www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale B

zaterdag 18/01/2020

19:00Spermalie-

Oudenburg

1 -5
19:30SK Torhout-

Zwevezele B

2 -5

zondag 19/01/2020

14:30Lombardsijde-

Beernem A

0 -4
.

Loppem

-Gistel2-1
.Sint-Joris-Ichtegem2 -2
.HO Oedelem-

Jong Male

2 -3
.Sint-Kruis-

Daring Brugge

2 -4
15:00Moerkerke-Lissewege1-1

zondag 26/01/2020

14:30Lissewege9- 5HO Oedelem-
.Beernem A9- 0Spermalie-
.Lombardsijde5 -8Loppem-
.Jong Male9-4Sint-Joris-
15:00Ichtegem7-6Gistel-
.Oudenburg3-4Sint-Kruis-
.Daring Brugge4 -2SK Torhout-
.Zwevezele B5-3Moerkerke-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Beernem A439
2.Loppem4312
3.Zwevezele B3810
4.Jong Male339
5.Oudenburg303
6.Sint-Kruis281
7.Gistel279
8.Lissewege2710
9.Daring Brugge277
10.HO Oedelem214
11.Moerkerke201
12.Sint-Joris201
13.SK Torhout193
14.Ichtegem198
15.Lombardsijde184
16.Spermalie80
punten uit de laatste 4 wedstrijden

periode 1

10/10

Zwevezele B25
2.Loppem22
3.Sint-Kruis20
4.Beernem A19
5.Oudenburg17
6.Jong Male16
7.Daring Brugge16
8.SK Torhout13
9.Lissewege12
10.Sint-Joris12
11.Gistel11
12.HO Oedelem11
13.Moerkerke10
14.Spermalie8
15.Lombardsijde7
16.Ichtegem4

periode 2

9/10

Beernem A24
2.Loppem21
3.Jong Male17
4.Gistel16
5.Lissewege15
6.Ichtegem15
7.Oudenburg13
8.Zwevezele B13
9.Lombardsijde11
10.Daring Brugge11
11.Moerkerke10
12.HO Oedelem10
13.Sint-Joris8
14.Sint-Kruis8
15.SK Torhout6
16.Spermalie0

periode 3

0/10

1.Oudenburg0
Sint-Kruis0
Spermalie0
Beernem A0
Loppem0
Ichtegem0
Lissewege0
Daring Brugge0
Lombardsijde0
Gistel0
SK Torhout0
Jong Male0
Zwevezele B0
Moerkerke0
HO Oedelem0
Sint-Joris0

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (19/30)

  • Beernem A

    14
  • Loppem

    14
  • Zwevezele B

    19
  • Jong Male

    24
  • Oudenburg

    27
  • Sint-Kruis

    29
  • Lissewege

    30
  • Gistel

    30
  • Daring Brugge

    30
  • HO Oedelem

    36
  • Moerkerke

    37
  • Sint-Joris

    37
  • Ichtegem

    38
  • SK Torhout

    38
  • Lombardsijde

    39
  • Spermalie

    49

thuis (10/15)

  • Beernem A*

    7
  • Loppem

    8
  • Oudenburg*

    9
  • Zwevezele B

    9
  • Jong Male

    13
  • Sint-Kruis*

    13
  • Lissewege

    14
  • Daring Brugge*

    15
  • SK Torhout*

    16
  • Moerkerke*

    17
  • HO Oedelem

    17
  • Lombardsijde*

    17
  • Gistel

    18
  • Spermalie*

    21
  • Ichtegem

    22
  • Sint-Joris

    22

uit (10/15)

  • Loppem*

    6
  • Beernem A

    7
  • Zwevezele B*

    10
  • Jong Male*

    11
  • Gistel*

    12
  • Daring Brugge

    15
  • Sint-Joris*

    15
  • Sint-Kruis

    16
  • Ichtegem*

    16
  • Lissewege*

    16
  • Oudenburg

    18
  • HO Oedelem*

    19
  • Moerkerke

    20
  • Lombardsijde

    22
  • SK Torhout

    22
  • Spermalie

    28

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (19/30)

  • Loppem

    62
  • Beernem A

    46
  • Lissewege

    45
  • Sint-Joris

    44
  • Oudenburg

    39
  • Gistel

    39
  • Zwevezele B

    37
  • Daring Brugge

    34
  • Sint-Kruis

    33
  • Moerkerke

    33
  • Jong Male

    32
  • HO Oedelem

    30
  • Ichtegem

    29
  • Lombardsijde

    28
  • SK Torhout

    26
  • Spermalie

    23

thuis (10/15)

  • Lissewege

    29
  • Loppem

    28
  • Beernem A*

    22
  • Jong Male

    21
  • Oudenburg*

    19
  • Gistel

    19
  • Sint-Joris

    19
  • Lombardsijde*

    17
  • SK Torhout*

    17
  • Zwevezele B

    17
  • Sint-Kruis*

    15
  • Daring Brugge*

    14
  • Moerkerke*

    14
  • HO Oedelem

    14
  • Spermalie*

    13
  • Ichtegem

    12

uit (10/15)

  • Loppem*

    34
  • Sint-Joris*

    25
  • Beernem A

    24
  • Oudenburg

    20
  • Daring Brugge

    20
  • Gistel*

    20
  • Zwevezele B*

    20
  • Moerkerke

    19
  • Sint-Kruis

    18
  • Ichtegem*

    17
  • Lissewege*

    16
  • HO Oedelem*

    16
  • Lombardsijde

    11
  • Jong Male*

    11
  • Spermalie

    10
  • SK Torhout

    9

de minste tegengoals

alle wedstrijden (19/30)

  • Beernem A

    21
  • Zwevezele B

    22
  • Jong Male

    25
  • Oudenburg

    28
  • Daring Brugge

    28
  • Loppem

    29
  • Sint-Kruis

    33
  • Gistel

    33
  • Lombardsijde

    37
  • HO Oedelem

    37
  • SK Torhout

    39
  • Moerkerke

    41
  • Ichtegem

    44
  • Lissewege

    45
  • Sint-Joris

    52
  • Spermalie

    66

thuis (10/15)

  • Zwevezele B

    9
  • Oudenburg*

    11
  • Loppem

    11
  • Beernem A*

    14
  • Daring Brugge*

    14
  • HO Oedelem

    14
  • Jong Male

    15
  • Sint-Kruis*

    16
  • Gistel

    16
  • Moerkerke*

    16
  • Lombardsijde*

    19
  • SK Torhout*

    20
  • Ichtegem

    23
  • Lissewege

    28
  • Spermalie*

    31
  • Sint-Joris

    33

uit (10/15)

  • Beernem A

    7
  • Jong Male*

    10
  • Zwevezele B*

    13
  • Daring Brugge

    14
  • Oudenburg

    17
  • Sint-Kruis

    17
  • Lissewege*

    17
  • Gistel*

    17
  • Loppem*

    18
  • Lombardsijde

    18
  • SK Torhout

    19
  • Sint-Joris*

    19
  • Ichtegem*

    21
  • HO Oedelem*

    23
  • Moerkerke

    25
  • Spermalie

    35

het aantal keer ...

gewonnen

  • Beernem A

    13
  • Loppem

    12
  • Zwevezele B

    11
  • Jong Male

    10
  • Oudenburg

    9
  • Sint-Kruis

    8
  • Lissewege

    8
  • Gistel

    8
  • Daring Brugge

    6
  • Moerkerke

    6
  • Ichtegem

    5
  • SK Torhout

    5
  • HO Oedelem

    5
  • Sint-Joris

    5
  • Lombardsijde

    4
  • Spermalie

    2

gelijk

  • Daring Brugge

    9
  • Loppem

    7
  • Lombardsijde

    6
  • HO Oedelem

    6
  • Zwevezele B

    5
  • Sint-Joris

    5
  • Sint-Kruis

    4
  • Beernem A

    4
  • Ichtegem

    4
  • SK Torhout

    4
  • Oudenburg

    3
  • Lissewege

    3
  • Gistel

    3
  • Jong Male

    3
  • Spermalie

    2
  • Moerkerke

    2

verloren

  • Loppem

    0
  • Beernem A

    2
  • Zwevezele B

    3
  • Daring Brugge

    4
  • Jong Male

    6
  • Oudenburg

    7
  • Sint-Kruis

    7
  • Lissewege

    8
  • Gistel

    8
  • HO Oedelem

    8
  • Lombardsijde

    9
  • Sint-Joris

    9
  • Ichtegem

    10
  • SK Torhout

    10
  • Moerkerke

    11
  • Spermalie

    15
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Beernem A

    9
  • Gistel

    6
  • Jong Male

    6
  • Loppem

    6
  • Zwevezele B

    6
  • Oudenburg

    5
  • Daring Brugge

    5
  • Lissewege

    5
  • Moerkerke

    4
  • Lombardsijde

    3
  • Sint-Joris

    3
  • Sint-Kruis

    3
  • SK Torhout

    2
  • Ichtegem

    2
  • HO Oedelem

    1
  • Spermalie

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Loppem

    0
  • Beernem A

    1
  • Oudenburg

    1
  • Gistel

    2
  • Zwevezele B

    2
  • Daring Brugge

    3
  • HO Oedelem

    3
  • Jong Male

    4
  • Lissewege

    4
  • Sint-Kruis

    4
  • Lombardsijde

    5
  • Sint-Joris

    5
  • SK Torhout

    6
  • Ichtegem

    6
  • Moerkerke

    8
  • Spermalie

    12
gewonnen met één
goal verschil
  • Loppem

    6
  • Zwevezele B

    5
  • Sint-Kruis

    5
  • Beernem A

    4
  • Oudenburg

    4
  • HO Oedelem

    4
  • Jong Male

    4
  • Lissewege

    3
  • SK Torhout

    3
  • Ichtegem

    3
  • Gistel

    2
  • Sint-Joris

    2
  • Moerkerke

    2
  • Spermalie

    2
  • Daring Brugge

    1
  • Lombardsijde

    1
verloren met één
goal verschil
  • Loppem

    0
  • Zwevezele B

    1
  • Beernem A

    1
  • Daring Brugge

    1
  • Jong Male

    2
  • Sint-Kruis

    3
  • Moerkerke

    3
  • Spermalie

    3
  • Lissewege

    4
  • SK Torhout

    4
  • Ichtegem

    4
  • Sint-Joris

    4
  • Lombardsijde

    4
  • HO Oedelem

    5
  • Oudenburg

    6
  • Gistel

    6

de nul vastgehouden

  • Zwevezele B

    7
  • Jong Male

    6
  • Beernem A

    5
  • SK Torhout

    5
  • Moerkerke

    4
  • Daring Brugge

    3
  • Ichtegem

    3
  • Oudenburg

    3
  • Gistel

    3
  • Sint-Kruis

    2
  • Spermalie

    2
  • Lissewege

    2
  • Lombardsijde

    2
  • Loppem

    1
  • Sint-Joris

    1
  • HO Oedelem

    0

men niet kon scoren

  • Zwevezele B

    0
  • Loppem

    0
  • Beernem A

    1
  • Sint-Kruis

    2
  • Lissewege

    2
  • HO Oedelem

    2
  • Moerkerke

    3
  • Daring Brugge

    3
  • Ichtegem

    3
  • Oudenburg

    3
  • Sint-Joris

    4
  • Jong Male

    5
  • SK Torhout

    5
  • Gistel

    5
  • Spermalie

    5
  • Lombardsijde

    6

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Beernem A

    8
  • Loppem

    +4
  • Lissewege

    4
  • Gistel

    3
  • Zwevezele B

    3
  • Oudenburg

    3
  • Lombardsijde

    3
  • SK Torhout

    3
  • Jong Male

    3
  • Daring Brugge

    +2
  • Sint-Kruis

    2
  • Ichtegem

    2
  • Sint-Joris

    2
  • Moerkerke

    2
  • Spermalie

    1
  • HO Oedelem

    1

zonder nederlaag

  • Loppem

    +19
  • Beernem A

    15
  • Daring Brugge

    7
  • Gistel

    6
  • Zwevezele B

    6
  • Lissewege

    +5
  • Sint-Kruis

    5
  • Oudenburg

    4
  • Lombardsijde

    4
  • Ichtegem

    +4
  • Sint-Joris

    4
  • SK Torhout

    3
  • Jong Male

    3
  • Spermalie

    3
  • HO Oedelem

    3
  • Moerkerke

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen