www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Limburg : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Kesselt-Herk Sport1-1
.Nieuwerkerken-Sporting Aalst1-1

zondag 01/09/2019

15:00

Diepenbeek A

-Stevoort2-0
.

Vliermaal

-Rutten4-1
.

Gravelo

-Heers2-1
.

Vechmaal

-Veldwezelt3-2
.Membruggen-Habo SK Borgloon2-2
.

Godsheide

-HO Heide Hasselt3-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30HO Heide Hasselt-

Vechmaal

2-3
20:00Stevoort-

Vliermaal

2-3

zondag 08/09/2019

15:00Veldwezelt-

Gravelo

0-3
.Habo SK Borgloon-Kesselt2-2
.

Heers

-Nieuwerkerken2-0
.Rutten-Godsheide2-2
.Sporting Aalst-

Membruggen

1-4
.Herk Sport-

Diepenbeek A

1-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Kesselt-

Sporting Aalst

1-3

zondag 15/09/2019

15:00

Membruggen

-Heers1-0
.

Godsheide

-Stevoort4-0
.Vechmaal-

Gravelo

0-9
.

Nieuwerkerken

-Veldwezelt6-0
.

Diepenbeek A

-Habo SK Borgloon3-1
.

Vliermaal

-Herk Sport8-0
.

HO Heide Hasselt

-Rutten2-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00

Sporting Aalst

-Diepenbeek A1-0
19:30

Veldwezelt

-Membruggen2-0
20:00

Stevoort

-HO Heide Hasselt3-0

zondag 22/09/2019

15:00

Herk Sport

-Godsheide5-1
.Habo SK Borgloon-

Vliermaal

0-1
.

Gravelo

-Nieuwerkerken5-1
.Heers-

Kesselt

1-3
.Rutten-

Vechmaal

0-4

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30HO Heide Hasselt-Herk Sport-
.Kesselt-Veldwezelt-

zondag 29/09/2019

15:00Godsheide-Habo SK Borgloon-
.Diepenbeek A-Heers-
.Vliermaal-Sporting Aalst-
.Membruggen-Gravelo-
.Rutten-Stevoort-
.Vechmaal-Nieuwerkerken-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Veldwezelt-Diepenbeek A-
20:00Stevoort-Vechmaal-

zondag 06/10/2019

15:00Gravelo-Kesselt-
.Nieuwerkerken-Membruggen-
.Herk Sport-Rutten-
.Habo SK Borgloon-HO Heide Hasselt-
.Sporting Aalst-Godsheide-
.Heers-Vliermaal-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30HO Heide Hasselt-Sporting Aalst-
.Kesselt-Nieuwerkerken-

zondag 13/10/2019

15:00Godsheide-Heers-
.Rutten-Habo SK Borgloon-
.Stevoort-Herk Sport-
.Diepenbeek A-Gravelo-
.Vliermaal-Veldwezelt-
.Vechmaal-Membruggen-

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Veldwezelt-Godsheide-

zondag 20/10/2019

15:00Gravelo-Vliermaal-
.Nieuwerkerken-Diepenbeek A-
.Membruggen-Kesselt-
.Herk Sport-Vechmaal-
.Habo SK Borgloon-Stevoort-
.Sporting Aalst-Rutten-
.Heers-HO Heide Hasselt-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Godsheide-Gravelo-
.HO Heide Hasselt-Veldwezelt-
.Rutten-Heers-
.Stevoort-Sporting Aalst-
.Herk Sport-Habo SK Borgloon-
.Diepenbeek A-Membruggen-
.Vliermaal-Nieuwerkerken-
.Vechmaal-Kesselt-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Veldwezelt-Rutten-
.Gravelo-HO Heide Hasselt-
.Nieuwerkerken-Godsheide-
.Membruggen-Vliermaal-
.Kesselt-Diepenbeek A-
.Habo SK Borgloon-Vechmaal-
.Sporting Aalst-Herk Sport-
.Heers-Stevoort-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Godsheide-Membruggen-
.HO Heide Hasselt-Nieuwerkerken-
.Rutten-Gravelo-
.Stevoort-Veldwezelt-
.Herk Sport-Heers-
.Habo SK Borgloon-Sporting Aalst-
.Vliermaal-Kesselt-
.Vechmaal-Diepenbeek A-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Veldwezelt-Herk Sport-
.Gravelo-Stevoort-
.Nieuwerkerken-Rutten-
.Membruggen-HO Heide Hasselt-
.Kesselt-Godsheide-
.Diepenbeek A-Vliermaal-
.Sporting Aalst-Vechmaal-
.Heers-Habo SK Borgloon-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Godsheide-Diepenbeek A-
.HO Heide Hasselt-Kesselt-
.Rutten-Membruggen-
.Stevoort-Nieuwerkerken-
.Herk Sport-Gravelo-
.Habo SK Borgloon-Veldwezelt-
.Sporting Aalst-Heers-
.Vechmaal-Vliermaal-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Veldwezelt-Sporting Aalst-
.Gravelo-Habo SK Borgloon-
.Nieuwerkerken-Herk Sport-
.Membruggen-Stevoort-
.Kesselt-Rutten-
.Diepenbeek A-HO Heide Hasselt-
.Vliermaal-Godsheide-
.Vechmaal-Heers-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Godsheide-Vechmaal-
.HO Heide Hasselt-Vliermaal-
.Rutten-Diepenbeek A-
.Stevoort-Kesselt-
.Herk Sport-Membruggen-
.Habo SK Borgloon-Nieuwerkerken-
.Sporting Aalst-Gravelo-
.Heers-Veldwezelt-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00HO Heide Hasselt-Godsheide-
.Heers-Gravelo-
.Sporting Aalst-Nieuwerkerken-
.Habo SK Borgloon-Membruggen-
.Herk Sport-Kesselt-
.Stevoort-Diepenbeek A-
.Rutten-Vliermaal-
.Veldwezelt-Vechmaal-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Gravelo-Veldwezelt-
.Vechmaal-HO Heide Hasselt-
.Godsheide-Rutten-
.Vliermaal-Stevoort-
.Diepenbeek A-Herk Sport-
.Kesselt-Habo SK Borgloon-
.Membruggen-Sporting Aalst-
.Nieuwerkerken-Heers-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Stevoort-Godsheide-
.Rutten-HO Heide Hasselt-
.Veldwezelt-Nieuwerkerken-
.Heers-Membruggen-
.Sporting Aalst-Kesselt-
.Habo SK Borgloon-Diepenbeek A-
.Herk Sport-Vliermaal-
.Gravelo-Vechmaal-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Membruggen-Veldwezelt-
.Nieuwerkerken-Gravelo-
.Vechmaal-Rutten-
.HO Heide Hasselt-Stevoort-
.Godsheide-Herk Sport-
.Vliermaal-Habo SK Borgloon-
.Diepenbeek A-Sporting Aalst-
.Kesselt-Heers-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Habo SK Borgloon-Godsheide-
.Herk Sport-HO Heide Hasselt-
.Stevoort-Rutten-
.Gravelo-Membruggen-
.Veldwezelt-Kesselt-
.Heers-Diepenbeek A-
.Sporting Aalst-Vliermaal-
.Nieuwerkerken-Vechmaal-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Diepenbeek A-Veldwezelt-
.Kesselt-Gravelo-
.Membruggen-Nieuwerkerken-
.Vechmaal-Stevoort-
.Rutten-Herk Sport-
.HO Heide Hasselt-Habo SK Borgloon-
.Godsheide-Sporting Aalst-
.Vliermaal-Heers-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Heers-Godsheide-
.Sporting Aalst-HO Heide Hasselt-
.Habo SK Borgloon-Rutten-
.Herk Sport-Stevoort-
.Nieuwerkerken-Kesselt-
.Gravelo-Diepenbeek A-
.Veldwezelt-Vliermaal-
.Membruggen-Vechmaal-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Godsheide-Veldwezelt-
.Vliermaal-Gravelo-
.Diepenbeek A-Nieuwerkerken-
.Kesselt-Membruggen-
.Vechmaal-Herk Sport-
.Stevoort-Habo SK Borgloon-
.Rutten-Sporting Aalst-
.HO Heide Hasselt-Heers-

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Gravelo-Godsheide-
.Veldwezelt-HO Heide Hasselt-
.Heers-Rutten-
.Sporting Aalst-Stevoort-
.Habo SK Borgloon-Herk Sport-
.Membruggen-Diepenbeek A-
.Nieuwerkerken-Vliermaal-
.Kesselt-Vechmaal-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Rutten-Veldwezelt-
.HO Heide Hasselt-Gravelo-
.Godsheide-Nieuwerkerken-
.Vliermaal-Membruggen-
.Diepenbeek A-Kesselt-
.Vechmaal-Habo SK Borgloon-
.Herk Sport-Sporting Aalst-
.Stevoort-Heers-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Membruggen-Godsheide-
.Nieuwerkerken-HO Heide Hasselt-
.Gravelo-Rutten-
.Veldwezelt-Stevoort-
.Heers-Herk Sport-
.Sporting Aalst-Habo SK Borgloon-
.Kesselt-Vliermaal-
.Diepenbeek A-Vechmaal-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Herk Sport-Veldwezelt-
.Stevoort-Gravelo-
.Rutten-Nieuwerkerken-
.HO Heide Hasselt-Membruggen-
.Godsheide-Kesselt-
.Vliermaal-Diepenbeek A-
.Vechmaal-Sporting Aalst-
.Habo SK Borgloon-Heers-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Diepenbeek A-Godsheide-
.Kesselt-HO Heide Hasselt-
.Membruggen-Rutten-
.Nieuwerkerken-Stevoort-
.Gravelo-Herk Sport-
.Veldwezelt-Habo SK Borgloon-
.Heers-Sporting Aalst-
.Vliermaal-Vechmaal-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Sporting Aalst-Veldwezelt-
.Habo SK Borgloon-Gravelo-
.Herk Sport-Nieuwerkerken-
.Stevoort-Membruggen-
.Rutten-Kesselt-
.HO Heide Hasselt-Diepenbeek A-
.Godsheide-Vliermaal-
.Heers-Vechmaal-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Vechmaal-Godsheide-
.Vliermaal-HO Heide Hasselt-
.Diepenbeek A-Rutten-
.Kesselt-Stevoort-
.Membruggen-Herk Sport-
.Nieuwerkerken-Habo SK Borgloon-
.Gravelo-Sporting Aalst-
.Veldwezelt-Heers-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Gravelo124+17192+1212
2.Vliermaal124+13162+24
3.Diepenbeek A93+47102
4.Vechmaal93-3102+57
5.Membruggen72+271+14
6.Godsheide72+1100-43
7.Sporting Aalst72061+24
8.Kesselt51071+25
9.Nieuwerkerken41080-61
10.Herk Sport41-570-81
11.Heers31-240-21
12.HO Heide Hasselt31-460-42
13.Stevoort31-450-60
14.Veldwezelt31-840-72
15.Habo SK Borgloon20-350-23
16.Rutten10-840-42

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

4/10

1

2

1.Gravelo124
Vliermaal124
3.Diepenbeek A93
Vechmaal93
5.Godsheide72
Membruggen72
Sporting Aalst72
8.Kesselt51
9.Herk Sport41
Nieuwerkerken41
11.Heers31
HO Heide Hasselt31
Stevoort31
Veldwezelt31
15.Habo SK Borgloon20
16.Rutten10

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Gravelo00
Heers00
Diepenbeek A00
Vliermaal00
Vechmaal00
Herk Sport00
Nieuwerkerken00
Godsheide00
Habo SK Borgloon00
HO Heide Hasselt00
Kesselt00
Rutten00
Stevoort00
Membruggen00
Sporting Aalst00
Veldwezelt00

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

1.Gravelo00
Heers00
Diepenbeek A00
Vliermaal00
Vechmaal00
Herk Sport00
Nieuwerkerken00
Godsheide00
Habo SK Borgloon00
HO Heide Hasselt00
Kesselt00
Rutten00
Stevoort00
Membruggen00
Sporting Aalst00
Veldwezelt00