www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 09/12/2019

vbal4

West-Vlaanderen

1ste Provinciale

zaterdag 07/12/2019

18:00

Wervik

-Vlamertinge A4-1
19:30Wevelgem A-

Oostkamp

1-2

zondag 08/12/2019

14:30Wielsbeke A-

Oostduinkerke

1-2
.

WS Lauwe

-RC Waregem A2-1
15:00Zedelgem-

RC Lauwe

0-1
.Boezinge-

Anzegem A

1-2
.

Poperinge A

-Dadizele A3-0
.Varsenare-

Blankenberge

1-4

15/30

  • 1.

    Oostkamp

    33
  • 2.

    Anzegem A

    32
  • 3.

    RC Waregem A

    31
  • 4.

    Wervik

    27
  • 5.

    WS Lauwe

    25
  • 6.

    Dadizele A

    25
  • 7.

    Zedelgem

    23
  • 8.

    Blankenberge

    22
  • 9.

    Oostduinkerke

    21
  • 10.

    RC Lauwe

    20
  • 11.

    Poperinge A

    16
  • 12.

    Wielsbeke A

    16
  • 13.

    Vlamertinge A

    15
  • 14.

    Boezinge

    11
  • 15.

    Wevelgem A

    11
  • 16.

    Varsenare

    4

2de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:00

Eernegem

-Snaaskerke2-1
.Merkem-

Dosko Kanegem

1-2
19:30

Diksmuide A

-Meulebeke3-1
.Damme-Jabbeke1-1

zondag 08/12/2019

14:30Lichtervelde-Bredene0-0
15:00Tielt-Kortemark A0-0
.De Haan-Nieuwpoort A2-2
.Heist-Veldegem2-2

15/30

  • 1.

    Diksmuide A

    37
  • 2.

    Nieuwpoort A

    30
  • 3.

    Kortemark A

    29
  • 4.

    Bredene

    26
  • 5.

    Meulebeke

    23
  • 6.

    Lichtervelde

    23
  • 7.

    Heist

    21
  • 8.

    Dosko Kanegem

    20
  • 9.

    Jabbeke

    19
  • 10.

    Tielt

    18
  • 11.

    Snaaskerke

    17
  • 12.

    Veldegem

    17
  • 13.

    De Haan

    17
  • 14.

    Eernegem

    14
  • 15.

    Damme

    9
  • 16.

    Merkem

    7

2de Provinciale B

zaterdag 07/12/2019

18:00

Zwevegem

-Comines-Warneton4-1
19:00

Rumbeke

-Otegem5-1
.

Avelgem A

-Beveren-Leie5-2

zondag 08/12/2019

14:30Geluwe-Moen1-1
.De Ruiter-

Club Roeselare

2-4
.

Nieuwkerke

-Dottignies A2-1
15:00

Zonnebeke

-Moorslede2-0
.

Heestert

-Deerlijk2-1

15/30

  • 1.

    Rumbeke

    33
  • 2.

    Heestert

    30
  • 3.

    Zonnebeke

    27
  • 4.

    Deerlijk

    26
  • 5.

    Dottignies A

    26
  • 6.

    Geluwe

    26
  • 7.

    Moen

    24
  • 8.

    Beveren-Leie

    23
  • 9.

    Otegem

    23
  • 10.

    Nieuwkerke

    22
  • 11.

    Club Roeselare

    21
  • 12.

    Avelgem A

    18
  • 13.

    Zwevegem

    17
  • 14.

    Comines-Warneton

    15
  • 15.

    Moorslede

    4
  • 16.

    De Ruiter

    4

3de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:00Keiem-

Proven

1-3

zondag 08/12/2019

14:30De Panne A-

Houthulst A

1-4
.

Geluveld

-Zarren4-0
.Brielen-Passendale2-2
.

Beselare

-Koekelare2-1
.Ploegsteert-

Veurne A

2-4
.Dikkebus-Diksmuide B1-1
.

Westrozebeke

-Staden2-1

15/30

  • 1.

    Staden

    35
  • 2.

    Houthulst A

    33
  • 3.

    Westrozebeke

    33
  • 4.

    Veurne A

    33
  • 5.

    Proven

    31
  • 6.

    Geluveld

    31
  • 7.

    Beselare

    27
  • 8.

    Koekelare

    21
  • 9.

    Keiem

    19
  • 10.

    Ploegsteert

    18
  • 11.

    De Panne A

    18
  • 12.

    Dikkebus

    13
  • 13.

    Diksmuide B

    11
  • 14.

    Brielen

    10
  • 15.

    Passendale

    6
  • 16.

    Zarren

    2

3de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30

Jong Male

-Spermalie3-0
.Sint-Joris-

Moerkerke

0-6
.HO Oedelem-Loppem2-2
.

Lissewege

-Lombardsijde2-1
15:00Ichtegem-

Sint-Kruis

2-4
.Gistel-SK Torhout0-0
.Zwevezele B-

Beernem A

1-4
.Daring Brugge-

Oudenburg

0-2

15/30

  • 1.

    Beernem A

    34
  • 2.

    Loppem

    31
  • 3.

    Zwevezele B

    28
  • 4.

    Oudenburg

    27
  • 5.

    Sint-Kruis

    27
  • 6.

    Jong Male

    24
  • 7.

    Daring Brugge

    20
  • 8.

    Moerkerke

    19
  • 9.

    Sint-Joris

    19
  • 10.

    Gistel

    18
  • 11.

    Lissewege

    17
  • 12.

    HO Oedelem

    17
  • 13.

    SK Torhout

    16
  • 14.

    Lombardsijde

    14
  • 15.

    Ichtegem

    11
  • 16.

    Spermalie

    8

3de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:00

Emelgem-Kachtem

-Heule4-0
19:30Dosko Beveren-

Ardooie

1-3

zondag 08/12/2019

14:30Hooglede-

Bissegem

2-3
.Mandel United B-KSV Kortrijk0-0
.

Lendelede

-Wevelgem B3-1
15:00

Aarsele

-Dottignies B3-2
.

Ledegem A

-Gits2-0
.

Moorsele

-Ingooigem5-0

17/32

  • 1.

    Moorsele

    44
  • 2.

    Emelgem-Kachtem

    41
  • 3.

    KSV Kortrijk

    39
  • 4.

    Ardooie

    38
  • 5.

    Bissegem

    30
  • 6.

    Lendelede

    30
  • 7.

    Dosko Beveren

    29
  • 8.

    Ingooigem

    23
  • 9.

    Wevelgem B

    21
  • 10.

    Heule

    20
  • 11.

    Ledegem A

    20
  • 12.

    Hooglede

    16
  • 13.

    Gits

    13
  • 14.

    Mandel United B

    13
  • 15.

    Aalbeke*

    12
  • 16.

    Dottignies B

    12
  • 17.

    Aarsele

    11

4de Provinciale A

zaterdag 07/12/2019

19:30

Houthulst B

-De Panne B2-1
.

Lo-Reninge

-Nieuwkapelle6-1
.Westende-

Handzame

2-3
.Nieuwpoort B-Coxyde1-1

zondag 08/12/2019

14:30

Langemark-Poelk.

-Veurne B4-0
15:00Adinkerke-

Jonkershove

1-4

13/26

  • 1.

    Jonkershove

    39
  • 2.

    Handzame

    31
  • 3.

    Adinkerke

    31
  • 4.

    Langemark-Poelk.

    26
  • 5.

    Alveringem

    22
  • 6.

    Nieuwpoort B

    19
  • 7.

    Lo-Reninge

    17
  • 8.

    De Panne B

    16
  • 9.

    Coxyde

    15
  • 10.

    Westende

    11
  • 11.

    Veurne B

    11
  • 12.

    Kortemark B

    11
  • 13.

    Nieuwkapelle

    6
  • 14.

    Houthulst B

    6
  • 15.

    Bulskamp

    AMC

4de Provinciale B

zondag 08/12/2019

14:30

Beernem B

-Zandvoorde3-1
.Dentergem-

Ruddervoorde

1-5
.Pittem-

Aartrijke

0-3
.Ruiselede-Westkapelle1-1
15:00Zerkegem-

Dudzele

1-2
.Eendr.Brugge-Hertsberge2-2
.Steenbrugge-Wenduine3-3
.Heist B-

Doomkerke

0-6

15/30

  • 1.

    Aartrijke

    40
  • 2.

    Zandvoorde

    38
  • 3.

    Ruddervoorde

    35
  • 4.

    Beernem B

    27
  • 5.

    Doomkerke

    26
  • 6.

    Zerkegem

    26
  • 7.

    Dudzele

    25
  • 8.

    Pittem

    22
  • 9.

    Eendr.Brugge

    22
  • 10.

    Dentergem

    19
  • 11.

    Hertsberge

    16
  • 12.

    Steenbrugge

    11
  • 13.

    Ruiselede

    11
  • 14.

    Wenduine

    10
  • 15.

    Westkapelle

    6
  • 16.

    Heist B

    3

4de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

18:00Wikings Kortrijk-

Hulste

2-4
19:00Jong Helkijn-

Marke

0-1
19:30RC Waregem B-Desselgem1-1
.

Ingelmunster

-Avelgem B6-1

zondag 08/12/2019

14:30Jong Vijve-Rekkem1-1
.Anzegem B-

Kuurne

2-4
.

Oostrozebeke

-Bellegem2-0
15:00Stasegem-Wielsbeke B1-1

15/30

  • 1.

    Ingelmunster

    38
  • 2.

    Oostrozebeke

    33
  • 3.

    Rekkem

    32
  • 4.

    Marke

    32
  • 5.

    RC Waregem B

    29
  • 6.

    Bellegem

    27
  • 7.

    Jong Helkijn

    25
  • 8.

    Avelgem B

    25
  • 9.

    Hulste

    20
  • 10.

    Kuurne

    19
  • 11.

    Desselgem

    13
  • 12.

    Jong Vijve

    12
  • 13.

    Anzegem B

    10
  • 14.

    Wielsbeke B

    9
  • 15.

    Wikings Kortrijk

    8
  • 16.

    Stasegem

    5

4de Provinciale D

zaterdag 07/12/2019

19:00

Dadizele B

-Ledegem B3-0

zondag 08/12/2019

14:00Poperinge B-

Zillebeke

1-6
14:30Houthem-

Kruiseke

0-4
.

Reningelst

-Vlamertinge B3-1
.

Voormezele

-Elverdinge3-0
.

Vleteren

-Moorsele B3-1
15:00Hollebeke-

Westouter

0-1

14/28

  • 1.

    St.Eloois-Winkel B

    33
  • 2.

    Elverdinge

    28
  • 3.

    Dadizele B

    26
  • 4.

    Kruiseke

    26
  • 5.

    Westouter

    24
  • 6.

    Vleteren

    23
  • 7.

    Voormezele*

    22
  • 8.

    Moorsele B

    22
  • 9.

    Zillebeke

    21
  • 10.

    Ledegem B

    18
  • 11.

    Reningelst

    13
  • 12.

    Hollebeke

    12
  • 13.

    Houthem*

    8
  • 14.

    Vlamertinge B

    8
  • 15.

    Poperinge B

    5
productiefst
3CMoorsele65
4BZandvoorde60
4BAartrijke54
3CArdooie53
3BLoppem52
4AJonkershove52
4BRuddervoorde52
3CEmelgem-Kachtem48
4CRekkem47
3AHouthulst A46
4CIngelmunster45
minste tegendoelpunten
2ADiksmuide A11
3ABeselare11
3CKSV Kortrijk11
4ALangemark-Poelk. 11
2BRumbeke12
3CMoorsele12
4AHandzame12
4CIngelmunster12
4DSt.Eloois-Winkel B12
4AJonkershove13
2ANieuwpoort A14
2AKortemark A14
geen enkele wedstrijd verloren
2ADiksmuide A
3BLoppem
4AJonkershove
langste reeks overwinningen
4AJonkershove13
4BZandvoorde9
langste reeks zonder nederlaag
2ADiksmuide A15
3BLoppem15
3CArdooie15
4BZandvoorde14
3AStaden13
3BBeernem A13
4AJonkershove13
4CIngelmunster13
1Oostkamp12
3AWestrozebeke11
3CEmelgem-Kachtem11
4COostrozebeke11
4CRC Waregem B11
minste verliespunten
4AJonkershove0
4BAartrijke5
3CMoorsele7
4BZandvoorde7
4CIngelmunster7
2ADiksmuide A8
4AHandzame8
4AAdinkerke8
4DSt.Eloois-Winkel B9
4BRuddervoorde10
3AStaden10
3CEmelgem-Kachtem10
minste verliespunten thuis
3AStaden0
4AJonkershove0
4BZandvoorde0
4CRekkem0
2ADiksmuide A2
2BHeestert2
3CMoorsele2
4CIngelmunster2
1WS Lauwe3
3AHouthulst A3
3BOudenburg3
4BAartrijke3
4CJong Helkijn3
4DVleteren3
4DVoormezele3
minste verliespunten uit
4AJonkershove0
4CMarke0
4AAdinkerke2
4BAartrijke2
3AVeurne A3
4AHandzame3
4BRuddervoorde3
2AKortemark A4
3CKSV Kortrijk4
3CMoorsele5
3CEmelgem-Kachtem5
3CLendelede5
4ALangemark-Poelk. 5
4CIngelmunster5
4DSt.Eloois-Winkel B5
hoogste scores
3CMoorsele -Emelgem-Kachtem11-2
3BSint-Joris -Loppem4-8
4AJonkershove -Nieuwkapelle11-1
het aantal ...
... totaal te spelen wedstrijden :2344
... wedstrijden met uitslag :1179
... thuiszeges :510(43,3%)
... uitzeges :437(37,1%)
... draws :232(19,7%)
het aantal wedstrijden ...
... zonder goals :33(2,8%)
... met één goal :99(8,4%)
... met twee goals :207(17,6%)
... met drie goals :247(20,9%)
... met vier goals :228(19,3%)
... met vijf goals :151(12,8%)
... met zes goals :99(8,4%)
... met zeven goals :55(4,7%)
... met meer dan zeven goals :60(5,1%)