www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | Merchtem United B | - | Asse-Terheide B | 2 | - | 1 | |
19:30 | Essene | - | Londerzeel United B | 3
| - | 5
| |
20:00 | Delta Londerzeel B | - | Hekelgem B | 2 | - | 1 | |
. | Steenhuffel B | - | Borchtlombeek B | 5
| - | 0
| |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | De Leeuwkens B | - | Mazenzele Opwijk B | 0 | - | 1 | |
. | Tange B | - | Liedekerke B | 3
| - | 2
| |
. | Groot Kapelle B | - | Ritterklub B | 0 | - | 2 | |
. | Boskant Peizegem | - | Eizeringen B | 5
| - | 0
| F1 |
zaterdag 30/03/2024 |
15:00 | Borchtlombeek B | 4 | - |
3 | Hekelgem B | | - | |
. | Tange B | 7 | - |
6 | Delta Londerzeel B | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Ritterklub B | 6 |
- |
0 | Borchtlombeek B | | - | |
. | Merchtem United B | 10 | - |
4 | Essene | | - | |
20:00 | Mazenzele Opwijk B | 10 | - | 0 | Liedekerke B | | - | |
. | Londerzeel United B | 4 | - | 10 | De Leeuwkens B | | - | |
. | Hekelgem B | 0 |
- | 10 | Steenhuffel B | | - | |
. | Delta Londerzeel B | 6 | - | 8 | Boskant Peizegem | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Eizeringen B | 4 | - | 2 | Groot Kapelle B | | - | |
. | Asse-Terheide B | 6 | - | 3 | Tange B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale B --> Essene
periode 1
10/10 |
| De Leeuwkens B | 28 |
2. | Mazenzele Opwijk B | 24 |
3. | Asse-Terheide B | 22 |
4. | Boskant Peizegem | 19 |
5. | Essene | 19 |
6. | Tange B | 17 |
7. | Liedekerke B | 16 |
8. | Steenhuffel B | 14 |
9. | Groot Kapelle B | 13 |
10. | Ritterklub B | 12 |
11. | Delta Londerzeel B | 12 |
12. | Merchtem United B | 10 |
13. | Londerzeel United B | 8 |
14. | Borchtlombeek B | 8 |
15. | Eizeringen B | 6 |
16. | Hekelgem B | 3 |
periode 2
10/10 |
| Mazenzele Opwijk B | 25 |
2. | Tange B | 23 |
3. | De Leeuwkens B | 21 |
4. | Boskant Peizegem | 20 |
5. | Groot Kapelle B | 19 |
6. | Essene | 17 |
7. | Delta Londerzeel B | 16 |
8. | Asse-Terheide B | 16 |
9. | Steenhuffel B | 15 |
10. | Merchtem United B | 13 |
11. | Ritterklub B | 11 |
12. | Liedekerke B | 10 |
13. | Londerzeel United B | 6 |
14. | Hekelgem B | 6 |
15. | Borchtlombeek B | 6 |
16. | Eizeringen B | 1 |
periode 3
6/10 |
1. | Mazenzele Opwijk B | 18 | |
2. | Boskant Peizegem | 15 | |
3. | De Leeuwkens B | 15 | |
4. | Steenhuffel B | 13 | |
5. | Ritterklub B | 12 | |
6. | Merchtem United B | 10 | |
7. | Delta Londerzeel B* | 9 | |
8. | Asse-Terheide B | 9 | |
9. | Groot Kapelle B | 7 | |
10. | Londerzeel United B | 7 | |
11. | Tange B* | 6 | |
12. | Essene | 6 | |
13. | Borchtlombeek B* | 3 | |
14. | Liedekerke B | 3 | x |
15. | Eizeringen B | 3 | x |
16. | Hekelgem B* | 0 | x |
Merchtem United B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Asse-Terheide B | - | Merchtem United B | 6 - | 1 | | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Za-09/09/23 | 18:00 | Merchtem United B | - | Mazenzele Opwijk B | 1 - | 2 | | | 0 | 0 | | 15 | |
3. | Za-16/09/23 | 18:30 | Merchtem United B | - | Liedekerke B | 1 - | 3 | | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Eizeringen B | - | Merchtem United B | 1 - | 10 | | | 3 | 3 | | 9 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:00 | Merchtem United B | - | Borchtlombeek B | 3 - | 2 | | | 3 | 6 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Boskant Peizegem | - | Merchtem United B | 5 - | 0 | | | 0 | 6 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:00 | Merchtem United B | - | De Leeuwkens B | 0 - | 7 | | | 0 | 6 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Steenhuffel B | - | Merchtem United B | 4 - | 0 | | | 0 | 6 | | 14 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:00 | Merchtem United B | - | Ritterklub B | 2 - | 1 | | | 3 | 9 | | 12 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Essene | - | Merchtem United B | 1 - | 1 | | | 1 | 10 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Merchtem United B | - | Delta Londerzeel B | 0 - | 0 | | | 1 | 11 | | 12 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Londerzeel United B | - | Merchtem United B | 2 - | 3 | | | 3 | 14 | | 11 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Groot Kapelle B | - | Merchtem United B | 2 - | 1 | | | 0 | 14 | | 11 | |
14. | Za-02/12/23 | 18:00 | Merchtem United B | - | Hekelgem B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 17 | | 10 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Tange B | - | Merchtem United B | 3 - | 1 | | | 0 | 17 | | 11 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:00 | Merchtem United B | - | Boskant Peizegem | 1 - | 2 | | | 0 | 17 | | 11 | |
17. | Za-13/01/24 | 18:30 | Liedekerke B | - | Merchtem United B | 5 - | 0 | | | 0 | 17 | | 12 | |
19. | Za-27/01/24 | 18:00 | Merchtem United B | - | Londerzeel United B | 4 - | 0 | | | 3 | 20 | | 12 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Delta Londerzeel B | - | Merchtem United B | 7 - | 1 | | | 0 | 20 | | 12 | |
18. | Za-10/02/24 | 18:00 | Merchtem United B | - | Eizeringen B | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 23 | | 12 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Mazenzele Opwijk B | - | Merchtem United B | 5 - | 0 | | | 0 | 23 | | 12 | |
22. | Za-24/02/24 | 18:00 | Merchtem United B | - | Tange B | 1 - | 0 | | | 3 | 26 | | 12 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:00 | Ritterklub B | - | Merchtem United B | 2 - | 0 | | | 0 | 26 | | 12 | |
24. | Za-09/03/24 | 18:00 | Merchtem United B | - | Steenhuffel B | 1 - | 1 | | | 1 | 27 | | 12 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Hekelgem B | - | Merchtem United B | 1 - | 3 | | | 3 | 30 | | 11 | |
26. | Za-23/03/24 | 18:00 | Merchtem United B | - | Asse-Terheide B | 2 - | 1 | | | 3 | 33 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:00 | Merchtem United B | - | Essene | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | De Leeuwkens B | - | Merchtem United B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Merchtem United B | - | Groot Kapelle B | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Borchtlombeek B | - | Merchtem United B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Essene
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Steenhuffel B | - | Essene | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Essene | - | Borchtlombeek B | 4 - | 4 | | 1 | 2 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Londerzeel United B | - | Essene | 2 - | 6 | | 3 | 5 | | 7 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Essene | - | Delta Londerzeel B | 3 - | 1 | | 3 | 8 | | 7 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Hekelgem B | - | Essene | 1 - | 2 | | 3 | 11 | | 6 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Essene | - | Groot Kapelle B | 0 - | 2 | | 0 | 11 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Asse-Terheide B | - | Essene | 1 - | 4 | | 3 | 14 | | 5 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Essene | - | Tange B | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:00 | Liedekerke B | - | Essene | 2 - | 4 | | 3 | 18 | | 4 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Essene | - | Merchtem United B | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Eizeringen B | - | Essene | 2 - | 3 | | 3 | 22 | | 4 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Essene | - | Mazenzele Opwijk B | 1 - | 4 | | 0 | 22 | | 6 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Boskant Peizegem | - | Essene | 3 - | 2 | | 0 | 22 | | 7 | |
15. | Za-09/12/23 | 18:00 | Ritterklub B | - | Essene | 4 - | 2 | | 0 | 22 | | 8 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:00 | Essene | - | Hekelgem B | 4 - | 0 | | 3 | 25 | | 7 | |
14. | Za-23/12/23 | 14:30 | Essene | - | De Leeuwkens B | 2 - | 1 | | 3 | 28 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Groot Kapelle B | - | Essene | 0 - | 4 | | 3 | 31 | | 6 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Tange B | - | Essene | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 6 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Essene | - | Boskant Peizegem | 1 - | 1 | | 1 | 33 | | 6 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Essene | - | Liedekerke B | 4 - | 2 | | 3 | 36 | | 6 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | De Leeuwkens B | - | Essene | 3 - | 2 | | 0 | 36 | | 6 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Essene | - | Steenhuffel B | 2 - | 3 | | 0 | 36 | | 6 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Borchtlombeek B | - | Essene | 2 - | 6 | | 3 | 39 | | 6 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Essene | - | Ritterklub B | 2 - | 1 | | 3 | 42 | | 6 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Mazenzele Opwijk B | - | Essene | 3 - | 0 | | 0 | 42 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Essene | - | Londerzeel United B | 3 - | 5 | | 0 | 42 | | 6 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:00 | Merchtem United B | - | Essene | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Essene | - | Asse-Terheide B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Delta Londerzeel B | - | Essene | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Essene | - | Eizeringen B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Mazenzele Opwijk B | 34 | +36 |
2 | De Leeuwkens B | 32 | +47 |
3 | Boskant Peizegem | 27 | +25 |
4 | Tange B* | 27 | +21 |
5 | Asse-Terheide B | 25 | +27 |
6 | Groot Kapelle B | 25 | +5 |
7 | Delta Londerzeel B | 24 | +11 |
8 | Merchtem United B | 23 | +7 |
9 | Ritterklub B | 21 | +16 |
10 | Steenhuffel B | 19 | +10 |
11 | Essene | 19 | +2 |
12 | Liedekerke B | 13 | -3 |
13 | Londerzeel United B | 13 | -9 |
14 | Borchtlombeek B* | 11 | -14 |
15 | Eizeringen B | 7 | -58 |
16 | Hekelgem B | 3 | -34 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Mazenzele Opwijk B | 67 | +82 |
2 | De Leeuwkens B | 64 | +82 |
3 | Boskant Peizegem | 54 | +41 |
4 | Asse-Terheide B | 47 | +42 |
5 | Tange B* | 46 | +20 |
6 | Essene | 42 | +14 |
7 | Steenhuffel B | 42 | +9 |
8 | Groot Kapelle B | 39 | -16 |
9 | Delta Londerzeel B* | 37 | +23 |
10 | Ritterklub B | 35 | +8 |
11 | Merchtem United B | 33 | -16 |
12 | Liedekerke B | 29 | -12 |
13 | Londerzeel United B | 21 | -44 |
14 | Borchtlombeek B* | 17 | -43 |
15 | Eizeringen B | 10 | -128 |
16 | Hekelgem B* | 9 | -62 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Mazenzele Opwijk B | 33 | +46 |
2 | De Leeuwkens B | 32 | +35 |
3 | Boskant Peizegem | 27 | +16 |
4 | Essene | 23 | +12 |
5 | Steenhuffel B | 23 | -1 |
6 | Asse-Terheide B | 22 | +15 |
7 | Tange B | 19 | -1 |
8 | Liedekerke B | 16 | -9 |
9 | Ritterklub B | 14 | -8 |
10 | Groot Kapelle B | 14 | -21 |
11 | Delta Londerzeel B* | 13 | +12 |
12 | Merchtem United B | 10 | -23 |
13 | Londerzeel United B | 8 | -35 |
14 | Hekelgem B* | 6 | -28 |
15 | Borchtlombeek B | 6 | -29 |
16 | Eizeringen B | 3 | -70 |