zaterdag 16/03/2024 | |||||||
18:45 | Boezinge A | - | WS Lauwe A | 1 | - | 2 | |
19:00 | Heestert A | - | Westrozebeke | 2 | - | 5 | |
. | Rumbeke | - | Varsenare A | 2 | - | 0 | |
19:30 | RC Waregem A | - | Diksmuide A | 0 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Zedelgem | - | Oostnieuwkerke | 4 | - | 0 | |
. | Ardooie | - | Wevelgem A | 1 | - | 0 | |
. | Bredene A | - | Dottignies A | 3 | - | 1 | |
. | Moen | - | Meulebeke | 2 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:00 | Veurne A | - | Lichtervelde | 0 | - | 4 | |
. | Diksmuide B | - | Houthulst A | 4 | - | 0 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Heist A | - | Snaaskerke | 0 | - | 2 | |
. | Sint-Kruis | - | Daring Brugge | 2 | - | 1 | |
. | Lissewege A | - | Hooglede | 1 | - | 3 | |
. | Jabbeke | - | De Haan | 2 | - | 0 | |
. | Oudenburg | - | Tielt | 6 | - | 1 | |
. | Jong Male | - | Koekelare A | 2 | - | 2 | |
dinsdag 19/03/2024 | |||||||
20:00 | Lissewege A | - | Diksmuide B | - | |||
woensdag 20/03/2024 | |||||||
20:00 | Jabbeke | - | Sint-Kruis | - |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:00 | Avelgem A | - | Nieuwkerke | 2 | - | 0 | |
. | Lendelede | - | Geluveld | 1 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Ingelmunster A | - | Beveren-Leie | 1 | - | 0 | |
. | Marke A | - | Club Roeselare | 3 | - | 2 | |
. | Comines-Warneton | - | Zwevegem | 0 | - | 3 | |
. | Poperinge A | - | Zonnebeke | 4 | - | 0 | |
. | Vlamertinge A | - | Moorsele A | 2 | - | 3 | |
. | Moorslede | - | Bissegem A | 1 | - | 3 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:00 | Keiem | - | Gits | 3 | - | 0 | |
. | Dosko Beveren A | - | Proven | 1 | - | 0 | |
. | Beselare | - | Vleteren | 3 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Elverdinge | - | De Ruiter | 3 | - | 3 | |
. | Staden | - | Merkem | 3 | - | 1 | |
. | Brielen | - | Ploegsteert | 1 | - | 2 | |
. | Kortemark | - | Handzame | 1 | - | 5 | |
. | Voormezele | - | Dikkebus | 1 | - | 2 | |
woensdag 20/03/2024 | |||||||
20:00 | Merkem | - | Proven | - | |||
. | Voormezele | - | Beselare | - | |||
. | Gits | - | Handzame | - |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Dudzele | - | Beernem A | 0 | - | 5 | F1 |
. | Ruddervoorde A | - | Oedelem | 0 | - | 1 | |
. | Wingene | - | Loppem | 0 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Ichtegem | - | Veldegem | 2 | - | 2 | |
. | Zerkegem | - | Lombardsijde | 3 | - | 0 | |
. | Westkapelle | - | Dosko Kanegem | 2 | - | 3 | |
. | Doomkerke | - | Aarsele | 1 | - | 0 | |
15:30 | Eernegem | - | Pittem A | 2 | - | 0 | |
woensdag 20/03/2024 | |||||||
20:00 | Loppem | - | Westkapelle | - | |||
. | Beernem A | - | Dosko Kanegem | - |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
18:00 | Otegem | - | Hulste | 1 | - | 3 | |
. | St.Eloois-Winkel B | - | Kuurne A | 2 | - | 0 | |
19:00 | KSV Kortrijk | - | RC Waregem B | 0 | - | 5 | |
. | Emelgem-Kachtem | - | Geluwe | 2 | - | 3 | |
19:45 | Heule | - | Aalbeke A | 1 | - | 6 | |
20:00 | Mandel United B | - | Avelgem B | 1 | - | 3 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Ledegem | - | Oostrozebeke | 0 | - | 3 | |
. | Stasegem | - | Ingooigem | 1 | - | 1 | |
woensdag 20/03/2024 | |||||||
20:00 | Ingooigem | - | Otegem | - | |||
. | Oostrozebeke | - | Hulste | - | |||
. | Stasegem | - | Mandel United B | - |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:00 | Houthulst B | - | Nieuwkapelle | 1 | - | 1 | |
. | Lo-Reninge | - | Beaufort | 0 | - | 1 | |
. | Gistel | - | Koekelare B | 1 | - | 0 | |
19:30 | Nieuwpoort | - | Veurne B | 4 | - | 1 | |
. | De Panne | - | Jonkershove | 1 | - | 1 | |
. | Dosko Beveren B | - | Bredene B | 1 | - | 7 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | KVKO A | - | Bulskamp | 16 | - | 0 | |
. | Adinkerke | - | Fusion Oostende | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
19:30 | Hertsberge | - | Zwevezele | 4 | - | 4 | |
. | Varsenare B | - | Blankenberge B | 6 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Sint-Joris | - | Damme | 0 | - | 6 | |
. | Aartrijke | - | Wenduine | 0 | - | 2 | |
. | Beernem B | - | Oostkamp B | 0 | - | 1 | |
. | Ruddervoorde B | - | Steenbrugge | 0 | - | 2 | |
. | Heist B | - | Torhout B | 1 | - | 4 | |
woensdag 20/03/2024 | |||||||
20:00 | E.Brugge | - | Beernem B | - |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
18:00 | Moorsele B | - | Marke B | 3 | - | 0 | |
18:30 | Desselgem | - | Jong Anzegem | 5 | - | 3 | |
19:00 | Deerlijk | - | Dentergem | 0 | - | 3 | |
. | Bissegem B | - | Ingelmunster B | 3 | - | 2 | |
. | Pittem B | - | Heestert B | 3 | - | 1 | |
. | Bellegem | - | Ruiselede | 5 | - | 1 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
15:00 | Kuurne B | - | Jong Helkijn | 4 | - | 2 | |
. | Aalbeke B | - | Jong Vijve | 4 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | |||||||
18:45 | Vlamertinge B | - | Passendale | 3 | - | 0 | |
19:00 | Wevelgem B | - | Houthem | 1 | - | 0 | |
. | Menen | - | Rekkem | 2 | - | 2 | |
19:30 | Langemark-Poelk. | - | Westouter | 2 | - | 3 | |
. | KVKO B | - | Dadizele | 0 | - | 1 | |
. | Reningelst | - | Boezinge B | 0 | - | 2 | |
zondag 17/03/2024 | |||||||
14:00 | Poperinge B | - | Kruiseke | 2 | - | 0 | |
15:00 | WS Lauwe B | - | Hollebeke | 4 | - | 2 | |
woensdag 20/03/2024 | |||||||
20:00 | Kruiseke | - | Hollebeke | - | |||
. | Reningelst | - | Vlamertinge B | - |
DE KAMPIOENEN | ||||||||||||||||||||
|
productiefst | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste tegendoelpunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
geen enkele wedstrijd verloren | ||
|
langste reeks overwinningen | ||||||||||||||||||
|
langste reeks zonder nederlaag | |||||||||||||||
|
minste verliespunten | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten thuis | |||||||||||||||||||||||||||||||||
|
minste verliespunten uit | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
hoogste scores | ||||||||||||||||||||||||
|
het aantal ... | |||||||||||||||||
|
het aantal wedstrijden ... | |||||||||||||||||||||||||||
|