www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 19/10/2019

vbal4

West-Vlaanderen

1ste Provinciale

zondag 20/10/2019

15:00RC Waregem A-Zedelgem-
.Anzegem A-Dadizele A-
.Oostduinkerke-Vlamertinge A-
.Wielsbeke A-RC Lauwe-
.Varsenare-Wervik-
.Boezinge-Wevelgem A-
.WS Lauwe-Poperinge A-
16:00Blankenberge-Oostkamp-

7/30

  • 1.

    Oostkamp

    19
  • 2.

    Zedelgem

    16
  • 3.

    RC Waregem A

    15
  • 4.

    Wervik

    14
  • 5.

    Anzegem A

    12
  • 6.

    Dadizele A

    12
  • 7.

    WS Lauwe

    11
  • 8.

    Oostduinkerke

    10
  • 9.

    RC Lauwe

    8
  • 10.

    Blankenberge

    7
  • 11.

    Boezinge

    6
  • 12.

    Vlamertinge A

    6
  • 13.

    Poperinge A

    6
  • 14.

    Wielsbeke A

    6
  • 15.

    Wevelgem A

    4
  • 16.

    Varsenare

    1

2de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:00Veldegem-Merkem-
.Eernegem-Lichtervelde-
.Tielt-Dosko Kanegem-

zondag 20/10/2019

15:00Nieuwpoort A-Meulebeke-
.Snaaskerke-Jabbeke-
.Kortemark A-Bredene-
.De Haan-Damme-
.Heist-Diksmuide A-

7/30

  • 1.

    Diksmuide A

    19
  • 2.

    Nieuwpoort A

    17
  • 3.

    Meulebeke

    15
  • 4.

    Kortemark A

    14
  • 5.

    Heist

    12
  • 6.

    Veldegem

    11
  • 7.

    Dosko Kanegem

    11
  • 8.

    Lichtervelde

    11
  • 9.

    Jabbeke

    8
  • 10.

    Bredene

    8
  • 11.

    Eernegem

    7
  • 12.

    Tielt

    6
  • 13.

    Merkem

    4
  • 14.

    Snaaskerke

    4
  • 15.

    De Haan

    4
  • 16.

    Damme

    3

2de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

18:00Zwevegem-Moen-
18:30Comines-Warneton-Otegem-
19:00Avelgem A-Rumbeke-

zondag 20/10/2019

15:00Dottignies A-Geluwe-
.Deerlijk-Moorslede-
.Beveren-Leie-Club Roeselare-
.Heestert-De Ruiter-
.Nieuwkerke-Zonnebeke-

7/30

  • 1.

    Rumbeke

    19
  • 2.

    Geluwe

    16
  • 3.

    Dottignies A

    15
  • 4.

    Club Roeselare

    13
  • 5.

    Otegem

    13
  • 6.

    Zonnebeke

    11
  • 7.

    Heestert

    11
  • 8.

    Nieuwkerke

    10
  • 9.

    Beveren-Leie

    10
  • 10.

    Moen

    9
  • 11.

    Avelgem A

    8
  • 12.

    Deerlijk

    8
  • 13.

    Zwevegem

    6
  • 14.

    Comines-Warneton

    5
  • 15.

    De Ruiter

    4
  • 16.

    Moorslede

    0

3de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:30Diksmuide B-Proven-
.Veurne A-Zarren-

zondag 20/10/2019

15:00Staden-De Panne A-
.Koekelare-Passendale-
.Beselare-Houthulst A-
.Ploegsteert-Brielen-
.Dikkebus-Geluveld-
.Westrozebeke-Keiem-

7/30

  • 1.

    Veurne A

    19
  • 2.

    Westrozebeke

    18
  • 3.

    Staden

    16
  • 4.

    Houthulst A

    15
  • 5.

    Beselare

    13
  • 6.

    Proven

    13
  • 7.

    Geluveld

    12
  • 8.

    Koekelare

    9
  • 9.

    De Panne A

    9
  • 10.

    Keiem

    9
  • 11.

    Dikkebus

    7
  • 12.

    Diksmuide B

    6
  • 13.

    Brielen

    6
  • 14.

    Ploegsteert

    5
  • 15.

    Passendale

    3
  • 16.

