www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 24/02/2020

vbal4

Nationaal : 2de Nationale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

20:00

Hasselt

-Vosselaar1-0

zondag 01/09/2019

15:00

Bocholt

-Hoogstraten3-0
.Cappellen-
Duffel
1-1
.

Tienen

-Diegem2-0
.Pepingen-Halle-Geel0-0
.Berchem-Hades Kiewit1-1
.Londerzeel-

Spouwen-Mopertingen

2-3

donderdag 12/09/2019

20:00Wijgmaal-Aalst2-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00

Vosselaar

-Berchem1-0
19:30

Hades Kiewit

-Tienen1-0
20:00

Hoogstraten

-Wijgmaal4-1
.

Spouwen-Mopertingen

-Bocholt1-0
.

Geel

-Cappellen2-1

zondag 08/09/2019

15:00

Duffel

-Hasselt0-1
.

Aalst

-Pepingen-Halle5-0
.Diegem-

Londerzeel

0-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

20:00

Hasselt

-Berchem3-2

zondag 15/09/2019

15:00Cappellen-Aalst2-2
.

Tienen

-Vosselaar1-0
.

Bocholt

-Diegem2-0
.

Wijgmaal

-Spouwen-Mopertingen4-1
16:00Londerzeel-Hades Kiewit1-1
16:30

Pepingen-Halle

-Hoogstraten2-1

zondag 22/12/2019

14:30

Duffel

-Geel4-3

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Hades Kiewit-

Bocholt

1-2
20:00Geel-Hasselt0-0
.Hoogstraten-

Cappellen

0-1

zondag 22/09/2019

15:00Aalst-
Duffel
3-3
.

Spouwen-Mopertingen

-Pepingen-Halle2-1
.

Vosselaar

-Londerzeel1-0
.Berchem-

Tienen

0-3
.Diegem-

Wijgmaal

1-3

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

20:00Hasselt-

Tienen

0-2
.Geel-

Aalst

2-3

zondag 29/09/2019

15:00Londerzeel-

Berchem

3-4
.

Cappellen

-Spouwen-Mopertingen3-0
.

Pepingen-Halle

-Diegem2-1
.

Duffel

-Hoogstraten0-0
.Wijgmaal-

Hades Kiewit

1-4
.

Bocholt

-Vosselaar3-0

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Hades Kiewit-Pepingen-Halle4-4
20:00Hoogstraten-

Geel

1-4

zondag 06/10/2019

15:00

Vosselaar

-Wijgmaal4-2
.Berchem-Bocholt2-2
.

Tienen

-Londerzeel1-0
.

Aalst

-Hasselt4-0
.Spouwen-Mopertingen-
Duffel
2-4
.Diegem-

Cappellen

0-4

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Bocholt

-Tienen3-0
20:00

Geel

-Spouwen-Mopertingen2-0
.

Hasselt

-Londerzeel2-1

zondag 13/10/2019

15:00Cappellen-

Hades Kiewit

0-1
.

Duffel

-Diegem1-3
.

Aalst

-Hoogstraten1-0
.

Wijgmaal

-Berchem2-1
.Pepingen-Halle-

Vosselaar

0-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Hades Kiewit-
Duffel
1-1
20:00Hoogstraten-

Hasselt

0-1

zondag 20/10/2019

15:00Vosselaar-

Cappellen

1-3
.

Berchem

-Pepingen-Halle1-0
.

Tienen

-Wijgmaal4-1
.Londerzeel-Bocholt1-1
.

Spouwen-Mopertingen

-Aalst1-0
.

Diegem

-Geel4-0

speeldag 9

periode 1

vrijdag 25/10/2019

20:30Hasselt-Bocholt1-1

zaterdag 26/10/2019

20:00Geel-

Hades Kiewit

1-2
.

Hoogstraten

-Spouwen-Mopertingen4-1

zondag 27/10/2019

15:00

Cappellen

-Berchem2-1
.

Duffel

-Vosselaar2-1
.Aalst-

Diegem

0-1
.

Wijgmaal

-Londerzeel4-1
.

Pepingen-Halle

-Tienen2-0

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30

Vosselaar

-Geel2-1
.

Tienen

-Cappellen2-1
.

Londerzeel

-Pepingen-Halle2-1
.

Bocholt

-Wijgmaal1-0
.Spouwen-Mopertingen-

Hasselt

3-4
.

Diegem

-Hoogstraten2-0
.

Hades Kiewit

-Aalst2-1
15:00Berchem-
Duffel
4-3

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

20:00Cappellen-

Londerzeel

0-2
.Geel-Berchem2-2
.

Hoogstraten

-Hades Kiewit1-0
.

Hasselt

-Wijgmaal2-0

zondag 10/11/2019

14:30

Pepingen-Halle

-Bocholt2-0
.

Duffel

-Tienen2-3
15:00Aalst-

Vosselaar

0-3
.Spouwen-Mopertingen-

Diegem

1-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Hades Kiewit

-Spouwen-Mopertingen4-0

zondag 17/11/2019

14:30Vosselaar-

Hoogstraten

0-2
.Londerzeel-
Duffel
2-2
.

Bocholt

-Cappellen2-0
.Wijgmaal-Pepingen-Halle0-0
15:00Tienen-

Geel

0-1
.

Diegem

-Hasselt2-1
.Berchem-

Aalst

0-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

20:00Hasselt-Pepingen-Halle0-0
.Hoogstraten-

Berchem

0-3
.

Cappellen

-Wijgmaal2-1
.Geel-

Londerzeel

1-3

zondag 24/11/2019

14:30

Duffel

-Bocholt2-2
15:00

Diegem

-Hades Kiewit3-1
.Aalst-

Tienen

1-3
.Spouwen-Mopertingen-

Vosselaar

0-4

speeldag 14

periode 2

vrijdag 29/11/2019

20:30Hasselt-

Hades Kiewit

1-3

zaterdag 30/11/2019

19:30

Bocholt

-Geel1-0

zondag 01/12/2019

14:30Pepingen-Halle-

Cappellen

0-1
.Wijgmaal-
Duffel
1-2
.Londerzeel-

Aalst

1-2
.

Vosselaar

-Diegem1-0
15:00

Berchem

-Spouwen-Mopertingen2-0
.Tienen-

Hoogstraten

1-5

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Hades Kiewit-

Vosselaar

1-5
20:00Hoogstraten-

Londerzeel

0-1
.

Geel

-Wijgmaal1-0
.Cappellen-Hasselt2-2

zondag 08/12/2019

14:30

Duffel

-Pepingen-Halle1-0
15:00

Aalst

-Bocholt1-0
.Spouwen-Mopertingen-

Tienen

1-4
.Diegem-Berchem1-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Hades Kiewit-

Berchem

1-2
20:00

Geel

-Pepingen-Halle3-2
.Hoogstraten-Bocholt2-2

zondag 15/12/2019

14:30

Duffel

-Cappellen1-1
.Vosselaar-Hasselt1-1
15:00Diegem-Tienen0-0
.Spouwen-Mopertingen-Londerzeel2-2
.

Aalst

-Wijgmaal3-1

speeldag 17

periode 2

zaterdag 21/12/2019

19:00

Londerzeel

-Diegem1-0

zondag 22/12/2019

15:00Berchem-

Vosselaar

0-2

zaterdag 04/01/2020

20:00Hasselt-
Duffel
1-1

zondag 05/01/2020

14:30Pepingen-Halle-Aalst1-1
.

Bocholt

-Spouwen-Mopertingen2-1
.Wijgmaal-Hoogstraten0-0
15:00Tienen-Hades Kiewit0-0
.Cappellen-Geel1-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30Hades Kiewit-Londerzeel0-0
20:00

Hoogstraten

-Pepingen-Halle3-0
.Geel-
Duffel
1-1

zondag 12/01/2020

14:30Vosselaar-

Tienen

1-3
15:00Aalst-Cappellen0-0
.Berchem-Hasselt2-2
.Diegem-Bocholt1-1
.

Spouwen-Mopertingen

-Wijgmaal2-0

speeldag 19

periode 2

vrijdag 17/01/2020

20:30

Hasselt

-Geel2-0

zaterdag 18/01/2020

19:30

Bocholt

-Hades Kiewit1-0
20:00

Cappellen

-Hoogstraten2-1

zondag 19/01/2020

14:30

Duffel

-Aalst1-2
.

Londerzeel

-Vosselaar1-0
.Wijgmaal-Diegem1-1
.Pepingen-Halle-Spouwen-Mopertingen0-0
15:00

Tienen

-Berchem4-1

speeldag 20

periode 2

vrijdag 31/01/2020

20:00

Diegem

-Pepingen-Halle2-1

zaterdag 01/02/2020

19:30

Hades Kiewit

-Wijgmaal2-1
20:00Hoogstraten-
Duffel
-

zondag 02/02/2020

15:00Spouwen-Mopertingen-

Cappellen

0-3
.

Aalst

-Geel2-1
.Berchem-Londerzeel1-1
.Vosselaar-

Bocholt

2-3
.Tienen-

Hasselt

1-2

speeldag 21

periode 3

zaterdag 08/02/2020

20:00Hasselt-

Aalst

0-2
.Geel-Hoogstraten1-1
.Londerzeel-

Tienen

2-3

zondag 09/02/2020

15:00

Duffel

-Spouwen-Mopertingen-

woensdag 26/02/2020

20:30Cappellen-Diegem-

zondag 01/03/2020

15:00Wijgmaal-Vosselaar-
.Bocholt-Berchem-
.Pepingen-Halle-Hades Kiewit-

speeldag 22

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Hades Kiewit-

Cappellen

0-2
20:00Hoogstraten-

Aalst

0-3

zondag 16/02/2020

15:00Diegem-
Duffel
-
.

Spouwen-Mopertingen

-Geel1-0
.

Tienen

-Bocholt4-2
.Berchem-Wijgmaal1-1
.Vosselaar-

Pepingen-Halle

1-2
.Londerzeel-Hasselt1-1

speeldag 23

periode 3

vrijdag 21/02/2020

20:30

Aalst

-Spouwen-Mopertingen3-0

zaterdag 22/02/2020

20:00

Geel

-Diegem1-0
.Cappellen-Vosselaar4-4
.Hasselt-Hoogstraten1-1

zondag 23/02/2020

15:00

Duffel

-Hades Kiewit-
.

Pepingen-Halle

-Berchem2-0
.

Bocholt

-Londerzeel3-1
.

Wijgmaal

-Tienen3-0

speeldag 24

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Hades Kiewit-Geel-
20:00Berchem-Cappellen-

zondag 08/03/2020

00:00Vosselaar-
Duffel
-
15:00Diegem-Aalst-
.Spouwen-Mopertingen-Hoogstraten-
.Londerzeel-Wijgmaal-
.Tienen-Pepingen-Halle-
.Bocholt-Hasselt-

speeldag 25

periode 3

vrijdag 13/03/2020

20:30Hasselt-Spouwen-Mopertingen-

zaterdag 14/03/2020

20:00Geel-Vosselaar-
.Hoogstraten-Diegem-

zondag 15/03/2020

00:00

Duffel

-Berchem-
15:00Wijgmaal-Bocholt-
.Cappellen-Tienen-
.Aalst-Hades Kiewit-
.Pepingen-Halle-Londerzeel-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Hades Kiewit-Hoogstraten-
.Bocholt-Pepingen-Halle-
.Londerzeel-Cappellen-

zondag 22/03/2020

00:00Tienen-
Duffel
-
15:00Berchem-Geel-
.Vosselaar-Aalst-
.Diegem-Spouwen-Mopertingen-
.Wijgmaal-Hasselt-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 28/03/2020

20:00Hasselt-Diegem-
.Geel-Tienen-
.Cappellen-Bocholt-
.Hoogstraten-Vosselaar-

zondag 29/03/2020

00:00

Duffel

-Londerzeel-
15:00Aalst-Berchem-
.Pepingen-Halle-Wijgmaal-
.Spouwen-Mopertingen-Hades Kiewit-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 04/04/2020

19:30Hades Kiewit-Diegem-
.Londerzeel-Geel-
20:00Berchem-Hoogstraten-

zondag 05/04/2020

00:00Bocholt-
Duffel
-
15:00Wijgmaal-Cappellen-
.Tienen-Aalst-
.Vosselaar-Spouwen-Mopertingen-
.Pepingen-Halle-Hasselt-

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Diegem-Vosselaar-
.Spouwen-Mopertingen-Berchem-
.Hoogstraten-Tienen-
.Aalst-Londerzeel-
.Geel-Bocholt-
00:00

Duffel

-Wijgmaal-
15:00Cappellen-Pepingen-Halle-
.Hades Kiewit-Hasselt-

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

15:00Hasselt-Cappellen-
00:00Pepingen-Halle-
Duffel
-
15:00Wijgmaal-Geel-
.Bocholt-Aalst-
.Londerzeel-Hoogstraten-
.Tienen-Spouwen-Mopertingen-
.Berchem-Diegem-
.Vosselaar-Hades Kiewit-

22/28

1.Tienen41Brab66
2.Bocholt*41Limb97
3.Aalst*40Ovl127
4.Cappellen**35Antw108
5.Vosselaar*32Antw17
6.Hasselt*32Limb57
7.Hades Kiewit**29Limb48
8.Londerzeel27Brab26
9.Geel*26Antw47
10.Diegem**25Brab58
11.Pepingen-Halle*24Brab77
12.Hoogstraten*22Antw27
13.Berchem*22Antw27
14.Spouwen-Mopertingen*20Limb47
15.Wijgmaal*20Brab57
AMCDuffel0Antw 1
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Tienen4113+11386+418
2.Bocholt*4112+15352-414
3.Aalst*4012+17375+617
4.Cappellen**3510+12346+916
5.Vosselaar*3210+6345+819
6.Hasselt*328-1273-214
7.Hades Kiewit**298+2294+313
8.Londerzeel277-2294-114
9.Geel*267-4242-68
10.Diegem**257-4212-65
11.Pepingen-Halle*246-6221-1211
12.Hoogstraten*226-4262-211
13.Berchem*225-7273-417
14.Spouwen-Mopertingen*206-26201-206
15.Wijgmaal*205-9281-1611
16.Duffel0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Tienen217+7
2.Bocholt216+12
3.Hasselt2060
4.Hades Kiewit195+6
5.Cappellen175+8
6.Vosselaar155-2
7.Aalst154+8
8.Wijgmaal134-3
9.Diegem124-4
10.Spouwen-Mopertingen124-10
11.Geel113-2
12.Berchem113-4
13.Pepingen-Halle113-5
14.Londerzeel82-5
15.Hoogstraten72-6

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

Londerzeel9/9206+7
2.Bocholt9/9196+3
3.Aalst9/9196+1
4.Cappellen9/9174+2
5.Vosselaar10/10165+8
6.Hoogstraten9/9164+6
7.Tienen9/9164+4
8.Diegem10/10164+3
9.Hasselt9/9143+2
10.Berchem10/101330
11.Geel9/9123-3
12.Hades Kiewit10/10113-2
13.Pepingen-Halle9/981-4
14.Spouwen-Mopertingen10/1051-16
15.Wijgmaal9/930-10

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

1.Aalst3/1093+8
2.Pepingen-Halle2/972+3
3.Tienen3/9720
4.Wijgmaal2/941+3
5.Cappellen2/1041+2
6.Geel3/10410
7.Bocholt2/9310
8.Spouwen-Mopertingen2/931-2
9.Hasselt3/1020-2
10.Hoogstraten3/1020-3
11.Vosselaar2/910-1
12.Berchem2/910-2
13.Londerzeel3/910-3
14.Diegem1/900-1
15.Hades Kiewit1/900-2

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing