www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 21/10/2020

vbal4
Fusies en ploegen die verdwijnen zijn ook belangrijk in het promotie/degradatie verhaal.
Help uw webmaster bij het onderhouden van de onderstaande tabel.
Een correcte tabel is noodzakelijk, anders ga ik fouten maken.
Zie je een fout, ontbreekt er iets, laat het me weten a.u.b.!

Fusietabel:

Antw: fusie

Ovl: fusiegesprekken

KFC Lille(Nat-3B) en VC Poederlee(P3A)

KAV Dendermonde(P1) en KV St-Gillis(P2C)

wordt KVC Lille United

PROMOTIE <-- INTERPROVINCIALE EINDRONDE <-- 1ste PROVINCIALE

Sportleven WK26: de eindrondes, zoals ze hieronder staan vermeld, worden mogelijk niet gespeeld. Een ingekorte constructie is ook mogelijk.

-

testwedstrijden - nacompetitie:

interprovinciale eindronde:(V7.147)

Met totaal 16 Vlaamse provinciale deelnemers(P1).
3 uit elke provincie, en uit één provincie(beurtrol) nog een 4de.
beurtrol:
2019-2020: Antw
2020-2021: Brab-vv
2021-2022: Limb
2022-2023: Ovl
2023-2024: Wvl
2024-2025: Antw

ronde 1:

Vr01/01/202115:00? - ?
...? - ?
...? - ?
...? - ?
...? - ?
...? - ?
...? - ?
...? - ?
De 8 winnaars gaan naar ronde 2,
voor de 8 verliezers is het afgelopen.

ronde 2:

Za02/01/202115:00? - ?
...? - ?
...? - ?
...? - ?
De 4 winnaars gaan naar ronde 3,
voor de 4 verliezers is het afgelopen.

ronde 3:

Zo03/01/202115:00? - ?
...? - ?
De 2 winnaars gaan naar ronde 3A,
en voor de 2 verliezers volgt mogelijk nog ronde 3B.

ronde 3A:

Ma04/01/202115:00? - ?
de winnaar stijgt naar de 3de amateur klasse
en de verliezer gaat naar plaats 1 op de wachtlijst

ronde 3B:(is niet altijd nodig)

Ma04/01/202115:00? - ?
de winnaar gaat naar plaats 2 op de wachtlijst,
en de verliezer naar plaats 3

Informatief

finaleronde, vv-acff gemengd
= eindronde: 1ste klasse amateurs

met vier deelnemers

vv-2de klasse ?
vv-2de klasse ?
acff-2de klasse ?
vv/acff-1ste klasse ?

ronde 1: heen/terug

Ma03/05/202100:00A - B -
...C - D -
Di04/05/202100:00B - A -
...D - C -

winnaarsronde: heen/terug

Wo05/05/202100:00x - y -
Do06/05/202100:00y - x -
de winnaar: naar plaats 1 op de wachtlijst
de verliezer: naar plaats 2 op de wachtlijst
-

verliezersronde: heen/terug

Wo05/05/202100:00x - y -
Do06/05/202100:00y - x -
de winnaar: naar plaats 3 op de wachtlijst
de verliezer: naar plaats 4 op de wachtlijst
-

rangschikking(wachtlijst):

De ploeg op plaats 1 speelt volgend seizoen in 1ste klasse,
als het daarvoor de juiste licentie heeft natuurlijk.
Voor de andere ploegen is het nog mogelijk.
-
vv/acff1 ?
vv/acff2 ?
vv/acff3 ?
vv/acff4 ?

BELANGRIJK

Als de 1ste klasse deelnemer en de eindrondewinnaar
niet uit dezelfde deelorganisatie(vv/acff) komt, dan zijn aanpassingen noodzakelijk in de promotie/degradatie verhalen.
(vanaf de 2de amateurklasse tot in P4)
prognoses:
En vergis u niet, het is hieronder een voorspelling.
Het uiteindelijke resultaat kan
enkel van de bond komen.!
En dat resultaat kan er pas komen
als alle licentiedisputen van de baan zijn.

Volgend seizoen naar 3de klasse:

amateurlicentie en fusietabel gerelateerde
compensatiepromoties:

voorlopig nog geen

Totaal zes vaste P1-stijgers

-de vijf kampioenen:
?Antw
?Brab
?Limb
?Ovl
?Wvl
-winnaar interprovinciale eindronde:
?

0, 1, 2, ... bijkomende:

voorlopig nog geen
-
Wachtlijst:
1.?
2.?
3.?