www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 19/10/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale F

zaterdag 10/10/2020

19:30Oud Turnhout-

Sint-Dimpna B

1-2
.Wezel B-

Sefa Herentals

1 -3
.

Grobbendonk

-Rosselaar-Hulsen5 -2

zondag 11/10/2020

15:00HIH Turnhout-

Pulderbos

0-3
.

Gierle

-Ezaart2-1
De competitie werd stopgezet, een herstart volgt eventueel later...

5/26

1.Sefa Herentals13
2.Ezaart*9
3.Olen United**7
4.Gierle7
5.Grobbendonk7
6.Pulderbos7
7.KFC Pulle**6
8.Sint-Dimpna B6
9.Oud Turnhout*5
10.KFC Mol*4
11.Alberta*4
12.Rosselaar-Hulsen*4
13.Wezel B**3
14.HIH Turnhout*0

Antwerpen : 4de Provinciale F --> Grobbendonk

periode 1

5/13

1.Sefa Herentals13
2.Ezaart*9
3.Olen United**7
4.Gierle7
5.Grobbendonk7
6.Pulderbos7
7.KFC Pulle**6
8.Sint-Dimpna B6
9.Oud Turnhout*5
10.KFC Mol*4
11.Alberta*4
12.Rosselaar-Hulsen*4
13.Wezel B**3
14.HIH Turnhout*0

periode 2

0/13

1.KFC Pulle0
KFC Mol0
Gierle0
Grobbendonk0
Ezaart0
Oud Turnhout0
Sefa Herentals0
Alberta0
Olen United0
Pulderbos0
Wezel B0
Sint-Dimpna B0
Rosselaar-Hulsen0
HIH Turnhout0

Alberta

2.Zo-13/09/2015:00Alberta-Sint-Dimpna B1 -30012
3.Za-19/09/2019:30KFC Mol-Alberta1 -2

3

38
4.Zo-27/09/2015:00Alberta-Ezaart2 -4038
5.Za-03/10/2019:30Rosselaar-Hulsen-Alberta0 -0149
7.Zo-18/10/2015:00Alberta-

Grobbendonk

-PP.11
8.Zo-25/10/2015:00Gierle-Alberta -PP.
9.Zo-01/11/2014:30Alberta-KFC Pulle -PP.
10.Za-07/11/2019:30Oud Turnhout-Alberta -.
1.Wo-11/11/2014:30Pulderbos-Alberta -.
11.Zo-06/12/2014:30Alberta-HIH Turnhout -.
12.Do-12/05/2200:00Wezel B-Alberta -.
13.Vr-13/05/2200:00Alberta-Olen United -.
15.Zo-15/05/2200:00Alberta-Sefa Herentals -.
16.Ma-16/05/2200:00Alberta-Pulderbos -.
17.Di-17/05/2200:00Sint-Dimpna B-Alberta -.
18.Wo-18/05/2200:00Alberta-KFC Mol -.
19.Do-19/05/2200:00Ezaart-Alberta -.
20.Vr-20/05/2200:00Alberta-Rosselaar-Hulsen -.
22.Zo-22/05/2200:00

Grobbendonk

-Alberta -.
23.Ma-23/05/2200:00Alberta-Gierle -.
24.Di-24/05/2200:00KFC Pulle-Alberta -.
25.Wo-25/05/2200:00Alberta-Oud Turnhout -.
26.Do-26/05/2200:00HIH Turnhout-Alberta -.
27.Vr-27/05/2200:00Alberta-Wezel B -.
28.Za-28/05/2200:00Olen United-Alberta -.
30.Ma-30/05/2200:00Sefa Herentals-Alberta -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Grobbendonk

2.Za-12/09/2019:30

Grobbendonk

-Pulderbos2 -50014-
3.Za-19/09/2018:00Sint-Dimpna B-

Grobbendonk

0 -2

3

37
4.Za-26/09/2019:30

Grobbendonk

-KFC Mol3 -3146
5.Zo-04/10/2015:00Ezaart-

Grobbendonk

2 -1048
6.Za-10/10/2019:30

Grobbendonk

-Rosselaar-Hulsen5 -2

3

75
7.Zo-18/10/2015:00Alberta-

Grobbendonk

-PP.5
9.Za-31/10/2019:30

Grobbendonk

-Gierle -PP.
10.Zo-08/11/2014:30KFC Pulle-

Grobbendonk

-.
1.Wo-11/11/2014:30Sefa Herentals-

Grobbendonk

-.
11.Za-05/12/2019:30

Grobbendonk

-Oud Turnhout -.
12.Do-12/05/2200:00HIH Turnhout-

Grobbendonk

-.
13.Vr-13/05/2200:00

Grobbendonk

-Wezel B -.
14.Za-14/05/2200:00Olen United-

Grobbendonk

-.
16.Ma-16/05/2200:00

Grobbendonk

-Sefa Herentals -.
17.Di-17/05/2200:00Pulderbos-

Grobbendonk

-.
18.Wo-18/05/2200:00

Grobbendonk

-Sint-Dimpna B -.
19.Do-19/05/2200:00KFC Mol-

Grobbendonk

-.
20.Vr-20/05/2200:00

Grobbendonk

-Ezaart -.
21.Za-21/05/2200:00Rosselaar-Hulsen-

Grobbendonk

-.
22.Zo-22/05/2200:00

Grobbendonk

-Alberta -.
24.Di-24/05/2200:00Gierle-

Grobbendonk

-.
25.Wo-25/05/2200:00

Grobbendonk

-KFC Pulle -.
26.Do-26/05/2200:00Oud Turnhout-

Grobbendonk

-.
27.Vr-27/05/2200:00

Grobbendonk

-HIH Turnhout -.
28.Za-28/05/2200:00Wezel B-

Grobbendonk

-.
29.Zo-29/05/2200:00

Grobbendonk

-Olen United -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/13)

1Sefa Herentals*6+8
2Ezaart*6+5
3Gierle6+3
4Rosselaar-Hulsen*4+1
5Grobbendonk40
6Olen United**3+6
7KFC Pulle**3+3
8KFC Mol*30
9Oud Turnhout2-1
10Pulderbos*1-4
11Sint-Dimpna B*0-3
12Alberta*0-4
13Wezel B*0-5
14HIH Turnhout*0-5

alle wedstrijden (5/26)

1Sefa Herentals13+11
2Ezaart*9+6
3Olen United**7+9
4Gierle7+2
5Grobbendonk7+1
6Pulderbos7-1
7KFC Pulle**6-2
8Sint-Dimpna B6-3
9Oud Turnhout*5+3
10KFC Mol*4-1
11Alberta*4-3
12Rosselaar-Hulsen*4-6
13Wezel B**3-3
14HIH Turnhout*0-13

uitwedstrijden (3/13)

1Sefa Herentals7+3
2Pulderbos6+3
3Sint-Dimpna B60
4Olen United*4+3
5Alberta*4+1
6Oud Turnhout**3+4
7Wezel B**3+2
8Ezaart*3+1
9Grobbendonk*3+1
10KFC Pulle*3-5
11KFC Mol*1-1
12Gierle*1-1
13Rosselaar-Hulsen*0-7
14HIH Turnhout*0-8