www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 21/12/2023
Brabant-vv : 4de Provinciale C
zaterdag 16/12/2023 |
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Hoeilaart B | 0
| - | 5
| F1 |
. | Kessel-Lo 2000 B | - | Sterrebeek B | 9
| - | 2
| |
20:00 | Moorsel B | - | Veltem B | 5
| - | 3
| |
. | Haasrode B | - | Huldenberg B | 1 | - | 0 | |
. | Wezembeek-Oppem | - | Holsbeek B | 1
| - | 3 | |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | Erps-Kwerps | - | Nossegem B | 2
| - | 2 | |
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Vossem B | 0 | - | 1 | |
zaterdag 23/12/2023 |
14:30 | Tervuren-Duisb.B | 6 | - |
6 | Hoeilaart B | | - | |
zaterdag 13/01/2024 |
19:00 | Korbeek | 10 | - |
0 | Woluwe-Zaventem B | | - | |
. | Hoeilaart B | 9 |
- | 9 | Wezembeek-Oppem | | - | |
19:30 | Nossegem B | 10 | - | 6 | Haasrode B | | - | |
. | Vossem B | 3 | - | 8 | Erps-Kwerps | | - | |
. | Sterrebeek B | 3 | - | 6 | Moorsel B | | - | |
20:00 | Huldenberg B | 3 |
- | 4 | Tervuren-Duisb.B | | - | |
. | Veltem B | 9 | - | 3 | Kessel-Lo 2000 B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
Brabant-vv : 4de Provinciale C --> Woluwe-Zaventem B
periode 1
-/- |
| Huldenberg B | 9/9 | 24 |
2. | Kessel-Lo 2000 B | 9/9 | 23 |
3. | Nossegem B | 9/9 | 19 |
4. | Erps-Kwerps | 9/9 | 19 |
5. | Veltem B | 10/10 | 19 |
6. | Tervuren-Duisb.B | 9/9 | 17 |
7. | Haasrode B | 10/10 | 16 |
8. | Korbeek | 9/9 | 16 |
9. | Wezembeek-Oppem | 9/9 | 16 |
10. | Vossem B | 9/9 | 13 |
11. | Hoeilaart B | 10/10 | 10 |
12. | Holsbeek B | 9/9 | 9 |
13. | Sterrebeek B | 10/10 | 8 |
14. | Moorsel B | 10/10 | 4 |
15. | Woluwe-Zaventem B | 9/9 | 3 |
periode 2
-/- |
1. | Haasrode B | 5/9 | 17 | |
2. | Erps-Kwerps | 6/9 | 16 | |
3. | Nossegem B | 6/10 | 14 | |
4. | Hoeilaart B | 4/9 | 13 | |
5. | Korbeek | 5/9 | 12 | |
6. | Holsbeek B | 6/9 | 11 | |
7. | Wezembeek-Oppem | 6/9 | 8 | |
8. | Tervuren-Duisb.B | 5/10 | 7 | |
9. | Moorsel B | 5/9 | 7 | |
10. | Kessel-Lo 2000 B | 6/10 | 5 | x |
11. | Huldenberg B | 6/10 | 4 | x |
12. | Sterrebeek B | 5/9 | 4 | |
13. | Vossem B | 6/9 | 4 | x |
14. | Veltem B | 5/9 | 3 | |
15. | Woluwe-Zaventem B | 6/10 | 0 | x |
periode 3
-/- |
1. | Korbeek | 0/10 | 0 |
| Veltem B | 0/9 | 0 |
| Tervuren-Duisb.B | 0/9 | 0 |
| Erps-Kwerps | 0/10 | 0 |
| Haasrode B | 0/9 | 0 |
| Woluwe-Zaventem B | 0/9 | 0 |
| Holsbeek B | 0/10 | 0 |
| Kessel-Lo 2000 B | 0/9 | 0 |
| Wezembeek-Oppem | 0/10 | 0 |
| Huldenberg B | 0/9 | 0 |
| Hoeilaart B | 0/9 | 0 |
| Moorsel B | 0/9 | 0 |
| Vossem B | 0/10 | 0 |
| Sterrebeek B | 0/9 | 0 |
| Nossegem B | 0/9 | 0 |
Korbeek
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Veltem B | - | Korbeek | 3 - | 2 | | 0 | 0 | | 11 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Korbeek | - | Nossegem B | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Vossem B | - | Korbeek | 1 - | 0 | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Korbeek | - | Huldenberg B | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Korbeek | - | Sterrebeek B | 6 - | 4 | | 3 | 7 | | 7 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Korbeek | 1 - | 5 | | 3 | 10 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Korbeek | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 8 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Korbeek | - | Hoeilaart B | 4 - | 0 | | 3 | 14 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Erps-Kwerps | - | Korbeek | 4 - | 1 | | 0 | 14 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Korbeek | - | Tervuren-Duisb.B | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 9 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Moorsel B | - | Korbeek | 2 - | 3 | | 3 | 18 | | 8 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Korbeek | - | Wezembeek-Oppem | 3 - | 1 | | 3 | 21 | | 7 | |
14. | Za-02/12/23 | 17:15 | Holsbeek B | - | Korbeek | 2 - | 2 | | 1 | 22 | | 7 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Korbeek | - | Kessel-Lo 2000 B | 3 - | 2 | | 3 | 25 | | 5 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Korbeek | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | . | | | | |
18. | Zo-21/01/24 | 16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Korbeek | - | | | . | | | | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Korbeek | - | Haasrode B | - | | | . | | | | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Huldenberg B | - | Korbeek | - | | | . | | | | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Korbeek | - | Holsbeek B | - | | | . | | | | |
22. | Za-24/02/24 | 18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Korbeek | - | | | . | | | | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Korbeek | - | Erps-Kwerps | - | | | . | | | | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Nossegem B | - | Korbeek | - | | | . | | | | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Hoeilaart B | - | Korbeek | - | | | . | | | | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Korbeek | - | Veltem B | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Wezembeek-Oppem | - | Korbeek | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Korbeek | - | Vossem B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Korbeek | - | Moorsel B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Sterrebeek B | - | Korbeek | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Woluwe-Zaventem B
1. | Za-02/09/23 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Erps-Kwerps | 0 - | 3 | | | 0 | 0 | | 13 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Moorsel B | 5 - | 4 | | | 3 | 3 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Hoeilaart B | - | Woluwe-Zaventem B | 14 - | 0 | | | 0 | 3 | | 13 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:30 | Nossegem B | - | Woluwe-Zaventem B | 5 - | 1 | | | 0 | 3 | | 13 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Korbeek | 1 - | 5 | | | 0 | 3 | | 13 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Woluwe-Zaventem B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 3 | | 14 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Wezembeek-Oppem | 2 - | 3 | | | 0 | 3 | | 14 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Vossem B | - | Woluwe-Zaventem B | 4 - | 0 | | | 0 | 3 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Holsbeek B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 3 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Sterrebeek B | - | Woluwe-Zaventem B | 11 - | 0 | | | 0 | 3 | | 15 | |
12. | Za-18/11/23 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Huldenberg B | 1 - | 8 | | | 0 | 3 | | 15 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Veltem B | - | Woluwe-Zaventem B | 11 - | 1 | | | 0 | 3 | | 15 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Woluwe-Zaventem B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 3 | | 15 | |
15. | Za-09/12/23 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Tervuren-Duisb.B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 3 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Hoeilaart B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 3 | | 15 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Korbeek | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | | . | | | | |
18. | Za-20/01/24 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Sterrebeek B | - | | | | . | | | | |
19. | Za-27/01/24 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Nossegem B | - | | | | . | | | | |
20. | Za-03/02/24 | 17:15 | Holsbeek B | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | | . | | | | |
21. | Za-17/02/24 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Haasrode B | - | | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | | . | | | | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Moorsel B | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | | . | | | | |
24. | Za-09/03/24 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Veltem B | - | | | | . | | | | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Wezembeek-Oppem | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | | . | | | | |
26. | Za-23/03/24 | 18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Vossem B | - | | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Tervuren-Duisb.B | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Kessel-Lo 2000 B | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Huldenberg B | - | Woluwe-Zaventem B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (9/14)
1 | Haasrode B* | 19 | +26 |
2 | Erps-Kwerps** | 19 | +16 |
3 | Nossegem B* | 18 | +15 |
4 | Korbeek** | 17 | +11 |
5 | Hoeilaart B** | 16 | +13 |
6 | Veltem B** | 15 | +18 |
7 | Kessel-Lo 2000 B** | 15 | +15 |
8 | Huldenberg B* | 12 | +10 |
9 | Tervuren-Duisb.B*** | 12 | +6 |
10 | Wezembeek-Oppem | 11 | -2 |
11 | Holsbeek B* | 9 | 0 |
12 | Sterrebeek B** | 6 | +3 |
13 | Vossem B** | 6 | -4 |
14 | Moorsel B** | 4 | -11 |
15 | Woluwe-Zaventem B* | 3 | -29 |
alle wedstrijden (15/28)
1 | Haasrode B | 31 | +30 |
2 | Nossegem B | 31 | +20 |
3 | Erps-Kwerps | 31 | +18 |
4 | Huldenberg B | 26 | +20 |
5 | Kessel-Lo 2000 B | 26 | +16 |
6 | Korbeek* | 25 | +11 |
7 | Veltem B | 22 | +8 |
8 | Tervuren-Duisb.B* | 22 | +7 |
9 | Hoeilaart B* | 22 | +5 |
10 | Wezembeek-Oppem | 21 | -3 |
11 | Holsbeek B | 18 | -3 |
12 | Vossem B | 16 | -13 |
13 | Sterrebeek B | 12 | -4 |
14 | Moorsel B | 10 | -30 |
15 | Woluwe-Zaventem B | 3 | -82 |
uitwedstrijden (9/14)
1 | Huldenberg B* | 14 | +10 |
2 | Nossegem B* | 13 | +5 |
3 | Haasrode B* | 12 | +4 |
4 | Erps-Kwerps | 12 | +2 |
5 | Kessel-Lo 2000 B | 11 | +1 |
6 | Tervuren-Duisb.B | 10 | +1 |
7 | Wezembeek-Oppem** | 10 | -1 |
8 | Vossem B | 10 | -9 |
9 | Holsbeek B* | 9 | -3 |
10 | Korbeek* | 8 | 0 |
11 | Veltem B | 7 | -10 |
12 | Hoeilaart B* | 6 | -8 |
13 | Moorsel B | 6 | -19 |
14 | Sterrebeek B | 6 | -7 |
15 | Woluwe-Zaventem B* | 0 | -53 |