www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2024
West-Vlaanderen : 3de Provinciale B
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Dudzele | - | Beernem A | 0
| - | 5
| F1 |
. | Ruddervoorde A | - | Oedelem | 0 | - | 1 | |
. | Wingene | - | Loppem | 0 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Ichtegem | - | Veldegem | 2
| - | 2 | |
. | Zerkegem | - | Lombardsijde | 3 | - | 0 | |
. | Westkapelle | - | Dosko Kanegem | 2
| - | 3
| |
. | Doomkerke | - | Aarsele | 1 | - | 0 | |
15:30 | Eernegem | - | Pittem A | 2 | - | 0 | |
woensdag 20/03/2024 |
20:00 | Loppem | 9 | - |
1 | Westkapelle | | - | |
. | Beernem A | 7 | - |
10 | Dosko Kanegem | | - | |
zaterdag 23/03/2024 |
18:30 | Aarsele | 2 |
- |
4 | Wingene | | - | |
19:00 | Dosko Kanegem | 9 | - |
3 | Ichtegem | | - | |
19:30 | Beernem A | 7 | - | 0 | Doomkerke | | - | |
. | Pittem A | 9 | - | 1 | Westkapelle | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Lombardsijde | 7 |
- | 7 | Eernegem | | - | |
. | Veldegem | 4 | - | 12 | Ruddervoorde A | | - | |
. | Loppem | 9 | - | 7 | Zerkegem | | - | |
. | Oedelem | 10 | - | 6 | Dudzele | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Loppem | 26 |
2. | Ruddervoorde A | 23 |
3. | Eernegem | 23 |
4. | Dosko Kanegem | 20 |
5. | Pittem A | 18 |
6. | Zerkegem | 17 |
7. | Dudzele | 17 |
8. | Wingene | 14 |
9. | Lombardsijde | 12 |
10. | Beernem A | 11 |
11. | Westkapelle | 10 |
12. | Aarsele | 10 |
13. | Doomkerke | 8 |
14. | Oedelem | 7 |
15. | Veldegem | 5 |
16. | Ichtegem | 4 |
periode 2
10/10 |
| Ruddervoorde A | 25 |
2. | Loppem | 25 |
3. | Eernegem | 23 |
4. | Wingene | 19 |
5. | Zerkegem | 15 |
6. | Beernem A | 15 |
7. | Dosko Kanegem | 13 |
8. | Oedelem | 13 |
9. | Pittem A | 12 |
10. | Dudzele | 12 |
11. | Doomkerke | 10 |
12. | Westkapelle | 8 |
13. | Lombardsijde | 8 |
14. | Veldegem | 8 |
15. | Ichtegem | 7 |
16. | Aarsele | 6 |
periode 3
5/10 |
1. | Loppem* | 12 |
2. | Zerkegem | 12 |
3. | Eernegem | 12 |
4. | Dosko Kanegem* | 12 |
5. | Oedelem | 12 |
6. | Pittem A | 12 |
7. | Veldegem | 7 |
8. | Ruddervoorde A | 6 |
9. | Beernem A* | 6 |
10. | Lombardsijde | 5 |
11. | Ichtegem | 4 |
12. | Wingene | 3 |
13. | Dudzele | 3 |
14. | Doomkerke | 3 |
15. | Aarsele | 1 |
16. | Westkapelle* | 1 |
verzameld uit alle reeksen