www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 26/04/2024
Limburg : 3de Provinciale A
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Bolderberg | - | Linkhout | 3
| - | 4
|
. | Gravelo | - | Halveweg Zonhoven | 4
| - | 0 |
. | Stevoort | - | Vechmaal | 1 | - | 0 |
. | Lummen | - | Heers | 0
| - | 5
|
. | Jeugd Borgloon | - | Nieuwerkerken | 0
| - | 4 |
. | Velm A | - | Herk Sport | 3
| - | 2
|
. | Unico Tongeren A | - | Habo SK Borgloon | 3
| - | 2
|
. | Godsheide | - | Zonhoven United B | 1 | - | 0 |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Linkhout | 7 | - |
12 | Unico Tongeren A | | - | |
. | Zonhoven United B | 3 | - |
12 | Gravelo | | - | |
. | Heers | 5 |
- | 10 | Velm A | | - | |
. | Herk Sport | 9 | - | 7 | Lummen | | - | |
. | Habo SK Borgloon | 6 | - | 1 | Bolderberg | | - | |
. | Vechmaal | 1 | - | 4 | Godsheide | | - | |
. | Nieuwerkerken | 3 |
- | 7 | Stevoort | | - | |
. | Halveweg Zonhoven | 0 | - | 0 | Jeugd Borgloon | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Limburg : 3de Provinciale A --> Godsheide
periode 1
10/10 |
| Herk Sport | 22 |
2. | Velm A | 21 |
3. | Gravelo | 21 |
4. | Habo SK Borgloon | 20 |
5. | Unico Tongeren A | 17 |
6. | Heers | 16 |
7. | Vechmaal | 16 |
8. | Linkhout | 15 |
9. | Zonhoven United B | 14 |
10. | Bolderberg | 13 |
11. | Nieuwerkerken | 12 |
12. | Lummen | 11 |
13. | Stevoort | 8 |
14. | Jeugd Borgloon | 6 |
15. | Halveweg Zonhoven | 6 |
16. | Godsheide | 5 |
periode 2
10/10 |
| Velm A | 25 |
2. | Heers | 23 |
3. | Gravelo | 20 |
4. | Linkhout | 19 |
5. | Unico Tongeren A | 19 |
6. | Herk Sport | 17 |
7. | Lummen | 16 |
8. | Habo SK Borgloon | 15 |
9. | Godsheide | 14 |
10. | Stevoort | 13 |
11. | Bolderberg | 12 |
12. | Nieuwerkerken | 11 |
13. | Vechmaal | 7 |
14. | Zonhoven United B | 7 |
15. | Jeugd Borgloon | 4 |
16. | Halveweg Zonhoven | 2 |
periode 3
9/10 |
1. | Velm A | 25 | |
2. | Unico Tongeren A | 22 | |
3. | Gravelo | 22 | |
4. | Heers | 18 | x |
5. | Linkhout | 17 | x |
6. | Lummen | 17 | x |
7. | Herk Sport | 16 | x |
8. | Stevoort | 13 | x |
9. | Nieuwerkerken | 12 | x |
10. | Habo SK Borgloon | 12 | x |
11. | Zonhoven United B | 9 | x |
12. | Bolderberg | 8 | x |
13. | Godsheide | 8 | x |
14. | Vechmaal | 4 | x |
15. | Halveweg Zonhoven | 4 | x |
16. | Jeugd Borgloon | 0 | x |
Vechmaal
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Vechmaal | - | Heers | 4 - | 1 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Nieuwerkerken | - | Vechmaal | 1 - | 2 | | 3 | 6 | | 4 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Gravelo | - | Vechmaal | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Vechmaal | - | Habo SK Borgloon | 2 - | 1 | | 3 | 10 | | 2 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Godsheide | - | Vechmaal | 2 - | 3 | | 3 | 13 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Vechmaal | - | Jeugd Borgloon | 2 - | 0 | | 3 | 16 | | 1 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Unico Tongeren A | - | Vechmaal | 2 - | 1 | | 0 | 16 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Vechmaal | - | Stevoort | 1 - | 6 | | 0 | 16 | | 1 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Velm A | - | Vechmaal | 3 - | 2 | | 0 | 16 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Vechmaal | - | Zonhoven United B | 3 - | 4 | | 0 | 16 | | 7 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Lummen | - | Vechmaal | 5 - | 1 | | 0 | 16 | | 8 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Vechmaal | - | Linkhout | 3 - | 13 | | 0 | 16 | | 8 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Vechmaal | - | Bolderberg | 4 - | 4 | | 1 | 17 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Halveweg Zonhoven | - | Vechmaal | 2 - | 4 | | 3 | 20 | | 8 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Vechmaal | - | Herk Sport | 0 - | 1 | | 0 | 20 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Habo SK Borgloon | - | Vechmaal | 4 - | 2 | | 0 | 20 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Vechmaal | - | Gravelo | 0 - | 2 | | 0 | 20 | | 12 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Linkhout | - | Vechmaal | 1 - | 2 | | 3 | 23 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Lummen | 1 - | 2 | | 0 | 23 | | 9 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Jeugd Borgloon | - | Vechmaal | 4 - | 1 | | 0 | 23 | | 10 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Unico Tongeren A | 0 - | 3 | | 0 | 23 | | 10 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zonhoven United B | - | Vechmaal | 2 - | 4 | | 3 | 26 | | 10 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Nieuwerkerken | 1 - | 6 | | 0 | 26 | | 10 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Heers | - | Vechmaal | 4 - | 3 | | 0 | 26 | | 11 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Velm A | 1 - | 3 | | 0 | 26 | | 12 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Herk Sport | - | Vechmaal | 4 - | 1 | | 0 | 26 | | 13 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Bolderberg | - | Vechmaal | 5 - | 0 | | 0 | 26 | | 13 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Halveweg Zonhoven | 2 - | 2 | | 1 | 27 | | 13 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Stevoort | - | Vechmaal | 1 - | 0 | | 0 | 27 | | 13 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Godsheide | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Godsheide
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Gravelo | - | Godsheide | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Godsheide | - | Lummen | 0 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Godsheide | - | Linkhout | 3 - | 7 | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Stevoort | - | Godsheide | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 15 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Godsheide | - | Vechmaal | 2 - | 3 | | 0 | 1 | | 16 | - |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Heers | - | Godsheide | 4 - | 1 | | 0 | 1 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Godsheide | - | Habo SK Borgloon | 0 - | 2 | | 0 | 1 | | 16 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Herk Sport | - | Godsheide | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Godsheide | - | Bolderberg | 2 - | 1 | | 3 | 5 | | 16 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Nieuwerkerken | - | Godsheide | 2 - | 0 | | 0 | 5 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Godsheide | - | Jeugd Borgloon | 2 - | 0 | | 3 | 8 | | 14 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Godsheide | 1 - | 2 | | 3 | 11 | | 14 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Zonhoven United B | - | Godsheide | 2 - | 2 | | 1 | 12 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Godsheide | - | Unico Tongeren A | 1 - | 2 | | 0 | 12 | | 14 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Velm A | - | Godsheide | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Godsheide | - | Heers | 0 - | 4 | | 0 | 12 | | 14 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Linkhout | - | Godsheide | 3 - | 0 | | 0 | 12 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Godsheide | - | Halveweg Zonhoven | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 14 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Jeugd Borgloon | - | Godsheide | 1 - | 5 | | 3 | 16 | | 14 | |
18. | Za-10/02/24 | 15:00 | Godsheide | - | Stevoort | 4 - | 1 | | 3 | 19 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Lummen | - | Godsheide | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 14 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Godsheide | - | Velm A | 2 - | 4 | | 0 | 19 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bolderberg | - | Godsheide | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Godsheide | - | Herk Sport | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 13 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Unico Tongeren A | - | Godsheide | 0 - | 1 | | 3 | 24 | | 13 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Godsheide | - | Gravelo | 0 - | 3 | | 0 | 24 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Godsheide | - | Nieuwerkerken | 1 - | 2 | | 0 | 24 | | 14 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon | - | Godsheide | 3 - | 0 | | 0 | 24 | | 14 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Godsheide | - | Zonhoven United B | 1 - | 0 | | 3 | 27 | | 14 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Godsheide | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Velm A | 38 | +28 |
2 | Gravelo | 30 | +15 |
3 | Unico Tongeren A | 29 | +14 |
4 | Herk Sport* | 28 | +24 |
5 | Heers* | 27 | +14 |
6 | Habo SK Borgloon* | 23 | +13 |
7 | Lummen | 23 | +2 |
8 | Linkhout* | 22 | +5 |
9 | Nieuwerkerken* | 20 | -3 |
10 | Bolderberg | 18 | +2 |
11 | Stevoort | 16 | -16 |
12 | Godsheide | 14 | -13 |
13 | Zonhoven United B* | 14 | -12 |
14 | Vechmaal* | 11 | -24 |
15 | Jeugd Borgloon | 9 | -29 |
16 | Halveweg Zonhoven* | 5 | -24 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Velm A | 71 | +51 |
2 | Gravelo | 63 | +36 |
3 | Unico Tongeren A | 58 | +32 |
4 | Heers | 57 | +29 |
5 | Herk Sport | 55 | +37 |
6 | Linkhout | 51 | +25 |
7 | Habo SK Borgloon | 47 | +18 |
8 | Lummen | 44 | 0 |
9 | Nieuwerkerken | 35 | -8 |
10 | Stevoort | 34 | -11 |
11 | Bolderberg | 33 | +2 |
12 | Zonhoven United B | 30 | -26 |
13 | Vechmaal | 27 | -38 |
14 | Godsheide | 27 | -27 |
15 | Halveweg Zonhoven | 12 | -57 |
16 | Jeugd Borgloon | 10 | -63 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Velm A* | 33 | +23 |
2 | Gravelo* | 33 | +21 |
3 | Heers | 30 | +15 |
4 | Linkhout | 29 | +20 |
5 | Unico Tongeren A* | 29 | +18 |
6 | Herk Sport | 27 | +13 |
7 | Habo SK Borgloon | 24 | +5 |
8 | Lummen* | 21 | -2 |
9 | Stevoort* | 18 | +5 |
10 | Vechmaal | 16 | -14 |
11 | Zonhoven United B | 16 | -14 |
12 | Bolderberg* | 15 | 0 |
13 | Nieuwerkerken | 15 | -5 |
14 | Godsheide* | 13 | -14 |
15 | Halveweg Zonhoven | 7 | -33 |
16 | Jeugd Borgloon* | 1 | -34 |