zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Diksmuide B | - | Veurne A | 1 | - | 2 |
19:30 | Houthulst A | - | Jabbeke | 5 | - | 2 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Lichtervelde | - | Tielt | 2 | - | 0 |
. | Heist A | - | Daring Brugge | 2 | - | 4 |
. | Lissewege A | - | Koekelare A | 0 | - | 1 |
. | Snaaskerke | - | De Haan | 2 | - | 2 |
. | Oudenburg | - | Sint-Kruis | 2 | - | 1 |
. | Jong Male | - | Hooglede | 5 | - | 1 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Houthulst A | 0 | - | 0 |
19:00 | Veurne A | - | Snaaskerke | 0 | - | 1 |
. | Tielt | - | Jong Male | 0 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | De Haan | - | Lichtervelde | 1 | - | 1 |
. | Jabbeke | - | Heist A | 1 | - | 3 |
. | Daring Brugge | - | Oudenburg | 0 | - | 3 |
. | Hooglede | - | Diksmuide B | 2 | - | 0 |
. | Sint-Kruis | - | Lissewege A | 4 | - | 6 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
18:00 | Sint-Kruis | - | Jabbeke | 1 | - | 1 |
19:00 | Diksmuide B | - | Tielt | 1 | - | 3 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Houthulst A | - | Hooglede | 2 | - | 1 |
. | Oudenburg | - | Koekelare A | 2 | - | 0 |
. | Heist A | - | Jong Male | 3 | - | 4 |
. | Daring Brugge | - | Lissewege A | 2 | - | 3 |
. | Snaaskerke | - | Lichtervelde | 2 | - | 1 |
. | De Haan | - | Veurne A | 1 | - | 6 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Sint-Kruis | 2 | - | 1 |
19:00 | Veurne A | - | Heist A | 1 | - | 2 |
. | Tielt | - | De Haan | 2 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Jong Male | - | Snaaskerke | 0 | - | 0 |
. | Lichtervelde | - | Diksmuide B | 3 | - | 1 |
. | Hooglede | - | Oudenburg | 2 | - | 1 |
. | Lissewege A | - | Houthulst A | 3 | - | 1 |
. | Jabbeke | - | Daring Brugge | 1 | - | 1 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Hooglede | 2 | - | 0 |
19:00 | Houthulst A | - | Snaaskerke | 5 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Jabbeke | - | Lissewege A | 2 | - | 2 |
. | Daring Brugge | - | Jong Male | 0 | - | 1 |
. | Oudenburg | - | Veurne A | 1 | - | 3 |
. | Heist A | - | Lichtervelde | 3 | - | 1 |
. | Sint-Kruis | - | Tielt | 4 | - | 0 |
. | De Haan | - | Diksmuide B | 1 | - | 2 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:00 | Tielt | - | Houthulst A | 0 | - | 4 |
. | Veurne A | - | Jabbeke | 1 | - | 1 |
. | Diksmuide B | - | Heist A | 0 | - | 3 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Hooglede | - | Daring Brugge | 1 | - | 1 |
. | Jong Male | - | De Haan | 6 | - | 2 |
. | Lichtervelde | - | Sint-Kruis | 2 | - | 2 |
. | Snaaskerke | - | Koekelare A | 1 | - | 1 |
. | Lissewege A | - | Oudenburg | 3 | - | 3 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Veurne A | 0 | - | 3 |
19:00 | Houthulst A | - | De Haan | 3 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Lissewege A | - | Lichtervelde | 4 | - | 0 |
. | Oudenburg | - | Diksmuide B | 4 | - | 1 |
. | Heist A | - | Tielt | 4 | - | 0 |
. | Jabbeke | - | Hooglede | 3 | - | 1 |
. | Daring Brugge | - | Snaaskerke | 3 | - | 1 |
. | Sint-Kruis | - | Jong Male | 2 | - | 2 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:00 | Tielt | - | Koekelare A | 0 | - | 1 |
. | Veurne A | - | Houthulst A | 2 | - | 0 |
. | Diksmuide B | - | Sint-Kruis | 0 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Jong Male | - | Jabbeke | 6 | - | 3 |
