www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Schoonaarde B | - | Sint-Antelinks B | 3
| - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Geraardsbergen B | - | Koboz | 2 | - | 0 |
. | Neigem | - | Winnik B | 2
| - | 3
|
. | Moorsel | - | Idegem | 0 | - | 2 |
. | Gijzegem | - | Meldert B | 0 | - | 2 |
. | Herdersem | - | Voorde-Appelterre B | 3
| - | 1 |
. | Nieuwerkerken | - | Ophasselt | 1 | - | 1 |
donderdag 28/03/2024 |
20:00 | Herzele-Ressegem B | 0 | - |
3 | Nederhasselt B | | - | |
maandag 01/04/2024 |
15:00 | Idegem | 9 | - |
8 | Schoonaarde B | | - | |
. | Ophasselt | 6 |
- |
4 | Sint-Antelinks B | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
17:00 | Schoonaarde B | 12 | - |
1 | Herzele-Ressegem B | | - | |
19:00 | Voorde-Appelterre B | 3 | - |
10 | Ophasselt | | - | |
. | Sint-Antelinks B | 7 | - | 0 | Moorsel | | - | |
. | Winnik B | 5 |
- | 9 | Nieuwerkerken | | - | |
19:30 | Nederhasselt B | 9 | - | 3 | Gijzegem | | - | |
20:00 | Meldert B | 10 | - | 10 | Idegem | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Neigem | 4 | - | 3 | Geraardsbergen B | | - | |
. | Koboz | 0 | - | 6 | Herdersem | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale D --> Koboz
periode 1
10/10 |
| Winnik B | 23 |
2. | Nieuwerkerken | 22 |
3. | Schoonaarde B | 22 |
4. | Sint-Antelinks B | 20 |
5. | Idegem | 18 |
6. | Meldert B | 18 |
7. | Nederhasselt B | 18 |
8. | Ophasselt | 17 |
9. | Herdersem | 15 |
10. | Neigem | 14 |
11. | Gijzegem | 13 |
12. | Voorde-Appelterre B | 13 |
13. | Herzele-Ressegem B | 8 |
14. | Moorsel | 7 |
15. | Geraardsbergen B | 3 |
16. | Koboz | 0 |
periode 2
10/10 |
1. | Meldert B | 26 | |
2. | Nieuwerkerken | 24 | x |
3. | Schoonaarde B* | 24 | |
4. | Voorde-Appelterre B | 24 | x |
5. | Gijzegem | 22 | x |
6. | Winnik B | 20 | x |
7. | Idegem* | 19 | x |
8. | Nederhasselt B | 16 | x |
9. | Sint-Antelinks B* | 13 | x |
10. | Neigem | 12 | x |
11. | Herdersem | 8 | x |
12. | Herzele-Ressegem B | 7 | x |
13. | Moorsel | 5 | x |
14. | Ophasselt* | 3 | x |
15. | Geraardsbergen B | 3 | x |
16. | Koboz | 0 | x |
periode 3
6/10 |
1. | Meldert B | 16 | |
2. | Schoonaarde B | 14 | |
3. | Idegem | 13 | |
4. | Ophasselt | 13 | |
5. | Nieuwerkerken | 13 | |
6. | Herdersem | 12 | |
7. | Winnik B | 11 | |
8. | Neigem | 10 | |
9. | Nederhasselt B* | 9 | |
10. | Sint-Antelinks B | 8 | |
11. | Voorde-Appelterre B | 7 | |
12. | Gijzegem | 3 | x |
13. | Geraardsbergen B | 3 | x |
14. | Koboz | 3 | x |
15. | Herzele-Ressegem B* | 0 | x |
16. | Moorsel | 0 | x |
Koboz
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herdersem | - | Koboz | 5 - | 4 | | | 0 | 0 | | 9 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Koboz | - | Sint-Antelinks B | 1 - | 8 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Vr-15/09/23 | 19:00 | Winnik B | - | Koboz | 11 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Koboz | - | Schoonaarde B | 0 - | 5 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Koboz | - | Idegem | 1 - | 12 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Koboz | 5 - | 2 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Koboz | - | Geraardsbergen B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ophasselt | - | Koboz | 8 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Koboz | - | Nieuwerkerken | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gijzegem | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Koboz | - | Herzele-Ressegem B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Neigem | - | Koboz | 8 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Koboz | - | Nederhasselt B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Koboz | - | Moorsel | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meldert B | - | Koboz | 9 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Sint-Antelinks B | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Koboz | - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Nieuwerkerken | - | Koboz | 10 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Koboz | - | Gijzegem | 0 - | 4 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Schoonaarde B | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Moorsel | - | Koboz | 2 - | 3 | | | 3 | 3 | | 16 | - |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Koboz | - | Meldert B | 0 - | 5 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Koboz | - | Winnik B | 1 - | 5 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Nederhasselt B | - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Koboz | - | Neigem | 3 - | 9 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B | - | Koboz | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Koboz | - | Herdersem | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Idegem | - | Koboz | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Koboz | - | Ophasselt | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herzele-Ressegem B | - | Koboz | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Herdersem
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herdersem | - | Koboz | 5 - | 4 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Zo-10/09/23 | 16:00 | Moorsel | - | Herdersem | 4 - | 2 | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Herdersem | - | Geraardsbergen B | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Idegem | - | Herdersem | 0 - | 1 | | 3 | 9 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Herdersem | - | Gijzegem | 2 - | 0 | | 3 | 12 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Herzele-Ressegem B | - | Herdersem | 5 - | 0 | | 0 | 12 | | 6 | |
7. | Vr-13/10/23 | 20:00 | Herdersem | - | Neigem | 3 - | 1 | | 3 | 15 | | 5 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B | - | Herdersem | 1 - | 0 | | 0 | 15 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Herdersem | - | Nederhasselt B | 1 - | 3 | | 0 | 15 | | 8 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Ophasselt | - | Herdersem | 7 - | 2 | | 0 | 15 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Herdersem | - | Nieuwerkerken | 0 - | 2 | | 0 | 15 | | 11 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:00 | Sint-Antelinks B | - | Herdersem | 1 - | 3 | | 3 | 18 | | 9 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Herdersem | - | Schoonaarde B | 1 - | 3 | | 0 | 18 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Herdersem | - | Meldert B | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 10 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Winnik B | - | Herdersem | 3 - | 3 | | 1 | 20 | | 11 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Neigem | - | Herdersem | 3 - | 2 | | 0 | 20 | | 11 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Herdersem | - | Herzele-Ressegem B | 3 - | 0 | | 3 | 23 | | 11 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Gijzegem | - | Herdersem | 3 - | 1 | | 0 | 23 | | 11 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Herdersem | - | Idegem | 0 - | 1 | | 0 | 23 | | 11 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Nieuwerkerken | - | Herdersem | 3 - | 0 | | 0 | 23 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Geraardsbergen B | - | Herdersem | 1 - | 4 | | 3 | 26 | | 10 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Herdersem | - | Ophasselt | 0 - | 3 | | 0 | 26 | | 11 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Meldert B | - | Herdersem | 7 - | 1 | | 0 | 26 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Herdersem | - | Moorsel | 8 - | 0 | | 3 | 29 | | 12 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Nederhasselt B | - | Herdersem | 1 - | 2 | | 3 | 32 | | 12 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Herdersem | - | Voorde-Appelterre B | 3 - | 1 | | 3 | 35 | | 11 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Koboz | - | Herdersem | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Herdersem | - | Winnik B | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Schoonaarde B | - | Herdersem | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herdersem | - | Sint-Antelinks B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Schoonaarde B | 36 | +41 |
2 | Meldert B | 29 | +45 |
3 | Nieuwerkerken | 29 | +22 |
4 | Winnik B | 28 | +43 |
5 | Sint-Antelinks B | 26 | +17 |
6 | Gijzegem | 25 | +14 |
7 | Voorde-Appelterre B | 25 | +13 |
8 | Herdersem | 22 | +11 |
9 | Idegem* | 21 | +11 |
10 | Nederhasselt B | 21 | +18 |
11 | Neigem | 21 | +6 |
12 | Ophasselt* | 19 | +8 |
13 | Moorsel | 8 | -26 |
14 | Herzele-Ressegem B* | 7 | -16 |
15 | Geraardsbergen B | 3 | -42 |
16 | Koboz | 0 | -69 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Meldert B | 60 | +76 |
2 | Schoonaarde B* | 60 | +55 |
3 | Nieuwerkerken | 59 | +45 |
4 | Winnik B | 54 | +61 |
5 | Idegem* | 50 | +37 |
6 | Voorde-Appelterre B | 44 | +12 |
7 | Nederhasselt B* | 43 | +27 |
8 | Sint-Antelinks B* | 41 | +12 |
9 | Gijzegem | 38 | +12 |
10 | Neigem | 36 | +3 |
11 | Herdersem | 35 | -7 |
12 | Ophasselt* | 33 | -6 |
13 | Herzele-Ressegem B* | 15 | -48 |
14 | Moorsel | 12 | -64 |
15 | Geraardsbergen B | 9 | -70 |
16 | Koboz | 3 | -145 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Meldert B | 31 | +31 |
2 | Nieuwerkerken | 30 | +23 |
3 | Idegem | 29 | +26 |
4 | Winnik B | 26 | +18 |
5 | Schoonaarde B* | 24 | +14 |
6 | Nederhasselt B* | 22 | +9 |
7 | Voorde-Appelterre B | 19 | -1 |
8 | Neigem | 15 | -3 |
9 | Sint-Antelinks B* | 15 | -5 |
10 | Ophasselt | 14 | -14 |
11 | Gijzegem | 13 | -2 |
12 | Herdersem | 13 | -18 |
13 | Herzele-Ressegem B | 8 | -32 |
14 | Geraardsbergen B | 6 | -28 |
15 | Moorsel | 4 | -38 |
16 | Koboz | 3 | -76 |