www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 28/01/2020

vbal4

Brabant

1ste Provinciale

zaterdag 25/01/2020

20:00OHR Huldenberg A-

Melsbroek A

1-2

zondag 26/01/2020

14:30

Rhode-De Hoek A

-Meise A2-1
.Kampenhout-Bierbeek A1-1
.

Grimbergen A

-Bertem-Leefdaal A3-1
.

Aarschot A

-Woluwe-Zaventem A4-2
.Tervuren-Duisburg A-

Diest

1-2
15:00

Out-Hoegaarden A

-Borght-Humbeek A4-1
.Kester-Gooik A-

Liedekerke A

1-2

19/30

  • 1.

    Kampenhout

    42
  • 2.

    Diest

    40
  • 3.

    Bierbeek A

    34
  • 4.

    Grimbergen A

    34
  • 5.

    Rhode-De Hoek A

    33
  • 6.

    Bertem-Leefdaal A

    31
  • 7.

    Aarschot A

    31
  • 8.

    Liedekerke A

    29
  • 9.

    Tervuren-Duisburg A

    27
  • 10.

    Out-Hoegaarden A

    26
  • 11.

    Melsbroek A

    22
  • 12.

    Borght-Humbeek A

    20
  • 13.

    OHR Huldenberg A

    19
  • 14.

    Kester-Gooik A

    12
  • 15.

    Meise A

    12
  • 16.

    Woluwe-Zaventem A

    9

2de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

19:30Haasrode A-Houtem-Oplinter A1-1
.

Herent A

-Elewijt A4-1
20:00

Rotselaar A

-Keiberg A9-1
20:15

Kessel-Lo 2000 A

-KVC Haacht A3-1

zondag 26/01/2020

14:30

Holsbeek A

-Zoutleeuw2-1
.

Averbode-Okselaar A

-Rap.Wezemaal A2-0
15:00

Perk A

-Butsel A2-0
.Bekkevoort A-

Veltem A

0-2

19/30

  • 1.

    Rotselaar A

    43
  • 2.

    Veltem A

    41
  • 3.

    Houtem-Oplinter A

    39
  • 4.

    Averbode-Okselaar A

    35
  • 5.

    Herent A

    35
  • 6.

    Perk A

    32
  • 7.

    Holsbeek A

    30
  • 8.

    Elewijt A

    29
  • 9.

    Butsel A

    27
  • 10.

    Keiberg A

    24
  • 11.

    Kessel-Lo 2000 A

    22
  • 12.

    Haasrode A

    18
  • 13.

    Rap.Wezemaal A

    15
  • 14.

    Bekkevoort A

    12
  • 15.

    KVC Haacht A

    12
  • 16.

    Zoutleeuw

    9

2de Provinciale B

zaterdag 25/01/2020

20:00Groot-Dilbeek A-

Euro.90 Kraainem A

1-3

zondag 26/01/2020

14:30Nossegem A-Huizingen A1-1
.Mazenzele Opwijk A-

Schepdaal

0-1
.Sterrebeek-Hoeilaart A1-1
.

Leeuw A

-Vossem A3-2
.Boka United A-

Herne A

1-3
15:00

De Leeuwkens A

-Wambeek Ternat A2-1
.Asse-Zellik A-

Lennik

2-4

19/30

  • 1.

    Boka United A

    41
  • 2.

    Wambeek Ternat A

    39
  • 3.

    Euro.90 Kraainem A

    36
  • 4.

    De Leeuwkens A

    33
  • 5.

    Nossegem A

    32
  • 6.

    Mazenzele Opwijk A

    29
  • 7.

    Groot-Dilbeek A

    28
  • 8.

    Asse-Zellik A

    25
  • 9.

    Schepdaal

    25
  • 10.

    Huizingen A

    25
  • 11.

    Leeuw A

    23
  • 12.

    Hoeilaart A

    21
  • 13.

    Lennik

    19
  • 14.

    Herne A

    19
  • 15.

    Vossem A

    16
  • 16.

    Sterrebeek

    11

3de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

19:30

Lubbeek A

-Langdorp8-0
20:15Glabbeek A-Kortenaken1-1

zondag 26/01/2020

14:30Scherpenheuvel-

Geetbets

1-2
.

Meensel-Kiezegem

-Boutersem United A1-0
.

Binkom

-Rummen3-0
.Drieslinter-

KDN.United

2-4
.Korbeek-Testelt1-1
.

RWL Sport A

-Vissenaken1-0

22/32

  • 1.

    Geetbets

    43
  • 2.

    RWL Sport A*

    43
  • 3.

    Vissenaken

    42
  • 4.

    Glabbeek A*

    41
  • 5.

    Boutersem United A

    38
  • 6.

    Binkom

    38
  • 7.

    Lubbeek A

    37
  • 8.

    Kortenaken

    37
  • 9.

    KDN.United

    37
  • 10.

    Langdorp

    34
  • 11.

    Meensel-Kiezegem

    29
  • 12.

    Drieslinter*

    26
  • 13.

    Rummen

    24
  • 14.

    Scherpenheuvel*

    20
  • 15.

    Korbeek*

    12
  • 16.

    Budingen*

    8
  • 17.

    Testelt

    8

3de Provinciale B

zaterdag 25/01/2020

18:00

Rotselaar B

-Erps-Kwerps4-0
19:30Betekom B-

KV Tremelo

2-5
20:00Bierbeek B-

Baal

1-3

zondag 26/01/2020

14:30

Steenokkerzeel

-Meerbeek4-1
.

Eendr.Eizer

-Tielt-Winge A3-0
.Tildonk-Berg-Op3-3
.

Moorsel

-NV Keerbergen2-1
.

Haacht Statie

-Haasrode B2-0

22/32

  • 1.

    Baal

    53
  • 2.

    Tielt-Winge A*

    45
  • 3.

    NV Keerbergen

    44
  • 4.

    Eendr.Eizer

    40
  • 5.

    Haacht Statie

    37
  • 6.

    Tildonk

    33
  • 7.

    Moorsel

    33
  • 8.

    Haasrode B*

    32
  • 9.

    Berg-Op

    31
  • 10.

    Meerbeek*

    30
  • 11.

    Bierbeek B

    29
  • 12.

    Rotselaar B

    29
  • 13.

    KV Tremelo*

    28
  • 14.

    Steenokkerzeel

    21
  • 15.

    Erps-Kwerps*

    16
  • 16.

    Betekom B

    11
  • 17.

    Hoeilaart B*

    7

3de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

19:30Malderen-

Delta Londerzeel A

0-3
.Mollem-

Zemst

0-7
20:00Steenhuffel A-

Diegem B

0-2

zondag 26/01/2020

14:30Ramsdonk-

Kobbegem

0-4
.Beigem A-

SJ Londerzeel

0-1
15:00

Infinity Vilvoorde

-Borght-Humbeek B3-0
.Eppegem B-

Melsbroek B

0-1

21/30

  • 1.

    Diegem B*

    42
  • 2.

    Machelen A**

    38
  • 3.

    SJ Londerzeel

    37
  • 4.

    Beigem A*

    37
  • 5.

    Kobbegem*

    36
  • 6.

    Zemst

    34
  • 7.

    Delta Londerzeel A

    34
  • 8.

    Steenhuffel A*

    33
  • 9.

    Infinity Vilvoorde*

    33
  • 10.

    Malderen*

    31
  • 11.

    Asse-Terheide A*

    27
  • 12.

    Melsbroek B*

    24
  • 13.

    Ramsdonk

    22
  • 14.

    Borght-Humbeek B

    18
  • 15.

    Eppegem B*

    12
  • 16.

    Mollem*

    3
  • 17.

    Tange

    AMC

3de Provinciale D

zaterdag 25/01/2020

19:30Hekelgem A-Relegem1-1
.Pepingen-Halle B-

Eizeringen

0-1
.

Wambeek Ternat B

-Ritterklub A3-1

zondag 26/01/2020

14:30Lembeek A-Borchtlombeek A2-2
.Negenmanneke-

Wemmel A

0-7
.Tollembeek-Huizingen B3-3
15:00

Beersel Drogenb.A

-Oetingen2-0
.

Galmaarden A

-Dworp2-1

22/32

  • 1.

    Galmaarden A

    53
  • 2.

    Wemmel A

    51
  • 3.

    Relegem

    50
  • 4.

    Borchtlombeek A

    43
  • 5.

    Beersel Drogenb.A

    43
  • 6.

    Oetingen

    36
  • 7.

    Tollembeek*

    35
  • 8.

    Ritterklub A*

    33
  • 9.

    Hekelgem A**

    31
  • 10.

    Negenmanneke

    29
  • 11.

    Lembeek A*

    22
  • 12.

    Zuun A*

    21
  • 13.

    Huizingen B

    21
  • 14.

    Eizeringen

    21
  • 15.

    Pepingen-Halle B*

    19
  • 16.

    Dworp

    9
  • 17.

    Wambeek Ternat B*

    7

4de Provinciale A

zaterdag 25/01/2020

18:00

Glabbeek B

-Bunsbeek4-0
19:30Boutersem United B-

Goetsenhoven

1-4

zondag 26/01/2020

14:30Butsel B-

Atlas Linter

0-5
.Lovenjoel-

Heide Linter

0-5
.Orsmaal-

Houtem-Oplinter B

2-4
.Waanrode-

Neerwinden

2-3
17:30

Out-Hoegaarden B

-Meldert4-2

18/28

  • 1.

    Houtem-Oplinter B

    44
  • 2.

    Waanrode

    41
  • 3.

    Orsmaal

    37
  • 4.

    Out-Hoegaarden B

    36
  • 5.

    Atlas Linter

    34
  • 6.

    Neerwinden

    33
  • 7.

    Heide Linter

    32
  • 8.

    Meldert*

    27
  • 9.

    Goetsenhoven*

    23
  • 10.

    Halle VV*

    20
  • 11.

    Glabbeek B

    17
  • 12.

    Bunsbeek*

    10
  • 13.

    Butsel B

    8
  • 14.

    Boutersem United B

    7
  • 15.

    Lovenjoel

    7

4de Provinciale B

zaterdag 25/01/2020

18:00

Kessel-Lo 2000 B

-Deurne5-0
19:30Keiberg B-

Begijnendijk

0-4
.

RWL Sport B

-Lubbeek B1-0
.Bekkevoort B-

Rap.Wezemaal B

2-5
.

Sparta Schaffen

-Tielt-Winge B2-0

zondag 26/01/2020

14:00

Averbode-Okselaar B

-Holsbeek B2-1
14:30Aarschot B-

Sp.Molenbeek

0-1

18/28

  • 1.

    Zichem*

    42
  • 2.

    Sp.Molenbeek

    39
  • 3.

    RWL Sport B*

    36
  • 4.

    Kessel-Lo 2000 B

    35
  • 5.

    Tielt-Winge B

    33
  • 6.

    Begijnendijk

    26
  • 7.

    Deurne

    26
  • 8.

    Rap.Wezemaal B

    25
  • 9.

    Holsbeek B

    24
  • 10.

    Aarschot B*

    21
  • 11.

    Sparta Schaffen

    19
  • 12.

    Averbode-Okselaar B

    17
  • 13.

    Keiberg B

    13
  • 14.

    Bekkevoort B

    10
  • 15.

    Lubbeek B*

    9

4de Provinciale C

zaterdag 25/01/2020

18:00

Tremelo B

-Veltem B3-1
19:30

SC Keerbergen

-Kortenberg3-2
20:00Plenke Werchter-OHR Huldenberg B2-2
.

Bertem-Leefdaal B

-Wijgmaal B5-1
.Vossem B-

Herent B

0-5
20:30Moorsel-

Werchter

1-4

zondag 26/01/2020

14:30KVC Haacht B-Boortmeerbeek0-0
.

Hever

-Tervuren-Duisburg B3-1

donderdag 30/01/2020

20:30Moorsel-Herent B-

19/30

  • 1.

    Herent B

    49
  • 2.

    Boortmeerbeek

    48
  • 3.

    Werchter

    41
  • 4.

    SC Keerbergen

    38
  • 5.

    Kortenberg

    37
  • 6.

    OHR Huldenberg B

    35
  • 7.

    Bertem-Leefdaal B

    33
  • 8.

    Veltem B

    30
  • 9.

    Tervuren-Duisburg B

    27
  • 10.

    Wijgmaal B

    26
  • 11.

    Plenke Werchter

    20
  • 12.

    KVC Haacht B

    19
  • 13.

    Tremelo B

    15
  • 14.

    Hever

    9
  • 15.

    Vossem B

    8
  • 16.

    Moorsel

    2

4de Provinciale D

zaterdag 25/01/2020

19:00Vilvoorde United-

Woluwe-Zaventem B

0-2

zondag 26/01/2020

14:30Perk B-

Grimbergen B

0-3
.Eur.90 Kraainem B-

Hofstade

0-3
.Elewijt B-

Vilvoorde City

1-3
.

Weerde

-Beigem B5-1
15:00Machelen B-Nossegem B0-0
17:30Haren-

Wezembeek

1-4

18/28

  • 1.

    Grimbergen B

    46
  • 2.

    Wezembeek

    38
  • 3.

    Vilvoorde City

    35
  • 4.

    Hofstade

    32
  • 5.

    Woluwe-Zaventem B

    31
  • 6.

    Perk B*

    31
  • 7.

    Peutie*

    30
  • 8.

    Weerde*

    29
  • 9.

    Eur.90 Kraainem B

    26
  • 10.

    Beigem B*

    24
  • 11.

    Machelen B

    22
  • 12.

    Haren

    12
  • 13.

    Elewijt B

    10
  • 14.

    Vilvoorde United

    10
  • 15.

    Nossegem B

    9

4de Provinciale E

zaterdag 25/01/2020

18:00

Liedekerke B

-Asse-Zellik B4-0
20:00Merchtem United-Steenhuffel B1-1

zondag 26/01/2020

14:30Delta Londerzeel B-

Kapelle o/d Bos

0-1
.Asse-Terheide B-

Mazenzele Opwijk B

1-2
.Essene-Ritterklub B1-1
.

Boskant Peizegem

-De Leeuwkens B5-1
15:00Wemmel B-

Meise B

2-3
.

Strombeek

-Hekelgem B7-0

19/30

  • 1.

    Kapelle o/d Bos

    55
  • 2.

    Meise B

    43
  • 3.

    Strombeek

    39
  • 4.

    Boskant Peizegem

    37
  • 5.

    Steenhuffel B*

    36
  • 6.

    Asse-Terheide B

    27
  • 7.

    Delta Londerzeel B

    25
  • 8.

    Liedekerke B

    23
  • 9.

    Wemmel B**

    22
  • 10.

    De Leeuwkens B

    21
  • 11.

    Ritterklub B

    21
  • 12.

    Mazenzele Opwijk B

    20
  • 13.

    Asse-Zellik B*

    17
  • 14.

    Essene

    17
  • 15.

    Merchtem United

    15
  • 16.

    Hekelgem B

    8

4de Provinciale F

zaterdag 25/01/2020

19:00Herne B-

Boka United B

2-3
19:30

Galmaarden B

-Brucom4-0
.Zuun B-

Groot-Dilbeek B

1-3
.Ol.Anderlecht-

Beersel Drogenb.B

1-5
20:00

Linkebeek

-Kester-Gooik B7-2
.Lembeek B-

Rhode-De Hoek B

0-6

zondag 26/01/2020

14:30

Vlezenbeek

-Leeuw B4-0

19/30

  • 1.

    Vlezenbeek*

    41
  • 2.

    Itna Itterbeek*

    41
  • 3.

    Rhode-De Hoek B

    38
  • 4.

    Herne B

    37
  • 5.

    Galmaarden B

    37
  • 6.

    Linkebeek

    36
  • 7.

    Beersel Drogenb.B

    35
  • 8.

    Groot-Dilbeek B

    32
  • 9.

    Boka United B

    30
  • 10.

    Leeuw B

    26
  • 11.

    Kester-Gooik B

    21
  • 12.

    Borchtlombeek B*

    20
  • 13.

    Brucom*

    18
  • 14.

    Zuun B

    10
  • 15.

    Lembeek B

    3
  • 16.

    Ol.Anderlecht

    -2
productiefst
3DWemmel A82
4AWaanrode78
4DGrimbergen B74
4CKortenberg72
4FHerne B71
3BBaal69
3DGalmaarden A65
4CBoortmeerbeek65
3DRelegem64
4EKapelle o/d Bos64
4FItna Itterbeek64
4FGalmaarden B64
minste tegendoelpunten
4EKapelle o/d Bos11
1Kampenhout15
3CBeigem A15
4AHoutem-Oplinter B15
4CHerent B15
2BDe Leeuwkens A16
2BWambeek Ternat A18
3DGalmaarden A18
4BRWL Sport B18
4DGrimbergen B18
1Diest19
3CMachelen A19
geen enkele wedstrijd verloren
4AHoutem-Oplinter B
4EKapelle o/d Bos
langste reeks overwinningen
4EKapelle o/d Bos12
4CHerent B10
3DGalmaarden A9
3DBorchtlombeek A9
3DWemmel A9
4DGrimbergen B9
3AVissenaken8
4CBoortmeerbeek8
4CKortenberg8
langste reeks zonder nederlaag
3BBaal19
4EKapelle o/d Bos19
4AHoutem-Oplinter B18
2BWambeek Ternat A17
3BTielt-Winge A15
4EMeise B15
1Diest13
4FItna Itterbeek13
minste verliespunten
4EKapelle o/d Bos2
4CHerent B8
4DGrimbergen B8
4BZichem9
4CBoortmeerbeek9
4AHoutem-Oplinter B10
3BBaal13
3DGalmaarden A13
4AWaanrode13
4FVlezenbeek13
4FItna Itterbeek13
minste verliespunten thuis
4CHerent B0
4DGrimbergen B0
3DRelegem2
4CBoortmeerbeek2
4EKapelle o/d Bos2
4FItna Itterbeek2
4AOut-Hoegaarden B3
4CWerchter3
1Kampenhout4
3BBaal4
3BTielt-Winge A4
3CDiegem B4
4AHoutem-Oplinter B4
4BRWL Sport B4
4EMeise B4
minste verliespunten uit
4EKapelle o/d Bos0
4BZichem2
2BBoka United A5
3DGalmaarden A5
4AWaanrode5
1Diest6
4AHoutem-Oplinter B6
4DWezembeek6
4FVlezenbeek6
4CBoortmeerbeek7
3CBeigem A8
4BSp.Molenbeek8
4CHerent B8
4DGrimbergen B8
4DHofstade8
4DPerk B8
hoogste scores
4FGroot-Dilbeek B -Lembeek B14-1
3CMelsbroek B -Mollem12-1
4AOut-Hoegaarden B -Lovenjoel12-1
4FVlezenbeek -Lembeek B13-0
4BDeurne -Rap.Wezemaal B11-1
4FItna Itterbeek -Lembeek B11-1
4FRhode-De Hoek B -Lembeek B12-0
4FHerne B -Brucom12-0
4FBeersel Drogenb.B -Ol.Anderlecht9-3
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :3126
... wedstrijden met uitslag :2020
... thuiszeges :980(48,5%)
... uitzeges :700(34,7%)
... draws :339(16,8%)
... F2 uitslagen :1
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :59(2,9%)
... met één goal :172(8,5%)
... met twee goals :285(14,1%)
... met drie goals :352(17,4%)
... met vier goals :392(19,4%)
... met vijf goals :304(15,0%)
... met zes goals :207(10,2%)
... met zeven goals :126(6,2%)
... met meer dan zeven goals :122(6,0%)