www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/11/2019

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

vrijdag 30/08/2019

20:00

OG Vorselaar

-White Star2-0

zaterdag 31/08/2019

20:00

Zandhoven

-Herselt3-0
.Verbr.Balen-Lentezon Beerse2-2

zondag 01/09/2019

15:00Weelde-

Merksplas

2-5
.

Retie

-Vlimmeren2-0
.Schriek-

Ranst A

0-4
.Rochus Deurne-

Bevel

1-3
.Broechem A-VV Laakdal1-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30Herselt-

OG Vorselaar

0-2

zondag 08/09/2019

15:00VV Laakdal-

Schriek

0-2
.Lentezon Beerse-

Weelde

2-3
.White Star-Rochus Deurne1-1
.

Bevel

-Retie2-1
.Merksplas -Zandhoven2-2
.Vlimmeren-Broechem A0-0
.

Ranst A

-Verbr.Balen3-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30OG Vorselaar-Merksplas 1-1
.

Verbr.Balen

-VV Laakdal1-0
20:00

Zandhoven

-Lentezon Beerse6-1

zondag 15/09/2019

15:00Weelde-

Ranst A

1-2
.Vlimmeren-Bevel1-1
.Broechem A-Schriek0-0
.Rochus Deurne-

Herselt

2-6
.

Retie

-White Star3-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Herselt-

Retie

2-3

zondag 22/09/2019

15:00

Bevel

-Broechem A5-1
.Schriek-

Verbr.Balen

0-5
.VV Laakdal-

Weelde

0-4
.Merksplas -Rochus Deurne1-1
.Lentezon Beerse-

OG Vorselaar

1-3
.White Star-

Vlimmeren

0-2
.Ranst A-Zandhoven3-3

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30OG Vorselaar-Ranst A2-2
20:00

Zandhoven

-VV Laakdal5-1

zondag 29/09/2019

15:00

Bevel

-White Star3-0
.Weelde-Schriek3-3
.Broechem A-

Verbr.Balen

1-2
.Vlimmeren-Herselt2-2
.

Rochus Deurne

-Lentezon Beerse5-2
.Retie-Merksplas 2-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Verbr.Balen

-Weelde3-1
.

Herselt

-Bevel1-0

zondag 06/10/2019

15:00

VV Laakdal

-OG Vorselaar2-1
.

Schriek

-Zandhoven2-1
.White Star-

Broechem A

3-4
.Merksplas -Vlimmeren2-2
.Lentezon Beerse-

Retie

3-4
.

Ranst A

-Rochus Deurne2-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30OG Vorselaar-Schriek1-1
20:00

Zandhoven

-Verbr.Balen2-1

zondag 13/10/2019

15:00Retie-Ranst A0-0
.Vlimmeren-Lentezon Beerse1-1
.

Bevel

-Merksplas 3-0
.

White Star

-Herselt3-0
.

Rochus Deurne

-VV Laakdal3-2
.Broechem A-

Weelde

1-4

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30

Verbr.Balen

-OG Vorselaar5-1
.

Herselt

-Broechem A4-1

zondag 20/10/2019

15:00VV Laakdal-

Retie

1-3
.Schriek-

Rochus Deurne

1-7
.Weelde-

Zandhoven

1-6
.Merksplas -

White Star

1-2
.Lentezon Beerse-

Bevel

3-4
.

Ranst A

-Vlimmeren4-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Herselt-

Merksplas

1-3

zondag 27/10/2019

15:00

Retie

-Schriek5-0
.Vlimmeren-VV Laakdal1-1
.

Bevel

-Ranst A5-0
.White Star-

Lentezon Beerse

2-4
.

Rochus Deurne

-Verbr.Balen6-1

zondag 23/02/2020

00:00OG Vorselaar-Weelde-
.Broechem A-Zandhoven-

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30Verbr.Balen-

Retie

2-3
20:00Zandhoven-OG Vorselaar2-2

zondag 03/11/2019

14:30VV Laakdal-

Bevel

0-4
.Schriek-

Vlimmeren

1-4
.Weelde-

Rochus Deurne

1-2
.

Merksplas

-Broechem A4-0
.Lentezon Beerse-

Herselt

2-4
.

Ranst A

-White Star2-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Herselt-

Ranst A

1-2

zondag 10/11/2019

14:30

Retie

-Weelde2-1
.

Vlimmeren

-Verbr.Balen3-1
.

