www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 03/11/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale E

zaterdag 10/10/2020

19:30Kemzeke-FC Moerbeke0-0
.

Melsele B

-Eendr.Zele B2-0

zondag 11/10/2020

15:00

St.Pauwels

-Hamme-Zogge3 -2
.

St.Gillis-Waas

-Eksaarde3 -1
.Rupelmonde-

Robur

3 -5
.

Tielrode

-Klinge2-0
.

White Boys SN

-Daknam4 -1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/28

1.Melsele B1310
2.Robur*1212
3.White Boys SN1110
4.FC Moerbeke1010
5.St.Gillis-Waas*99
6.Daknam96
7.Kemzeke85
8.Eksaarde63
9.Tielrode66
10.St.Pauwels*44
11.Klinge*33
12.Meerdonk*33
13.Rupelmonde30
14.Hamme-Zogge22
15.Eendr.Zele B11
AMCFC Gerda St.Niklaas0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (5/28)

  • Robur*

    0
  • Melsele B

    2
  • St.Gillis-Waas*

    3
  • White Boys SN

    4
  • FC Moerbeke

    5
  • Daknam

    6
  • Kemzeke

    7
  • St.Pauwels*

    8
  • Eksaarde

    9
  • Tielrode

    9
  • Klinge*

    9
  • Meerdonk*

    9
  • Rupelmonde

    12
  • Hamme-Zogge

    13
  • Eendr.Zele B

    14

thuis (3/14)

  • FC Moerbeke*

    0
  • Robur*

    0
  • St.Gillis-Waas*

    0
  • Melsele B

    2
  • White Boys SN

    2
  • Klinge*

    3
  • St.Pauwels*

    3
  • Daknam*

    3
  • Eksaarde*

    3
  • Meerdonk*

    3
  • Kemzeke

    4
  • Hamme-Zogge*

    5
  • Tielrode

    6
  • Rupelmonde

    6
  • Eendr.Zele B*

    6

uit (3/14)

  • Melsele B*

    0
  • Robur*

    0
  • White Boys SN*

    2
  • Daknam

    3
  • Kemzeke*

    3
  • Tielrode*

    3
  • St.Gillis-Waas*

    3
  • FC Moerbeke

    5
  • St.Pauwels*

    5
  • Eksaarde

    6
  • Klinge*

    6
  • Meerdonk*

    6
  • Rupelmonde*

    6
  • Hamme-Zogge

    8
  • Eendr.Zele B

    8

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (5/28)

  • Robur*

    11
  • FC Moerbeke

    10
  • Daknam

    10
  • Melsele B

    9
  • White Boys SN

    9
  • Rupelmonde

    9
  • St.Gillis-Waas*

    9
  • Kemzeke

    8
  • Eksaarde

    7
  • Meerdonk*

    7
  • Hamme-Zogge

    6
  • Tielrode

    6
  • St.Pauwels*

    5
  • Klinge*

    4
  • Eendr.Zele B

    4

thuis (3/14)

  • FC Moerbeke*

    8
  • White Boys SN

    6
  • Rupelmonde

    6
  • St.Gillis-Waas*

    6
  • Daknam*

    5
  • Eksaarde*

    5
  • Melsele B

    4
  • Robur*

    4
  • St.Pauwels*

    4
  • Meerdonk*

    4
  • Hamme-Zogge*

    2
  • Klinge*

    2
  • Kemzeke

    2
  • Eendr.Zele B*

    2
  • Tielrode

    2

uit (3/14)

  • Robur*

    7
  • Kemzeke*

    6
  • Melsele B*

    5
  • Daknam

    5
  • Hamme-Zogge

    4
  • Tielrode*

    4
  • White Boys SN*

    3
  • Meerdonk*

    3
  • Rupelmonde*

    3
  • St.Gillis-Waas*

    3
  • FC Moerbeke

    2
  • Klinge*

    2
  • Eksaarde

    2
  • Eendr.Zele B

    2
  • St.Pauwels*

    1

de minste tegengoals

alle wedstrijden (5/28)

  • FC Moerbeke

    3
  • White Boys SN

    3
  • St.Gillis-Waas*

    3
  • Melsele B

    4
  • Kemzeke

    4
  • Robur*

    5
  • Klinge*

    8
  • St.Pauwels*

    8
  • Eksaarde

    8
  • Tielrode

    8
  • Hamme-Zogge

    10
  • Eendr.Zele B

    10
  • Daknam

    12
  • Meerdonk*

    12
  • Rupelmonde

    16

thuis (3/14)

  • Melsele B

    1
  • Kemzeke

    1
  • St.Gillis-Waas*

    1
  • FC Moerbeke*

    2
  • Robur*

    2
  • Klinge*

    2
  • White Boys SN

    2
  • Meerdonk*

    3
  • Hamme-Zogge*

    4
  • St.Pauwels*

    4
  • Eksaarde*

    4
  • Tielrode

    4
  • Eendr.Zele B*

    5
  • Daknam*

    8
  • Rupelmonde

    9

uit (3/14)

  • FC Moerbeke

    1
  • White Boys SN*

    1
  • St.Gillis-Waas*

    2
  • Melsele B*

    3
  • Robur*

    3
  • Kemzeke*

    3
  • St.Pauwels*

    4
  • Daknam

    4
  • Eksaarde

    4
  • Tielrode*

    4
  • Eendr.Zele B

    5
  • Hamme-Zogge

    6
  • Klinge*

    6
  • Rupelmonde*

    7
  • Meerdonk*

    9

het aantal keer ...

