www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/09/2020

vbal4

West-Vlaanderen

1ste Provinciale

zaterdag 19/09/2020

19:30Diksmuide A-

Wervik

2-3
20:00

Oostduinkerke A

-RC Lauwe3-2

zondag 20/09/2020

15:00

Oostnieuwkerke

-Heestert2-0
.

WS Lauwe

-Rumbeke2-0
.

Zedelgem

-Zonnebeke2-1
.

Boezinge A

-Meulebeke3-0

2/30

  • 1.

    Wervik

    6
  • 2.

    Boezinge A

    4
  • 3.

    Zonnebeke

    3
  • 4.

    Dadizele A*

    3
  • 5.

    WS Lauwe

    3
  • 6.

    Oostnieuwkerke

    3
  • 7.

    Zedelgem

    3
  • 8.

    Meulebeke

    3
  • 9.

    Oostduinkerke A

    3
  • 10.

    Heestert

    1
  • 11.

    RC Waregem A**

    0
  • .

    Blankenberge**

    0
  • .

    Wielsbeke A**

    0
  • 14.

    Diksmuide A*

    0
  • 15.

    RC Lauwe*

    0
  • 16.

    Rumbeke*

    0

2de Provinciale A

zaterdag 19/09/2020

19:00

Houthulst A

-Veurne1-0
19:30Beernem A-

Club Roeselare

1-2

zondag 20/09/2020

15:00

Kortemark A

-Tielt3-2
.Lichtervelde-

Zwevezele B

0-2
.Loppem-

Bredene

0-2
.Snaaskerke-Varsenare2-2
.Dosko Kanegem-Ardooie-PP
.Jabbeke-Heist A-PP

2/30

  • 1.

    Club Roeselare

    6
  • 2.

    Kortemark A

    6
  • 3.

    Zwevezele B

    4
  • 4.

    Houthulst A

    4
  • 5.

    Bredene*

    3
  • 6.

    Tielt

    3
  • 7.

    Beernem A

    3
  • 8.

    Snaaskerke

    2
  • 9.

    Ardooie*

    1
  • 10.

    Heist A*

    1
  • 11.

    Varsenare

    1
  • 12.

    Veurne

    1
  • 13.

    Jabbeke*

    0
  • 14.

    Dosko Kanegem*

    0
  • 15.

    Lichtervelde*

    0
  • 16.

    Loppem

    0

2de Provinciale B

zaterdag 19/09/2020

19:00Emelgem-Kachtem-

Moorsele A

0-1
19:30

Wevelgem A

-Dottignies A3-0

zondag 20/09/2020

15:00Staden-

Geluwe

1-2
.Poperinge A-

Avelgem A

0-1
.

Vlamertinge A

-Otegem4-1
.

Deerlijk

-Beveren-Leie1-0
.Moen-

Zwevegem

1-2
.

Nieuwkerke

-Westrozebeke4-2

2/30

  • 1.

    Wevelgem A

    6
  • 2.

    Deerlijk

    6
  • 3.

    Moorsele A

    4
  • 4.

    Avelgem A

    4
  • 5.

    Vlamertinge A

    3
  • 6.

    Staden

    3
  • 7.

    Beveren-Leie

    3
  • 8.

    Poperinge A

    3
  • 9.

    Nieuwkerke

    3
  • 10.

    Zwevegem

    3
  • 11.

    Dottignies A

    3
  • 12.

    Geluwe

    3
  • 13.

    Moen

    1
  • 14.

    Westrozebeke

    1
  • 15.

    Emelgem-Kachtem

    0
  • 16.

    Otegem

    0

3de Provinciale A

zaterdag 19/09/2020

19:00Dadizele B-Merkem1-1
.

Proven

-Diksmuide B4-1
19:30

De Panne

-Keiem2-0

zondag 20/09/2020

15:00

Comines-Warneton

-Adinkerke2-0
.Ploegsteert-

Geluveld

2-3
.Kruiseke-

Lombardsijde

1-4
.Beselare-

Jonkershove

0-1
.Dikkebus-

Moorslede

1-3

2/30

  • 1.

    Proven

    6
  • 2.

    Lombardsijde

    6
  • 3.

    Geluveld

    6
  • 4.

    De Panne

    4
  • 5.

    Jonkershove

    4
  • 6.

    Moorslede

    3
  • 7.

    Comines-Warneton

    3
  • 8.

    Keiem

    3
  • 9.

    Adinkerke

    3
  • 10.

    Beselare

    3
  • 11.

    Dadizele B

    2
  • 12.

    Merkem

    2
  • 13.

    Dikkebus

    0
  • 14.

    Diksmuide B

    0
  • 15.

    Ploegsteert

    0
  • 16.

    Kruiseke

    0

3de Provinciale B

zaterdag 19/09/2020

17:00

Sint-Kruis

-Zandvoorde2-0
19:00Ruddervoorde-Eernegem2-2
20:00SK Torhout-

Veldegem

0-2

zondag 20/09/2020

15:00

Jong Male

-KFC Damme4-0
.

Oostveld Oedelem

-Daring Brugge1-0
.Handzame-

Aartrijke

2-4
.

De Haan

-Lissewege A5-1
16:00Koekelare A-

Oudenburg

1-2

2/30

  • 1.

    Oostveld Oedelem

    6
  • 2.

    Oudenburg

    6
  • 3.

    De Haan

    4
  • 4.

    Eernegem

    4
  • 5.

    Jong Male

    3
  • 6.

    Koekelare A

    3
  • 7.

    Veldegem

    3
  • 8.

    Daring Brugge

    3
  • 9.

    Sint-Kruis

    3
  • 10.

    Handzame

    3
  • 11.

    Aartrijke

    3
  • 12.

    Ruddervoorde

    2
  • 13.

    SK Torhout

    1
  • 14.

    KFC Damme

    1
  • 15.

    Zandvoorde

    0
  • 16.

    Lissewege A

    0

3de Provinciale C

zaterdag 19/09/2020

18:00St.Eloois-Winkel B-

Wevelgem B

2-3
.

Oostrozebeke

-Heule4-1
19:00RC Waregem B-

Mandel United B

1-10
.Ingooigem-

KSV Kortrijk

0-2
19:30

Dosko Beveren

-De Ruiter2-1

zondag 20/09/2020

15:00Aalbeke-

Ingelmunster A

3-4
.Lendelede-Hooglede1-1
.Bissegem-Marke2-2

2/30

  • 1.

    KSV Kortrijk

    6
  • 2.

    Wevelgem B

    6
  • 3.

    Dosko Beveren

    6
  • 4.

    Ingelmunster A

    6
  • 5.

    Mandel United B

    4
  • 6.

    Bissegem

    4
  • 7.

    Oostrozebeke

    4
  • 8.

    Heule

    3
  • 9.

    De Ruiter

    1
  • 10.

    Ingooigem

    1
  • 11.

    Marke

    1
  • 12.

    Hooglede

    1
  • 13.

    Lendelede

    1
  • 14.

    Aalbeke

    0
  • 15.

    St.Eloois-Winkel B

    0
  • 16.

    RC Waregem B

    0

4de Provinciale A

zaterdag 19/09/2020

17:30Oostduinkerke B-Langemark-Poelk.0-0
19:00

Spermalie A

-Houthulst B6-0
19:30Westende-

Ichtegem

1-3
.

Lo-Reninge

-Alveringem2-0

zondag 20/09/2020

14:00Koekelare B-

Gits

0-1
14:30Kortemark B-Vleteren5-5
15:00Nieuwkapelle-

Gistel

1-4

2/28

  • 1.

    Spermalie A

    6
  • 2.

    Vleteren

    4
  • 3.

    Langemark-Poelk.

    4
  • 4.

    Ichtegem

    4
  • 5.

    Zarren*

    3
  • 6.

    Gits*

    3
  • 7.

    Gistel

    3
  • 8.

    Lo-Reninge

    3
  • 9.

    Houthulst B

    3
  • 10.

    Kortemark B

    2
  • 11.

    Oostduinkerke B

    2
  • 12.

    Nieuwkapelle

    1
  • 13.

    Westende

    0
  • 14.

    Alveringem

    0
  • 15.

    Koekelare B

    0

4de Provinciale B

zondag 20/09/2020

15:00Wenduine-

Dudzele

0-3
.Doomkerke-Heist B-
.

Lissewege B

-Ruddervoorde B2-1
.

Hertsberge

-Ruiselede2-1
.Westkapelle-

Zerkegem

1-3
.

Sint-Joris

-Wingene3-1
.

Eendr.Brugge

-Beernem B2-1

2/28

  • 1.

    Sint-Joris

    6
  • 2.

    Eendr.Brugge

    6
  • 3.

    Hertsberge

    6
  • 4.

    Beernem B

    3
  • 5.

    Doomkerke*

    3
  • 6.

    Dudzele

    3
  • 7.

    Zerkegem

    3
  • 8.

    Lissewege B*

    3
  • 9.

    Steenbrugge*

    3
  • 10.

    Westkapelle

    3
  • 11.

    Heist B*

    0
  • 12.

    Ruiselede

    0
  • 13.

    Wingene

    0
  • 14.

    Ruddervoorde B

    0
  • 15.

    Wenduine

    0

4de Provinciale C

zaterdag 19/09/2020

19:00Avelgem B-

Aarsele

1-4
19:30Ingelmunster B-

Pittem

1-2

zondag 20/09/2020

15:00

Dentergem

-Hulste1-0
.

Kuurne

-Anzegem B2-1
.Orly Harelbeke-

Jong Helkijn

3-9
.

Desselgem

-Bellegem3-2
.Stasegem-Wielsbeke B-PP

2/28

  • 1.

    Jong Helkijn

    6
  • 2.

    Dentergem

    6
  • 3.

    Aarsele

    6
  • 4.

    Pittem

    6
  • 5.

    Kuurne

    4
  • 6.

    Bellegem

    3
  • 7.

    Desselgem

    3
  • 8.

    Avelgem B

    3
  • 9.

    Wielsbeke B*

    1
  • 10.

    Stasegem**

    0
  • 11.

    Hulste

    0
  • 12.

    Anzegem B

    0
  • 13.

    Jong Vijve*

    0
  • 14.

    Ingelmunster B

    0
  • 15.

    Orly Harelbeke

    0

4de Provinciale D

zaterdag 19/09/2020

19:00

Moorsele B

-Passendale4-0
.Zillebeke-

Rekkem

1-2
19:15Vlamertinge B-

Voormezele

0-5

zondag 20/09/2020

14:00

Poperinge B

-Houthem3-0
15:00Brielen-Reningelst 2-2
.Westouter-

Elverdinge

1-4
.Hollebeke-

Boezinge B

0-2

2/28

  • 1.

    Moorsele B

    6
  • 2.

    Poperinge B

    6
  • 3.

    Boezinge B

    6
  • 4.

    Elverdinge

    4
  • 5.

    Voormezele

    3
  • 6.

    Rekkem

    3
  • 7.

    Reningelst

    2
  • 8.

    Brielen

    2
  • 9.

    Ledegem*

    1
  • 10.

    Hollebeke

    1
  • 11.

    Houthem

    1
  • 12.

    Passendale

    1
  • 13.

    Vlamertinge B

    1
  • 14.

    Zillebeke

    0
  • 15.

    Westouter*

    0
Bijkomende info, verzameld uit de 10 reeksen, volgt later.
Momenteel zijn deze extra tabellen nog niet erg zinvol.