www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale A

zaterdag 21/09/2019

19:30Meer-Wijnegem2 -2
20:00Mariaburg A-Sint-Jozef2 -2
.Brecht-

Berchem B

1-2
.Pirates Deurne-BG A-

Borsbeek

2 -6

zondag 22/09/2019

15:00

Poppel

-Ekeren FC2-1
.

Zandvliet Sport

-Dosko4 -0
.Wortel-Berendrecht1-1
.Meerle-

Minderhout

0 -5

zaterdag 28/09/2019

19:30Dosko4- 1Meer-
20:00Pirates Deurne-BG A0- 6Poppel-
.Mariaburg A1 -1Meerle-

zondag 29/09/2019

15:00Minderhout6-6Zandvliet Sport-
.Berendrecht0-1Brecht-
.Ekeren FC6-4Wortel-
.Borsbeek3 -1Wijnegem-
.KFC Pulle1-1Sint-Jozef-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Zandvliet Sport1610
2.Poppel1410
3.Ekeren FC139
4.Minderhout*12121.
5.Berchem B128.4
6.Dosko*87.-1(3)
7.Borsbeek76-4.(3)
8.Berendrecht74
9.Wortel65
10.Mariaburg A*65.2
11.Sint-Jozef52
12.Wijnegem*52-2.(3)
13.Meerle54
14.KFC Pulle*443.
15.Pirates Deurne-BG A40
16.Meer*33.-3(1)
17.Brecht21
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 3de Provinciale A --> Zandvliet Sport

periode 1

-/-

1.Zandvliet Sport6/1116
2.Poppel6/1015
3.Ekeren FC6/1014
4.Minderhout5/1013
5.Berchem B6/1013
6.Dosko5/109
7.Berendrecht6/108
8.Borsbeek6/117
9.Wortel6/116
10.Mariaburg A4/106
11.Meerle6/115
12.Sint-Jozef5/114
13.KFC Pulle5/104
14.Pirates Deurne-BG A6/104
15.Meer5/103
16.Wijnegem4/102
Brecht5/112

periode 2

-/-

1.Wijnegem1/113
2.Mariaburg A1/111
Sint-Jozef1/111
4.Ekeren FC0/120
Minderhout0/110
Zandvliet Sport0/110
Borsbeek0/110
Meer0/110
Poppel0/120
Dosko0/110
KFC Pulle0/110
Meerle0/110
Berendrecht0/120
Pirates Deurne-BG A0/120
Wortel0/110
Berchem B0/120
17.Brecht1/110

periode 3

-/-

1.Ekeren FC0/100
Minderhout0/110
Zandvliet Sport0/100
Borsbeek0/100
Meer0/110
Poppel0/100
Dosko0/110
KFC Pulle0/110
Mariaburg A0/110
Meerle0/100
Wijnegem0/110
Berendrecht0/100
Pirates Deurne-BG A0/100
Brecht0/100
Wortel0/100
Sint-Jozef0/100
Berchem B0/100

Minderhout

1.Za-24/08/1918:00Minderhout-Poppel1 -30015
2.Wo-28/08/1919:00Wortel-Minderhout0 -1

3

39
3.Za-31/08/1918:30Minderhout-Brecht2 -0

3

65
5.Za-14/09/1918:00Minderhout-Sint-Jozef3 -1

3

94
6.Zo-22/09/1915:00Meerle-Minderhout0 -5

3

124
7.Zo-29/09/1915:00Minderhout-

Zandvliet Sport

-.
8.Za-05/10/1919:30Meer-Minderhout -.
9.Zo-13/10/1915:00Minderhout-Wijnegem -.
10.Za-19/10/1919:30Dosko-Minderhout -.
11.Zo-27/10/1900:00Borsbeek-Minderhout -.
12.Zo-03/11/1900:00Minderhout-Mariaburg A -.
13.Zo-10/11/1900:00KFC Pulle-Minderhout -.
14.Zo-17/11/1900:00Minderhout-Berchem B -.
15.Zo-24/11/1900:00Berendrecht-Minderhout -.
16.Zo-01/12/1900:00Minderhout-Ekeren FC -.
17.Zo-08/12/1900:00Pirates Deurne-BG A-Minderhout -.
18.Zo-15/12/1900:00Poppel-Minderhout -.
19.Zo-05/01/2000:00Minderhout-Wortel -.
20.Zo-12/01/2000:00Brecht-Minderhout -.
22.Zo-26/01/2000:00Sint-Jozef-Minderhout -.
23.Zo-02/02/2000:00Minderhout-Meerle -.
24.Zo-09/02/2000:00

Zandvliet Sport

-Minderhout -.
25.Zo-16/02/2000:00Minderhout-Meer -.
26.Zo-23/02/2000:00Wijnegem-Minderhout -.
27.Zo-01/03/2000:00Minderhout-Dosko -.
28.Zo-08/03/2000:00Minderhout-Borsbeek -.
29.Zo-15/03/2000:00Mariaburg A-Minderhout -.
30.Zo-22/03/2000:00Minderhout-KFC Pulle -.
31.Zo-29/03/2000:00Berchem B-Minderhout -.
32.Zo-05/04/2000:00Minderhout-Berendrecht -.
33.Zo-19/04/2000:00Ekeren FC-Minderhout -.
34.Zo-26/04/2000:00Minderhout-Pirates Deurne-BG A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Zandvliet Sport

1.Zo-25/08/1915:00

Zandvliet Sport

-Sint-Jozef3 -0

3

31
2.Wo-28/08/1919:00Meerle-

Zandvliet Sport

2 -5

3

61
3.Zo-01/09/1915:00Borsbeek-

Zandvliet Sport

2 -4

3

91
4.Zo-08/09/1915:00

Zandvliet Sport

-Meer1 -11101
5.Zo-15/09/1915:00Wijnegem-

Zandvliet Sport

0 -1

3

131
6.Zo-22/09/1915:00

Zandvliet Sport

-Dosko4 -0

3

161
7.Zo-29/09/1915:00Minderhout-

Zandvliet Sport

-.
8.Zo-06/10/1915:00

Zandvliet Sport

-Mariaburg A -.
9.Zo-13/10/1915:00KFC Pulle-

Zandvliet Sport

-.
10.Zo-20/10/1915:00

Zandvliet Sport

-Berchem B -.
11.Zo-27/10/1900:00Berendrecht-

Zandvliet Sport

-.
12.Zo-03/11/1900:00

Zandvliet Sport

-Ekeren FC -.
13.Zo-10/11/1900:00Pirates Deurne-BG A-

Zandvliet Sport

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Zandvliet Sport

-Poppel -.
15.Zo-24/11/1900:00Wortel-

Zandvliet Sport

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Zandvliet Sport

-Brecht -.
18.Zo-15/12/1900:00Sint-Jozef-

Zandvliet Sport

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Zandvliet Sport

-Meerle -.
20.Zo-12/01/2000:00

Zandvliet Sport

-Borsbeek -.
21.Zo-19/01/2000:00Meer-

Zandvliet Sport

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Zandvliet Sport

-Wijnegem -.
23.Zo-02/02/2000:00Dosko-

Zandvliet Sport

-.
24.Zo-09/02/2000:00

Zandvliet Sport

-Minderhout -.
25.Zo-16/02/2000:00Mariaburg A-

Zandvliet Sport

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Zandvliet Sport

-KFC Pulle -.
27.Zo-01/03/2000:00Berchem B-

Zandvliet Sport

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Zandvliet Sport

-Berendrecht -.
29.Zo-15/03/2000:00Ekeren FC-

Zandvliet Sport

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Zandvliet Sport

-Pirates Deurne-BG A -.
31.Zo-29/03/2000:00Poppel-

Zandvliet Sport

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Zandvliet Sport

-Wortel -.
33.Zo-19/04/2000:00Brecht-

Zandvliet Sport

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Zandvliet Sport*78:1+7
2Ekeren FC*77:2+5
3Berchem B*75:0+5
4Minderhout*66:4+2
5Poppel*55:4+1
6Dosko**45:2+3
7Borsbeek*47:8-1
8Sint-Jozef**35:2+3
9Berendrecht*38:10-2
10Meerle*35:10-5
11Pirates Deurne-BG A*34:11-7
12Meer**23:30
13Mariaburg A*26:8-2
14Wijnegem**12:3-1
15Wortel*11:3-2
16KFC Pulle*14:7-3
.Brecht14:7-3

alle wedstrijden (6/32)

1Zandvliet Sport1618:5+13
2Poppel1416:8+8
3Ekeren FC1315:9+6
4Minderhout*1212:4+8
5Berchem B129:3+6
6Dosko*87:70
7Borsbeek715:16-1
8Berendrecht714:15-1
9Wortel66:60
10Mariaburg A*610:11-1
11Sint-Jozef510:12-2
12Wijnegem*56:9-3
13Meerle59:17-8
14KFC Pulle*45:8-3
15Pirates Deurne-BG A46:18-12
16Meer*37:12-5
17Brecht25:10-5

uitwedstrijden (4/16)

1Poppel*911:4+7
2Zandvliet Sport*910:4+6
3Minderhout**66:0+6
4Ekeren FC*68:7+1
5Wortel*55:3+2
6Berchem B*54:3+1
7Berendrecht*46:5+1
8Mariaburg A**44:3+1
9Wijnegem*44:6-2
10Dosko*42:5-3
11Borsbeek*38:80
12KFC Pulle**31:10
13Meerle*24:7-3
14Sint-Jozef25:10-5
15Brecht**11:3-2
16Meer*14:9-5
17Pirates Deurne-BG A*12:7-5