www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Nationaal : 2de klasse B
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Wezel Sport | - | Berchem Sp.2004 | 4
| - | 1
|
. | Hades Kiewit | - | Lyra-Lierse Berlaar | 2
| - | 2 |
. | Belisia Bilzen | - | RC Mechelen | 4
| - | 2
|
20:00 | Lille United | - | Bocholter | 0 | - | 1 |
. | Lebbeke | - | U23-KV Mechelen B | 1 | - | 1 |
. | Tempo Overijse | - | SP Hasselt | 0 | - | 1 |
. | Houtvenne | - | City Pirates | 3 | - | 0 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Londerzeel | - | Tongeren | 0 | - | 0 |
. | Rupel-Boom | - | Diegem Sport | 1 | - | 1 |
zaterdag 20/04/2024 |
20:00 | Tongeren | 9 | - |
4 | Tempo Overijse | | - | |
. | Lyra-Lierse Berlaar | 12 | - |
7 | Belisia Bilzen | | - | |
. | Berchem Sp.2004 | 5 |
- |
6 | Hades Kiewit | | - | |
. | SP Hasselt | 9 | - | 3 | Houtvenne | | - | |
. | RC Mechelen | 6 | - | 4 | Lille United | | - | |
. | City Pirates | 3 | - | 1 | Wezel Sport | | - | |
. | Bocholter | 0 |
- | 3 | Londerzeel | | - | |
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Diegem Sport | 3 | - | 6 | Lebbeke | | - | |
. | U23-KV Mechelen B | 4 | - | 9 | Rupel-Boom | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 2de klasse B --> Berchem Sp.2004
periode 1
10/10 |
| U23-KV Mechelen B | 21 |
2. | Belisia Bilzen | 21 |
3. | RC Mechelen | 18 |
4. | SP Hasselt | 17 |
5. | Tongeren | 17 |
6. | Houtvenne | 15 |
7. | Lebbeke | 15 |
8. | Wezel Sport | 14 |
9. | Hades Kiewit | 14 |
10. | Berchem Sp.2004 | 14 |
11. | Rupel-Boom | 13 |
12. | Bocholter | 12 |
13. | Tempo Overijse | 11 |
14. | Lyra-Lierse Berlaar | 11 |
15. | Diegem Sport | 10 |
| Lille United | 10 |
17. | Londerzeel | 9 |
18. | City Pirates | 6 |
periode 2
12/12 |
| SP Hasselt | 27 |
2. | Bocholter | 26 |
3. | Houtvenne | 23 |
4. | Lyra-Lierse Berlaar | 22 |
5. | Belisia Bilzen | 21 |
6. | Diegem Sport | 20 |
7. | Hades Kiewit | 19 |
8. | Rupel-Boom | 19 |
9. | RC Mechelen | 17 |
10. | Wezel Sport | 17 |
11. | Berchem Sp.2004 | 16 |
12. | Lebbeke | 14 |
13. | Tongeren | 13 |
14. | Lille United | 13 |
15. | U23-KV Mechelen B | 11 |
16. | Tempo Overijse | 10 |
17. | Londerzeel | 9 |
18. | City Pirates | 9 |
periode 3
9/12 |
1. | Lyra-Lierse Berlaar | 25 | |
2. | Belisia Bilzen | 20 | |
3. | Rupel-Boom | 19 | |
4. | SP Hasselt | 19 | |
5. | Lille United | 16 | |
6. | Lebbeke | 14 | x |
7. | Tongeren | 14 | x |
8. | RC Mechelen | 14 | x |
9. | Houtvenne | 14 | x |
10. | Diegem Sport | 11 | x |
11. | U23-KV Mechelen B | 11 | x |
12. | Wezel Sport | 10 | x |
13. | Bocholter | 9 | x |
14. | Berchem Sp.2004 | 9 | x |
15. | Hades Kiewit | 8 | x |
16. | Londerzeel | 7 | x |
17. | Tempo Overijse | 7 | x |
18. | City Pirates | 3 | x |
Berchem Sp.2004
1. | Wo-30/08/23 | 20:00 | Tongeren | - | Berchem Sp.2004 | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Za-02/09/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | SP Hasselt | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 12 | |
3. | Za-09/09/23 | 20:00 | Lebbeke | - | Berchem Sp.2004 | 0 - | 0 | | 1 | 3 | | 14 | |
4. | Za-16/09/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Rupel-Boom | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 11 | |
5. | Zo-24/09/23 | 15:00 | U23-KV Mechelen B | - | Berchem Sp.2004 | 0 - | 2 | | 3 | 9 | | 5 | |
6. | Za-30/09/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Wezel Sport | 2 - | 2 | | 1 | 10 | | 7 | |
7. | Za-07/10/23 | 20:00 | RC Mechelen | - | Berchem Sp.2004 | 3 - | 0 | | 0 | 10 | | 9 | |
8. | Za-14/10/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Belisia Bilzen | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 9 | |
9. | Za-21/10/23 | 20:00 | Lille United | - | Berchem Sp.2004 | 0 - | 2 | | 3 | 14 | | 6 | |
10. | Za-28/10/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Lyra-Lierse Berlaar | 0 - | 1 | | 0 | 14 | | 10 | |
11. | Za-04/11/23 | 20:00 | City Pirates | - | Berchem Sp.2004 | 2 - | 1 | | 0 | 14 | | 11 | |
12. | Za-11/11/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Bocholter | 0 - | 3 | | 0 | 14 | | 13 | |
13. | Za-18/11/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Berchem Sp.2004 | 1 - | 2 | | 3 | 17 | | 10 | |
14. | Za-25/11/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Houtvenne | 2 - | 3 | | 0 | 17 | | 11 | |
15. | Za-02/12/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Tempo Overijse | 2 - | 0 | | 3 | 20 | | 9 | |
16. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Diegem Sport | - | Berchem Sp.2004 | 2 - | 2 | | 1 | 21 | | 10 | |
17. | Za-16/12/23 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Londerzeel | 1 - | 0 | | 3 | 24 | | 10 | |
18. | Zo-07/01/24 | 18:00 | Belisia Bilzen | - | Berchem Sp.2004 | 2 - | 1 | | 0 | 24 | | 12 | |
19. | Za-13/01/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Tongeren | 2 - | 0 | | 3 | 27 | | 10 | |
21. | Za-27/01/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Lebbeke | 2 - | 0 | | 3 | 30 | | 8 | |
22. | Za-03/02/24 | 20:00 | Tempo Overijse | - | Berchem Sp.2004 | 2 - | 0 | | 0 | 30 | | 10 | |
23. | Za-10/02/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Diegem Sport | 1 - | 1 | | 1 | 31 | | 9 | |
24. | Za-17/02/24 | 20:00 | Houtvenne | - | Berchem Sp.2004 | 1 - | 1 | | 1 | 32 | | 11 | |
20. | Wo-21/02/24 | 20:30 | SP Hasselt | - | Berchem Sp.2004 | 2 - | 0 | | 0 | 32 | | 12 | |
25. | Za-24/02/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | RC Mechelen | 1 - | 1 | | 1 | 33 | | 14 | |
26. | Za-02/03/24 | 20:00 | Bocholter | - | Berchem Sp.2004 | 0 - | 1 | | 3 | 36 | | 11 | |
27. | Za-09/03/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | U23-KV Mechelen B | 1 - | 3 | | 0 | 36 | | 13 | |
28. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Rupel-Boom | - | Berchem Sp.2004 | 2 - | 1 | | 0 | 36 | | 14 | |
29. | Za-23/03/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | City Pirates | 4 - | 0 | | 3 | 39 | | 13 | |
30. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | Berchem Sp.2004 | 2 - | 1 | | 0 | 39 | | 14 | |
31. | Za-13/04/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | Berchem Sp.2004 | 4 - | 1 | | 0 | 39 | | 15 | |
32. | Za-20/04/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Hades Kiewit | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Londerzeel | - | Berchem Sp.2004 | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | Berchem Sp.2004 | - | Lille United | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Hades Kiewit
1. | Wo-30/08/23 | 20:00 | Belisia Bilzen | - | Hades Kiewit | 4 - | 1 | | 0 | 0 | | 17 | |
2. | Za-02/09/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Wezel Sport | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 11 | |
3. | Za-09/09/23 | 20:00 | Lyra-Lierse Berlaar | - | Hades Kiewit | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Za-16/09/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | U23-KV Mechelen B | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 14 | |
5. | Za-23/09/23 | 20:00 | Lebbeke | - | Hades Kiewit | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 15 | |
6. | Za-30/09/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Rupel-Boom | 3 - | 1 | | 3 | 8 | | 9 | |
7. | Za-07/10/23 | 20:00 | Houtvenne | - | Hades Kiewit | 2 - | 0 | | 0 | 8 | | 12 | |
8. | Za-14/10/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | RC Mechelen | 1 - | 4 | | 0 | 8 | | 14 | |
9. | Za-21/10/23 | 20:00 | City Pirates | - | Hades Kiewit | 0 - | 2 | | 3 | 11 | | 11 | |
10. | Za-28/10/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Lille United | 3 - | 1 | | 3 | 14 | | 9 | |
11. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Bocholter | - | Hades Kiewit | 2 - | 0 | | 0 | 14 | | 10 | |
12. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Londerzeel | - | Hades Kiewit | 0 - | 2 | | 3 | 17 | | 9 | |
13. | Za-18/11/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Berchem Sp.2004 | 1 - | 2 | | 0 | 17 | | 9 | |
14. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Diegem Sport | - | Hades Kiewit | 3 - | 2 | | 0 | 17 | | 10 | |
15. | Za-02/12/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Tongeren | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 10 | |
16. | Za-09/12/23 | 20:00 | Tempo Overijse | - | Hades Kiewit | 0 - | 2 | | 3 | 21 | | 8 | |
17. | Za-16/12/23 | 19:30 | Hades Kiewit | - | SP Hasselt | 2 - | 1 | | 3 | 24 | | 9 | |
18. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Rupel-Boom | - | Hades Kiewit | 4 - | 3 | | 0 | 24 | | 10 | |
19. | Za-13/01/24 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Lebbeke | 2 - | 3 | | 0 | 24 | | 12 | |
21. | Za-27/01/24 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Belisia Bilzen | 2 - | 1 | | 3 | 27 | | 10 | |
22. | Zo-04/02/24 | 15:00 | U23-KV Mechelen B | - | Hades Kiewit | 1 - | 2 | | 3 | 30 | | 8 | |
23. | Vr-09/02/24 | 20:30 | Hades Kiewit | - | Houtvenne | 1 - | 3 | | 0 | 30 | | 10 | |
24. | Za-17/02/24 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Bocholter | 0 - | 1 | | 0 | 30 | | 13 | |
20. | Wo-21/02/24 | 20:00 | RC Mechelen | - | Hades Kiewit | 2 - | 4 | | 3 | 33 | | 10 | |
25. | Za-24/02/24 | 19:30 | Wezel Sport | - | Hades Kiewit | 1 - | 0 | | 0 | 33 | | 13 | |
26. | Za-02/03/24 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Tempo Overijse | 0 - | 0 | | 1 | 34 | | 13 | |
27. | Za-09/03/24 | 20:00 | Tongeren | - | Hades Kiewit | 2 - | 3 | | 3 | 37 | | 11 | |
28. | Za-16/03/24 | 19:30 | Hades Kiewit | - | City Pirates | 2 - | 1 | | 3 | 40 | | 10 | |
29. | Za-23/03/24 | 20:00 | Lille United | - | Hades Kiewit | 2 - | 1 | | 0 | 40 | | 10 | |
30. | Za-06/04/24 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Londerzeel | 0 - | 1 | | 0 | 40 | | 11 | |
31. | Za-13/04/24 | 19:30 | Hades Kiewit | - | Lyra-Lierse Berlaar | 2 - | 2 | | 1 | 41 | | 11 | |
32. | Za-20/04/24 | 20:00 | Berchem Sp.2004 | - | Hades Kiewit | - | | | . | | | | |
33. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Hades Kiewit | - | Diegem Sport | - | | | . | | | | |
34. | Zo-05/05/24 | 15:00 | SP Hasselt | - | Hades Kiewit | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (16/17)
1 | Belisia Bilzen | 42 | +25 |
2 | Lyra-Lierse Berlaar* | 35 | +19 |
3 | SP Hasselt* | 34 | +19 |
4 | Rupel-Boom | 34 | +7 |
5 | Wezel Sport | 31 | +8 |
6 | Lebbeke | 29 | +10 |
7 | RC Mechelen* | 26 | +8 |
8 | Tongeren* | 26 | +7 |
9 | Lille United | 26 | -1 |
10 | U23-KV Mechelen B* | 24 | +15 |
11 | Bocholter* | 24 | +5 |
12 | Houtvenne | 24 | +4 |
13 | Diegem Sport* | 23 | +6 |
14 | Berchem Sp.2004* | 23 | +7 |
15 | Hades Kiewit | 22 | -1 |
16 | Tempo Overijse | 20 | -3 |
17 | City Pirates* | 14 | -16 |
18 | Londerzeel | 13 | -14 |
alle wedstrijden (31/34)
1 | SP Hasselt | 63 | +29 |
2 | Belisia Bilzen | 62 | +30 |
3 | Lyra-Lierse Berlaar | 58 | +16 |
4 | Houtvenne | 52 | +5 |
5 | Rupel-Boom | 51 | +1 |
6 | RC Mechelen | 49 | +14 |
7 | Bocholter | 47 | +9 |
8 | Tongeren | 44 | 0 |
9 | U23-KV Mechelen B | 43 | +8 |
10 | Lebbeke | 43 | -1 |
11 | Hades Kiewit | 41 | -3 |
12 | Diegem Sport | 41 | -4 |
13 | Wezel Sport | 41 | -6 |
14 | Lille United | 39 | -10 |
15 | Berchem Sp.2004 | 39 | -1 |
16 | Tempo Overijse | 28 | -20 |
17 | Londerzeel | 25 | -20 |
18 | City Pirates | 18 | -47 |
uitwedstrijden (16/17)
1 | SP Hasselt | 29 | +10 |
2 | Houtvenne* | 28 | +1 |
3 | Bocholter | 23 | +4 |
4 | Lyra-Lierse Berlaar | 23 | -3 |
5 | RC Mechelen | 23 | +6 |
6 | Belisia Bilzen* | 20 | +5 |
7 | Hades Kiewit* | 19 | -2 |
8 | U23-KV Mechelen B | 19 | -7 |
9 | Tongeren | 18 | -7 |
10 | Diegem Sport | 18 | -10 |
11 | Rupel-Boom* | 17 | -6 |
12 | Berchem Sp.2004 | 16 | -8 |
13 | Lebbeke* | 14 | -11 |
14 | Lille United* | 13 | -9 |
15 | Londerzeel* | 12 | -6 |
16 | Wezel Sport* | 10 | -14 |
17 | Tempo Overijse* | 8 | -17 |
18 | City Pirates | 4 | -31 |