Bevel

-Schriek1-0
.White Star-

VV Laakdal

0-3
.

Merksplas

-Lentezon Beerse2-0
.Rochus Deurne-Zandhoven1-1
.Broechem A-OG Vorselaar2-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Verbr.Balen-

Bevel

2-4
.

OG Vorselaar

-Rochus Deurne2-0
20:00Zandhoven-

Retie

2-3

zondag 17/11/2019

14:30VV Laakdal-

Herselt

1-4
.Schriek-White Star1-1
.Weelde-

Vlimmeren

0-4
.

Lentezon Beerse

-Broechem A2-1
.Ranst A-Merksplas 0-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Herselt-Schriek-

zondag 24/11/2019

14:30Retie-OG Vorselaar-
.Vlimmeren-Zandhoven-
.Bevel-Weelde-
.White Star-Verbr.Balen-
.Merksplas -VV Laakdal-
.Lentezon Beerse-Ranst A-
.Broechem A-Rochus Deurne-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Verbr.Balen-Herselt-
.OG Vorselaar-Vlimmeren-
20:00Zandhoven-Bevel-

zondag 01/12/2019

14:30VV Laakdal-Lentezon Beerse-
.Schriek-Merksplas -
.Weelde-White Star-
.Rochus Deurne-Retie-
.Broechem A-Ranst A-

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Herselt-Weelde-

zondag 08/12/2019

14:30Retie-Broechem A-
.Vlimmeren-Rochus Deurne-
.Bevel-OG Vorselaar-
.White Star-Zandhoven-
.Merksplas -Verbr.Balen-
.Lentezon Beerse-Schriek-
.Ranst A-VV Laakdal-

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Herselt-Zandhoven-

zondag 15/12/2019

14:30Vlimmeren-Retie-
.Ranst A-Schriek-
.Lentezon Beerse-Verbr.Balen-
.Merksplas -Weelde-
.White Star-OG Vorselaar-
.Bevel-Rochus Deurne-
.VV Laakdal-Broechem A-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Schriek-VV Laakdal-
.Broechem A-Vlimmeren-
.Retie-Bevel-
.Rochus Deurne-White Star-
.OG Vorselaar-Herselt-
.Zandhoven-Merksplas -
.Weelde-Lentezon Beerse-
.Verbr.Balen-Ranst A-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00White Star-Retie-
.Bevel-Vlimmeren-
.VV Laakdal-Verbr.Balen-
.Ranst A-Weelde-
.Lentezon Beerse-Zandhoven-
.Merksplas -OG Vorselaar-
.Herselt-Rochus Deurne-
.Schriek-Broechem A-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Weelde-VV Laakdal-
.Verbr.Balen-Schriek-
.Broechem A-Bevel-
.Vlimmeren-White Star-
.Retie-Herselt-
.Rochus Deurne-Merksplas -
.OG Vorselaar-Lentezon Beerse-
.Zandhoven-Ranst A-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Merksplas -Retie-
.Herselt-Vlimmeren-
.White Star-Bevel-
.Schriek-Weelde-
.VV Laakdal-Zandhoven-
.Ranst A-OG Vorselaar-
.Lentezon Beerse-Rochus Deurne-
.Verbr.Balen-Broechem A-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00OG Vorselaar-VV Laakdal-
.Zandhoven-Schriek-
.Weelde-Verbr.Balen-
.Broechem A-White Star-
.Bevel-Herselt-
.Vlimmeren-Merksplas -
.Retie-Lentezon Beerse-
.Rochus Deurne-Ranst A-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Ranst A-Retie-
.Lentezon Beerse-Vlimmeren-
.Merksplas -Bevel-
.Herselt-White Star-
.Verbr.Balen-Zandhoven-
.Schriek-OG Vorselaar-
.VV Laakdal-Rochus Deurne-
.Weelde-Broechem A-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Retie-VV Laakdal-
.Rochus Deurne-Schriek-
.OG Vorselaar-Verbr.Balen-
.Zandhoven-Weelde-
.Broechem A-Herselt-
.White Star-Merksplas -
.Bevel-Lentezon Beerse-
.Vlimmeren-Ranst A-

speeldag 24

periode 3

zondag 27/10/2019

15:00

Zandhoven

-Broechem A2-1
.Weelde-

OG Vorselaar

1-3

zondag 23/02/2020

00:00Schriek-Retie-
.VV Laakdal-Vlimmeren-
.Ranst A-Bevel-
.Lentezon Beerse-White Star-
.Merksplas -Herselt-
.Verbr.Balen-Rochus Deurne-

speeldag 25

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Bevel-VV Laakdal-
.Vlimmeren-Schriek-
.Retie-Verbr.Balen-
.Rochus Deurne-Weelde-
.OG Vorselaar-Zandhoven-
.Broechem A-Merksplas -
.Herselt-Lentezon Beerse-
.White Star-Ranst A-

speeldag 26

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Weelde-Retie-
.Verbr.Balen-Vlimmeren-
.Schriek-Bevel-
.VV Laakdal-White Star-
.Ranst A-Herselt-
.Lentezon Beerse-Merksplas -
.Zandhoven-Rochus Deurne-
.OG Vorselaar-Broechem A-

speeldag 27

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Herselt-VV Laakdal-
.White Star-Schriek-
.Bevel-Verbr.Balen-
.Vlimmeren-Weelde-
.Retie-Zandhoven-
.Rochus Deurne-OG Vorselaar-
.Broechem A-Lentezon Beerse-
.Merksplas -Ranst A-

speeldag 28

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00OG Vorselaar-Retie-
.Zandhoven-Vlimmeren-
.Weelde-Bevel-
.Verbr.Balen-White Star-
.Schriek-Herselt-
.VV Laakdal-Merksplas -
.Ranst A-Lentezon Beerse-
.Rochus Deurne-Broechem A-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Lentezon Beerse-VV Laakdal-
.Merksplas -Schriek-
.Herselt-Verbr.Balen-
.White Star-Weelde-
.Bevel-Zandhoven-
.Vlimmeren-OG Vorselaar-
.Retie-Rochus Deurne-
.Ranst A-Broechem A-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Broechem A-Retie-
.Rochus Deurne-Vlimmeren-
.OG Vorselaar-Bevel-
.Zandhoven-White Star-
.Weelde-Herselt-
.Verbr.Balen-Merksplas -
.Schriek-Lentezon Beerse-
.VV Laakdal-Ranst A-

12/30

1.Bevel3112
2.Retie2912
3.Ranst A257
4.Zandhoven225
5.OG Vorselaar208
6.Rochus Deurne187
7.Merksplas 1810
8.Vlimmeren1810
9.Herselt166
10.Verbr.Balen160
11.Weelde100
12.Schriek101
13.White Star81
14.Lentezon Beerse86
15.VV Laakdal84
16.Broechem A71
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

12/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Bevel3110+25354+816
2.Retie299+14315+517
3.Ranst A257+10243+110
4.Zandhoven226+17351+413
5.OG Vorselaar205+5223+114
6.Rochus Deurne185+7302+412
7.Merksplas 184+7232+211
8.Vlimmeren184+5203+312
9.Herselt165+1253+316
10.Verbr.Balen165-1252-510
11.Weelde103-11223+513
12.Schriek102-21111-46
13.White Star82-11151-66
14.Lentezon Beerse82-14231-810
15.VV Laakdal82-17121-38
16.Broechem A71-16131-128

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Bevel258+2230
2.Retie237+1226
3.Ranst A216+922
4.Zandhoven*185+1730
5.Rochus Deurne175+929
6.Verbr.Balen165+322
7.Merksplas 143+521
8.Herselt134-120
9.OG Vorselaar*133+115
10.Vlimmeren122-113
11.Weelde*103-420
12.Schriek92-2010
13.White Star72-814
14.Broechem A*61-149
15.Lentezon Beerse51-1321
16.VV Laakdal51-178

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

4

1.Vlimmeren62+67
2.Bevel62+35
3.Retie62+25
4.OG Vorselaar41+24
5.Merksplas 41+22
6.Ranst A41+12
7.Herselt31+25
8.VV Laakdal3104
9.Lentezon Beerse31-12
10.Broechem A10-13
Zandhoven10-13
12.Schriek10-11
13.Rochus Deurne10-21
14.White Star10-31
15.Verbr.Balen00-43
16.Weelde00-51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

1/10

1

2

3

4

1.OG Vorselaar31+23
2.Zandhoven31+12
3.Rochus Deurne*0000
Schriek*0000
Vlimmeren*0000
White Star*0000
Herselt*0000
Ranst A*0000
Bevel*0000
Retie*0000
Verbr.Balen*0000
Merksplas *0000
Lentezon Beerse*0000
VV Laakdal*0000
15.Broechem A00-11
16.Weelde00-21

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing