zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Sint-Dimpna B | 2 | - | 1 |
. | Heultje | - | Rauw | 1 | - | 3 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Wiekevorst | - | Exc.Vorst | 3 | - | 0 |
. | Ranst B | - | Immer Oost | 0 | - | 6 |
. | Alberta | - | Houtvenne B | 0 | - | 4 |
. | Exc.Bouwel | - | Zammel | 1 | - | 4 |
. | Laakdal | - | Olen United | 0 | - | 6 |
. | Tongerlo | - | Netezonen | 3 | - | 1 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:30 | Netezonen | - | Ranst B | 2 | - | 0 |
. | Rauw | - | Exc.Bouwel | 0 | - | 0 |
. | Immer Oost | - | Laakdal | 2 | - | 1 |
. | Houtvenne B | - | Tongerlo | 3 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Zammel | - | Herenthout | 1 | - | 0 |
. | Exc.Vorst | - | Heultje | 1 | - | 0 |
. | Sint-Dimpna B | - | Wiekevorst | 0 | - | 3 |
. | Olen United | - | Alberta | 5 | - | 0 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Netezonen | - | Laakdal | 4 | - | 2 |
. | Heultje | - | Sint-Dimpna B | 3 | - | 0 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Immer Oost | - | Houtvenne B | 2 | - | 2 |
. | Alberta | - | Exc.Vorst | 0 | - | 5 |
. | Ranst B | - | Olen United | 2 | - | 3 |
. | Exc.Bouwel | - | Herenthout | 1 | - | 0 |
. | Zammel | - | Rauw | 3 | - | 1 |
. | Tongerlo | - | Wiekevorst | 1 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Heultje | 1 | - | 3 |
. | Houtvenne B | - | Netezonen | 4 | - | 1 |
. | Rauw | - | Tongerlo | 1 | - | 1 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Sint-Dimpna B | - | Zammel | 0 | - | 1 |
. | Wiekevorst | - | Exc.Bouwel | 1 | - | 4 |
. | Laakdal | - | Alberta | 2 | - | 2 |
. | Exc.Vorst | - | Ranst B | 5 | - | 1 |
. | Olen United | - | Immer Oost | 2 | - | 2 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:30 | Houtvenne B | - | Laakdal | 5 | - | 1 |
. | Netezonen | - | Wiekevorst | 1 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Immer Oost | - | Sint-Dimpna B | 4 | - | 0 |
. | Zammel | - | Heultje | 1 | - | 3 |
. | Olen United | - | Exc.Vorst | 2 | - | 1 |
. | Tongerlo | - | Herenthout | 4 | - | 2 |
. | Alberta | - | Exc.Bouwel | 1 | - | 7 |
. | Ranst B | - | Rauw | 1 | - | 3 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:30 | Rauw | - | Houtvenne B | 1 | - | 3 |
. | Herenthout | - | Immer Oost | 3 | - | 1 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Heultje | - | Tongerlo | 5 | - | 1 |
. | Exc.Vorst | - | Netezonen | 3 | - | 1 |
. | Exc.Bouwel | - | Olen United | 2 | - | 2 |
. | Sint-Dimpna B | - | Alberta | 2 | - | 3 |
. | Laakdal | - | Ranst B | 4 | - | 2 |
. | Wiekevorst | - | Zammel | 1 | - | 3 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:30 | Houtvenne B | - | Exc.Vorst | 2 | - | 1 |
. | Immer Oost | - | Wiekevorst | 4 | - | 0 |
. | Netezonen | - | Exc.Bouwel | 1 | - | 3 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Laakdal | - | Herenthout | 1 | - | 3 |
. | Olen United | - | Rauw | 3 | - | 4 |
. | Ranst B | - | Heultje | 0 | - | 5 |
. | Alberta | - | Zammel | 2 | - | 2 |
. | Tongerlo | - | Sint-Dimpna B | 2 | - | 0 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | Heultje | - | Immer Oost | 2 | - | 2 |
. | Rauw | - | Alberta | 8 | - | 0 |
. | Herenthout | - | Netezonen | 2 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Wiekevorst | - | Houtvenne B | 0 | - | 2 |
. | Zammel | - | Ranst B | 5 | - | 2 |
. | Sint-Dimpna B | - | Olen United | 0 | - | 0 |
. | Exc.Vorst | - | Laakdal | 4 | - | 0 |
. | Exc.Bouwel | - | Tongerlo | 3 | - | 3 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:30 | Houtvenne B | - | Herenthout | 4 | - | 1 |
. | Netezonen | - | Rauw | 1 | - | 3 |
. | Immer Oost | - | Exc.Vorst | 2 | - | 3 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Alberta | - | Heultje | 1 | - | 2 |
. | Tongerlo | - | Zammel | 3 | - | 2 |
. | Ranst B | - | Exc.Bouwel | 3 | - | 3 |
. | Laakdal | - | Sint-Dimpna B | 2 | - | 3 |
. | Olen United | - | Wiekevorst | 1 | - | 2 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Heultje | - | Laakdal | 3 | - | 1 |
. | Herenthout | - | Exc.Vorst | 1 | - | 2 |
. | Rauw | - | Immer Oost | 3 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Exc.Bouwel | - | Houtvenne B | 1 | - | 2 |
. | Zammel | - | Olen United | 0 | - | 1 |
. | Tongerlo | - | Ranst B | 5 | - | 1 |
. | Sint-Dimpna B | - | Netezonen | 0 | - | 2 |
. | Wiekevorst | - | Alberta | 2 | - | 0 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Laakdal | - | Rauw | 0 | - | 3 |
. | Netezonen | - | Zammel | 0 | - | 5 |
. | Immer Oost | - | Tongerlo | 0 | - | 2 |
. | Houtvenne B | - | Sint-Dimpna B | 2 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Olen United | - | Heultje | 0 | - | 1 |
. | Exc.Vorst | - | Exc.Bouwel | 2 | - | 2 |
. | Alberta | - | Herenthout | 0 | - | 3 |
. | Ranst B | - | Wiekevorst | 1 | - | 2 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:30 | Rauw | - | Exc.Vorst | 0 | - | 0 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Wiekevorst | - | Laakdal | 6 | - | 5 |
. | Exc.Bouwel | - | Immer Oost | 2 | - | 0 |
. | Zammel | - | Houtvenne B | 0 | - | 2 |
. | Tongerlo | - | Alberta | 4 | - | 0 |
. | Sint-Dimpna B | - | Ranst B | 1 | - | 0 |
woensdag 20/12/2023 | ||||||
20:00 | Herenthout | - | Olen United | 1 | - | 2 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
19:30 | Heultje | - | Netezonen | 1 | - | 1 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:30 | Immer Oost | - | Zammel | 3 | - | 2 |
. | Houtvenne B | - | Heultje | 2 | - | 1 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Ranst B | - | Herenthout | 2 | - | 5 |
. | Alberta | - | Netezonen | 1 | - | 4 |
. | Exc.Vorst | - | Sint-Dimpna B | 1 | - | 1 |
. | Wiekevorst | - | Rauw | 1 | - | 1 |
. | Olen United | - | Tongerlo | 4 | - | 1 |
. | Laakdal | - | Exc.Bouwel | 0 | - | 4 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
18:30 | Herenthout | - | Rauw | 2 | - | 5 |
19:30 | Heultje | - | Wiekevorst | 1 | - | 2 |
. | Houtvenne B | - | Olen United | 2 | - | 3 |
. | Netezonen | - | Immer Oost | 1 | - | 4 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Zammel | - | Laakdal | 4 | - | 1 |
. | Sint-Dimpna B | - | Exc.Bouwel | 0 | - | 0 |
. | Tongerlo | - | Exc.Vorst | 2 | - | 1 |
maandag 01/04/2024 | ||||||
15:00 | Alberta | - | Ranst B | - |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:30 | Rauw | - | Sint-Dimpna B | 3 | - | 1 |
. | Immer Oost | - | Alberta | 3 | - | 2 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Laakdal | - | Tongerlo | 2 | - | 6 |
. | Exc.Vorst | - | Zammel | 2 | - | 3 |
. | Ranst B | - | Houtvenne B | 1 | - | 5 |
. | Olen United | - | Netezonen | 3 | - | 0 |
. | Wiekevorst | - | Herenthout | 1 | - | 1 |
. | Exc.Bouwel | - | Heultje | 0 | - | 0 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Laakdal | 3 | - | 0 |
. | Rauw | - | Olen United | 2 | - | 1 |
. | Netezonen | - | Exc.Vorst | 2 | - | 1 |
. | Heultje | - | Ranst B | 4 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Exc.Bouwel | - | Wiekevorst | 2 | - | 2 |
. | Tongerlo | - | Houtvenne B | 0 | - | 1 |
. | Sint-Dimpna B | - | Immer Oost | 0 | - | 2 |
. | Zammel | - | Alberta | 5 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:30 | Houtvenne B | - | Rauw | 0 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Wiekevorst | - | Tongerlo | 0 | - | 1 |
. | Olen United | - | Exc.Bouwel | 1 | - | 2 |
. | Alberta | - | Sint-Dimpna B | 5 | - | 1 |
. | Laakdal | - | Netezonen | 2 | - | 4 |
. | Ranst B | - | Zammel | 0 | - | 4 |
. | Exc.Vorst | - | Herenthout | 2 | - | 2 |
15:00 | Immer Oost | - | Heultje | 1 | - | 0 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Alberta | 5 | - | 1 |
. | Rauw | - | Ranst B | 7 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:00 | Exc.Bouwel | - | Exc.Vorst | 9 | - | 0 |
14:30 | Zammel | - | Wiekevorst | 2 | - | 1 |
15:00 | Tongerlo | - | Immer Oost | 2 | - | 0 |
. | Heultje | - | Olen United | 1 | - | 2 |
woensdag 14/02/2024 | ||||||
20:00 | Netezonen | - | Houtvenne B | 0 | - | 5 |
donderdag 15/02/2024 | ||||||
20:00 | Sint-Dimpna B | - | Laakdal | 4 | - | 1 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Houtvenne B | 1 | - | 0 |
. | Netezonen | - | Heultje | 1 | - | 0 |
20:00 | Rauw | - | Zammel | 4 | - | 2 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Exc.Vorst | - | Immer Oost | 2 | - | 0 |
. | Laakdal | - | Wiekevorst | 0 | - | 3 |
. | Ranst B | - | Tongerlo | 3 | - | 7 |
. | Olen United | - | Sint-Dimpna B | 3 | - | 3 |
. | Exc.Bouwel | - | Alberta | 9 | - | 1 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | Houtvenne B | - | Exc.Bouwel | 1 | - | 1 |
. | Heultje | - | Herenthout | 0 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Immer Oost | - | Olen United | 1 | - | 3 |
. | Alberta | - | Laakdal | 0 | - | 1 |
. | Tongerlo | - | Rauw | 1 | - | 6 |
. | Wiekevorst | - | Ranst B | 1 | - | 2 |
. | Sint-Dimpna B | - | Exc.Vorst | 2 | - | 2 |
. | Zammel | - | Netezonen | 1 | - | 0 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Tongerlo | 3 | - | 2 |
. | Rauw | - | Heultje | 1 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Olen United | - | Houtvenne B | 2 | - | 2 |
. | Laakdal | - | Zammel | 0 | - | 6 |
. | Ranst B | - | Netezonen | 0 | - | 4 |
. | Exc.Vorst | - | Alberta | 1 | - | 1 |
. | Wiekevorst | - | Immer Oost | 2 | - | 1 |
. | Exc.Bouwel | - | Sint-Dimpna B | 6 | - | 3 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Heultje | - | Exc.Vorst | 8 | - | 0 |
. | Immer Oost | - | Rauw | 0 | - | 3 |
. | Netezonen | - | Olen United | 1 | - | 3 |
. | Houtvenne B | - | Ranst B | 6 | - | 0 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Alberta | - | Wiekevorst | 0 | - | 2 |
. | Tongerlo | - | Laakdal | 2 | - | 0 |
. | Sint-Dimpna B | - | Herenthout | 0 | - | 2 |
. | Zammel | - | Exc.Bouwel | 2 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:30 | Rauw | - | Netezonen | 4 | - | 3 |
. | Herenthout | - | Exc.Bouwel | 0 | - | 2 |
. | Houtvenne B | - | Immer Oost | 3 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Ranst B | - | Alberta | 0 | - | 1 |
. | Wiekevorst | - | Sint-Dimpna B | 2 | - | 1 |
. | Exc.Vorst | - | Tongerlo | 3 | - | 2 |
. | Olen United | - | Zammel | 3 | - | 3 |
. | Laakdal | - | Heultje | 0 | - | 6 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:30 | Immer Oost | - | Ranst B | 3 | - | 0 |
. | Netezonen | - | Herenthout | 2 | - | 1 |
. | Heultje | - | Houtvenne B | 0 | - | 3 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Exc.Vorst | - | Wiekevorst | 0 | - | 4 |
. | Sint-Dimpna B | - | Rauw | 1 | - | 1 |
. | Alberta | - | Olen United | 1 | - | 3 |
. | Zammel | - | Tongerlo | 2 | - | 4 |
. | Exc.Bouwel | - | Laakdal | 7 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:30 | Heultje | - | Alberta | 6 | - | 1 |
. | Immer Oost | - | Netezonen | 2 | - | 4 |
. | Rauw | - | Herenthout | 4 | - | 5 |
. | Houtvenne B | - | Zammel | 2 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Laakdal | - | Exc.Vorst | 1 | - | 1 |
. | Wiekevorst | - | Olen United | 2 | - | 0 |
. | Ranst B | - | Sint-Dimpna B | 1 | - | 2 |
. | Tongerlo | - | Exc.Bouwel | 2 | - | 4 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Wiekevorst | 1 | - | 0 |
. | Netezonen | - | Tongerlo | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Zammel | - | Immer Oost | 2 | - | 0 |
. | Sint-Dimpna B | - | Heultje | 1 | - | 1 |
. | Olen United | - | Laakdal | 3 | - | 0 |
. | Exc.Bouwel | - | Ranst B | 7 | - | 0 |
. | Exc.Vorst | - | Houtvenne B | 1 | - | 3 |
woensdag 10/04/2024 | ||||||
18:45 | Alberta | - | Rauw | - |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:30 | Immer Oost | - | Herenthout | - | ||
. | Rauw | - | Wiekevorst | - | ||
. | Houtvenne B | - | Alberta | - | ||
. | Heultje | - | Exc.Bouwel | - | ||
. | Netezonen | - | Sint-Dimpna B | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Tongerlo | - | Olen United | - | ||
. | Zammel | - | Exc.Vorst | - | ||
. | Ranst B | - | Laakdal | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:30 | Herenthout | - | Zammel | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Sint-Dimpna B | - | Tongerlo | - | ||
. | Alberta | - | Immer Oost | - | ||
. | Laakdal | - | Houtvenne B | - | ||
. | Wiekevorst | - | Heultje | - | ||
. | Exc.Bouwel | - | Netezonen | - | ||
. | Exc.Vorst | - | Rauw | - | ||
. | Olen United | - | Ranst B | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Netezonen | - | Alberta | - | ||
. | Zammel | - | Sint-Dimpna B | - | ||
. | Olen United | - | Herenthout | - | ||
. | Ranst B | - | Exc.Vorst | - | ||
. | Houtvenne B | - | Wiekevorst | - | ||
. | Tongerlo | - | Heultje | - | ||
. | Immer Oost | - | Exc.Bouwel | - | ||
. | Rauw | - | Laakdal | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Laakdal | - | Immer Oost | - | ||
. | Heultje | - | Zammel | - | ||
. | Exc.Bouwel | - | Rauw | - | ||
. | Wiekevorst | - | Netezonen | - | ||
. | Exc.Vorst | - | Olen United | - | ||
. | Sint-Dimpna B | - | Houtvenne B | - | ||
. | Herenthout | - | Ranst B | - | ||
. | Alberta | - | Tongerlo | - |
26/30 | |||||||||
1. | Houtvenne B | 64 | 12 | 4 | |||||
2. | Rauw* | 52 | 7 | 5 | |||||
3. | Exc.Bouwel | 52 | 12 | 4 | |||||
4. | Tongerlo | 50 | 6 | 4 | |||||
5. | Zammel | 48 | 4 | 4 | |||||
6. | Olen United | 48 | 7 | 4 | |||||
7. | Wiekevorst | 43 | 9 | 4 | |||||
8. | Herenthout | 42 | 6 | 4 | |||||
9. | Heultje | 42 | 7 | 4 | |||||
10. | Exc.Vorst | 34 | 4 | 4 | |||||
11. | Immer Oost | 33 | 3 | 4 | |||||
12. | Netezonen | 32 | 6 | 4 | |||||
13. | Sint-Dimpna B | 19 | 5 | 4 | |||||
14. | Alberta** | 12 | 3 | 6 | |||||
15. | Laakdal | 8 | 1 | 4 | |||||
16. | Ranst B* | 4 | 0 | 5 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Houtvenne B | 64 | 20 | +50 | 70 | 10 | +25 | 34 | |
2. | Rauw* | 52 | 15 | +38 | 71 | 8 | +19 | 33 | |
3. | x | Exc.Bouwel | 52 | 14 | +52 | 84 | 7 | +20 | 34 |
4. | x | Tongerlo | 50 | 16 | +16 | 64 | 6 | +3 | 33 |
5. | x | Zammel | 48 | 15 | +26 | 65 | 7 | +16 | 37 |
6. | x | Olen United | 48 | 14 | +25 | 61 | 9 | +14 | 29 |
7. | x | Wiekevorst | 43 | 13 | +9 | 44 | 7 | +8 | 22 |
8. | x | Herenthout | 42 | 13 | +9 | 50 | 5 | +3 | 25 |
9. | x | Heultje | 42 | 12 | +31 | 58 | 6 | +13 | 23 |
10. | x | Exc.Vorst | 34 | 9 | -10 | 44 | 3 | -17 | 17 |
11. | x | Immer Oost | 33 | 10 | 0 | 46 | 3 | -5 | 19 |
12. | x | Netezonen | 32 | 10 | -14 | 42 | 5 | -1 | 25 |
13. | x | Sint-Dimpna B | 19 | 4 | -26 | 28 | 2 | -19 | 17 |
14. | x | Alberta** | 12 | 3 | -62 | 24 | 2 | -39 | 13 |
15. | x | Laakdal | 8 | 2 | -68 | 28 | 1 | -33 | 14 |
16. | x | Ranst B* | 4 | 1 | -76 | 24 | 1 | -40 | 10 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Houtvenne B | 28 | 9 | +22 | 31 | |
2. | Heultje | 22 | 7 | +16 | 27 |
3. | Exc.Vorst | 21 | 7 | +13 | 25 |
4. | Rauw | 20 | 6 | +13 | 27 |
5. | Tongerlo | 20 | 6 | +6 | 24 |
6. | Zammel | 19 | 6 | +8 | 22 |
7. | Olen United | 18 | 5 | +12 | 25 |
8. | Exc.Bouwel | 16 | 4 | +8 | 25 |
9. | Immer Oost | 15 | 4 | +10 | 26 |
10. | Wiekevorst | 13 | 4 | -3 | 13 |
11. | Herenthout | 12 | 4 | -3 | 15 |
12. | Netezonen | 10 | 3 | -7 | 14 |
13. | Alberta | 5 | 1 | -30 | 9 |
14. | Sint-Dimpna B | 4 | 1 | -16 | 6 |
15. | Laakdal | 4 | 1 | -20 | 14 |
16. | Ranst B | 1 | 0 | -29 | 12 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Rauw | 24 | 7 | +22 | 31 | |
2. | Zammel | 21 | 7 | +14 | 28 |
3. | Tongerlo | 21 | 7 | +9 | 26 |
4. | Houtvenne B | 20 | 6 | +12 | 20 |
5. | Exc.Bouwel | 20 | 5 | +24 | 31 |
6. | Olen United | 19 | 6 | +8 | 22 |
7. | Herenthout | 18 | 5 | +10 | 23 |
8. | Immer Oost | 15 | 5 | -2 | 14 |
9. | Wiekevorst | 15 | 4 | +3 | 19 |
10. | Netezonen | 13 | 4 | -10 | 13 |
11. | Sint-Dimpna B | 10 | 2 | -5 | 14 |
12. | Heultje | 9 | 2 | -1 | 9 |
13. | Exc.Vorst | 8 | 1 | -10 | 13 |
14. | Alberta* | 3 | 1 | -24 | 11 |
15. | Laakdal | 3 | 1 | -25 | 12 |
16. | Ranst B* | 3 | 1 | -25 | 11 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Exc.Bouwel | 16 | 5 | +20 | 28 | |
2. | Houtvenne B | 16 | 5 | +16 | 19 | |
3. | Wiekevorst | 15 | 5 | +9 | 12 | |
4. | Herenthout | 12 | 4 | +2 | 12 | |
5. | Heultje | 11 | 3 | +16 | 22 | |
6. | Olen United | 11 | 3 | +5 | 14 | |
7. | Netezonen | 9 | 3 | +3 | 15 | |
8. | Tongerlo | 9 | 3 | +1 | 14 | |
9. | Zammel | 8 | 2 | +4 | 15 | |
10. | Rauw* | 8 | 2 | +3 | 13 | |
11. | Sint-Dimpna B | 5 | 1 | -5 | 8 | |
12. | Exc.Vorst | 5 | 1 | -13 | 6 | |
13. | Alberta* | 4 | 1 | -8 | 4 | |
14. | Immer Oost | x | 3 | 1 | -8 | 6 |
15. | Laakdal | x | 1 | 0 | -23 | 2 |
16. | Ranst B | x | 0 | 0 | -22 | 1 |