zaterdag 02/09/2023 | ||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Erps-Kwerps | 0 | - | 3 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Sterrebeek B | 2 | - | 2 |
19:30 | Vossem B | - | Huldenberg B | 1 | - | 2 |
. | Nossegem B | - | Holsbeek B | 3 | - | 0 |
20:00 | Moorsel B | - | Haasrode B | 0 | - | 4 |
. | Veltem B | - | Korbeek | 3 | - | 2 |
20:30 | Wezembeek-Oppem | - | Kessel-Lo 2000 B | 2 | - | 3 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Tervuren-Duisb.B | - | Pirate Leuven | - |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Vossem B | 1 | - | 0 |
19:00 | Korbeek | - | Nossegem B | 2 | - | 0 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Tervuren-Duisb.B | 3 | - | 1 |
20:00 | Huldenberg B | - | Veltem B | 7 | - | 1 |
. | Haasrode B | - | Hoeilaart B | 5 | - | 0 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
15:00 | Erps-Kwerps | - | Moorsel B | 6 | - | 1 |
18:00 | Holsbeek B | - | Wezembeek-Oppem | 2 | - | 2 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Veltem B | 2 | - | 2 |
19:30 | Nossegem B | - | Sterrebeek B | 2 | - | 2 |
. | Vossem B | - | Korbeek | 1 | - | 0 |
20:00 | Wezembeek-Oppem | - | Hoeilaart B | 2 | - | 1 |
. | Huldenberg B | - | Holsbeek B | 6 | - | 1 |
. | Woluwe-Zaventem B | - | Moorsel B | 5 | - | 4 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Haasrode B | 4 | - | 2 |
. | Erps-Kwerps | - | Pirate Leuven | - |
vrijdag 22/09/2023 | ||||||
20:00 | Moorsel B | - | Tervuren-Duisb.B | 3 | - | 4 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Kessel-Lo 2000 B | 2 | - | 2 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Woluwe-Zaventem B | 14 | - | 0 |
. | Korbeek | - | Huldenberg B | 1 | - | 1 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Vossem B | 0 | - | 2 |
20:00 | Haasrode B | - | Erps-Kwerps | 3 | - | 0 |
. | Veltem B | - | Nossegem B | 1 | - | 4 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Wezembeek-Oppem | - |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Veltem B | 1 | - | 2 |
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Hoeilaart B | 5 | - | 3 |
18:30 | Nossegem B | - | Woluwe-Zaventem B | 5 | - | 1 |
19:00 | Korbeek | - | Sterrebeek B | 6 | - | 4 |
20:00 | Wezembeek-Oppem | - | Moorsel B | 4 | - | 1 |
. | Huldenberg B | - | Haasrode B | 2 | - | 3 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
00:00 | Vossem B | - | Pirate Leuven | - | ||
15:00 | Erps-Kwerps | - | Tervuren-Duisb.B | 2 | - | 0 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:00 | Hoeilaart B | - | Erps-Kwerps | 3 | - | 2 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Kessel-Lo 2000 B | 1 | - | 4 |
20:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Korbeek | 1 | - | 5 |
. | Haasrode B | - | Nossegem B | 5 | - | 0 |
. | Veltem B | - | Vossem B | 5 | - | 3 |
. | Moorsel B | - | Huldenberg B | 0 | - | 2 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Holsbeek B | - | ||
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Wezembeek-Oppem | 4 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Sterrebeek B | 3 | - | 2 |
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Woluwe-Zaventem B | 5 | - | 0 |
19:30 | Vossem B | - | Tervuren-Duisb.B | 1 | - | 5 |
. | Nossegem B | - | Erps-Kwerps | 1 | - | 1 |
20:00 | Huldenberg B | - | Hoeilaart B | 4 | - | 2 |
. | Veltem B | - | Moorsel B | 8 | - | 0 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Haasrode B | 1 | - | 0 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
00:00 | Korbeek | - | Pirate Leuven | - |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:00 | Hoeilaart B | - | Holsbeek B | 3 | - | 2 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Veltem B | 2 | - | 3 |
20:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Wezembeek-Oppem | 2 | - | 3 |
. | Haasrode B | - | Korbeek | 1 | - | 1 |
. | Moorsel B | - | Kessel-Lo 2000 B | 2 | - | 2 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Nossegem B | - | ||
15:00 | Erps-Kwerps | - | Vossem B | 1 | - | 0 |
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Huldenberg B | 1 | - | 2 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Moorsel B | 2 | - | 4 |
19:00 | Korbeek | - | Hoeilaart B | 4 | - | 0 |
19:30 | Nossegem B | - | Tervuren-Duisb.B | 3 | - | 1 |
. | Vossem B | - | Woluwe-Zaventem B | 4 | - | 0 |
20:00 | Veltem B | - | Haasrode B | 5 | - | 4 |
. | Huldenberg B | - | Sterrebeek B | 2 | - | 0 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Erps-Kwerps | 1 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
00:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Pirate Leuven | - |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Holsbeek B | 0 | - | 5 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Nossegem B | 1 | - | 6 |
20:00 | Haasrode B | - | Kessel-Lo 2000 B | 0 | - | 2 |
. | Moorsel B | - | Sterrebeek B | 2 | - | 7 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Vossem B | 0 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Huldenberg B | - | ||
14:30 | Erps-Kwerps | - | Korbeek | 4 | - | 1 |
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Veltem B | 3 | - | 2 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Haasrode B | 2 | - | 3 |
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Erps-Kwerps | 1 | - | 1 |
19:00 | Korbeek | - | Tervuren-Duisb.B | 2 | - | 2 |
19:30 | Nossegem B | - | Moorsel B | 4 | - | 0 |
. | Vossem B | - | Hoeilaart B | 2 | - | 3 |
. | Sterrebeek B | - | Woluwe-Zaventem B | 11 | - | 0 |
20:00 | Huldenberg B | - | Wezembeek-Oppem | 0 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
00:00 | Veltem B | - | Pirate Leuven | - |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Huldenberg B | 1 | - | 8 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Veltem B | 4 | - | 3 |
20:00 | Moorsel B | - | Korbeek | 2 | - | 3 |
. | Haasrode B | - | Vossem B | 10 | - | 1 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Nossegem B | 1 | - | 4 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Sterrebeek B | - | ||
14:30 | Erps-Kwerps | - | Holsbeek B | 4 | - | 1 |
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Kessel-Lo 2000 B | 4 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Tervuren-Duisb.B | 3 | - | 0 |
19:00 | Korbeek | - | Wezembeek-Oppem | 3 | - | 1 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Haasrode B | 0 | - | 2 |
. | Nossegem B | - | Kessel-Lo 2000 B | 3 | - | 1 |
. | Vossem B | - | Moorsel B | 0 | - | 1 |
20:00 | Veltem B | - | Woluwe-Zaventem B | 11 | - | 1 |
. | Huldenberg B | - | Erps-Kwerps | 0 | - | 1 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
00:00 | Hoeilaart B | - | Pirate Leuven | - |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Korbeek | 2 | - | 2 |
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Huldenberg B | 1 | - | 1 |
19:30 | Nossegem B | - | Vossem B | 1 | - | 1 |
20:00 | Haasrode B | - | Woluwe-Zaventem B | 5 | - | 0 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Sterrebeek B | 0 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
00:00 | Moorsel B | - | Pirate Leuven | - | ||
14:30 | Erps-Kwerps | - | Veltem B | 3 | - | 1 |
zaterdag 23/12/2023 | ||||||
14:30 | Tervuren-Duisb.B | - | Hoeilaart B | 1 | - | 2 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Tervuren-Duisb.B | 0 | - | 5 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Moorsel B | 2 | - | 1 |
. | Korbeek | - | Kessel-Lo 2000 B | 3 | - | 2 |
19:30 | Vossem B | - | Holsbeek B | 1 | - | 3 |
20:00 | Huldenberg B | - | Nossegem B | 0 | - | 1 |
. | Veltem B | - | Wezembeek-Oppem | 0 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Haasrode B | - | ||
woensdag 13/12/2023 | ||||||
20:30 | Sterrebeek B | - | Erps-Kwerps | 2 | - | 4 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Hoeilaart B | 0 | - | 5 |
. | Kessel-Lo 2000 B | - | Sterrebeek B | 9 | - | 2 |
20:00 | Moorsel B | - | Veltem B | 5 | - | 3 |
. | Haasrode B | - | Huldenberg B | 1 | - | 0 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Holsbeek B | 1 | - | 3 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Korbeek | - | ||
14:30 | Erps-Kwerps | - | Nossegem B | 2 | - | 2 |
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Vossem B | 0 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:00 | Korbeek | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
. | Hoeilaart B | - | Wezembeek-Oppem | 0 | - | 0 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Moorsel B | 1 | - | 4 |
20:00 | Huldenberg B | - | Tervuren-Duisb.B | 1 | - | 0 |
. | Veltem B | - | Kessel-Lo 2000 B | 1 | - | 1 |
20:30 | Nossegem B | - | Haasrode B | 4 | - | 4 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
00:00 | Holsbeek B | - | Pirate Leuven | - | ||
woensdag 24/01/2024 | ||||||
20:30 | Vossem B | - | Erps-Kwerps | 2 | - | 1 |
donderdag 01/02/2024 | ||||||
20:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Holsbeek B | 1 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
20:00 | Haasrode B | - | Veltem B | 3 | - | 1 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Huldenberg B | 2 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Erps-Kwerps | - | Hoeilaart B | 5 | - | 0 |
15:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Sterrebeek B | - | ||
. | Pirate Leuven | - | Vossem B | - | ||
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Korbeek | 2 | - | 3 |
woensdag 14/02/2024 | ||||||
20:00 | Moorsel B | - | Nossegem B | 3 | - | 2 |
zaterdag 27/01/2024 | |||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Nossegem B | - | |||
. | Kessel-Lo 2000 B | - | Tervuren-Duisb.B | 3 | - | 3 | |
19:00 | Korbeek | - | Haasrode B | 2 | - | 3 | |
19:30 | Sterrebeek B | - | Huldenberg B | 0 | - | 3 | |
. | Vossem B | - | Wezembeek-Oppem | - | F2 | ||
20:00 | Veltem B | - | Hoeilaart B | 4 | - | 1 | |
. | Moorsel B | - | Holsbeek B | 3 | - | 3 | |
zondag 28/01/2024 | |||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Erps-Kwerps | - |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
19:00 | Hoeilaart B | - | Vossem B | 3 | - | 2 |
19:30 | Nossegem B | - | Veltem B | 4 | - | 0 |
20:00 | Haasrode B | - | Sterrebeek B | 5 | - | 2 |
. | Huldenberg B | - | Korbeek | 1 | - | 3 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
00:00 | Wezembeek-Oppem | - | Pirate Leuven | - | ||
14:30 | Erps-Kwerps | - | Kessel-Lo 2000 B | 1 | - | 0 |
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Moorsel B | 3 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | |||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Haasrode B | - | |||
19:00 | Hoeilaart B | - | Huldenberg B | 2 | - | 1 | |
. | Korbeek | - | Holsbeek B | 1 | - | 1 | |
19:30 | Vossem B | - | Kessel-Lo 2000 B | 2 | - | 1 | |
. | Sterrebeek B | - | Nossegem B | 0 | - | 5 | F1 |
20:00 | Veltem B | - | Erps-Kwerps | 3 | - | 4 | |
. | Moorsel B | - | Wezembeek-Oppem | 0 | - | 5 | F1 |
zondag 18/02/2024 | |||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Tervuren-Duisb.B | - |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Vossem B | 2 | - | 2 |
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Korbeek | 1 | - | 1 |
19:30 | Nossegem B | - | Hoeilaart B | 5 | - | 0 |
20:00 | Wezembeek-Oppem | - | Veltem B | 2 | - | 1 |
. | Haasrode B | - | Moorsel B | 4 | - | 3 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
00:00 | Huldenberg B | - | Pirate Leuven | - | ||
15:00 | Erps-Kwerps | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Sterrebeek B | 4 | - | 3 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Huldenberg B | 5 | - | 2 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Haasrode B | 2 | - | 1 |
. | Korbeek | - | Erps-Kwerps | 3 | - | 4 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Wezembeek-Oppem | 0 | - | 2 |
. | Vossem B | - | Nossegem B | 2 | - | 4 |
20:00 | Veltem B | - | Tervuren-Duisb.B | 3 | - | 1 |
. | Moorsel B | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
zondag 03/03/2024 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Kessel-Lo 2000 B | - |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
18:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Veltem B | - | ||
. | Kessel-Lo 2000 B | - | Moorsel B | 3 | - | 0 |
19:30 | Sterrebeek B | - | Hoeilaart B | 3 | - | 3 |
. | Nossegem B | - | Korbeek | 3 | - | 1 |
20:00 | Huldenberg B | - | Vossem B | 2 | - | 1 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
00:00 | Haasrode B | - | Pirate Leuven | - | ||
15:00 | Erps-Kwerps | - | Wezembeek-Oppem | 1 | - | 0 |
18:30 | Tervuren-Duisb.B | - | Holsbeek B | 2 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Erps-Kwerps | 1 | - | 5 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Korbeek | 1 | - | 4 |
19:30 | Vossem B | - | Haasrode B | 0 | - | 1 |
20:00 | Huldenberg B | - | Kessel-Lo 2000 B | 0 | - | 3 |
. | Veltem B | - | Sterrebeek B | 5 | - | 1 |
. | Wezembeek-Oppem | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
zondag 17/03/2024 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Moorsel B | - | ||
16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Nossegem B | 2 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Wezembeek-Oppem | - | ||
. | Woluwe-Zaventem B | - | Vossem B | - | ||
19:00 | Korbeek | - | Veltem B | - | ||
19:30 | Sterrebeek B | - | Holsbeek B | - | ||
20:00 | Haasrode B | - | Tervuren-Duisb.B | - | ||
. | Moorsel B | - | Hoeilaart B | - | ||
zondag 24/03/2024 | ||||||
00:00 | Nossegem B | - | Pirate Leuven | - | ||
15:00 | Erps-Kwerps | - | Huldenberg B | - |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
17:15 | Holsbeek B | - | Nossegem B | - | ||
18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Haasrode B | - | ||
19:30 | Vossem B | - | Veltem B | - | ||
20:00 | Huldenberg B | - | Moorsel B | - | ||
. | Wezembeek-Oppem | - | Korbeek | - | ||
. | Tervuren-Duisb.B | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
. | Pirate Leuven | - | Hoeilaart B | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Erps-Kwerps | - | Sterrebeek B | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Hoeilaart B | - | Tervuren-Duisb.B | - | ||
. | Korbeek | - | Vossem B | - | ||
20:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Kessel-Lo 2000 B | - | ||
. | Sterrebeek B | - | Pirate Leuven | - | ||
. | Veltem B | - | Holsbeek B | - | ||
. | Haasrode B | - | Wezembeek-Oppem | - | ||
. | Moorsel B | - | Erps-Kwerps | - | ||
20:30 | Nossegem B | - | Huldenberg B | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
00:00 | Pirate Leuven | - | Veltem B | - | ||
. | Huldenberg B | - | Woluwe-Zaventem B | - | ||
15:00 | Wezembeek-Oppem | - | Tervuren-Duisb.B | - | ||
. | Kessel-Lo 2000 B | - | Nossegem B | - | ||
. | Erps-Kwerps | - | Haasrode B | - | ||
. | Vossem B | - | Sterrebeek B | - | ||
. | Korbeek | - | Moorsel B | - | ||
. | Holsbeek B | - | Hoeilaart B | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Tervuren-Duisb.B | - | Erps-Kwerps | - | ||
. | Veltem B | - | Huldenberg B | - | ||
00:00 | Woluwe-Zaventem B | - | Pirate Leuven | - | ||
15:00 | Hoeilaart B | - | Kessel-Lo 2000 B | - | ||
. | Moorsel B | - | Vossem B | - | ||
. | Nossegem B | - | Wezembeek-Oppem | - | ||
. | Haasrode B | - | Holsbeek B | - | ||
. | Sterrebeek B | - | Korbeek | - |
22/26 | |||||||||
1. | Erps-Kwerps* | 46 | 12 | 5 | |||||
2. | Haasrode B* | 44 | 9 | 5 | |||||
3. | Nossegem B | 44 | 9 | 4 | |||||
4. | Korbeek* | 33 | 4 | 5 | |||||
5. | Kessel-Lo 2000 B | 33 | 7 | 4 | |||||
6. | Huldenberg B | 32 | 3 | 4 | |||||
7. | Tervuren-Duisb.B | 32 | 9 | 4 | |||||
8. | Wezembeek-Oppem* | 31 | 9 | 5 | |||||
9. | Hoeilaart B | 30 | 4 | 4 | |||||
10. | Veltem B | 29 | 6 | 4 | |||||
11. | Holsbeek B* | 22 | 4 | 5 | |||||
12. | Vossem B | 20 | 1 | 4 | |||||
13. | Moorsel B* | 17 | 3 | 5 | |||||
14. | Sterrebeek B | 10 | 1 | 4 | |||||
AMC | Pirate Leuven | ||||||||
AMC | Woluwe-Zaventem B |
22/26 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Erps-Kwerps* | 46 | 14 | +27 | 53 | 5 | +4 | 24 | |
2. | Haasrode B* | 44 | 14 | +32 | 64 | 6 | +5 | 27 | |
3. | Nossegem B | 44 | 13 | +31 | 61 | 6 | +9 | 28 | |
4. | Korbeek* | 33 | 9 | +9 | 48 | 4 | 0 | 21 | |
5. | x | Kessel-Lo 2000 B | 33 | 8 | +15 | 50 | 4 | +2 | 23 |
6. | x | Huldenberg B | 32 | 10 | +8 | 40 | 4 | +1 | 15 |
7. | x | Tervuren-Duisb.B | 32 | 10 | +4 | 47 | 2 | -7 | 17 |
8. | Wezembeek-Oppem* | 31 | 9 | -1 | 30 | 4 | -1 | 14 | |
9. | x | Hoeilaart B | 30 | 9 | -26 | 38 | 2 | -25 | 15 |
10. | x | Veltem B | 29 | 9 | -1 | 57 | 2 | -17 | 19 |
11. | x | Holsbeek B* | 22 | 5 | -11 | 40 | 2 | -10 | 15 |
12. | x | Vossem B | 20 | 6 | -25 | 26 | 3 | -11 | 14 |
13. | x | Moorsel B* | 17 | 5 | -36 | 36 | 3 | -21 | 16 |
14. | x | Sterrebeek B | 10 | 2 | -36 | 37 | 1 | -15 | 25 |
15. | x | Pirate Leuven | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
x | Woluwe-Zaventem B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Huldenberg B | 9/9 | 24 | 8 | +20 | 31 | |
2. | Kessel-Lo 2000 B | 9/9 | 23 | 7 | +16 | 29 |
3. | Nossegem B | 9/9 | 19 | 6 | +11 | 27 |
4. | Erps-Kwerps | 9/9 | 19 | 6 | +11 | 22 |
5. | Veltem B | 10/10 | 19 | 6 | +4 | 32 |
6. | Tervuren-Duisb.B | 9/9 | 17 | 6 | +4 | 26 |
7. | Haasrode B | 10/10 | 16 | 5 | +12 | 27 |
8. | Korbeek | 9/9 | 16 | 4 | +8 | 24 |
9. | Wezembeek-Oppem | 9/9 | 16 | 4 | +1 | 18 |
10. | Vossem B | 9/9 | 13 | 4 | -1 | 14 |
11. | Hoeilaart B | 10/10 | 10 | 3 | -3 | 29 |
12. | Holsbeek B | 9/9 | 9 | 2 | -7 | 20 |
13. | Sterrebeek B | 10/10 | 8 | 2 | -4 | 23 |
14. | Moorsel B | 10/10 | 4 | 1 | -27 | 17 |
1 | het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden |
2 | het puntentotaal |
3 | het aantal gewonnen wedstrijden |
4 | het doelpuntensaldo |
5 | het aantal gemaakte doelpunten |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Haasrode B | 8/8 | 28 | 9 | +24 | 39 | |
2. | Erps-Kwerps | 9/9 | 22 | 7 | +14 | 24 |
3. | Korbeek | 8/8 | 21 | 6 | +8 | 26 |
4. | Nossegem B | 9/9 | 20 | 6 | +14 | 28 |
5. | Hoeilaart B | 8/8 | 20 | 6 | -4 | 19 |
6. | Holsbeek B | 8/8 | 15 | 4 | +4 | 23 |
7. | Moorsel B | 9/9 | 14 | 4 | -1 | 22 |
8. | Wezembeek-Oppem | 9/9 | 12 | 3 | -9 | 9 |
9. | Tervuren-Duisb.B | 9/9 | 9 | 2 | -3 | 17 |
10. | Huldenberg B | 9/9 | 8 | 2 | -4 | 8 |
11. | Vossem B | 9/9 | 8 | 2 | -19 | 11 |
12. | Kessel-Lo 2000 B | 10/10 | 8 | 1 | +1 | 21 |
13. | Veltem B | 8/8 | 5 | 1 | -11 | 16 |
14. | Sterrebeek B | 7/7 | 1 | 0 | -29 | 10 |
-/- | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
1. | Nossegem B | 5/9 | 13 | 4 | +13 | 19 |
2. | Erps-Kwerps | 4/9 | 13 | 4 | +8 | 16 |
3. | Tervuren-Duisb.B | 4/8 | 11 | 4 | +4 | 11 |
4. | Wezembeek-Oppem | 4/9 | 10 | 3 | +8 | 10 |
5. | Kessel-Lo 2000 B | 4/8 | 9 | 3 | +6 | 10 |
6. | Veltem B | 4/8 | 8 | 3 | +5 | 15 |
7. | Haasrode B | 3/8 | 8 | 3 | +1 | 8 |
8. | Hoeilaart B | 5/9 | 8 | 2 | -7 | 9 |
9. | Korbeek | 5/10 | 5 | 1 | 0 | 10 |
10. | Holsbeek B | 5/10 | 5 | 1 | -3 | 9 |
11. | Vossem B | 5/9 | 4 | 1 | -3 | 8 |
12. | Huldenberg B | 4/8 | 4 | 1 | -7 | 6 |
13. | Sterrebeek B | 5/9 | 1 | 0 | -13 | 8 |
14. | Moorsel B | 3/8 | 0 | 0 | -11 | 4 |