. | De Haan | - | Oudenburg | 1 | - | 2 |
. | Snaaskerke | - | Heist A | 1 | - | 4 |
. | Lichtervelde | - | Daring Brugge | 4 | - | 2 |
woensdag 31/01/2024 | ||||||
20:00 | Hooglede | - | Lissewege A | 2 | - | 2 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Jong Male | 1 | - | 4 |
19:00 | Houthulst A | - | Diksmuide B | 1 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Sint-Kruis | - | Hooglede | 1 | - | 2 |
. | Daring Brugge | - | Veurne A | 1 | - | 2 |
. | Heist A | - | De Haan | 6 | - | 0 |
15:00 | Oudenburg | - | Snaaskerke | 3 | - | 2 |
. | Jabbeke | - | Lichtervelde | 2 | - | 2 |
. | Lissewege A | - | Tielt | 6 | - | 1 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:00 | Diksmuide B | - | Lissewege A | 5 | - | 1 |
. | Veurne A | - | Sint-Kruis | 2 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Lichtervelde | - | Hooglede | 1 | - | 1 |
. | Heist A | - | Oudenburg | 3 | - | 2 |
15:00 | Tielt | - | Daring Brugge | 1 | - | 3 |
. | Jong Male | - | Houthulst A | 5 | - | 0 |
. | De Haan | - | Koekelare A | 2 | - | 4 |
. | Snaaskerke | - | Jabbeke | 0 | - | 1 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Diksmuide B | 2 | - | 1 |
19:00 | Houthulst A | - | Lichtervelde | 4 | - | 0 |
. | Daring Brugge | - | De Haan | 1 | - | 0 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Hooglede | - | Snaaskerke | 2 | - | 1 |
. | Sint-Kruis | - | Heist A | 1 | - | 1 |
15:00 | Oudenburg | - | Jong Male | 1 | - | 2 |
. | Jabbeke | - | Tielt | 2 | - | 1 |
woensdag 06/12/2023 | ||||||
20:00 | Lissewege A | - | Veurne A | 4 | - | 2 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
19:00 | Tielt | - | Oudenburg | 2 | - | 5 |
. | Diksmuide B | - | Daring Brugge | 1 | - | 0 |
zondag 07/01/2024 | ||||||
14:30 | Heist A | - | Houthulst A | 1 | - | 4 |
. | Lichtervelde | - | Koekelare A | 2 | - | 1 |
15:00 | Veurne A | - | Hooglede | 0 | - | 2 |
. | Snaaskerke | - | Sint-Kruis | 1 | - | 0 |
. | Jong Male | - | Lissewege A | 8 | - | 1 |
. | De Haan | - | Jabbeke | 0 | - | 3 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Heist A | 1 | - | 0 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Sint-Kruis | - | De Haan | 4 | - | 1 |
. | Hooglede | - | Tielt | 5 | - | 2 |
15:00 | Houthulst A | - | Daring Brugge | 3 | - | 1 |
. | Oudenburg | - | Lichtervelde | 1 | - | 1 |
. | Lissewege A | - | Snaaskerke | 4 | - | 2 |
. | Jabbeke | - | Diksmuide B | 5 | - | 2 |
. | Jong Male | - | Veurne A | 2 | - | 2 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Houthulst A | - | Oudenburg | 3 | - | 1 |
. | Tielt | - | Snaaskerke | 0 | - | 2 |
. | Diksmuide B | - | Jong Male | 2 | - | 1 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Daring Brugge | - | Sint-Kruis | 1 | - | 1 |
. | Lichtervelde | - | Veurne A | 1 | - | 0 |
. | Heist A | - | Hooglede | 4 | - | 0 |
15:00 | De Haan | - | Lissewege A | 3 | - | 1 |
. | Jabbeke | - | Koekelare A | 5 | - | 0 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:00 | Veurne A | - | Tielt | 7 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Sint-Kruis | - | Houthulst A | 3 | - | 2 |
. | Hooglede | - | De Haan | 0 | - | 1 |
15:00 | Koekelare A | - | Daring Brugge | 1 | - | 3 |
. | Snaaskerke | - | Diksmuide B | 1 | - | 1 |
. | Jong Male | - | Lichtervelde | 6 | - | 1 |
. | Oudenburg | - | Jabbeke | 1 | - | 1 |
zaterdag 23/12/2023 | ||||||
18:00 | Lissewege A | - | Heist A | 2 | - | 1 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:00 | Diksmuide B | - | Oudenburg | 2 | - | 1 |
. | Veurne A | - | Koekelare A | 0 | - | 0 |
. | Tielt | - | Sint-Kruis | 0 | - | 2 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Heist A | - | Jabbeke | 0 | - | 1 |
. | Daring Brugge | - | Hooglede | 0 | - | 4 |
. | Lichtervelde | - | Lissewege A | 4 | - | 3 |
15:00 | De Haan | - | Houthulst A | 2 | - | 4 |
. | Snaaskerke | - | Jong Male | 1 | - | 3 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Snaaskerke | 3 | - | 1 |
19:00 | Jong Male | - | Heist A | 6 | - | 3 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Hooglede | - | Lichtervelde | 3 | - | 3 |
. | Sint-Kruis | - | Diksmuide B | 1 | - | 5 |
15:00 | Houthulst A | - | Tielt | 4 | - | 0 |
. | Oudenburg | - | De Haan | 1 | - | 2 |
. | Lissewege A | - | Daring Brugge | 2 | - | 2 |
. | Jabbeke | - | Veurne A | 1 | - | 1 |
woensdag 31/01/2024 | ||||||
20:00 | Heist A | - | Sint-Kruis | 3 | - | 2 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:00 | Veurne A | - | Oudenburg | 1 | - | 2 |
. | Tielt | - | Lissewege A | 1 | - | 5 |
19:30 | Daring Brugge | - | Jabbeke | 1 | - | 2 |
. | Lichtervelde | - | Houthulst A | 1 | - | 4 |
20:00 | Diksmuide B | - | Koekelare A | 0 | - | 0 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
15:00 | Snaaskerke | - | Hooglede | 2 | - | 1 |
. | De Haan | - | Jong Male | 0 | - | 3 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Tielt | 5 | - | 1 |
19:00 | Veurne A | - | De Haan | 4 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Daring Brugge | - | Diksmuide B | 2 | - | 1 |
. | Lichtervelde | - | Jabbeke | 1 | - | 1 |
. | Hooglede | - | Sint-Kruis | 0 | - | 0 |
15:00 | Lissewege A | - | Jong Male | 3 | - | 7 |
. | Oudenburg | - | Heist A | 2 | - | 2 |
. | Snaaskerke | - | Houthulst A | 0 | - | 4 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:00 | Diksmuide B | - | Lichtervelde | 0 | - | 3 |
. | Houthulst A | - | Lissewege A | 5 | - | 1 |
19:30 | Tielt | - | Hooglede | 0 | - | 3 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Jabbeke | - | Snaaskerke | 0 | - | 0 |
. | De Haan | - | Daring Brugge | 1 | - | 3 |
. | Jong Male | - | Oudenburg | 3 | - | 6 |
. | Heist A | - | Veurne A | 1 | - | 2 |
. | Sint-Kruis | - | Koekelare A | 3 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Jabbeke | 3 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Veurne A | - | Diksmuide B | 3 | - | 1 |
. | Lissewege A | - | De Haan | 1 | - | 4 |
. | Hooglede | - | Houthulst A | 4 | - | 0 |
. | Snaaskerke | - | Tielt | 1 | - | 1 |
. | Lichtervelde | - | Heist A | 1 | - | 0 |
. | Jong Male | - | Sint-Kruis | 0 | - | 0 |
. | Oudenburg | - | Daring Brugge | 0 | - | 4 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:00 | Tielt | - | Lichtervelde | 0 | - | 3 |
. | Houthulst A | - | Jong Male | 3 | - | 0 |
. | Heist A | - | Lissewege A | 5 | - | 1 |
19:30 | Diksmuide B | - | Hooglede | 3 | - | 1 |
. | Jabbeke | - | Oudenburg | 2 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Daring Brugge | - | Koekelare A | 1 | - | 1 |
. | De Haan | - | Snaaskerke | 2 | - | 2 |
. | Sint-Kruis | - | Veurne A | 2 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | De Haan | 2 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Jong Male | - | Tielt | 9 | - | 0 |
. | Veurne A | - | Daring Brugge | 3 | - | 2 |
. | Oudenburg | - | Houthulst A | 2 | - | 5 |
. | Hooglede | - | Heist A | 4 | - | 0 |
. | Lichtervelde | - | Snaaskerke | 1 | - | 2 |
dinsdag 19/03/2024 | ||||||
20:00 | Lissewege A | - | Diksmuide B | 3 | - | 3 |
woensdag 20/03/2024 | ||||||
20:00 | Jabbeke | - | Sint-Kruis | 1 | - | 2 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:00 | Tielt | - | Veurne A | 0 | - | 3 |
. | Houthulst A | - | Koekelare A | 2 | - | 5 |
19:30 | Diksmuide B | - | Jabbeke | 2 | - | 0 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Snaaskerke | - | Lissewege A | 2 | - | 0 |
. | Hooglede | - | Jong Male | 1 | - | 2 |
. | Sint-Kruis | - | Oudenburg | 1 | - | 1 |
. | De Haan | - | Heist A | 0 | - | 4 |
. | Daring Brugge | - | Lichtervelde | 2 | - | 3 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:00 | Veurne A | - | Lichtervelde | 0 | - | 4 |
. | Diksmuide B | - | Houthulst A | 4 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Heist A | - | Snaaskerke | 0 | - | 2 |
. | Sint-Kruis | - | Daring Brugge | 2 | - | 1 |
. | Lissewege A | - | Hooglede | 1 | - | 3 |
. | Jabbeke | - | De Haan | 2 | - | 0 |
. | Oudenburg | - | Tielt | 6 | - | 1 |
. | Jong Male | - | Koekelare A | 2 | - | 2 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Lissewege A | 1 | - | 0 |
19:00 | Snaaskerke | - | Oudenburg | 1 | - | 1 |
. | Tielt | - | Diksmuide B | 1 | - | 8 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Houthulst A | - | Veurne A | 1 | - | 0 |
. | Daring Brugge | - | Heist A | 1 | - | 3 |
. | De Haan | - | Sint-Kruis | 4 | - | 2 |
. | Lichtervelde | - | Jong Male | 0 | - | 0 |
. | Hooglede | - | Jabbeke | 1 | - | 0 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:00 | Diksmuide B | - | Snaaskerke | - | ||
19:30 | Veurne A | - | Jong Male | - | ||
. | Jabbeke | - | Houthulst A | - | ||
20:00 | Sint-Kruis | - | Lichtervelde | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | De Haan | - | Hooglede | - | ||
. | Heist A | - | Koekelare A | - | ||
. | Daring Brugge | - | Tielt | - | ||
. | Oudenburg | - | Lissewege A | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
18:00 | Koekelare A | - | Oudenburg | - | ||
19:00 | Houthulst A | - | Sint-Kruis | - | ||
. | Tielt | - | Heist A | - | ||
19:30 | Hooglede | - | Veurne A | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Snaaskerke | - | Daring Brugge | - | ||
. | Jong Male | - | Diksmuide B | - | ||
. | Lichtervelde | - | De Haan | - | ||
. | Lissewege A | - | Jabbeke | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Koekelare A | - | Lichtervelde | - | ||
. | Jabbeke | - | Jong Male | - | ||
. | Daring Brugge | - | Houthulst A | - | ||
. | De Haan | - | Tielt | - | ||
. | Oudenburg | - | Hooglede | - | ||
. | Sint-Kruis | - | Snaaskerke | - | ||
. | Veurne A | - | Lissewege A | - | ||
. | Heist A | - | Diksmuide B | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Hooglede | - | Koekelare A | - | ||
. | Tielt | - | Jabbeke | - | ||
. | Snaaskerke | - | Veurne A | - | ||
. | Lichtervelde | - | Oudenburg | - | ||
. | Jong Male | - | Daring Brugge | - | ||
. | Diksmuide B | - | De Haan | - | ||
. | Lissewege A | - | Sint-Kruis | - | ||
. | Houthulst A | - | Heist A | - |
26/30 | |||||||||
1. | Jong Male | 57 | 8 | 4 | |||||
2. | Houthulst A | 53 | 6 | 4 | |||||
3. | Koekelare A | 45 | 10 | 4 | |||||
4. | Veurne A | 44 | 6 | 4 | |||||
5. | Heist A | 41 | 6 | 4 | |||||
6. | Hooglede | 41 | 9 | 4 | |||||
7. | Lichtervelde | 41 | 7 | 4 | |||||
8. | Oudenburg | 37 | 5 | 4 | |||||
9. | Jabbeke | 37 | 3 | 4 | |||||
10. | Diksmuide B | 34 | 10 | 4 | |||||
11. | Sint-Kruis | 33 | 7 | 4 | |||||
12. | Lissewege A | ? | 32 | 1 | 4 | ||||
13. | Snaaskerke | ? | 32 | 10 | 4 | ||||
14. | Daring Brugge | ? | 29 | 0 | 4 | ||||
15. | De Haan | - | 18 | 3 | 4 | ||||
16. | Tielt | 7 | 0 | 4 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Jong Male | 57 | 17 | +50 | 88 | 9 | +13 | 30 | |
2. | Houthulst A | 53 | 17 | +28 | 69 | 6 | +1 | 28 | |
3. | Koekelare A | 45 | 13 | +4 | 40 | 4 | -3 | 17 | |
4. | x | Veurne A | 44 | 13 | +20 | 52 | 7 | +12 | 28 |
5. | x | Heist A | 41 | 13 | +17 | 61 | 6 | +5 | 26 |
6. | x | Hooglede | 41 | 12 | +10 | 47 | 5 | -4 | 20 |
7. | x | Lichtervelde | 41 | 11 | +1 | 46 | 4 | -5 | 23 |
8. | x | Oudenburg | 37 | 10 | +7 | 56 | 5 | +6 | 30 |
9. | x | Jabbeke | 37 | 9 | +5 | 44 | 4 | -5 | 17 |
10. | x | Diksmuide B | 34 | 10 | +3 | 48 | 3 | -2 | 27 |
11. | x | Sint-Kruis | 33 | 8 | 0 | 43 | 3 | -4 | 14 |
12. | x | Lissewege A | 32 | 9 | -12 | 62 | 3 | -18 | 26 |
13. | x | Snaaskerke | 32 | 8 | -11 | 32 | 4 | -6 | 17 |
14. | x | Daring Brugge | 29 | 8 | -5 | 42 | 5 | +5 | 27 |
15. | x | De Haan | 18 | 5 | -39 | 32 | 3 | -20 | 14 |
16. | x | Tielt | 7 | 2 | -78 | 18 | 1 | -45 | 11 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Jong Male | 26 | 8 | +22 | 34 | |
2. | Heist A | 24 | 8 | +19 | 33 |
3. | Veurne A | 22 | 7 | +14 | 22 |
4. | Oudenburg | 19 | 6 | +7 | 23 |
5. | Lissewege A | 18 | 5 | +9 | 30 |
6. | Houthulst A | 17 | 5 | +5 | 21 |
7. | Koekelare A | 17 | 5 | -1 | 12 |
8. | Lichtervelde | 13 | 3 | -1 | 17 |
9. | Hooglede | 12 | 3 | -5 | 13 |
10. | Daring Brugge | 11 | 3 | -2 | 17 |
11. | Jabbeke | 11 | 2 | -5 | 17 |
12. | Sint-Kruis | 9 | 2 | -2 | 17 |
13. | Snaaskerke | 9 | 2 | -9 | 11 |
14. | Diksmuide B | 7 | 2 | -9 | 12 |
15. | Tielt | 6 | 2 | -19 | 7 |
16. | De Haan | 2 | 0 | -23 | 11 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Houthulst A | 27 | 9 | +27 | 37 | |
2. | Jong Male | 22 | 7 | +21 | 41 |
3. | Jabbeke | 22 | 6 | +14 | 21 |
4. | Hooglede | 17 | 5 | +7 | 20 |
5. | Sint-Kruis | 15 | 4 | +2 | 17 |
6. | Lichtervelde | 15 | 4 | -6 | 17 |
7. | Diksmuide B | 14 | 4 | -1 | 15 |
8. | Koekelare A | 14 | 4 | -2 | 14 |
Daring Brugge | 14 | 4 | -2 | 14 | |
10. | Lissewege A | 13 | 4 | -9 | 26 |
11. | Veurne A | 12 | 3 | +5 | 19 |
12. | Oudenburg | 12 | 3 | +2 | 21 |
13. | Snaaskerke | 11 | 3 | -7 | 11 |
14. | De Haan | 9 | 3 | -14 | 10 |
15. | Heist A | 8 | 2 | -5 | 16 |
16. | Tielt | 0 | 0 | -32 | 8 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Koekelare A | 14 | 4 | +7 | 14 | |
2. | Diksmuide B | 13 | 4 | +13 | 21 | |
3. | Lichtervelde | 13 | 4 | +8 | 12 | |
4. | Hooglede | 12 | 4 | +8 | 14 | |
5. | Snaaskerke | 12 | 3 | +5 | 10 | |
6. | Veurne A | 10 | 3 | +1 | 11 | |
7. | Heist A | 9 | 3 | +3 | 12 | |
8. | Houthulst A | 9 | 3 | -4 | 11 | |
9. | Jong Male | 9 | 2 | +7 | 13 | |
10. | Sint-Kruis | 9 | 2 | 0 | 9 | |
11. | De Haan | 7 | 2 | -2 | 11 | |
12. | Oudenburg | 6 | 1 | -2 | 12 | |
13. | Daring Brugge | 4 | 1 | -1 | 11 | |
14. | Jabbeke | 4 | 1 | -4 | 6 | |
15. | Lissewege A | x | 1 | 0 | -12 | 6 |
16. | Tielt | x | 1 | 0 | -27 | 3 |