gewonnen

  • Melsele B

    4
  • Robur

    4
  • FC Moerbeke

    3
  • White Boys SN

    3
  • Daknam

    3
  • St.Gillis-Waas

    3
  • Kemzeke

    2
  • Eksaarde

    2
  • Tielrode

    2
  • Klinge

    1
  • St.Pauwels

    1
  • Meerdonk

    1
  • Rupelmonde

    1
  • Hamme-Zogge

    0
  • Eendr.Zele B

    0

gelijk

  • Hamme-Zogge

    2
  • White Boys SN

    2
  • Kemzeke

    2
  • Melsele B

    1
  • FC Moerbeke

    1
  • St.Pauwels

    1
  • Eendr.Zele B

    1
  • Robur

    0
  • Klinge

    0
  • Daknam

    0
  • Eksaarde

    0
  • Meerdonk

    0
  • Tielrode

    0
  • Rupelmonde

    0
  • St.Gillis-Waas

    0

verloren

  • Melsele B

    0
  • Robur

    0
  • White Boys SN

    0
  • FC Moerbeke

    1
  • Kemzeke

    1
  • St.Gillis-Waas

    1
  • St.Pauwels

    2
  • Daknam

    2
  • Hamme-Zogge

    3
  • Klinge

    3
  • Eksaarde

    3
  • Meerdonk

    3
  • Tielrode

    3
  • Eendr.Zele B

    4
  • Rupelmonde

    4
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • St.Gillis-Waas

    3
  • FC Moerbeke

    2
  • Daknam

    2
  • Robur

    2
  • White Boys SN

    2
  • Klinge

    1
  • Kemzeke

    1
  • Tielrode

    1
  • Eksaarde

    1
  • Meerdonk

    1
  • Melsele B

    1
  • Eendr.Zele B

    0
  • Rupelmonde

    0
  • St.Pauwels

    0
  • Hamme-Zogge

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • St.Gillis-Waas

    0
  • FC Moerbeke

    0
  • Robur

    0
  • White Boys SN

    0
  • Melsele B

    0
  • Kemzeke

    1
  • Tielrode

    1
  • Eksaarde

    1
  • Meerdonk

    1
  • St.Pauwels

    1
  • Hamme-Zogge

    1
  • Daknam

    2
  • Eendr.Zele B

    2
  • Klinge

    3
  • Rupelmonde

    4
gewonnen met één
goal verschil
  • Melsele B

    3
  • Robur

    2
  • FC Moerbeke

    1
  • White Boys SN

    1
  • Kemzeke

    1
  • Tielrode

    1
  • Eksaarde

    1
  • St.Pauwels

    1
  • Daknam

    1
  • Rupelmonde

    1
  • St.Gillis-Waas

    0
  • Meerdonk

    0
  • Hamme-Zogge

    0
  • Eendr.Zele B

    0
  • Klinge

    0
verloren met één
goal verschil
  • Melsele B

    0
  • Robur

    0
  • White Boys SN

    0
  • Kemzeke

    0
  • Daknam

    0
  • Rupelmonde

    0
  • Klinge

    0
  • FC Moerbeke

    1
  • St.Pauwels

    1
  • St.Gillis-Waas

    1
  • Tielrode

    2
  • Eksaarde

    2
  • Meerdonk

    2
  • Hamme-Zogge

    2
  • Eendr.Zele B

    2

de nul vastgehouden

  • Kemzeke

    3
  • Melsele B

    2
  • Robur

    2
  • White Boys SN

    2
  • Daknam

    2
  • FC Moerbeke

    2
  • Klinge

    1
  • St.Gillis-Waas

    1
  • Tielrode

    1
  • Eksaarde

    1
  • Eendr.Zele B

    1
  • Rupelmonde

    0
  • St.Pauwels

    0
  • Meerdonk

    0
  • Hamme-Zogge

    0

men niet kon scoren

  • Melsele B

    0
  • Robur

    0
  • White Boys SN

    0
  • Hamme-Zogge

    0
  • Daknam

    1
  • St.Gillis-Waas

    1
  • Eksaarde

    1
  • St.Pauwels

    1
  • Meerdonk

    1
  • Kemzeke

    2
  • FC Moerbeke

    2
  • Klinge

    2
  • Tielrode

    2
  • Rupelmonde

    2
  • Eendr.Zele B

    3

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Robur

    +4
  • FC Moerbeke

    3
  • St.Gillis-Waas

    +3
  • Daknam

    3
  • Melsele B

    +2
  • White Boys SN

    +2
  • Eksaarde

    2
  • Kemzeke

    1
  • Klinge

    1
  • St.Pauwels

    +1
  • Meerdonk

    1
  • Tielrode

    +1
  • Rupelmonde

    1
  • Hamme-Zogge

    0
  • Eendr.Zele B

    0

zonder nederlaag

  • Melsele B

    +5
  • White Boys SN

    +5
  • Robur

    +4
  • FC Moerbeke

    +4
  • St.Gillis-Waas

    +3
  • Daknam

    3
  • Kemzeke

    +3
  • Eksaarde

    2
  • Hamme-Zogge

    2
  • Klinge

    1
  • St.Pauwels

    +1
  • Meerdonk

    1
  • Tielrode

    +1
  • Rupelmonde

    1
  • Eendr.Zele B

    1
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen