www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:00

Oudenhove A

-Nokere-Kruishoutem B1-0
19:30

Bevere A

-Sottegem B4-2
.Boekel A-

Olsene

0-2
.

FC Kluisbergen A

-Wortegem3-1

zondag 01/09/2019

15:00

Maarkedal

-Huise-Ouwegem3-1
.Velzeke A-

Horebeke

2-3
.

Eine A

-Zingem A3-0
.Petegem Schelde-

Elene-G'berge B

1-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Zingem A

-FC Kluisbergen A6-2
.

Sottegem B

-Petegem Schelde2-0

zondag 08/09/2019

15:00Elene-G'berge B-Oudenhove A0-0
.

Wortegem

-Boekel A2-0
.

Nokere-Kruishoutem B

-Velzeke A3-2
.Huise-Ouwegem-

Bevere A

0-3
.Olsene-

Maarkedal

1-4
.Horebeke-

Eine A

2-3

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30FC Kluisbergen A-Horebeke3-3

zondag 15/09/2019

14:00

Eine A

-Nokere-Kruishoutem B3-1
15:00

Boekel A

-Zingem A1-0
.Olsene-Wortegem1-1
.Oudenhove A-Sottegem B4-4
.Petegem Schelde-Huise-Ouwegem3-3
.

Velzeke A

-Elene-G'berge B2-1
.Maarkedal-Bevere A1-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Zingem A

-Olsene5-0
.Bevere A-

Petegem Schelde

1-2
.Sottegem B-

Velzeke A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

Elene-G'berge B

-Eine A4-1
.Nokere-Kruishoutem B-

FC Kluisbergen A

0-2
.Wortegem-

Maarkedal

2-3
.Huise-Ouwegem-

Oudenhove A

1-3
.Horebeke-Boekel A1-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

FC Kluisbergen A

-Elene-G'berge B2-0
20:00

Boekel A

-Nokere-Kruishoutem B3-1

zondag 29/09/2019

15:00Olsene-

Horebeke

1-3
.Wortegem-

Zingem A

0-2
.Oudenhove A-Bevere A2-2
.

Velzeke A

-Huise-Ouwegem3-1
.

Eine A

-Sottegem B5-0
.

Maarkedal

-Petegem Schelde2-0

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Sottegem B-FC Kluisbergen A2-2
.Bevere A-Velzeke A2-2
.Zingem A-

Maarkedal

2-3

zondag 06/10/2019

15:00Huise-Ouwegem-

Eine A

0-1
.Petegem Schelde-

Oudenhove A

1-5
.

Horebeke

-Wortegem2-0
.

Nokere-Kruishoutem B

-Olsene1-0
.Elene-G'berge B-Boekel A1-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Olsene-

Elene-G'berge B

1-2
.FC Kluisbergen A-Huise-Ouwegem3-3
.

Zingem A

-Horebeke5-1
.Boekel A-

Sottegem B

2-3

zondag 13/10/2019

15:00Wortegem-Nokere-Kruishoutem B1-1
.

Velzeke A

-Petegem Schelde2-1
.Eine A-

Bevere A

0-3
.

Maarkedal

-Oudenhove A5-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Bevere A-

FC Kluisbergen A

1-6
.

Sottegem B

-Olsene4-1

zondag 20/10/2019

15:00

Huise-Ouwegem

-Boekel A3-2
.Petegem Schelde-

Eine A

0-1
.

Oudenhove A

-Velzeke A2-1
.Horebeke-

Maarkedal

2-5
.

Nokere-Kruishoutem B

-Zingem A1-0
.

Elene-G'berge B

-Wortegem1-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Boekel A-Bevere A0-0
.

FC Kluisbergen A

-Petegem Schelde4-1
.

Zingem A

-Elene-G'berge B3-0

zondag 27/10/2019

15:00Olsene-Huise-Ouwegem0-0
.

Wortegem

-Sottegem B4-1
.Eine A-Oudenhove A1-1
.Maarkedal-Velzeke A1-1
15:30Horebeke-

Nokere-Kruishoutem B

0-2

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30Huise-Ouwegem-

Wortegem

2-5
.

Bevere A

-Olsene3-1
.

Petegem Schelde

-Boekel A4-3
.

Oudenhove A

-FC Kluisbergen A4-2
.Velzeke A-

Eine A

2-3
.Nokere-Kruishoutem B-

Maarkedal

1-4
.Elene-G'berge B-

Horebeke

1-4
.Sottegem B-

Zingem A

1-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

18:00Boekel A-Oudenhove A1-1
19:30Zingem A-Huise-Ouwegem1-1
.

FC Kluisbergen A

-Velzeke A4-0
.

Olsene

-Petegem Schelde4-2

zondag 10/11/2019

14:30

Wortegem

-Bevere A3-2
.Horebeke-

Sottegem B

0-2
.

Nokere-Kruishoutem B

-Elene-G'berge B3-1
.Maarkedal-

Eine A

0-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Sottegem B

-Nokere-Kruishoutem B2-1
.Bevere A-Zingem A2-2

zondag 17/11/2019

14:30Huise-Ouwegem-

Horebeke

1-3
.Petegem Schelde-

Wortegem

1-4
.

Oudenhove A

-Olsene5-1
.Velzeke A-

Boekel A

0-4
.

Eine A

-FC Kluisbergen A4-0
.Elene-G'berge B-

Maarkedal

2-3

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Boekel A-Eine A2-2
.

Zingem A

-Petegem Schelde3-0

zondag 24/11/2019

14:30

Olsene

-Velzeke A1-0
.Wortegem-Oudenhove A2-2
.Horebeke-

Bevere A

1-3
.

Nokere-Kruishoutem B

-Huise-Ouwegem4-1
.

Elene-G'berge B

-Sottegem B2-1
.Maarkedal-

FC Kluisbergen A

1-3

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30

Bevere A

-Nokere-Kruishoutem B4-1
.FC Kluisbergen A-Boekel A1-1

zondag 01/12/2019

14:30Huise-Ouwegem-

Elene-G'berge B

0-3
.

Petegem Schelde

-Horebeke4-3
.Oudenhove A-

Zingem A

2-3
.Velzeke A-

Wortegem

2-3
.

Eine A

-Olsene7-0
.

Maarkedal

-Sottegem B3-2

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30

Sottegem B

-Huise-Ouwegem4-2
.Boekel A-Maarkedal0-0
.

Zingem A

-Velzeke A3-0

zondag 08/12/2019

14:30Olsene-FC Kluisbergen A1-1
.Wortegem-

Eine A

0-1
.Horebeke-

Oudenhove A

0-3
.Nokere-Kruishoutem B-Petegem Schelde0-0
.Elene-G'berge B-Bevere A1-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Sottegem B-Bevere A1-1
.

Zingem A

-Eine A3-0

zondag 15/12/2019

14:30Olsene-Boekel A2-2
.

Elene-G'berge B

-Petegem Schelde3-1
.Nokere-Kruishoutem B-Oudenhove A0-0
.

Horebeke

-Velzeke A4-2
.

Wortegem

-FC Kluisbergen A4-1
.Huise-Ouwegem-

Maarkedal

0-2

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Boekel A-Wortegem2-2
.

Bevere A

-Huise-Ouwegem3-1
.FC Kluisbergen A-

Zingem A

1-3

zondag 05/01/2020

14:30

Maarkedal

-Olsene2-0
.

Eine A

-Horebeke4-0
.Velzeke A-

Nokere-Kruishoutem B

0-3
.

Oudenhove A

-Elene-G'berge B4-2
.Petegem Schelde-Sottegem B1-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

17:30Bevere A-Maarkedal0-0
19:30

Zingem A

-Boekel A2-1
.Sottegem B-Oudenhove A3-3

zondag 12/01/2020

14:30

Wortegem

-Olsene3-0
.Huise-Ouwegem-

Petegem Schelde

0-3
.

Elene-G'berge B

-Velzeke A3-2
.Nokere-Kruishoutem B-

Eine A

1-6
.Horebeke-

FC Kluisbergen A

1-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30FC Kluisbergen A-Nokere-Kruishoutem B0-0
.

Boekel A

-Horebeke2-1
.Olsene-

Zingem A

0-3

zondag 19/01/2020

15:00Oudenhove A-Huise-Ouwegem2-2
.

Petegem Schelde

-Bevere A2-0
.Maarkedal-Wortegem1-1
.

Eine A

-Elene-G'berge B4-2
.

Velzeke A

-Sottegem B2-0

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

15:00

Nokere-Kruishoutem B

-Boekel A3-0
.Horebeke-Olsene1-1
.Zingem A-

Wortegem

2-4
.Bevere A-Oudenhove A2-2
.Huise-Ouwegem-Velzeke A1-1
.Sottegem B-

Eine A

1-2
.

Elene-G'berge B

-FC Kluisbergen A5-0
.Petegem Schelde-

Maarkedal

0-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Boekel A-

Elene-G'berge B

1-4
.

FC Kluisbergen A

-Sottegem B2-0

zondag 02/02/2020

15:00

Eine A

-Huise-Ouwegem4-0
.Velzeke A-Bevere A1-1
.

Oudenhove A

-Petegem Schelde6-1
.

Maarkedal

-Zingem A3-1
.

Wortegem

-Horebeke2-1
.

Olsene

-Nokere-Kruishoutem B3-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30

Sottegem B

-Boekel A3-1
.Bevere A-

Eine A

0-2

zondag 23/02/2020

15:00Nokere-Kruishoutem B-

Wortegem

1-2
.Horebeke-

Zingem A

1-3
.Huise-Ouwegem-

FC Kluisbergen A

1-4
.

Oudenhove A

-Maarkedal3-1
.

Elene-G'berge B

-Olsene2-1
16:00Petegem Schelde-

Velzeke A

0-4

speeldag 23

periode 3

vrijdag 14/02/2020

20:00

Zingem A

-Nokere-Kruishoutem B2-1

zaterdag 15/02/2020

19:30FC Kluisbergen A-

Bevere A

0-4
.

Boekel A

-Huise-Ouwegem4-1

zondag 16/02/2020

15:00

Eine A

-Petegem Schelde4-0
.Velzeke A-

Oudenhove A

1-8
.

Maarkedal

-Horebeke1-0
.

Wortegem

-Elene-G'berge B2-1
.Olsene-

Sottegem B

1-3

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30Sottegem B-Wortegem-
.Bevere A-Boekel A-

zondag 01/03/2020

15:00Huise-Ouwegem-Olsene-
.Elene-G'berge B-Zingem A-
.Nokere-Kruishoutem B-Horebeke-
.Oudenhove A-Eine A-
.Petegem Schelde-FC Kluisbergen A-
.Velzeke A-Maarkedal-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Boekel A-Petegem Schelde-
.FC Kluisbergen A-Oudenhove A-
.Zingem A-Sottegem B-
20:00Olsene-Bevere A-

zondag 08/03/2020

15:00Wortegem-Huise-Ouwegem-
.Eine A-Velzeke A-
.Maarkedal-Nokere-Kruishoutem B-
.Horebeke-Elene-G'berge B-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30Bevere A-Wortegem-
.Sottegem B-Horebeke-

zondag 15/03/2020

15:00Oudenhove A-Boekel A-
.Petegem Schelde-Olsene-
.Huise-Ouwegem-Zingem A-
.Elene-G'berge B-Nokere-Kruishoutem B-
.Velzeke A-FC Kluisbergen A-
.Eine A-Maarkedal-

speeldag 27

periode 3

vrijdag 20/03/2020

19:30Horebeke-Huise-Ouwegem-

zaterdag 21/03/2020

19:30Boekel A-Velzeke A-
.FC Kluisbergen A-Eine A-
.Zingem A-Bevere A-

zondag 22/03/2020

15:00Wortegem-Petegem Schelde-
.Olsene-Oudenhove A-
.Maarkedal-Elene-G'berge B-
.Nokere-Kruishoutem B-Sottegem B-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/03/2020

19:30FC Kluisbergen A-Maarkedal-
.Sottegem B-Elene-G'berge B-
.Bevere A-Horebeke-

zondag 29/03/2020

15:00Eine A-Boekel A-
.Velzeke A-Olsene-
.Oudenhove A-Wortegem-
.Petegem Schelde-Zingem A-
.Huise-Ouwegem-Nokere-Kruishoutem B-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Elene-G'berge B-Huise-Ouwegem-
.Nokere-Kruishoutem B-Bevere A-
.Horebeke-Petegem Schelde-
.Zingem A-Oudenhove A-
.Wortegem-Velzeke A-
.Olsene-Eine A-
.Boekel A-FC Kluisbergen A-
.Sottegem B-Maarkedal-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

15:00Maarkedal-Boekel A-
.FC Kluisbergen A-Olsene-
.Eine A-Wortegem-
.Velzeke A-Zingem A-
.Oudenhove A-Horebeke-
.Petegem Schelde-Nokere-Kruishoutem B-
.Bevere A-Elene-G'berge B-
.Huise-Ouwegem-Sottegem B-

23/30

1.Eine A56127
2.Maarkedal5097
3.Zingem A4767
4.Oudenhove A43107
5.Wortegem41127
6.Elene-G'berge B3697
7.FC Kluisbergen A3667
8.Bevere A3457
9.Sottegem B2967
10.Nokere-Kruishoutem B2837
11.Boekel A2437
12.Velzeke A2257
13.Horebeke2117
14.Petegem Schelde1807
15.Olsene1747
16.Huise-Ouwegem917
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Eine A5618+40629+823
2.Maarkedal5015+24498+1326
3.Zingem A4715+28566+419
4.Oudenhove A4311+28644+1229
5.Wortegem4112+15485+523
6.Elene-G'berge B3611+5434-518
7.FC Kluisbergen A3610+2485-525
8.xBevere A348+10434+921
9.xSottegem B298-4433-1119
10.xNokere-Kruishoutem B288-7302-712
11.xBoekel A245-5341-616
12.xVelzeke A226-19342-817
13.xHorebeke216-16374-422
14.xPetegem Schelde185-30282-2011
15.xOlsene174-32231-267
16.xHuise-Ouwegem91-39250-1816

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Maarkedal268+1931
2.Eine A227+821
3.Oudenhove A195+623
4.Zingem A186+1325
5.FC Kluisbergen A185+829
6.Bevere A164+420
7.Velzeke A144+119
8.Horebeke144-221
9.Elene-G'berge B144-312
10.Nokere-Kruishoutem B134-511
11.Wortegem113016
12.Sottegem B113-620
13.Boekel A92-413
14.Petegem Schelde72-1213
15.Huise-Ouwegem61-1214
16.Olsene51-158

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Eine A258+2231
2.Zingem A237+1425
3.Wortegem216+1226
4.Maarkedal185+413
5.Elene-G'berge B165+524
6.Nokere-Kruishoutem B154+216
7.Oudenhove A153+824
8.Bevere A143+418
9.Sottegem B123017
10.FC Kluisbergen A123-713
11.Boekel A122+115
12.Petegem Schelde113-514
13.Olsene92-1610
14.Horebeke72-1014
15.Velzeke A41-179
16.Huise-Ouwegem30-179

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Oudenhove A93+1417
2.Eine A93+1010
3.Wortegem93+36
4.Elene-G'berge B62+37
5.Sottegem B62+26
6.Zingem A62+16
FC Kluisbergen A62+16
8.Maarkedal62+15
9.Bevere A41+25
10.Velzeke A41-36
11.Olsene31-15
12.Boekel A31-26
13.Nokere-Kruishoutem B00-43
14.Horebeke00-42
15.Huise-Ouwegem00-102
16.Petegem Schelde00-131

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing