www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

Limburg : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Kesselt-Herk Sport1-1
.Nieuwerkerken-Sporting Aalst1-1

zondag 01/09/2019

15:00

Diepenbeek A

-Stevoort2-0
.

Vliermaal

-Rutten4-1
.

Gravelo

-Heers2-1
.

Vechmaal

-Veldwezelt3-2
.Membruggen-Habo SK Borgloon2-2
.

Godsheide

-HO Heide Hasselt3-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30HO Heide Hasselt-

Vechmaal

2-3
20:00Stevoort-

Vliermaal

2-3

zondag 08/09/2019

15:00Veldwezelt-

Gravelo

0-3
.Habo SK Borgloon-Kesselt2-2
.

Heers

-Nieuwerkerken2-0
.Rutten-Godsheide2-2
.Sporting Aalst-

Membruggen

1-4
.Herk Sport-

Diepenbeek A

1-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Kesselt-

Sporting Aalst

1-3

zondag 15/09/2019

15:00

Membruggen

-Heers1-0
.

Godsheide

-Stevoort4-0
.Vechmaal-

Gravelo

0-9
.

Nieuwerkerken

-Veldwezelt6-0
.

Diepenbeek A

-Habo SK Borgloon3-1
.

Vliermaal

-Herk Sport8-0
.

HO Heide Hasselt

-Rutten2-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00

Sporting Aalst

-Diepenbeek A1-0
19:30

Veldwezelt

-Membruggen2-0
20:00

Stevoort

-HO Heide Hasselt3-0

zondag 22/09/2019

15:00

Herk Sport

-Godsheide5-1
.Habo SK Borgloon-

Vliermaal

0-1
.

Gravelo

-Nieuwerkerken5-1
.Heers-

Kesselt

1-3
.Rutten-

Vechmaal

0-4

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

HO Heide Hasselt

-Herk Sport1-0
.

Kesselt

-Veldwezelt4-2

zondag 29/09/2019

15:00

Godsheide

-Habo SK Borgloon4-1
.

Diepenbeek A

-Heers1-0
.

Vliermaal

-Sporting Aalst4-0
.

Membruggen

-Gravelo1-0
.Rutten-Stevoort2-2
.Vechmaal-Nieuwerkerken2-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Veldwezelt-

Diepenbeek A

2-4
20:00

Stevoort

-Vechmaal4-2

zondag 06/10/2019

15:00

Gravelo

-Kesselt4-1
.

Nieuwerkerken

-Membruggen4-2
.Habo SK Borgloon-HO Heide Hasselt2-2
.Sporting Aalst-Godsheide3-3
.Heers-Vliermaal1-1

zondag 22/12/2019

14:30

Herk Sport

-Rutten2-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

HO Heide Hasselt

-Sporting Aalst3-1
.Kesselt-Nieuwerkerken1-1

zondag 13/10/2019

15:00

Godsheide

-Heers4-2
.

Rutten

-Habo SK Borgloon1-0
.Stevoort-Herk Sport2-2
.

Diepenbeek A

-Gravelo1-0
.

Vliermaal

-Veldwezelt2-1
.Vechmaal-Membruggen3-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30

Veldwezelt

-Godsheide5-4

zondag 20/10/2019

15:00

Gravelo

-Vliermaal2-1
.

Nieuwerkerken

-Diepenbeek A4-2
.Membruggen-

Kesselt

2-3
.Herk Sport-

Vechmaal

2-4
.

Habo SK Borgloon

-Stevoort2-1
.

Sporting Aalst

-Rutten2-1
.Heers-HO Heide Hasselt3-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30HO Heide Hasselt-Veldwezelt1-1
20:00

Stevoort

-Sporting Aalst3-2

zondag 27/10/2019

15:00

Vechmaal

-Kesselt4-1
.Godsheide-

Gravelo

2-3
.Rutten-

Heers

0-1
.

Herk Sport

-Habo SK Borgloon2-0
.

Diepenbeek A

-Membruggen5-2
.Vliermaal-

Nieuwerkerken

0-6

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30

Veldwezelt

-Rutten5-2
.

Gravelo

-HO Heide Hasselt6-0
.Nieuwerkerken-Godsheide2-2
.

Membruggen

-Vliermaal4-0
.Kesselt-Diepenbeek A1-1
.Habo SK Borgloon-Vechmaal1-1
.Sporting Aalst-Herk Sport3-3
.Heers-Stevoort0-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30

HO Heide Hasselt

-Nieuwerkerken3-0
20:00Stevoort-Veldwezelt1-1

zondag 10/11/2019

14:30Godsheide-

Membruggen

1-2
.Rutten-Gravelo1-1
.

Herk Sport

-Heers2-0
.

Habo SK Borgloon

-Sporting Aalst2-1
.

Vliermaal

-Kesselt2-1
.

Vechmaal

-Diepenbeek A2-0

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Veldwezelt-Herk Sport3-3
.Kesselt-

Godsheide

0-2

zondag 17/11/2019

14:30

Gravelo

-Stevoort2-0
.

Nieuwerkerken

-Rutten5-0
.Membruggen-

HO Heide Hasselt

0-2
.Diepenbeek A-Vliermaal1-1
.Sporting Aalst-

Vechmaal

2-3
.Heers-

Habo SK Borgloon

0-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

HO Heide Hasselt

-Kesselt3-1
20:00

Stevoort

-Nieuwerkerken3-2

zondag 24/11/2019

14:30

Godsheide

-Diepenbeek A5-3
.Rutten-

Membruggen

1-2
.Herk Sport-

Gravelo

0-1
.

Habo SK Borgloon

-Veldwezelt2-0
.

Sporting Aalst

-Heers3-1
.Vechmaal-Vliermaal1-1

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Veldwezelt-

Sporting Aalst

0-5F1

zondag 01/12/2019

14:30Gravelo-Habo SK Borgloon1-1
.Nieuwerkerken-

Herk Sport

3-5
.

Membruggen

-Stevoort2-0
.

Kesselt

-Rutten2-0
.Diepenbeek A-

HO Heide Hasselt

0-3
.Vliermaal-Godsheide2-2
.

Vechmaal

-Heers4-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30

HO Heide Hasselt

-Vliermaal3-1
20:00Stevoort-

Kesselt

0-4

zondag 08/12/2019

14:30

Godsheide

-Vechmaal4-0
.Rutten-

Diepenbeek A

1-4
.Herk Sport-

Membruggen

1-3
.

Habo SK Borgloon

-Nieuwerkerken2-0
.Sporting Aalst-

Gravelo

3-7
.

Heers

-Veldwezelt5-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Sporting Aalst-

Nieuwerkerken

0-1
.Veldwezelt-

Vechmaal

2-3
.

HO Heide Hasselt

-Godsheide4-3
20:00Stevoort-Diepenbeek A1-1

zondag 15/12/2019

14:30Heers-

Gravelo

0-2
.

Habo SK Borgloon

-Membruggen1-0
.Herk Sport-

Kesselt

0-1
.Rutten-

Vliermaal

1-5

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Kesselt

-Habo SK Borgloon2-1

zondag 05/01/2020

14:30

Gravelo

-Veldwezelt4-1
.Vechmaal-HO Heide Hasselt0-0
.

Godsheide

-Rutten4-1
.

Vliermaal

-Stevoort4-3
.Diepenbeek A-Herk Sport1-1
.

Membruggen

-Sporting Aalst2-1
.Nieuwerkerken-Heers1-1

speeldag 18

periode 2

donderdag 09/01/2020

20:00Sporting Aalst-

Kesselt

0-3

zaterdag 11/01/2020

19:30Veldwezelt-

Nieuwerkerken

0-1
20:00Stevoort-

Godsheide

0-1

zondag 12/01/2020

14:30Rutten-HO Heide Hasselt3-3
.Heers-

Membruggen

0-1
.

Habo SK Borgloon

-Diepenbeek A2-1
.Herk Sport-Vliermaal1-1
.Gravelo-Vechmaal2-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30HO Heide Hasselt-Stevoort2-2
.

Kesselt

-Heers2-0

zondag 19/01/2020

14:30Membruggen-

Veldwezelt

0-1
.Nieuwerkerken-

Gravelo

0-1
.

Vechmaal

-Rutten2-0
.

Godsheide

-Herk Sport2-0
.

Vliermaal

-Habo SK Borgloon6-1
.Diepenbeek A-Sporting Aalst1-1

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

14:30Habo SK Borgloon-Godsheide0-0
.Herk Sport-

HO Heide Hasselt

1-4
.

Stevoort

-Rutten5-3
.Gravelo-Membruggen2-2
.

Heers

-Diepenbeek A4-0
.Sporting Aalst-Vliermaal1-1
.

Nieuwerkerken

-Vechmaal4-2

woensdag 01/04/2020

18:30Veldwezelt-Kesselt-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30

HO Heide Hasselt

-Habo SK Borgloon3-1

zondag 02/02/2020

15:00

Diepenbeek A

-Veldwezelt4-0
.

Kesselt

-Gravelo2-0
.

Membruggen

-Nieuwerkerken5-1
.Vechmaal-

Stevoort

1-4
.Rutten-

Herk Sport

0-1
.

Godsheide

-Sporting Aalst4-1
.

Vliermaal

-Heers3-2

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Veldwezelt-

Vliermaal

1-3

zondag 23/02/2020

15:00Heers-Godsheide-
.Sporting Aalst-HO Heide Hasselt-
.Habo SK Borgloon-Rutten-
.Herk Sport-Stevoort-
.Nieuwerkerken-Kesselt-
.Gravelo-Diepenbeek A-
.Membruggen-Vechmaal-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30HO Heide Hasselt-Heers1-1
.Kesselt-

Membruggen

0-2
20:00

Stevoort

-Habo SK Borgloon2-0

zondag 16/02/2020

15:00

Godsheide

-Veldwezelt2-0
.

Vliermaal

-Gravelo1-0
.

Diepenbeek A

-Nieuwerkerken2-1
.

Vechmaal

-Herk Sport3-0
.Rutten-Sporting Aalst2-2

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Kesselt-Vechmaal-
.Veldwezelt-HO Heide Hasselt-
.Gravelo-Godsheide-

zondag 01/03/2020

15:00Heers-Rutten-
.Sporting Aalst-Stevoort-
.Habo SK Borgloon-Herk Sport-
.Membruggen-Diepenbeek A-
.Nieuwerkerken-Vliermaal-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

20:00Stevoort-Heers-

zondag 08/03/2020

15:00Rutten-Veldwezelt-
.HO Heide Hasselt-Gravelo-
.Godsheide-Nieuwerkerken-
.Vliermaal-Membruggen-
.Diepenbeek A-Kesselt-
.Vechmaal-Habo SK Borgloon-
.Herk Sport-Sporting Aalst-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30Veldwezelt-Stevoort-
.Kesselt-Vliermaal-

zondag 15/03/2020

15:00Membruggen-Godsheide-
.Nieuwerkerken-HO Heide Hasselt-
.Gravelo-Rutten-
.Heers-Herk Sport-
.Sporting Aalst-Habo SK Borgloon-
.Diepenbeek A-Vechmaal-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30HO Heide Hasselt-Membruggen-

zondag 22/03/2020

15:00Herk Sport-Veldwezelt-
.Stevoort-Gravelo-
.Rutten-Nieuwerkerken-
.Godsheide-Kesselt-
.Vliermaal-Diepenbeek A-
.Vechmaal-Sporting Aalst-
.Habo SK Borgloon-Heers-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Diepenbeek A-Godsheide-
.Kesselt-HO Heide Hasselt-
.Membruggen-Rutten-
.Nieuwerkerken-Stevoort-
.Gravelo-Herk Sport-
.Veldwezelt-Habo SK Borgloon-
.Heers-Sporting Aalst-
.Vliermaal-Vechmaal-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Sporting Aalst-Veldwezelt-
.Habo SK Borgloon-Gravelo-
.Herk Sport-Nieuwerkerken-
.Stevoort-Membruggen-
.Rutten-Kesselt-
.HO Heide Hasselt-Diepenbeek A-
.Godsheide-Vliermaal-
.Heers-Vechmaal-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Vechmaal-Godsheide-
.Vliermaal-HO Heide Hasselt-
.Diepenbeek A-Rutten-
.Kesselt-Stevoort-
.Membruggen-Herk Sport-
.Nieuwerkerken-Habo SK Borgloon-
.Gravelo-Sporting Aalst-
.Veldwezelt-Heers-

23/30

1.Gravelo*4648
2.Vliermaal45107
3.Godsheide*41108
4.HO Heide Hasselt*4088
5.Membruggen*3978
6.Vechmaal*3968
7.Diepenbeek A*3578
8.Kesselt**3499
9.Nieuwerkerken*2938
10.Stevoort*27108
11.Habo SK Borgloon*2718
12.Herk Sport*2438
13.Sporting Aalst*2138
14.Heers*1748
15.Veldwezelt*1538
16.Rutten*818
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Gravelo*4614+36577+1627
2.Vliermaal4513+20554+119
3.Godsheide*4112+21592-320
4.HO Heide Hasselt*4011+11473-219
5.Membruggen*3912+11426+223
6.Vechmaal*3911+3495+124
7.Diepenbeek A*3510+5393-618
8.Kesselt**3410+5365+220
9.Nieuwerkerken*298+5463-916
10.Stevoort*277-4381-912
11.Habo SK Borgloon*277-9261-1610
12.Herk Sport*246-12332-1116
13.xSporting Aalst*215-13372-518
14.xHeers*174-11261-1410
15.xVeldwezelt*154-32301-2410
16.xRutten*81-36240-2310

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Gravelo248
2.Diepenbeek A227
3.Vliermaal196
4.Vechmaal185
5.Nieuwerkerken164
6.Godsheide154
7.Membruggen144
8.Kesselt133
9.Herk Sport123
HO Heide Hasselt123
Stevoort123
Sporting Aalst123
13.Veldwezelt103
14.Heers92
15.Habo SK Borgloon71
16.Rutten51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

HO Heide Hasselt247
2.Gravelo226
3.Godsheide206
Habo SK Borgloon206
5.Membruggen196
6.Kesselt*186
7.Vechmaal185
8.Vliermaal174
9.Nieuwerkerken134
10.Herk Sport92
Stevoort92
12.Sporting Aalst82
13.Heers72
14.Diepenbeek A71
15.Veldwezelt*51
16.Rutten20

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

1.Vliermaal93
2.Diepenbeek A*62
Godsheide*62
Stevoort*62
Membruggen*62
6.HO Heide Hasselt*41
7.Vechmaal*31
Herk Sport*31
Kesselt*31
10.Heers*10
Rutten*10
Sporting Aalst*10
13.Gravelo*00
Nieuwerkerken*00
Habo SK Borgloon*00
Veldwezelt00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing