www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 18/04/2024
Limburg : 3de Provinciale A
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Velm A | - | Lummen | 5
| - | 1
|
. | Linkhout | - | Stevoort | 1
| - | 7
|
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Zonhoven United B | - | Unico Tongeren A | 0 | - | 3 |
. | Habo SK Borgloon | - | Godsheide | 3 | - | 0 |
. | Heers | - | Bolderberg | 0 | - | 0 |
. | Vechmaal | - | Halveweg Zonhoven | 2
| - | 2 |
. | Herk Sport | - | Jeugd Borgloon | 6
| - | 0
|
. | Nieuwerkerken | - | Gravelo | 1
| - | 7
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Bolderberg | 7 | - |
7 | Linkhout | | - | |
. | Gravelo | 7 | - |
4 | Halveweg Zonhoven | | - | |
. | Stevoort | 3 |
- | 3 | Vechmaal | | - | |
. | Lummen | 10 | - | 10 | Heers | | - | |
. | Jeugd Borgloon | 0 | - | 6 | Nieuwerkerken | | - | |
. | Velm A | 12 | - | 7 | Herk Sport | | - | |
. | Unico Tongeren A | 7 |
- | 6 | Habo SK Borgloon | | - | |
. | Godsheide | 1 | - | 6 | Zonhoven United B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Limburg : 3de Provinciale A --> Gravelo
periode 1
10/10 |
| Herk Sport | 22 |
2. | Velm A | 21 |
3. | Gravelo | 21 |
4. | Habo SK Borgloon | 20 |
5. | Unico Tongeren A | 17 |
6. | Heers | 16 |
7. | Vechmaal | 16 |
8. | Linkhout | 15 |
9. | Zonhoven United B | 14 |
10. | Bolderberg | 13 |
11. | Nieuwerkerken | 12 |
12. | Lummen | 11 |
13. | Stevoort | 8 |
14. | Jeugd Borgloon | 6 |
15. | Halveweg Zonhoven | 6 |
16. | Godsheide | 5 |
periode 2
10/10 |
| Velm A | 25 |
2. | Heers | 23 |
3. | Gravelo | 20 |
4. | Linkhout | 19 |
5. | Unico Tongeren A | 19 |
6. | Herk Sport | 17 |
7. | Lummen | 16 |
8. | Habo SK Borgloon | 15 |
9. | Godsheide | 14 |
10. | Stevoort | 13 |
11. | Bolderberg | 12 |
12. | Nieuwerkerken | 11 |
13. | Vechmaal | 7 |
14. | Zonhoven United B | 7 |
15. | Jeugd Borgloon | 4 |
16. | Halveweg Zonhoven | 2 |
periode 3
8/10 |
1. | Velm A | 22 | |
2. | Unico Tongeren A | 19 | |
3. | Gravelo | 19 | |
4. | Lummen | 17 | |
5. | Herk Sport | 16 | |
6. | Heers | 15 | x |
7. | Linkhout | 14 | x |
8. | Habo SK Borgloon | 12 | x |
9. | Stevoort | 10 | x |
10. | Nieuwerkerken | 9 | x |
11. | Zonhoven United B | 9 | x |
12. | Bolderberg | 8 | x |
13. | Godsheide | 5 | x |
14. | Halveweg Zonhoven | 4 | x |
15. | Vechmaal | 4 | x |
16. | Jeugd Borgloon | 0 | x |
Gravelo
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Gravelo | - | Godsheide | 5 - | 0 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Stevoort | - | Gravelo | 1 - | 3 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Gravelo | - | Vechmaal | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 2 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bolderberg | - | Gravelo | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 4 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Gravelo | - | Herk Sport | 2 - | 4 | | 0 | 8 | | 8 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Gravelo | 2 - | 5 | | 3 | 11 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Gravelo | - | Nieuwerkerken | 2 - | 0 | | 3 | 14 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon | - | Gravelo | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 3 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Gravelo | - | Jeugd Borgloon | 1 - | 0 | | 3 | 18 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gravelo | - | Lummen | 3 - | 2 | | 3 | 21 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Unico Tongeren A | - | Gravelo | 1 - | 2 | | 3 | 24 | | 3 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Gravelo | - | Zonhoven United B | 3 - | 1 | | 3 | 27 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Velm A | - | Gravelo | 4 - | 2 | | 0 | 27 | | 2 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Gravelo | - | Heers | 2 - | 3 | | 0 | 27 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Linkhout | - | Gravelo | 2 - | 5 | | 3 | 30 | | 2 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Gravelo | - | Stevoort | 3 - | 0 | | 3 | 33 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Vechmaal | - | Gravelo | 0 - | 2 | | 3 | 36 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lummen | - | Gravelo | 1 - | 1 | | 1 | 37 | | 2 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Gravelo | - | Bolderberg | 4 - | 4 | | 1 | 38 | | 2 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Gravelo | - | Unico Tongeren A | 1 - | 0 | | 3 | 41 | | 2 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Herk Sport | - | Gravelo | 1 - | 2 | | 3 | 44 | | 2 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Gravelo | - | Linkhout | 0 - | 3 | | 0 | 44 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Heers | - | Gravelo | 0 - | 1 | | 3 | 47 | | 2 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Jeugd Borgloon | - | Gravelo | 0 - | 1 | | 3 | 50 | | 2 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Gravelo | - | Habo SK Borgloon | 3 - | 1 | | 3 | 53 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Godsheide | - | Gravelo | 0 - | 3 | | 3 | 56 | | 2 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Gravelo | - | Velm A | 0 - | 0 | | 1 | 57 | | 2 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Nieuwerkerken | - | Gravelo | 1 - | 7 | | 3 | 60 | | 2 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Gravelo | - | Halveweg Zonhoven | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zonhoven United B | - | Gravelo | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Halveweg Zonhoven
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Bolderberg | 0 - | 5 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Heers | - | Halveweg Zonhoven | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Nieuwerkerken | 3 - | 1 | | 3 | 3 | | 13 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Herk Sport | - | Halveweg Zonhoven | 4 - | 1 | | 0 | 3 | | 14 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Jeugd Borgloon | - | Halveweg Zonhoven | 1 - | 0 | | 0 | 3 | | 15 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Gravelo | 2 - | 5 | | 0 | 3 | | 15 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Lummen | - | Halveweg Zonhoven | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 14 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Unico Tongeren A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 15 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Zonhoven United B | - | Halveweg Zonhoven | 2 - | 2 | | 1 | 6 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Linkhout | 0 - | 3 | | 0 | 6 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Velm A | - | Halveweg Zonhoven | 5 - | 1 | | 0 | 6 | | 16 | - |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Godsheide | 1 - | 2 | | 0 | 6 | | 16 | - |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Stevoort | - | Halveweg Zonhoven | 2 - | 1 | | 0 | 6 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Halveweg Zonhoven | - | Vechmaal | 2 - | 4 | | 0 | 6 | | 16 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Habo SK Borgloon | - | Halveweg Zonhoven | 7 - | 0 | | 0 | 6 | | 16 | - |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Lummen | 0 - | 1 | | 0 | 6 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Unico Tongeren A | - | Halveweg Zonhoven | 3 - | 2 | | 0 | 6 | | 16 | - |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Godsheide | - | Halveweg Zonhoven | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 16 | - |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Herk Sport | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 15 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Velm A | 0 - | 3 | | 0 | 8 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Bolderberg | - | Halveweg Zonhoven | 5 - | 0 | | 0 | 8 | | 16 | - |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Heers | 1 - | 2 | | 0 | 8 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Linkhout | - | Halveweg Zonhoven | 3 - | 0 | | 0 | 8 | | 16 | - |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Stevoort | 0 - | 4 | | 0 | 8 | | 16 | - |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Zonhoven United B | 0 - | 2 | | 0 | 8 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Nieuwerkerken | - | Halveweg Zonhoven | 2 - | 3 | | 3 | 11 | | 15 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Habo SK Borgloon | 1 - | 2 | | 0 | 11 | | 15 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Halveweg Zonhoven | 2 - | 2 | | 1 | 12 | | 15 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Gravelo | - | Halveweg Zonhoven | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Halveweg Zonhoven | - | Jeugd Borgloon | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/15)
1 | Velm A | 35 | +27 |
2 | Herk Sport | 28 | +24 |
3 | Heers | 27 | +14 |
4 | Gravelo | 27 | +11 |
5 | Unico Tongeren A | 26 | +13 |
6 | Habo SK Borgloon | 23 | +13 |
7 | Lummen | 23 | +7 |
8 | Linkhout | 22 | +5 |
9 | Nieuwerkerken | 20 | -3 |
10 | Bolderberg | 18 | +3 |
11 | Zonhoven United B | 14 | -12 |
12 | Stevoort | 13 | -17 |
13 | Godsheide | 11 | -14 |
14 | Vechmaal | 11 | -24 |
15 | Jeugd Borgloon | 9 | -25 |
16 | Halveweg Zonhoven | 5 | -24 |
alle wedstrijden (28/30)
1 | Velm A | 68 | +50 |
2 | Gravelo | 60 | +32 |
3 | Unico Tongeren A | 55 | +31 |
4 | Herk Sport | 55 | +38 |
5 | Heers | 54 | +24 |
6 | Linkhout | 48 | +24 |
7 | Habo SK Borgloon | 47 | +19 |
8 | Lummen | 44 | +5 |
9 | Bolderberg | 33 | +3 |
10 | Nieuwerkerken | 32 | -12 |
11 | Stevoort | 31 | -12 |
12 | Zonhoven United B | 30 | -25 |
13 | Vechmaal | 27 | -37 |
14 | Godsheide | 24 | -28 |
15 | Halveweg Zonhoven | 12 | -53 |
16 | Jeugd Borgloon | 10 | -59 |
uitwedstrijden (14/15)
1 | Velm A | 33 | +23 |
2 | Gravelo | 33 | +21 |
3 | Unico Tongeren A | 29 | +18 |
4 | Heers | 27 | +10 |
5 | Herk Sport | 27 | +14 |
6 | Linkhout | 26 | +19 |
7 | Habo SK Borgloon | 24 | +6 |
8 | Lummen | 21 | -2 |
9 | Stevoort | 18 | +5 |
10 | Vechmaal | 16 | -13 |
11 | Zonhoven United B | 16 | -13 |
12 | Bolderberg | 15 | 0 |
13 | Godsheide | 13 | -14 |
14 | Nieuwerkerken | 12 | -9 |
15 | Halveweg Zonhoven | 7 | -29 |
16 | Jeugd Borgloon | 1 | -34 |