  • 12.

    Rap.Wezemaal A

    14
  • 13.

    Haasrode A

    13
  • 14.

    Bekkevoort A

    9
  • 15.

    Zoutleeuw

    9
  • 16.

    KVC Haacht A

    8

2de Provinciale B

zaterdag 14/12/2019

20:00Vossem A-Groot-Dilbeek A-

zondag 15/12/2019

14:30Sterrebeek-Asse-Zellik A-
.Mazenzele Opwijk A-Leeuw A-
.Lennik-Boka United A-
.Hoeilaart A-Nossegem A-
.Wambeek Ternat A-Huizingen A-
15:00Herne A-Euro.90 Kraainem A-
.Schepdaal-De Leeuwkens A-

14/30

  • 1.

    Wambeek Ternat A

    33
  • 2.

    Boka United A

    29
  • 3.

    Groot-Dilbeek A

    26
  • 4.

    Nossegem A

    26
  • 5.

    Euro.90 Kraainem A

    25
  • 6.

    De Leeuwkens A

    25
  • 7.

    Mazenzele Opwijk A

    22
  • 8.

    Asse-Zellik A

    19
  • 9.

    Leeuw A

    16
  • 10.

    Huizingen A

    16
  • 11.

    Schepdaal

    16
  • 12.

    Hoeilaart A

    15
  • 13.

    Lennik

    13
  • 14.

    Vossem A

    12
  • 15.

    Herne A

    11
  • 16.

    Sterrebeek

    10

3de Provinciale A

zaterdag 14/12/2019

19:30Vissenaken-Boutersem United A-

zondag 15/12/2019

14:30KDN.United-Meensel-Kiezegem-
.Drieslinter-Korbeek-
.Kortenaken-Langdorp-
.Testelt-Lubbeek A-
.Rummen-RWL Sport A-
.Budingen-Glabbeek A-
.Geetbets-Binkom-

16/32

  • 1.

    Vissenaken

    33
  • 2.

    Geetbets

    32
  • 3.

    RWL Sport A

    32
  • 4.

    Glabbeek A

    31
  • 5.

    Boutersem United A

    31
  • 6.

    Binkom

    31
  • 7.

    Langdorp

    30
  • 8.

    Kortenaken

    26
  • 9.

    KDN.United

    24
  • 10.

    Lubbeek A

    21
  • 11.

    Rummen

    21
  • 12.

    Meensel-Kiezegem

    20
  • 13.

    Drieslinter

    18
  • 14.

    Scherpenheuvel

    14
  • 15.

    Korbeek

    9
  • 16.

    Testelt

    7
  • 17.

    Budingen

    5

3de Provinciale B

zaterdag 14/12/2019

19:30Haasrode B-Hoeilaart B-
20:00Bierbeek B-Haacht Statie-

zondag 15/12/2019

14:30Moorsel-Betekom B-
.Erps-Kwerps-Tielt-Winge A-
.NV Keerbergen-Eendr.Eizer-
.Baal-Steenokkerzeel-
.Berg-Op-Rotselaar B-
.Meerbeek-Tildonk-

16/32

  • 1.

    Baal

    37
  • 2.

    NV Keerbergen

    33
  • 3.

    Tielt-Winge A

    33
  • 4.

    Tildonk

    29
  • 5.

    Haacht Statie

    27
  • 6.

    Haasrode B

    25
  • 7.

    Eendr.Eizer

    24
  • 8.

    Bierbeek B

    24
  • 9.

    Moorsel

    24
  • 10.

    Meerbeek*

    24
  • 11.

    Rotselaar B

    23
  • 12.

    KV Tremelo

    20
  • 13.

    Berg-Op*

    17
  • 14.

    Steenokkerzeel

    14
  • 15.

    Erps-Kwerps

    13
  • 16.

    Betekom B

    10
  • 17.

    Hoeilaart B

    4

3de Provinciale C

zaterdag 14/12/2019

19:30Mollem-Malderen-
.Melsbroek B-Borght-Humbeek B-
20:00SJ Londerzeel-Ramsdonk-

zondag 15/12/2019

14:30Machelen A-Beigem A-
.Asse-Terheide A-Infinity Vilvoorde-
.Delta Londerzeel A-Kobbegem-
.Zemst-Steenhuffel A-

16/30

  • 1.

    Diegem B*

    30
  • 2.

    Machelen A*

    29
  • 3.

    Steenhuffel A*

    29
  • 4.

    Beigem A*

    29
  • 5.

    Kobbegem

    27
  • 6.

    Infinity Vilvoorde*

    27
  • 7.

    SJ Londerzeel*

    25
  • 8.

    Malderen*

    24
  • 9.

    Delta Londerzeel A*

    24
  • 10.

    Zemst*

    23
  • 11.

    Asse-Terheide A*

    20
  • 12.

    Ramsdonk*

    16
  • 13.

    Melsbroek B*

    15
  • 14.

    Borght-Humbeek B

    15
  • 15.

    Eppegem B*

    9
  • 16.

    Mollem*

    0
  • 17.

    Tange

    AMC

3de Provinciale D

zaterdag 14/12/2019

20:00Ritterklub A-Relegem-

zondag 15/12/2019

14:30Huizingen B-Borchtlombeek A-
.Galmaarden A-Lembeek A-
.Oetingen-Tollembeek-
.Negenmanneke-Wambeek Ternat B-
.Eizeringen-Beersel Drogenb.A-
15:00Dworp-Zuun A-
.Wemmel A-Pepingen-Halle B-

16/32

  • 1.

    Galmaarden A

    41
  • 2.

    Borchtlombeek A

    39
  • 3.

    Relegem

    34
  • 4.

    Wemmel A

    33
  • 5.

    Beersel Drogenb.A

    33
  • 6.

    Tollembeek

    29
  • 7.

    Ritterklub A

    28
  • 8.

    Oetingen

    23
  • 9.

    Hekelgem A

    23
  • 10.

    Negenmanneke

    22
  • 11.

    Zuun A

    21
  • 12.

    Pepingen-Halle B

    17
  • 13.

    Huizingen B

    16
  • 14.

    Eizeringen

    16
  • 15.

    Lembeek A

    12
  • 16.

    Wambeek Ternat B

    3
  • 17.

    Dworp

    3

4de Provinciale A

zaterdag 14/12/2019

19:30Boutersem United B-Orsmaal-
.Glabbeek B-Out-Hoegaarden B-

zondag 15/12/2019

14:30Bunsbeek-Waanrode-
.Goetsenhoven-Butsel B-
.Meldert-Lovenjoel-
.Halle VV-Heide Linter-
.Neerwinden-Atlas Linter-

14/28

  • 1.

    Houtem-Oplinter B

    34
  • 2.

    Waanrode*

    29
  • 3.

    Orsmaal*

    29
  • 4.

    Out-Hoegaarden B*

    26
  • 5.

    Atlas Linter*

    25
  • 6.

    Heide Linter*

    24
  • 7.

    Meldert*

    21
  • 8.

    Neerwinden*

    20
  • 9.

    Goetsenhoven*

    17
  • 10.

    Halle VV*

    17
  • 11.

    Glabbeek B*

    9
  • 12.

    Bunsbeek*

    7
  • 13.

    Boutersem United B*

    7
  • 14.

    Lovenjoel*

    7
  • 15.

    Butsel B*

    5

4de Provinciale B

zaterdag 14/12/2019

18:00Tielt-Winge B-Deurne-
19:30Lubbeek B-Sparta Schaffen-

zondag 15/12/2019

14:30Aarschot B-RWL Sport B-
.Zichem-Bekkevoort B-
.Sp.Molenbeek-Averbode-Okselaar B-
.Begijnendijk-Kessel-Lo 2000 B-
.Rap.Wezemaal B-Holsbeek B-

13/28

  • 1.

    Zichem

    32
  • 2.

    RWL Sport B

    27
  • 3.

    Sp.Molenbeek

    24
  • 4.

    Kessel-Lo 2000 B

    24
  • 5.

    Tielt-Winge B

    23
  • 6.

    Holsbeek B

    21
  • 7.

    Deurne

    20
  • 8.

    Rap.Wezemaal B

    18
  • 9.

    Begijnendijk

    16
  • 10.

    Aarschot B*

    16
  • 11.

    Sparta Schaffen

    13
  • 12.

    Keiberg B

    11
  • 13.

    Averbode-Okselaar B

    10
  • 14.

    Bekkevoort B

    10
  • 15.

    Lubbeek B

    8

4de Provinciale C

zaterdag 14/12/2019

18:00Moorsel-SC Keerbergen-
19:00Herent B-Wijgmaal B-
19:30Veltem B-Tervuren-Duisburg B-
20:00OHR Huldenberg B-Bertem-Leefdaal B-

zondag 15/12/2019

14:30KVC Haacht B-Plenke Werchter-
.Kortenberg-Vossem B-
.Werchter-Hever-
.Boortmeerbeek-Tremelo B-

14/30

  • 1.

    Boortmeerbeek

    35
  • 2.

    Herent B

    34
  • 3.

    SC Keerbergen

    28
  • 4.

    OHR Huldenberg B

    27
  • 5.

    Werchter

    26
  • 6.

    Tervuren-Duisburg B

    25
  • 7.

    Kortenberg

    25
  • 8.

    Bertem-Leefdaal B

    23
  • 9.

    Wijgmaal B

    22
  • 10.

    Veltem B

    21
  • 11.

    Plenke Werchter

    19
  • 12.

    KVC Haacht B

    12
  • 13.

    Tremelo B

    9
  • 14.

    Vossem B

    8
  • 15.

    Hever

    6
  • 16.

    Moorsel

    2

4de Provinciale D

zaterdag 14/12/2019

18:00Woluwe-Zaventem B-Elewijt B-
19:00Nossegem B-Perk B-

zondag 15/12/2019

14:30Eur.90 Kraainem B-Haren-
.Hofstade-Peutie-
.Vilvoorde City-Beigem B-
15:00Wezembeek-Weerde-
16:30Machelen B-Vilvoorde United-

14/28

  • 1.

    Grimbergen B

    34
  • 2.

    Perk B*

    26
  • 3.

    Weerde*

    26
  • 4.

    Peutie*

    26
  • 5.

    Wezembeek*

    25
  • 6.

    Vilvoorde City*

    22
  • 7.

    Beigem B*

    21
  • 8.

    Hofstade*

    20
  • 9.

    Woluwe-Zaventem B*

    19
  • 10.

    Machelen B*

    18
  • 11.

    Eur.90 Kraainem B*

    16
  • 12.

    Haren*

    11
  • 13.

    Vilvoorde United*

    10
  • 14.

    Elewijt B*

    7
  • 15.

    Nossegem B*

    4

4de Provinciale E

zaterdag 14/12/2019

18:00Ritterklub B-Mazenzele Opwijk B-
19:30Asse-Zellik B-Meise B-
.Hekelgem B-Essene-
20:00Steenhuffel B-Wemmel B-
.De Leeuwkens B-Liedekerke B-
20:30Merchtem United-Strombeek-

zondag 15/12/2019

14:30Boskant Peizegem-Delta Londerzeel B-
.Kapelle o/d Bos-Asse-Terheide B-

14/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    40
  • 2.

    Meise B

    31
  • 3.

    Boskant Peizegem

    28
  • 4.

    Strombeek

    27
  • 5.

    Steenhuffel B*

    25
  • 6.

    Delta Londerzeel B

    23
  • 7.

    Asse-Terheide B*

    22
  • 8.

    Wemmel B*

    19
  • 9.

    Ritterklub B

    18
  • 10.

    Liedekerke B

    17
  • 11.

    De Leeuwkens B

    14
  • 12.

    Asse-Zellik B

    14
  • 13.

    Mazenzele Opwijk B

    13
  • 14.

    Merchtem United

    8
  • 15.

    Hekelgem B

    7
  • 16.

    Essene*

    7

4de Provinciale F

zaterdag 14/12/2019

19:00Beersel Drogenb.B-Rhode-De Hoek B-

zondag 15/12/2019

14:30Borchtlombeek B-Zuun B-
.Groot-Dilbeek B-Vlezenbeek-
.Brucom-Ol.Anderlecht-
.Itna Itterbeek-Lembeek B-
.Boka United B-Linkebeek-
.Leeuw B-Kester-Gooik B-

14/30

  • 1.

    Vlezenbeek

    34
  • 2.

    Galmaarden B

    31
  • 3.

    Itna Itterbeek

    31
  • 4.

    Herne B

    28
  • 5.

    Rhode-De Hoek B

    26
  • 6.

    Linkebeek

    24
  • 7.

    Groot-Dilbeek B

    23
  • 8.

    Beersel Drogenb.B

    23
  • 9.

    Kester-Gooik B

    20
  • 10.

    Boka United B

    18
  • 11.

    Leeuw B

    17
  • 12.

    Borchtlombeek B

    16
  • 13.

    Brucom

    15
  • 14.

    Zuun B

    5
  • 15.

    Lembeek B

    3
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -2
productiefst
4DGrimbergen B60
3DWemmel A56
4FGalmaarden B53
3DBorchtlombeek A52
4AWaanrode52
3DGalmaarden A51
3DRelegem50
4FVlezenbeek50
4FGroot-Dilbeek B50
3DBeersel Drogenb.A49
4CKortenberg49
4EKapelle o/d Bos49
minste tegendoelpunten
4EKapelle o/d Bos9
3DGalmaarden A10
1Diest11
1Kampenhout11
2BDe Leeuwkens A12
3CBeigem A12
4AHoutem-Oplinter B12
3BTielt-Winge A13
4BZichem13
2BWambeek Ternat A14
2BEuro.90 Kraainem A14
4EMeise B14
geen enkele wedstrijd verloren
4AHoutem-Oplinter B
4EKapelle o/d Bos
langste reeks overwinningen
4EKapelle o/d Bos12
3DGalmaarden A9
3DBorchtlombeek A9
3AVissenaken8
langste reeks zonder nederlaag
3BTielt-Winge A15
4AHoutem-Oplinter B14
4EKapelle o/d Bos14
2BWambeek Ternat A13
3BBaal13
4EMeise B13
4FItna Itterbeek13
3ARWL Sport A10
3DGalmaarden A10
minste verliespunten
4EKapelle o/d Bos2
3DGalmaarden A7
4BZichem7
4CBoortmeerbeek7
4AHoutem-Oplinter B8
4CHerent B8
4DGrimbergen B8
4FVlezenbeek8
1Diest9
2ARotselaar A9
2BWambeek Ternat A9
3DBorchtlombeek A9
minste verliespunten thuis
3DBorchtlombeek A0
4CHerent B0
4DGrimbergen B0
1Kampenhout2
2AVeltem A2
3DGalmaarden A2
3DRelegem2
4AHoutem-Oplinter B2
4CBoortmeerbeek2
4DPeutie2
4EKapelle o/d Bos2
4FItna Itterbeek2
minste verliespunten uit
4EKapelle o/d Bos0
4BZichem2
4DWeerde2
4FVlezenbeek3
1Diest4
2ARotselaar A4
1Bierbeek A5
2BWambeek Ternat A5
2BBoka United A5
3DGalmaarden A5
3DBeersel Drogenb.A5
4AWaanrode5
4AOrsmaal5
4CBoortmeerbeek5
hoogste scores
4FGroot-Dilbeek B -Lembeek B14-1
3CMelsbroek B -Mollem12-1
4AOut-Hoegaarden B -Lovenjoel12-1
4FVlezenbeek -Lembeek B13-0
4BDeurne -Rap.Wezemaal B11-1
4FRhode-De Hoek B -Lembeek B12-0
4FBeersel Drogenb.B -Ol.Anderlecht9-3