www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Melsele B | - | Blauw Wit Temse | 1
| - | 3 |
. | Hamme-Zogge | - | Baasrode | 4
| - | 0 |
20:00 | FC Sint-Niklaas | - | Klinge | 2 | - | 0 |
. | Bosdam Beveren | - | Haasdonk B | 5
| - | 1
|
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Eksaarde | - | Doorslaar B | 1 | - | 2 |
. | Bazel | - | Wachtebeke | 2 | - | 1 |
. | Hoogeinde | - | Robur | 2
| - | 5
|
. | Dendermonde | - | Rupelmonde | 3
| - | 2
|
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Baasrode | 0 | - |
4 | Hoogeinde | | - | |
. | Rupelmonde | 6 | - |
8 | Melsele B | | - | |
20:00 | Haasdonk B | 7 |
- | 9 | Eksaarde | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Doorslaar B | 6 | - | 6 | Bazel | | - | |
. | Wachtebeke | 5 | - | 0 | Dendermonde | | - | |
. | Robur | 12 | - | 4 | Bosdam Beveren | | - | |
. | Blauw Wit Temse | 7 |
- | 0 | FC Sint-Niklaas | | - | |
. | Klinge | 9 | - | 6 | Hamme-Zogge | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
periode 1
10/10 |
| Haasdonk B | 27 |
2. | Robur | 22 |
3. | Eksaarde | 20 |
4. | Blauw Wit Temse | 20 |
5. | Klinge | 19 |
6. | Melsele B | 18 |
7. | Hoogeinde | 16 |
8. | Dendermonde | 16 |
9. | Hamme-Zogge | 13 |
10. | Bazel | 13 |
11. | Wachtebeke | 11 |
12. | Bosdam Beveren | 10 |
13. | FC Sint-Niklaas | 8 |
14. | Baasrode | 5 |
15. | Doorslaar B | 5 |
16. | Rupelmonde | 3 |
periode 2
10/10 |
| Hamme-Zogge | 26 |
2. | Klinge | 22 |
3. | Blauw Wit Temse | 22 |
4. | Melsele B | 20 |
5. | Robur | 20 |
6. | Bazel | 18 |
7. | Eksaarde | 16 |
8. | Bosdam Beveren | 15 |
9. | Hoogeinde | 13 |
10. | Dendermonde | 12 |
11. | Haasdonk B | 12 |
12. | FC Sint-Niklaas | 12 |
13. | Wachtebeke | 11 |
14. | Baasrode | 6 |
15. | Rupelmonde | 3 |
16. | Doorslaar B | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | Hamme-Zogge | 13 |
2. | Klinge | 12 |
3. | Bazel | 12 |
4. | Blauw Wit Temse | 10 |
5. | Robur | 10 |
6. | Melsele B | 10 |
7. | Doorslaar B | 9 |
8. | Bosdam Beveren | 7 |
9. | Wachtebeke | 7 |
10. | Haasdonk B | 7 |
11. | Eksaarde | 6 |
12. | Hoogeinde | 4 |
13. | Rupelmonde | 3 |
14. | Dendermonde | 3 |
15. | FC Sint-Niklaas | 3 |
16. | Baasrode | 0 |
verzameld uit alle reeksen