    Zarren

    1

3de Provinciale B

zaterdag 19/10/2019

19:00Spermalie-Sint-Kruis-

zondag 20/10/2019

15:00Oudenburg-HO Oedelem-
.Beernem A-Moerkerke-
.Lombardsijde-SK Torhout-
.Jong Male-Loppem-
.Lissewege-Ichtegem-
.Zwevezele B-Gistel-
.Daring Brugge-Sint-Joris-

7/30

  • 1.

    Loppem

    17
  • 2.

    Sint-Kruis

    16
  • 3.

    Zwevezele B

    16
  • 4.

    Jong Male

    12
  • 5.

    Beernem A

    12
  • 6.

    Daring Brugge

    11
  • 7.

    Gistel

    10
  • 8.

    Oudenburg

    10
  • 9.

    Sint-Joris

    10
  • 10.

    HO Oedelem

    10
  • 11.

    Lissewege

    9
  • 12.

    SK Torhout

    9
  • 13.

    Moerkerke

    7
  • 14.

    Ichtegem

    4
  • 15.

    Lombardsijde

    4
  • 16.

    Spermalie

    1

3de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

19:00Dottignies B-Ingooigem-
19:30Wevelgem B-Ardooie-

zondag 20/10/2019

15:00Bissegem-Gits-
.KSV Kortrijk-Heule-
.Lendelede-Emelgem-Kachtem-
.Hooglede-Dosko Beveren-
.Aarsele-Ledegem A-
.Aalbeke-Moorsele-

10/32

  • 1.

    Moorsele*

    25
  • 2.

    Ardooie

    24
  • 3.

    KSV Kortrijk*

    21
  • 4.

    Bissegem*

    21
  • 5.

    Emelgem-Kachtem*

    19
  • 6.

    Ingooigem*

    17
  • 7.

    Lendelede

    17
  • 8.

    Wevelgem B*

    15
  • 9.

    Dosko Beveren*

    13
  • 10.

    Heule

    10
  • 11.

    Hooglede

    10
  • 12.

    Ledegem A*

    9
  • 13.

    Dottignies B*

    8
  • 14.

    Gits

    7
  • 15.

    Mandel United B

    6
  • 16.

    Aarsele

    5
  • 17.

    Aalbeke*

    4

4de Provinciale A

zaterdag 19/10/2019

19:00Veurne B-Handzame-
19:30Lo-Reninge-Westende-
.Houthulst B-Nieuwpoort B-
.De Panne B-Adinkerke-

zondag 20/10/2019

15:00Nieuwkapelle-Coxyde-
.Langemark-Poelk. -Alveringem-

7/26

  • 1.

    Jonkershove

    21
  • 2.

    Adinkerke*

    16
  • 3.

    Handzame*

    15
  • 4.

    Langemark-Poelk. *

    10
  • 5.

    Coxyde*

    10
  • 6.

    De Panne B*

    10
  • 7.

    Nieuwpoort B*

    9
  • 8.

    Alveringem*

    9
  • 9.

    Kortemark B

    7
  • 10.

    Veurne B*

    6
  • 11.

    Nieuwkapelle*

    6
  • 12.

    Lo-Reninge*

    4
  • 13.

    Westende*

    1
  • 14.

    Houthulst B*

    1
  • 15.

    Bulskamp

    AMC

4de Provinciale B

zondag 20/10/2019

15:00Doomkerke-Ruiselede-
.Aartrijke-Zandvoorde-
.Wenduine-Ruddervoorde-
.Hertsberge-Dudzele-
.Eendr.Brugge-Westkapelle-
.Steenbrugge-Zerkegem-
.Pittem-Dentergem-
.Heist B-Beernem B-

7/30

  • 1.

    Aartrijke

    21
  • 2.

    Zandvoorde*

    16
  • 3.

    Beernem B

    16
  • 4.

    Zerkegem

    16
  • 5.

    Ruddervoorde

    15
  • 6.

    Dudzele

    13
  • 7.

    Doomkerke

    12
  • 8.

    Hertsberge

    10
  • 9.

    Pittem

    9
  • 10.

    Dentergem

    7
  • 11.

    Eendr.Brugge*

    7
  • 12.

    Ruiselede

    6
  • 13.

    Wenduine

    5
  • 14.

    Steenbrugge

    3
  • 15.

    Heist B

    1
  • 16.

    Westkapelle

    1

4de Provinciale C

zaterdag 19/10/2019

17:00Wikings Kortrijk-Stasegem-
18:00Oostrozebeke-Desselgem-
19:00Jong Helkijn-Anzegem B-

zondag 20/10/2019

15:00Marke-RC Waregem B-
.Rekkem-Kuurne-
.Hulste-Avelgem B-
.Bellegem-Wielsbeke B-
.Jong Vijve-Ingelmunster-

7/30

  • 1.

    Ingelmunster

    19
  • 2.

    Rekkem

    18
  • 3.

    Avelgem B

    17
  • 4.

    Oostrozebeke

    17
  • 5.

    Marke

    13
  • 6.

    RC Waregem B

    13
  • 7.

    Bellegem

    13
  • 8.

    Jong Helkijn

    10
  • 9.

    Kuurne

    9
  • 10.

    Anzegem B

    9
  • 11.

    Hulste

    8
  • 12.

    Jong Vijve

    7
  • 13.

    Wikings Kortrijk

    4
  • 14.

    Desselgem

    1
  • 15.

    Stasegem

    1
  • 16.

    Wielsbeke B

    1

4de Provinciale D

zaterdag 19/10/2019

19:00Dadizele B-Houthem-

zondag 20/10/2019

15:00Moorsele B-St.Eloois-Winkel B-
.Ledegem B-Zillebeke-
.Elverdinge-Kruiseke-
.Westouter-Vlamertinge B-
.Voormezele-Reningelst -
.Vleteren-Poperinge B-

7/28

  • 1.

    St.Eloois-Winkel B

    19
  • 2.

    Dadizele B

    15
  • 3.

    Elverdinge*

    13
  • 4.

    Kruiseke

    12
  • 5.

    Westouter*

    11
  • 6.

    Zillebeke

    10
  • 7.

    Moorsele B*

    10
  • 8.

    Voormezele*

    10
  • 9.

    Vleteren

    9
  • 10.

    Reningelst *

    8
  • 11.

    Hollebeke

    7
  • 12.

    Ledegem B*

    4
  • 13.

    Poperinge B*

    3
  • 14.

    Vlamertinge B

    3
  • 15.

    Houthem**

    1
productiefst
3CArdooie38
3CMoorsele36
4BAartrijke33
4AJonkershove31
3BLoppem30
4BDudzele28
3CEmelgem-Kachtem27
4BZandvoorde27
4CIngelmunster26
4DSt.Eloois-Winkel B26
4BRuddervoorde25
minste tegendoelpunten
2ADiksmuide A3
2ANieuwpoort A3
3AVeurne A3
2AKortemark A4
2AHeist4
4AJonkershove4
4AHandzame4
4BZandvoorde4
4DSt.Eloois-Winkel B4
1Oostkamp5
2AMeulebeke5
2BRumbeke5
3AWestrozebeke5
3ABeselare5
4CIngelmunster5
4DReningelst 5
geen enkele wedstrijd verloren
1Oostkamp
1RC Waregem A
2ADiksmuide A
2ANieuwpoort A
2BRumbeke
3AVeurne A
3BLoppem
3CMoorsele
3CArdooie
4AJonkershove
4AAdinkerke
4BAartrijke
4BZandvoorde
4CIngelmunster
4CAvelgem B
4COostrozebeke
4DSt.Eloois-Winkel B
langste reeks overwinningen
4AJonkershove7
4BAartrijke7
3CMoorsele6
3CBissegem6
4CRekkem6
1Oostkamp5
2AMeulebeke5
3AWestrozebeke5
4BZerkegem5
4CIngelmunster5
langste reeks zonder nederlaag
3CArdooie10
3CMoorsele9
1Oostkamp7
1RC Waregem A7
2ADiksmuide A7
2ANieuwpoort A7
2BRumbeke7
3AVeurne A7
3BLoppem7
4AJonkershove7
4BAartrijke7
4COostrozebeke7
4CAvelgem B7
4CIngelmunster7
4DSt.Eloois-Winkel B7
minste verliespunten
4AJonkershove0
4BAartrijke0
1Oostkamp2
2ADiksmuide A2
2BRumbeke2
3AVeurne A2
3CMoorsele2
4AAdinkerke2
4BZandvoorde2
4CIngelmunster2
4DSt.Eloois-Winkel B2
hoogste scores
3CMoorsele -Emelgem-Kachtem11-2
3BSint-Joris -Loppem4-8
4AJonkershove -Nieuwkapelle11-1
3BLissewege -Sint-Joris3-8
3CLedegem A -Dosko Beveren3-8
4BBeernem B -Westkapelle10-1
4DVlamertinge B -Dadizele B4-7
4DVleteren -Zillebeke1-10