www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D
zaterdag 20/04/2024 |
19:00 | Winnik B | - | Gijzegem | 7
| - | 2
| |
zondag 21/04/2024 |
12:00 | Sint-Antelinks B | - | Nederhasselt B | 2 | - | 1 | |
15:00 | Meldert B | - | Geraardsbergen B | 16
| - | 0
| |
. | Neigem | - | Herzele-Ressegem B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Koboz | - | Ophasselt | 4
| - | 5
| |
. | Voorde-Appelterre B | - | Idegem | 7
| - | 1
| |
16:00 | Moorsel | - | Nieuwerkerken | 1
| - | 4
| |
17:30 | Schoonaarde B | - | Herdersem | 2 | - | 0 | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Idegem | 7 | - |
12 | Winnik B | | - | |
. | Gijzegem | 3 | - |
7 | Voorde-Appelterre B | | - | |
. | Nederhasselt B | 7 |
- | 9 | Neigem | | - | |
. | Nieuwerkerken | 7 | - | 12 | Meldert B | | - | |
. | Herzele-Ressegem B | 0 | - | 3 | Koboz | | - | |
. | Herdersem | 6 | - | 7 | Sint-Antelinks B | | - | |
. | Geraardsbergen B | 3 |
- | 0 | Moorsel | | - | |
. | Ophasselt | 9 | - | 8 | Schoonaarde B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D --> Voorde-Appelterre B
periode 1
10/10 |
| Winnik B | 23 |
2. | Nieuwerkerken | 22 |
3. | Schoonaarde B | 22 |
4. | Sint-Antelinks B | 20 |
5. | Idegem | 18 |
6. | Meldert B | 18 |
7. | Nederhasselt B | 18 |
8. | Ophasselt | 17 |
9. | Herdersem | 15 |
10. | Neigem | 14 |
11. | Gijzegem | 13 |
12. | Voorde-Appelterre B | 13 |
13. | Herzele-Ressegem B | 8 |
14. | Moorsel | 7 |
15. | Geraardsbergen B | 3 |
16. | Koboz | 0 |
periode 2
10/10 |
| Meldert B | 26 |
2. | Schoonaarde B | 25 |
3. | Nieuwerkerken | 24 |
4. | Voorde-Appelterre B | 24 |
5. | Gijzegem | 22 |
6. | Winnik B | 20 |
7. | Idegem | 20 |
8. | Nederhasselt B | 16 |
9. | Sint-Antelinks B | 16 |
10. | Neigem | 12 |
11. | Herdersem | 8 |
12. | Herzele-Ressegem B | 7 |
13. | Moorsel | 5 |
14. | Ophasselt | 3 |
15. | Geraardsbergen B | 3 |
16. | Koboz | 0 |
periode 3
9/10 |
1. | Meldert B | 25 | |
2. | Schoonaarde B | 23 | |
3. | Winnik B | 20 | x |
4. | Ophasselt | 20 | x |
5. | Neigem | 19 | x |
6. | Sint-Antelinks B | 17 | x |
7. | Idegem | 16 | x |
8. | Nieuwerkerken | 16 | x |
9. | Herdersem | 15 | x |
10. | Voorde-Appelterre B | 14 | x |
11. | Nederhasselt B | 13 | x |
12. | Gijzegem | 4 | x |
13. | Koboz | 3 | x |
14. | Geraardsbergen B | 3 | x |
15. | Moorsel | 0 | x |
16. | Herzele-Ressegem B | 0 | x |
Gijzegem
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Gijzegem | - | Neigem | 5 - | 3 | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Gijzegem | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Gijzegem | - | Nieuwerkerken | 1 - | 2 | | 0 | 3 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Ophasselt | - | Gijzegem | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 10 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Herdersem | - | Gijzegem | 2 - | 0 | | 0 | 4 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Gijzegem | - | Moorsel | 3 - | 1 | | 3 | 7 | | 11 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Schoonaarde B | - | Gijzegem | 2 - | 1 | | 0 | 7 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Gijzegem | - | Sint-Antelinks B | 2 - | 0 | | 3 | 10 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Meldert B | - | Gijzegem | 5 - | 2 | | 0 | 10 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gijzegem | - | Koboz | 7 - | 0 | | 3 | 13 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Geraardsbergen B | - | Gijzegem | 0 - | 4 | | 3 | 16 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Gijzegem | - | Winnik B | 0 - | 3 | | 0 | 16 | | 12 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Idegem | - | Gijzegem | 3 - | 1 | | 0 | 16 | | 12 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:00 | Herzele-Ressegem B | - | Gijzegem | 1 - | 3 | | 3 | 19 | | 8 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Gijzegem | - | Nederhasselt B | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 10 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Gijzegem | - | Ophasselt | 3 - | 1 | | 3 | 23 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Moorsel | - | Gijzegem | 1 - | 5 | | 3 | 26 | | 9 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Gijzegem | - | Herdersem | 3 - | 1 | | 3 | 29 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Koboz | - | Gijzegem | 0 - | 4 | | 3 | 32 | | 7 | |
18. | Za-10/02/24 | 14:30 | Gijzegem | - | Geraardsbergen B | 4 - | 2 | | 3 | 35 | | 7 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Gijzegem | - | Herzele-Ressegem B | 4 - | 2 | | 3 | 38 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Neigem | - | Gijzegem | 3 - | 1 | | 0 | 38 | | 7 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Nieuwerkerken | - | Gijzegem | 3 - | 1 | | 0 | 38 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Gijzegem | - | Idegem | 2 - | 3 | | 0 | 38 | | 8 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Sint-Antelinks B | - | Gijzegem | 2 - | 1 | | 0 | 38 | | 9 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Gijzegem | - | Meldert B | 0 - | 2 | | 0 | 38 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Nederhasselt B | - | Gijzegem | 2 - | 2 | | 1 | 39 | | 9 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Gijzegem | - | Schoonaarde B | 1 - | 2 | | 0 | 39 | | 10 | |
29. | Za-20/04/24 | 19:00 | Winnik B | - | Gijzegem | 7 - | 2 | | 0 | 39 | | 11 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Gijzegem | - | Voorde-Appelterre B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Voorde-Appelterre B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Nederhasselt B | - | Voorde-Appelterre B | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Gijzegem | 3 - | 0 | | 3 | 3 | | 11 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Neigem | - | Voorde-Appelterre B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Sint-Antelinks B | 2 - | 4 | | 0 | 3 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Meldert B | - | Voorde-Appelterre B | 4 - | 2 | | 0 | 3 | | 13 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Koboz | 5 - | 2 | | 3 | 6 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Moorsel | - | Voorde-Appelterre B | 2 - | 3 | | 3 | 9 | | 9 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Herdersem | 1 - | 0 | | 3 | 12 | | 9 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Schoonaarde B | - | Voorde-Appelterre B | 4 - | 3 | | 0 | 12 | | 11 | |
10. | Vr-03/11/23 | 20:00 | Voorde-Appelterre B | - | Winnik B | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Idegem | - | Voorde-Appelterre B | 0 - | 2 | | 3 | 16 | | 10 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Geraardsbergen B | 6 - | 3 | | 3 | 19 | | 8 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Nieuwerkerken | - | Voorde-Appelterre B | 3 - | 1 | | 0 | 19 | | 9 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Herzele-Ressegem B | 3 - | 2 | | 3 | 22 | | 8 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Moorsel | 3 - | 0 | | 3 | 25 | | 8 | |
13. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Ophasselt | - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | 3 | 28 | | 8 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Koboz | - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | 3 | 31 | | 5 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Neigem | 7 - | 0 | | 3 | 34 | | 5 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Sint-Antelinks B | - | Voorde-Appelterre B | 0 - | 1 | | 3 | 37 | | 5 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Meldert B | 2 - | 5 | | 0 | 37 | | 6 | |
21. | Vr-16/02/24 | 20:00 | Voorde-Appelterre B | - | Nederhasselt B | 2 - | 1 | | 3 | 40 | | 6 | |
22. | Vr-23/02/24 | 19:30 | Winnik B | - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 1 | | 1 | 41 | | 6 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Schoonaarde B | 1 - | 3 | | 0 | 41 | | 6 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Herzele-Ressegem B | - | Voorde-Appelterre B | 0 - | 2 | | 3 | 44 | | 6 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Nieuwerkerken | 1 - | 3 | | 0 | 44 | | 6 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Herdersem | - | Voorde-Appelterre B | 3 - | 1 | | 0 | 44 | | 6 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Ophasselt | 3 - | 3 | | 1 | 45 | | 8 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Geraardsbergen B | - | Voorde-Appelterre B | 2 - | 3 | | 3 | 48 | | 7 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Voorde-Appelterre B | - | Idegem | 7 - | 1 | | 3 | 51 | | 7 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Gijzegem | - | Voorde-Appelterre B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Schoonaarde B | 42 | +54 |
2 | Meldert B | 35 | +64 |
3 | Winnik B | 34 | +49 |
4 | Sint-Antelinks B | 32 | +20 |
5 | Voorde-Appelterre B | 29 | +19 |
6 | Nieuwerkerken* | 29 | +19 |
7 | Neigem | 27 | +18 |
8 | Idegem* | 25 | +14 |
9 | Gijzegem* | 25 | +13 |
10 | Ophasselt* | 22 | +9 |
11 | Herdersem* | 22 | +6 |
12 | Nederhasselt B* | 22 | +18 |
13 | Moorsel | 8 | -32 |
14 | Herzele-Ressegem B* | 7 | -18 |
15 | Geraardsbergen B* | 3 | -43 |
16 | Koboz | 0 | -71 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Schoonaarde B | 70 | +69 |
2 | Meldert B | 69 | +98 |
3 | Winnik B | 63 | +72 |
4 | Nieuwerkerken | 62 | +44 |
5 | Idegem | 54 | +31 |
6 | Sint-Antelinks B | 53 | +17 |
7 | Voorde-Appelterre B | 51 | +19 |
8 | Nederhasselt B | 47 | +25 |
9 | Neigem | 45 | +18 |
10 | Ophasselt | 40 | -4 |
11 | Gijzegem | 39 | +6 |
12 | Herdersem | 38 | -13 |
13 | Herzele-Ressegem B | 15 | -66 |
14 | Moorsel | 12 | -72 |
15 | Geraardsbergen B | 9 | -94 |
16 | Koboz | 3 | -150 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Meldert B* | 34 | +34 |
2 | Nieuwerkerken | 33 | +25 |
3 | Winnik B* | 29 | +23 |
4 | Idegem | 29 | +17 |
5 | Schoonaarde B* | 28 | +15 |
6 | Nederhasselt B | 25 | +7 |
7 | Voorde-Appelterre B* | 22 | 0 |
8 | Sint-Antelinks B* | 21 | -3 |
9 | Neigem* | 18 | 0 |
10 | Ophasselt | 18 | -13 |
11 | Herdersem | 16 | -19 |
12 | Gijzegem | 14 | -7 |
13 | Herzele-Ressegem B | 8 | -48 |
14 | Geraardsbergen B | 6 | -51 |
15 | Moorsel* | 4 | -40 |
16 | Koboz* | 3 | -79 |